Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Mój Boże, błagam Ciebie, pozwól mi doświadczać kary, jaką przygotowałeś dla grzeszników i dla Dusz w Czyśćcu Cierpiących. Zwielokrotnij moje cierpienia , abym przyczynił się do darowania win grzesznikom i uwolnienia Dusz z Czyśćca.” - Ojciec Pio.

28 lipca 2015. Wtorek.
Imieniny Innocentego, Walentego i Marceli  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-07-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O uwolnienie spod władzy i mocy ludzkiego przekleństwa, uroków wszelkich, życzenia śmierci i niepowodzenia w życiu, wszelkich mocy szatańskich dzialających w mojej rodzinie. Magda
2.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię aby Monika wszystko mi wybaczyła i żebyśmy nadal byli dobrymi przyjaciółmi.
3.  
Za duszę tragicznie zmarłego Andrzeja, niech odpoczywa w pokoju
4.  
Bardzo proszę,aby nie było rozwodu u Moniki i Tomka
Aby Tomasz otrzymał łaskę miłości i przebaczenia. Aby Tomasz przebaczył aborcję i zdrady. Aby przebaczył z całego serca i znowu mnie pokochał.
5.  
W 37.rocznicę przyjęcia chrztu św.proszę Cię Ojcze o potrzebne łaski, opiekę i błogosławieństwo dla ROBERTA EMILA.Daj siłę i zdrowie oraz spraw, by pokonał trudności.
6.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o poprawę trudnej sytuacji domowej, o przemianę wewnętrzną moją i mojego męża oraz o jak najszybsze wyjście z długów.
7.  
W 100. rocznicę urodzin śp.ANTONIEGO GOŹDZIA- kochanego Taty i Dziadzia
8.  
OJCZE ŚW. PIO, proszę o modlitwę w intencji córki Kingi, o łaskę założęnia szczęśliwej rodziny, oraz wymarzoną pracę, proszę o DARY DUCHA ŚW.,
9.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie o uzdrowienie z choroby nowotworowej i pomyślne wyniki badań, szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny, o zdrowie dary Ducha Św. dla całej rodziny.
10.  
Dziękuje Ci Boże, za opiekę nad moim chłopakiem, gdy znalazł się w niebezpieczeństwie, że jest cały i zdrowy. I proszę o dalszą nad nim i mną opiekę, oraz o umacnianie nas w wierze. Amen.
11.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj u Boga Ojca obfitość łask, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci dla całej rodziny Jana, Kazimierza, Piotra i Aleksandra.
12.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o potrzebne łaski dla Aliny, zdrowie duszy i ciała, zdanie egzaminów. Panie Boże miej ją w swojej opiece. Proszę o radość nieba dla kochanego taty. Jezu ufam Tobie.
13.  
prosze o modlitwe za mojego sp.Meza, o laske Nieba dla niego, w 2 rocznice odejscia do domu Pana
14.  
O mądre gospodarowanie i poprawienie sytuacji finansowej naszej rodziny. O Błogosławieństwo Boże w sprawach pracy oraz o usamodzielnienie się dorosłych dzieci.
15.  
Święty Ojcze PIO proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża Marka
16.  
O potrzebne łaski do ukończenia i obrony pracy doktorskiej
17.  
Św Ojcze Pio błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai.
Bóg zapłać za dotychczasowe łaski.
18.  
Ojcze w niebie, uwolnij nas od przekleństw pokoleniowych, byśmy mogli żyć w łasce Boga Ojca, by ustały nasze niepowodzenia. Prosimy pobłogosław naszej całej rodzinie.
19.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojej mamy. Proszę o dobrego męża dla mnie i zdrowe dzieci. Proszę też o zdrowie dla całej mojej rodziny, bliskich i znajomych.
20.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu syna i moich problemów życiowych. O zdrowie i błogosławieństwo dla Eryka, Aduni, Kasi i Celiny . Celina
21.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
22.  
O Boże błogosławieństwo , o dobrego męża dla Basi i łaskę bycia dobrą żoną. o Boże błogosławieństwo w życiu Arka i opiekę Maryi. O wypełnienie się woli Bożej w naszej relacji, oraz prowadzenie Ducha Świętego.
23.  
Kochany Ojcze Pio, proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie i Krzysztofa na zmianę naszej relacji z zawodowej na prywatną. Daj, proszę nam impuls do przejscia na \Ty\ Dziękuję.
24.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu rodzinnego konfliktu oraz o łaskę spokoju i Ducha Świętego dla mojej mamy podczas ważnej rozprawy sądowej.
25.  
Za wstawienictwem Ojca Pio i Św. Rity o uzdrowienie relacji małżeńskiej
26.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie mojego taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
27.  
Kochany Ojcze Pio proszę o uzdrowienie,o zdrowie i bezpieczenstwo na drogach dla dzieci,prosze o wytrwalosc i uwolnienie z gier i kart dla Mateusza,prosze o łaskę nieba dla Sp.taty,babci i chrzestnego
28.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad Bartoszem.
29.  
Św.Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla Grzegorza w dniu jego urodzin.Spraw,aby na swojej drodze spotkał mądrą i dobrą dziewczynę.Miej go w swojej opiece i błogosław w każdym dniu.
30.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana i iwonę
31.  
Św.Ojcze Pio proszę módl się za mną i moimi bliskimi ,uzdrów to co chore na duszy i ciele.Całe niebo błagam o ratunek dla syna. Jezu ukochany przytul mnie do Serca Swego w moim utrapieniu.
32.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
33.  
Św. Ojcze Pio proszę uwolnij Krzyśka spod złego wpływu Martyny. Proszę sprowadź go na właściwą drogę, Amen.
34.  
W int. uwolnienia i uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda. Za szczęśliwe wakacje. Za duszę śp. Romana. 0 pokój na świecie oraz w int ludzi, których zraniłem.
35.  
Boże proszę o uzdrowienie wewnętrzne i Twojego Świętego Ducha dla mnie oraz moich bliskich.
36.  
W intencjach uwolnienia i uzdrowienia fizycznego dla mojego taty Piotra o poprawę stanu zdrowia mamy o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz o uwolnienie nas od skutków przekleństw i złorzeczeń
37.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i bezpieczne,szczęśliwe wakacje.
38.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz. Prosi córka. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
39.  
Dziękuję za otrzymywane łaski, proszę o opiekę nade mną i moimi bliskimi, także za bliskich zmarłych - o szczęście wieczne oraz o pokój na świecie
40.  
Proszę o uzdrowienie z choroby psychicznej, lęku dla Kasi, o uwolnienie od zła, nawrócenie, Ducha Świętego, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodziców, Tomka, Łukasza i bliskich
41.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2015-08-02 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za duszę Śp. Józefa i Kazimiery w rocznicę śmierci, niech odpoczywają w pokoju
2.  
Ojcze Pio, prosze Cie o modliwe o laske uwolnienia od dzialania zlego i nawrocenie dla szczegolnie bliskiej mi osoby, niech w jego sercu zagosci Jezus i bedzie jego Panem.
3.  
Proszę Ojcze Pio o wstawiennictwo w intencji Wioletki, Milenki i mojej aby Pan Jezus zmieniał nasze serca w pokorne, posłuszne, grzeczne, pełne miłości, pokoju i radości.
4.  
Swiety Ojcze Pio prosze o dar potomstwa i Blogoslawienstwo Boze dla nasze rodziny
Jezu ufam Tobie
5.  
SW OJCZE PIO PROSZE O POMOCW TYCH TRUDNYCH CZASACH OZDOBYCIE LEPSZEJ PRACY ABY SPROSTAC SPLACIE KREDYTOW UFAM TWEJ MOCY Z NIEBIOS-AMEN
6.  
O życie wieczne dla śp. Stanisława w drugą rocznicę śmierci i za wszystkich zmarłych z Rodziny
7.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa przebacz nam grzechy i udziel błogosławieństwa Nataszy, Michałowi i Janowi.
8.  
Św Ojcze Pio błagam o dobre wyniki badań badań mojej córeczki Mai.
9.  
Święty Ojcze Pio dziękuję za wstawiennictwo w uproszeniu łaski zdrowia dla mnie , dziekuję za udany przeszczep szpiku, proszę o dalszą opiekę. Proszę o łaskę zdrowia dla Marii i dla Karolinki.
10.  
proszę o nawrócenie, uzdrowienie fizyczne i duchowe, uzdrowienie z depresji, silnej nerwicy i leków dla mojego taty Romana, nawrócenie sióstr, brata oraz usunięcie z mojej rodziny skutków grzechów pokoleniowych
11.  
Św.Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej i pomyślne wyniki badań, potrzebne łaski dla moich synów i ich rodzin.. Miej w opiece całą rodzinę i błogosław nam.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy, o zdrowie dla reszty rodziny, o zdrowie dla bliskich i znajomych mi osób oraz o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą pełną rodzinę.
13.  
Boże obdarz mnie i moją rodzinę łaską prawdziwej żywej wiary i ufności pokładanej w Tobie - nawróć nasze serca.
14.  
Ojcze Pio, w dniu ukończenia 7. miesiąca życia, wypraszaj mojej Córeczce OKTAWII potrzebne łaski. Daj Jej zdrowie. Dziękuję, że JEST z Nami. Mama Ewa
15.  
O wyzwolenie z nałogu i uzdrowienie duszy i ciała, o zdrowie psychiczne dla Mateusza, Arkadiusza i bliskich. Za ś.p. zmarłą mamę, dziadków i wujka.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o poprawę trudnej sytuacji domowej, o przemianę wewnętrzną moją i mojego męża oraz o jak najszybsze wyjście z długów.
17.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wstaw się u naszego Pana Boga o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża Marka. Chroń naszą rodzinę i błogosław .
18.  
W intencjach uwolnienia i uzdrowienia fizycznego dla mojego taty Piotra o poprawę stanu zdrowia mamy o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz o uwolnienie nas od skutków przekleństw i złorzeczeń
19.  
Proszę o zdrowie, mądrość i odwagę dla Roberta.By w domu zapanował spokój ,radość i jedność. Bóg zapłać.
20.  
Kochany Ojcze Pio, proszę o atrakcyjną propozycję pracy dla Krzysztofa na Pomorzu. Niech skłoni go ona do zmiany swojego życia i wyprowadzenia się z Warszawy. Tak mi dopomóż Bóg i Wszyscy Święci!!! Dziękuję.
21.  
Swiety Ojcze Pio prosze o laske zdrowia dla mnie. Twoj czciciel.
22.  
Św.Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem roszę o zdrowie dla mnie i potrzebne łaski dla moich synów i mamy Lucyny.Miej nas w swojej opiece i błogosław nam w każdym dniu.
23.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio proszę o o zdrowie dla najbliższych, o prawdziwych przyjaciół, o odwzajemnioną miłość , o dar macierzyństwa , za Marka, za śp. Pana Franciszka, za Panią Krystynę i w pewnej intencji.
24.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
25.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego mężczyznę, z którym mogłabym założyć rodzinę.
26.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana i iwonę
27.  
Ojcze Pio uwolnij mnie od dręczeń przez złe duchy.Uzdrów moje ciało, ducha i psychikę. Przerwij moje więzy z okultystami i ludźmi zajmującymi się czarami oraz magia.Chroń mnie Ojcze Pio i blogosław mej rodzinie
28.  
Ojcze Pio, proszę Cię o opiekę i miłość Darka. Proszę uczyń z nas rodzinę.
29.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
30.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj u Boga Ojca obfitość łask, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci dla całej rodziny Jana, Kazimierza, Piotra i Aleksandra.
31.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
32.  
Kochany Ojcze Pio dziekuje za wszystkie laski,prosze o uzdrowienie,o powrot do pelni sil,o zdrowie i bezpieczenstwo na drogach dla bliskich,zwlaszcza córki,prosze o łaske nieba dla śp.bliskich
33.  
Za duszę śp. Franciszka Lisa, za uzdrowienie dla Krystyny, Artura, Ryszarda i Mariusza o potrzebne Łaski dla Ewy, Ryszarda, Jolanty. O pokój na świecie, za dusze czyśćcowe. Za ludzi, których zraniłem.
34.  
Św Ojcze Pio prosze pomóż mądrze wybrać drogę życiową przez Kasię, Tomka, Tomka i Ole i pomóż nam znaleźć prawdziwych przyjaciół i naucz nas się przyjaźnic i stać lepszymi ludźmi i porzucić egoizm
35.  
dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dalsze błogosław. dla mnie i moich bliskich, proszę za wizytę u lekarza, o nawrócenie grzeszników, za śp. Edmunda, Joachima i Józefa
36.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę w Warszawie.
37.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
38.  
Św. Ojcze Pio proszę o Łaskę zdrowia, Błogosławieństwo Boże opiekę nade mną i całą moją Rodziną. Za dusze czyśćcowe, odcięcie grzechów pokoleniowych i ich skutków. Za pokój na świecie.
39.  
Święty Ojcze Pio proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Heleny i Zofii
40.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę, Błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
41.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o potrzebne łaski dla Aliny, zdrowie duszy i ciała, zdanie egzaminów. Panie Boże miej ją w swojej opiece. Proszę o radość nieba dla kochanego taty. Jezu ufam Tobie.2015-08-04 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O uwolnienie spod władzy wszelkich mocy szatańskich, uzależnienia i zaślepienia dla Malwiny i jej bliskich. O łaskę spowiedzi i komunii Św dla niej, rodziców i rodzeństwa.
2.  
Św Ojcze Pio błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai.
Bóg zapłać za dotychczasowe łaski.
3.  
Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej z racji znalezienia przeze mnie dobrej pracy oraz o podołanie nowym obowiązkom.
4.  
proszę o nawrócenie tata, sióstr, brata oraz opiekę i błogosławieństwo Boże nad córką Klaudią, w intencji wszystkich zmarłych z mojej rodziny oraz szczęście wieczne dla Karolinki i Pawełka.
5.  
Proszę o zdrowie, pokój w relacji z mężem, dar przebaczenie. Boże potrzebuję TWEJ opieki. Spraw, bym mogła chodzić jak przed kontuzją, która zabrała mi sprawność, pracę, wiarę w ludzi... Wysłuchaj mnie Panie.
6.  
Za zmarłych z rodzin Zarzeckich, Olszewskich, Bondaryków, Czopurów oraz Maksymowiczów i Połusewiczów.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy, o zdrowie dla reszty rodziny, o zdrowie dla bliskich i znajomych mi osób oraz o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą pełną rodzinę.
8.  
Ojcze Pio wstawiaj się u PANA w intencji mojego pełnego uzdrowienia i wolności, abym mógł żyć pełnią życia chrześcijańskiego pełniąc wolę BOGA radosnym sercem.
9.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie i moich synów.Otocz szczególną opieką moją mamę Lucynę i spraw,abym jak najszybciej się z nią zobaczyłą.Jezu ufam Tobie.
10.  
Proszę Ojcze uproś Boga o błogosławieństwo i opiekę dla Eryka. Aduni, Kasi, Artura, Roberta, Ali i Celiny. Ojcze pomagaj nam w naszych życiowych potyrzebach i problemach.
11.  
Proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo przez twoje wstawiennictwo w drodze do sakramentu małżeństwa dla Katarzyny i Tomasza
12.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
13.  
Dziękuje za opiekę za wysłuchanie moich próśb za zesłanie Ducha Świętego za pomyślne wyniki badań . Proszę o dalsza opiekę mojej rodziny. Tak bardzo byli mi pomocni. Za dusze czysccowe. Jezus ufam Tobie.
14.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o poprawę trudnej sytuacji domowej, o przemianę wewnętrzną moją i mojego męża oraz o jak najszybsze wyjście z długów.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę i wyprowadzić się z domu.
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o dobre relacje z synem
17.  
O Boże błogosławieństwo podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy dla Basi, o prowadzenie Ducha Świętego podczas tego egzaminu, i szczególną opiekę Matki Bożej, o wtawienictwo aniołów stróżów i pokój serca.
18.  
Święty Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem pokornie proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża Marka. Proszę chroń naszą rodzinę i błogosław nam w każdym dniu. JEZU UFAM TOBIE!!!
19.  
W intencjach uwolnienia i uzdrowienia fizycznego dla mojej mamy Doroty o poprawę stanu zdrowia taty o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz o uwolnienie nas od skutków przekleństw i złorzeczeń
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny oraz o łaskę szczęśliwych małżeństw.
21.  
DEUS PATER JESUM CHRISTUM SPIRYTUS SANCTUS VOX DOMINUM WERBUM DEI STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA IN CRUCE SALUS !!!!!
IESUS HOMINUM SALWATOR !!!!!
22.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
23.  
Kochany ojcze Pio proszę o uzdrowienie,o zdrowie i bezpieczenstwo na drogach dla bliskich,zwlaszcza dla corki,prosze o radosc nieba dla śp.bliskich,prosze o zdanie egzaminow przez Dianę
24.  
O szczęśliwe wakacje w Bogu. Za ludzi, których zraniłem w życiu. Za dusze w czyśćcowe. O uwolnienie dla Artura, Ryszarda, Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie.
25.  
Proszę o łaski potrzebne do zbawienia bliskich i Kasi, o wewnętrzną przemianę, uwolnienie od zła, lęku, nieczystości, egoizmu i o Ducha Świętego i miłość dla nas, i za przyszłego męża
26.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana i iwonę
27.  
Kochany Ojcze Pio, proszę o wszelką możliwą pomoc dla mnie i mojego syna Ksawerego abyśmy mogli wyprowadzić się z Warszawy i zamieszkać z Krzysztofem na Pomorzu. Niech stanie się światłość i pozwoli nam na to.
28.  
Proszę o łaskę odwagi, zdrowia i miłości. Błagam o spokój w rodzinie. O opiekę i modlitwę. Dziękuję. Anna
29.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny. Prosi córka. Bóg zapłać.
30.  
Za śp. Adama o radość nieba. O pokój w sercu dla mnie i mojej córki, zdrowie i potrzebne łaski, Błogosław mojej rodzinie każdego dnia. Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary.
31.  
Proszę o Łaskę Ufności , zdrowie ,światło, prace i pomyślność w Bogu wiadomych sprawach
32.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
33.  
Sw. Ojcze Pio pros Boga aby uzdrowil mnie z mojej choroby. Czekam na Twoja pomoc. Jerzy
34.  
Św.Ojcze Pio spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne. Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.2015-08-09 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Boże nawróć moją duszę oraz dusze moich bliskich ku Tobie i uwolnij je od wszelkiego zła.
2.  
O uwolnienie spod władzy wszelkich mocy szatañskich,uzależnienia i zaślepienia dla Malwiny i łaskę spowiedzi i komunii świętej. O prawdzią i szczerą miłość dla niej
3.  
Św. Ojcze Pio wyproś dla Nataszy, Michała i Jana błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci. Amen
4.  
O łaskę zbawienia wiecznego w 16 rocznicę śmierci Śp, Heleny, Stanisława i Mieczysława Pawlaków
5.  
Święty Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla Bartosza
6.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
7.  
Dziękczynna za zdanie egzaminu praktycznego z prawa jazdy.
O wypełnienie się woli Bożej w życiu i powołaniu Basi, Arka, Tomka, Darka , Teresy.
O doświadczenie miłości Bożej dla całej mojej rodziny.
8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, szczęśliwe dni i i błogosławieństwo w dniu moich urodzin i na dalsze dni.Miej mnie pod swoją opieką.
9.  
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, o zdrowie dla całej rodziny,o cierpliwość i sprawiedliwość, o prawdziwych przyjaciół, o odwzajemnioną miłość Marka,o dar macierzyństwa i w pewnej intencji
10.  
O pokój w sercu dla mnie i mojej córki, zdrowie i potrzebne łaski, Błogosław mojej rodzinie każdego dnia. Za śp. Adama o radość nieba. Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary.
11.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
12.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana i iwonę
13.  
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne. o przebaczenie grzechów i potrzebne łaski w rodzinie Gralów i Ladzińskich.
14.  
SPIRYTUS DOMINI FU PER ME, PRO PTER QUOLD VNXIT ME: EUANGELIZORE PAU PERIBUS MIFIT ME. INFAIA 6I. SANARECONTITOS COROLE, PREDICARE CAPTIMUSREMIFSIONEM, ET COE CIS VIFUM, DIMITERE COFRACTS. VC.LUCE.4.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę oraz wyprowadzić się z domu.
16.  
proszę o nawrócenie tata, sióstr, brata oraz opiekę i błogosławieństwo Boże nad córką Klaudią, w intencji wszystkich zmarłych z mojej rodziny oraz szczęście wieczne dla Karolinki i Pawełka.
17.  
W int. uwolnienia i uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Ewy, Jolanty, Krystyny, Ryszarda. Za szczęśliwe wakacje. Za dusze czyśćcowe, o pokój na świecie oraz w int ludzi, których zraniłem.
18.  
Proszę o potrzebne łaski dla Ewy, Marysi, Joanny M., Joanny T., Sylwii, Brygidy, Justyny, Marka, Renaty, Bogusi, Piotra, Jadwigi, Małgosi, Mai, Krystyny i ich bliskich.
19.  
W intencjach mojego nawrócenia, uwolnienie od zła, lęku,nieczystości nienawiści o łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu o uwolnienie moich rodziców z nałogu nikotynowego i o łaskę zdrowia dla nas
20.  
Św Ojcze Pio, proszę o wyleczenie zatok mojej mamy i zdrowie, nawrócenie, uwolnienie od zła, lęku, nienawiści, i o Ducha Świętego dla Kasi, Łukasza, bliskich i wszystkich ludzi. Proszę naucz nas kochać.
21.  
Ojcze Pio dziekuje za wszystkie łaski,prosze o uzdrowienie z chorób,proszę o zdrowie i bezpieczne kierowanie samochodem dla dzieci,o podjęcie dalszej nauki dla Mateusza,proszę o radość nieba dla śp.bliskich
22.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla mnie w dniu urodzin i całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach i prowadź mnie każdego dnia.
23.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z choroby, pomoc w znalezieniu dobrej pracy i pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej. Prosi Alicja.
24.  
Św.Ojcze Pio spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne. Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
25.  
Kochany Ojcze Pio, proszę Cię daj impuls Przemkowi aby zrobił dla mnie grzechotkę, o którą prosiłam go w mailu. Dziękuję.2015-08-11 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Kochany Ojcze Pio, proszę Cię daj impuls Pawłowi aby zaprosił mnie na obiad. Dziękuję.
2.  
Boże nawróć moją duszę oraz dusze moich bliskich ku Tobie i uwolnij je od wszelkiego zła.
3.  
O uwolnienie spod władzy wszelkich mocy szatańskich oraz odciecie przekleństw dla całej mojej rodziny. O błogosławieństwo i Boże prowadzenie dla nas.
4.  
Święty Ojcze Pio proszę o dobrą żonę dla Bartka
5.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę oraz wyprowadzić się z domu.
6.  
Sw.Ojcze Pio proszę wstaw się u Pana Boga,aby wysłuchał moich modlitw.
Jezu ufam Tobie.
7.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana i iwonę
8.  
W intencjach uwolnienia i uzdrowienia fizycznego dla mojego taty Piotra o poprawę stanu zdrowia mamy o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz o uwolnienie nas od skutków przekleństw i złorzeczeń
9.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
10.  
O uwolnienie i uzdrowienie dla Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. Za szczęśliwe wakacje. Za dusze czyśćcowe. 0 pokój na świecie oraz w int ludzi, których zraniłem.
11.  
Św Ojcze Pio błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai.
Bóg zapłać za dotychczasowe łaski.
12.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi, i wypełnienie woli Bożej w życiu i powołaniu. O miłość Bożą w życiu całej rodziny i łaskę nawrócenia. O Boże błogosławieństwo dla Arka.
13.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę przemiany życia dla Wiolety, o uwolnienia od złego. Proszę o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny oraz światła Ducha świętego w dobrych wyborach życiowych dla córek.
14.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
15.  
Swiety Ojcze Pio prosze o dar potomstwa i Blogoslawienstwo Boze dla nasze rodziny
Jezu ufam Tobie
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty Sz. pracującej i uczącej się w UK. Prosi siostra.
17.  
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną, o nawrócenia grzeszników i pełnienie woli Bożej
18.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o potrzebne łaski dla Aliny, zdrowie duszy i ciała, zdanie egzaminów. Panie Boże miej ją w swojej opiece. Proszę o radość nieba dla kochanego taty. Jezu ufam Tobie.
19.  
Św Ojcze Pio prosze o wyleczenie zatok mojej mamy i zdrowie, nawrócenie, Ducha Swietego, uwolnienie od zła, pokój serca dla bliskich i mnie. Proszę za Norberta i jego mamę. I o szczere przyjaźnie.
20.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
21.  
Św.Ojcze Pio spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne. Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.