Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Wzywaj Twojego Anioła Stróża, który oświeci cię i poprowadzi dobrą drogą. Bóg dał ci go dla Twojego bezpieczeństwa, a więc powinieneś korzystać z jego rad.” - Ojciec Pio.

22 kwietnia 2018. Niedziela.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2018-04-22 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za dusze w czyśccu cierpiące
2.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu.Błogosław każdego dnia.
3.  
za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
4.  
Prosimy o modlitwę za 16 miesięczną Wiktorię. 15 kwietnia mamy termin do szpitala już na korektę serduszka. Jednoczesnie od kilku dni dowiedziałam się, że spodziewam się Dzieciątka, więc i o zdrowie dla Niego.
5.  
Święty Ojcze Pio prosimy o zdrowie dla rodziny ,ulgę w cierpieniu dla dziadków, trzeźwość i uczciwość, ukończenie studiów i znalezienie pracy
6.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny.
7.  
Ojcze Pio, proszę pomóż mi uratować moje małżeństwo przed rozwodem, uzdrów je, uzdrów moją rodzinę abyśmy mogli dawać świadectwo miłości.Joanna
8.  
Za dusze w czyśccu cierpiące , które były informatykami, pracodawcami, psychologami, lekarzami, księżmi egzorcystami.
9.  
Panie Boże proszę o wieczną radość obcowania w Twoim Niebieskim Królestwie dla Marianny i Kazimierza Młynarskich i wszystkich z rodziny ze strony Marianny i Kazimierza i za dusze w czyśću cierpiące i zapomniane
10.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św. i MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,przywrócenie db imienia,wynagrodzenie.W int. KK,MB,Papieża i moich.Za rodz.,pracowników.W int.T,P,P,J,A,W,M,M,L,J,B,E,S,L,A,K,G,B,T,M,M,L,K,M
11.  
Panie Boże proszę o wieczną radosc obcowania w Twoim Niebieskim Krolestwie dla Mamy Zofii Rogalskiej w 10 rocznicę odejscia, oraz dla Taty Stanisława Rogalskiego. Za dusze w czyscu cierpiace oraz za zapomniane
12.  
O zdrowie, miłość w rodzinie, o poprawę bytu materialnego. O nawrócenie Jana .
13.  
Za Duszę Mamy w drugą rocznicę śmierci. Błagam,przyjmij ją do siebie Panie.
14.  
Za wstawiennictwem Matki Bożej, św o. Pio i Wszystkich Świętych proszę miłosiernego Boga o pomoc w moich studiach oraz w sprawach finansowych. Proszę abym zdała wszystkie egzaminy i zaliczyła rok. Ilona
15.  
O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w I rocznicę ślubu dla Marioli i Mariusza.
16.  
O. Pio proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania.
17.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za babcię, dziadka i pradziadków, wujka Władysława, Krystiana, Kazimierza.
18.  
Ojcze Pio, pomóż Małgorzacie odnaleźć właściwą drogę i wytrwać na niej.
19.  
W rocznicę ślubu Teresy i Ryszarda- o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa.
20.  
Proszę o błogosławieństwo, zdrowie i łaski dla Anny i jej rodziny w 60-tą rocznicę urodzin.
21.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża dla Anety oraz o łaskę poprawy wzroku Basi i Staszka
22.  
Św. Ojcze Pio, wybłagaj łaskę uzdrowienia relacji z milczenia, pokonania przeszkód, odrodzenia wzajemnej miłości i połączenia sakramentem małżeństwa Heleny i Mariusza. Jezu, Ty się tym zajmij
23.  
O życie,zdrowie i trzeźwość Cezarego.
24.  
o łaski dla Piotra, pomyślne zdanie egzaminow, o uzdrowienie psychiczne i fizyczne Ewy, o ratunek dla rodziny
25.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem, które nosi pod sercem. Św. Rito proszę o wszelkie łaski dla przyjaciółki. Jezu ufam Tobie.
26.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza i prace a takze o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne dla mojej rodziny.
27.  
Proszę o cud uzdrowienia mojej siostry Wiesi chorą na nowotwur o dobry stan psychiczny i dobre wyniki badan
28.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o opiekę w pracy.Pomóż mi i prowadź każdego dnia.
29.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
30.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
prosze blag dziekcz w tych int co ostatnio Bog zaplac
32.  
O Boze Blogoslawienstwo dla Eli z racji urodzin,za jej Bliskich Kasie,Maje o powrot do Boga.Za chorych ,cierpiacych ,w nalogach.O uzdrowienie Bozeny z raka,za Arka o nawrocenie,o zbawienie Mikolaja,jego rodziny
33.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w aniołach,św.,błog.,młodziank.Dziękuję an.stróż.Przebaczenie i niebo dla wszyst,TP,Bożą pomoc,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Zawierzenie NSM/NSJ,nawrócenie grzeszn.
34.  
O.Pio wyproś łaskę pokonania trudności.
35.  
Jezu proszę o łaskę nawrócenia serca - całego siebie ku Tobie oraz mojej rodziny i bliskich.
36.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
37.  
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny - o Boże Łaski i opiekę Bożą;o dary Ducha Świętego potrzebne w wychowaniu córki;o pomoc Bożą w walce z moimi słabościami.
38.  
Proszę Cię, abym odnalazła prawdziwą miłość, szczęście i spokój u boku dobrego człowieka, bym przestała wreszcie być samotna. Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym
39.  
Św.O.Pio proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola,żeby wycofał pozew rozwodowy,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,aby moje dzieci były ze mną na stałe,o zdrowie
40.  
Sw Ojcze Pio proszę o nasz powrót do Boga, o uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie od zła, uzdrowienie pamięci mamy. O potrzebne łaski dla bliskich. Pomóż nam zaufać Twojej dobroci. O pracę dla Bartka i Tomka.
41.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​i
I opiekę nad nim
42.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Marii, Ani i Kasi. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłem.2018-04-24 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o zgodę i spokój w rodzinie , o przemianę tych którzy mnie nienawidzą przeklinają niszczą psychicznie i fizycznie ,abym zaznała spokoju i bezpieczeństwa .
2.  
W in św pamięci wszystkich z rodziny Świerczyńskich Chmielewskich Strzelec Robert Antosiewicz Dąbrowskich aby cieszyli sie królestwem Bożym.
3.  
O wieczny pokój dla duszy mojego Ś.P. dziadka Stanisława. Pomóż mi Św.Ojcze Pio wyprosić dobrą pracę, błogosławieństwo mojej relacji uczuciowej, by mogła zaowocować założeniem rodziny.
4.  
SW O PIO OZDROWIE DLA LUIZY I RODZINY
5.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z nałogu i nawrócenie Huberta
6.  
Św Ojcze Pio proszę otocz opieką syna Michała, proszę o wewnętrzne uzdrowienie i spokój duszy
7.  
Św. O. Pio, proszę otocz opieką Michała
8.  
o zdrowie dla taty i wyleczenie kontuzji, by mógl wrócić do pracy, oraz opiekę Matki Bożej nad nim i nad całą rodziną
9.  
O zdrowie i nawrócenie dla Natalii i Radosława.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
11.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, Św o. Pio i wszystkich Świętych proszę o błogosławieństwo Boże dla Marka i w intencji Bogu wiadomej tak bardzo dla mnie ważnej.
13.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu.Błogosław każdego dnia.
14.  
za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
15.  
Prosimy o modlitwę za 16 miesięczną Wiktorię. 15 kwietnia mamy termin do szpitala już na korektę serduszka. Jednoczesnie od kilku dni dowiedziałam się, że spodziewam się Dzieciątka, więc i o zdrowie dla Niego.
16.  
O chrzest dla Łucji. O nawrócenie Sebastiana, Marty, Szymona i Jana
17.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny.
18.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w aniołach,św.,błog.,młodziank.Dziękuję an.stróż.Przebaczenie i niebo dla wszyst,TP,Bożą pomoc,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Zawierzenie NSM/NSJ,nawrócenie grzeszn.
19.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem, które nosi pod sercem. Proszę o wszelkie łaski dla przyjaciółki. Chwała Panu, Jezu ufam Tobie.
20.  
Za dusze w czyśccu cierpiące , które były informatykami, pracodawcami, psychologami, lekarzami, księżmi egzorcystami.
21.  
Proszę za zmarłych śp Mariannę i Wincentego Młynarskich i wszystkich z rodziny ze strony Marianny i Wincentego i za wszystkich którzy im pomagali i którym byli wdzięczni za dusze w czyśću cierpące i zapomniane
22.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
23.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza i zmiane pracy a takze o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne dla mojej rodziny.
24.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św. i MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,przywrócenie db imienia,wynagrodzenie.W int. KK,MB,Papieża i moich.Za rodz.,pracowników.W int.T,P,P,J,A,W,M,M,L,J,B,E,S,L,A,K,G,B,T,M,M,L,K,M
25.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
26.  
Panie Boże proszę o wieczną radosc obcowania w Twoim Niebieskim Krolestwie dla Mamy Zofii Rogalskiej w 10 rocznicę odejscia, oraz dla Taty Stanisława Rogalskiego. Za dusze w czyscu cierpiace oraz za zapomniane
27.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
28.  
Otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę i Łukasza w życiu osobistym i zawodowym.
Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. Proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście.
29.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Marii, Ani i Kasi. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłem.
30.  
OJCZE proszę Cię o łaski Boże dla moich dzieci oraz o pomyślne zdanie egzaminu przez Piotra i szczęśliwą podróż ,zgodę w rodzinie
31.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i opiekę nad nim oraz o pomyślność dla Zbigniewa z okazji urodzin
32.  
O. Pio proszę aby moje leczenie przyniosło oczekiwana poprawę,proszę Cię także byś uzdrowił moją relację z marcinem
33.  
O. Pio proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania.
34.  
O beatyfikcje Slugi Bozego Prymasa Stefana Kardynala.Wyszynskiego,za Kosciol sw.o jednosc i pokoj,za Abp.Henryka Hoser,za wszystkich kaplanow naszych Parafii o swiete Kaplanstwo,o pokoj w Ojczyznie,w Swiecie.
35.  
O.Pio wyproś łaskę pracy -zajęcia pożytecznego dla innych i na chwałę Boga, światło Ducha Św.., rozpoznanie drogi dla Gabrysi
36.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za babcię, dziadka i pradziadków, wujka Władysława, Krystiana, Kazimierza.
37.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
38.  
Św.O.Pio proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola,żeby wycofał pozew rozwodowy,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,aby moje dzieci były ze mną na stałe,o zdrowie
39.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
40.  
Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie wewnętrzne, pamięci mamy i nasze. O pomoc dla Gosi, Tomka. O nasze nawrócenie, o żonę dla Tomasza i Przemka, zdrowie dla Gosi i bliskich. o pokorę, uwolnienie z pychy dla Kasi
41.  
Ojcze Pio, prosimy o ratunek dla naszej rodziny.2018-04-29 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
o znalezienie przeze mnie dobrej i stałej pracy, o błogosławieństwo i opiekę Bożą dla mojej córki, o nawrócenie, spowiedź tata i uzdrowienie go z depresji, nerwicy i leków,za dusze w czyscu cierpiące
2.  
O zdrowie,zgode,opieke o Pio i Maryji,Boze blogoslawienstwo,bezpieczenstwo Swiatlosc i dary Ducha swietego i potrzebne laski Joli ,Krzyskowi,Ali ,Agacie,Stefani,Teresie,Danielowi,Dominice
3.  
Św. Ojcze Pio, błagam Cię o pomoc w odnalezieniu miłości mojego życia, mężczyzny, który zostanie moim mężem i ojcem mojego dziecka. Błagam Cię o wsparcie duchowe, ukojenie bólu i żalu odrzucenia.
4.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej siostry i dla mnie, proszę o prawidłowe wyniki badań i miej nas pod swoją opieką, pomóż w pracy w pokonywaniu trudności i prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
5.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moim bliskim. Dzieciom pomoc w nauce.Proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy.
6.  
Proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (by nie miała kolejnych przerzutów, wróciła mowa), mogła cieszyć się życiem. Proszę by wróciła do domu
7.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
8.  
Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia
9.  
Ojcze Pio pomóż poukładać Anecie jej życie osobiste i błogosław jej najbliższym a zwłasza Basi w dniu jej urodzin
10.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w aniołach,św.,błog.,młodziank.Dziękuję an.stróż.Przebaczenie i niebo dla wszyst,TP,Bożą pomoc,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Zawierzenie NSM/NSJ,nawrócenie grzeszn.
11.  
Za dusze w czyśccu cierpiące , które były informatykami, pracodawcami, psychologami, lekarzami, księżmi egzorcystami.
12.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio, błagam o łaskę odrodzenia wzajemnej miłości, pokonania przeszkód i połączenia sakramentem małżeństwa Heleny i Mariusza.
13.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo za Zofią Talarek, Łukaszem Domańskim Janem i Wandą Aluchniami poniewarz cierpią mąki czyśccowe
14.  
Otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę i Łukasza w życiu osobistym i zawodowym.
Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. Proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście.
15.  
Ojcze Pio, prosimy o ratunek dla naszej rodziny.
16.  
Proszę Pana Boga o zdrowie, pomoc we wszystkich sprawach, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo w życiu dla naszej rodziny. Święty Ojcze Pio, módl się za nami.
17.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć prace
18.  
prosze w tych int co ostatnio Bog zaplac
19.  
Proszę o modlitwę za nawrócenie Tomasza, o jego powrót do mnie i syna, żeby odrodziła się w nim miłość która kiedyś nas połączyła, żeby stał się kochającym ojcem i partnerem.
20.  
Proszę Ojca Pio o pomoc Ducha św. aby moje decyzje były zgodne z Wolą Bożą ,o zmianie pracy, wyborze miejsca pracy, oraz o poukładanie mojego życia.
21.  
Ojczę Pio proszę Cię o wstawiennictwo o zdrowie i dar macierzyństwa. Proszę o modlitwe, wstawinnictwo i zdrowe dziecko.
Proszę takzę dla zdrowie dla mojej mamy i taty. Aby ich Bóg miał w swej opiece .
22.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem, które nosi pod sercem. Proszę o wszelkie łaski dla chorej przyjaciółki.Chwała Panu,Jezu ufam Tobie
23.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
24.  
Za Anetę w dniu urodzin o potrzebne łaski.
25.  
o uzdrowienie corki i Rodziny, bezpieczny powrot do kraju i zdanie egzaminu licencjackiego, o zdanie egzaminow maturalnych przez Syna, za duszę świetej pamięci Gabriela
26.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu.Błogosław każdego dnia.
27.  
sw O PIO PROSZE O WSTAWIENNICTWO W ZDOBYCIU PRACY IPOKONANIA WIADOMYCH SYTUACJI-SW CHARBELU MODL SIE ZA NAMI
28.  
Za pracę Marka;o pomoc, Dary Ducha Św. i prowadzenie Boże. Jezu Ty się tym zajmij! Za powodzenie planowanych inwestycji. O stabilizację materialną i Opiekę Bożą dla całej rodziny. Za zmarłych o zbawienie.
29.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
30.  
O.Pio wyproś rozwiązanie sytuacji z pracą
31.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św. i MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,przywrócenie db imienia,wynagrodzenie.W int. KK,MB,Papieża i moich.Za rodz.,pracowników.W int.T,P,P,J,A,W,M,M,L,J,B,E,S,L,A,K,G,B,T,M,M,L,K,M
32.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
33.  
Św.O.Pio proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola,żeby wycofał pozew rozwodowy,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,aby moje dzieci były ze mną na stałe,o zdrowie
34.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i opiekę nad nim
35.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
36.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za babcię, dziadka i rodzinę z Ryk.
37.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza i zmiane pracy a takze o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne dla mojej rodziny.
38.  
O uzdrowienie Bozeny ,Alicji.Za Stasie,Ele,za rodzine.W intencjach Ani ,o uzdrowienie,o zbawienie MIkolaja,Tomasza,rodzenstwa.O beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa St.Wyszynskiego,za Ojczyzne,za rodziny o pokoj.
39.  
Sw Ojcze Pio, proszę o powrót do Boga i Sakramentów dla bliskich, dla kasi i wszystkich ludzi. Proszę o błogosławieństwo Boże, zdrowie, pokój serca, wolność i pomoc w pełnieniu woli Bożej dla nas
40.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Marii, Ani i Kasi. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłem.
41.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii2018-05-01 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie dla Krzysztofa
2.  
Proszę o opiekę w trudnych chwilach życia o spokój i bezpieczny dom . Jezu ufam Tobie.
3.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i długie życie dla taty, Boże błogosławieństwo i opiekę.
4.  
za zmarłego Romana Rasiaka niech w niebie dusza jest szczęśliwa
5.  
prosze w tych int co ostatnio Bog zaplac
6.  
Za Zuzię, która uległa poparzeniom o zdrowie, siłę, pomoc i Opieke Bożą dla niej i jej najbliższych. O Szczególne Błogosławieństwo i Ochronę dla rodziny Walusiów. Jezu Ty się tym zajmij!
7.  
za mnie o cierpliwość i spokój serca, o miłosierdzie
8.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem, które nosi pod sercem. Proszę o wszelkie łaski dla chorej przyjaciółki.Chwała Panu,Jezu ufam Tobie
9.  
O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem
10.  
Św. Ojcze Pio, błagam Cię o pomoc w odnalezieniu miłości mojego życia, mężczyzny, który zostanie moim mężem i ojcem mojego dziecka. Błagam Cię o wsparcie duchowe, ukojenie bólu i żalu odrzucenia.
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej siostry i dla mnie, proszę o prawidłowe wyniki badań i miej nas pod swoją opieką, pomóż w pracy w pokonywaniu trudności i prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
12.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
13.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio, błagam o łaskę odrodzenia wzajemnej miłości, pokonania przeszkód i połączenia sakramentem małżeństwa Heleny i Mariusza.
14.  
o ratunek dla Rodziny, uzdrowienie Ewy, Piotra i Pawła. O szczęśliwy powrot i siły, o ufność w pomyślną przyszłość. O dobrych ludzi na drodze.
15.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
16.  
Proszę za duszę mojego taty Tadeusza o potrzebne jej łaski aby mógł oglądać oblicze Naszego Pana.
17.  
O.Pio wyproś ratunek z trudnej sytuacji.
18.  
Proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (by nie miała kolejnych przerzutów, wróciła mowa), mogła cieszyć się życiem. Proszę by wróciła do domu
19.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
20.  
sw O PIO SW CHARBELU SW JP II WYPROS Z MATKA BOZA POTRZEBNE DARY DLA RODZINY ANTOIEGO
21.  
Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny.
22.  
Za Mikolaja,Tomasza o zbawienie,uzdrowienie.Dziekczynna za Dar zycia,Sakramenty.Za Anie,rodzenstwo o uzdrowienie.Za rodzine Milczarskich,Sikorow,Saternus o nawrocenie.Za zmarlych rodzicow Janine,Mariana o Nieb
23.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu.Błogosław każdego dnia.
24.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
25.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
26.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
27.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. mamy Jadwigi i brata Andrzeja, taty Tadeusza, oraz za babcię, dziadka i rodzinę z Ryk.
28.  
Ocze Pio, błagam uzdrów moje małzenstwo, uchroń je przed rozwodem
29.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w aniołach,św.,błog.,młodziank.Dziękuję an.stróż.Przebaczenie i niebo dla wszyst,TP,Bożą pomoc,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Zawierzenie NSM/NSJ,nawrócenie grzeszn.
30.  
Za dusze w czyśccu cierpiące , które były informatykami, pracodawcami, psychologami, lekarzami, księżmi egzorcystami.
31.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św. i MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,przywrócenie db imienia,wynagrodzenie.W int. KK,MB,Papieża i moich.Za rodz.,pracowników.W int.T,P,P,J,A,W,M,M,L,J,B,E,S,L,A,K,G,B,T,M,M,L,K,M
32.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
33.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Marii, Ani, Kasi,Macieja. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłem.
34.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo za Zofią Talarek, Łukaszem Domańskim Janem i Wandą Aluchniami poniewarz cierpią mąki czyśccowe
35.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i potrzebne łaski dla niego
36.  
Św Ojcze Pio proszę o powrót do Boga i życie Sakramentami przez moich bliskich, o prawdziwe przeżywanie Mszy Świętej dla wierzących i dla nas. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla bliskich i wszystkich
37.  
Otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę i Łukasza w życiu osobistym i zawodowym.
Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. Proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście.
38.  
Św.O.Pio proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola,żeby wycofał pozew rozwodowy,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,aby moje dzieci były ze mną na stałe,o zdrowie
39.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza i zmiane pracy a takze o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne dla mojej rodziny.
40.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
41.  
Ojcze Pio, prosimy o ratunek dla naszej rodziny.2018-05-06 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio, proszę pomóż Małgorzacie odnaleźć dobrą drogę życia.
2.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św. i MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,przywrócenie db imienia,wynagrodzenie.W int. KK,MB,Papieża i moich.Za rodz.,pracowników.W int.T,P,P,J,A,W,M,M,L,J,B,E,S,L,A,K,G,B,T,M,M,L,K,M
3.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
4.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu.Błogosław każdego dnia.
5.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
6.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
7.  
Św.O.Pio proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola,żeby wycofał pozew rozwodowy,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,aby moje dzieci były ze mną na stałe,o zdrowie
8.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i długie życie dla taty, Boże błogosławieństwo i opiekę.
9.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
10.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za babcię, dziadka i pradziadków, wujka Władysława, Krystiana, Kazimierza.
11.  
Sw Ojcze Pio proszę o wytrwałość i światło Ducha Świętego w pisaniu pracy magisterskiej. O powrót do Boga i Sakramentów dla nas. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, pracowników dla Gosi, pracę dla Bartka
12.  
Prosimy O.Pio o Dary Ducha Sw.dla Ani,rodziny.O uzdrowienie Bozeny ,Arka ,Kasi Maji o nawrocenie.O zbawienie rodziny Milczarskich,Saternus,Sikorow,Szydlowskich,Nowak.Karolak,za zmarlych z tych rodzin o Niebo
13.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Marii, Ani, Kasi,Macieja. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłem.
14.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.