Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

28 kwietnia 2017. Piątek.
Imieniny Piotra, Walerii i Pawła  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-04-30 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O uzdrowienie siostry Basi. Nawrócenie córki Dari. Za dusze zmarłych z naszej rodziny.
2.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Łukasza i Agnieszki, aby Łukasz otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
3.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo za naszym niedawno zmarłym Dziadkiem Ś.P. Stanisławem. Zaopiekuj się Ojcze jego duszą i racz wyjednać mu u Boga Miłosiernego łaskę wiecznego szczęścia w Niebie
4.  
O łaskę wiary, nawrócenia i Miłosierdzia Bożego dla TF.
5.  
Boże oddaję Ci Mariuszka i jego rodzinę i proszę o dobre owoce naszego spotkania. Przybądź Duchu Św. spraw aby zapanowała zgoda, życzliwość, miłosć i wzajemne zrozumienie. Maryjo Zwyciężaj!
6.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za św. pamięci Leszkiem, Henrykiem, Łukaszem Jadwigą, Heleną, Janem i Wandą ponieważ cierpią mąki czyśccowe. Oraz o uzdrowienie Artura i Dariusza z SM
7.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby dobrze zniosła kolejną chemioterapię), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, doczekała uzdrowienia.
8.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
9.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy przebieg ciąży Małgorzaty oraz o jej dojrzałość do roli matki
10.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
11.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,PTPWAJMFGSRLSMSKNFACXKCMAPTMLM+blisk
12.  
Proszę o modlitwę za córkę Oliwię aby dobry Bóg dał jej łaskę śmiałości, odwagi oraz żeby uwolnił ją różnych zniewoleń. Kasia
13.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo oraz zdrowie i potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata,teściowej i dla mnie. Urszula
14.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o zdrowie i siły dla córki, zrozumienie w rodzinie, Za duszę śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe. Jezu ufam Tobie.
15.  
Św Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia dla mojej żony Dominiki, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
16.  
Za śp. Elżbietę
17.  
za zmarłych z rodziny Juników i Butkiewiczów
18.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
19.  
Ojcze Pio, prosimy o zerwanie wszystkich niebezpiecznych znajomości i niezawieranie nowych przez Małgorzatę.
20.  
Za duszę Kasi Fornal w pierwszą rocznicę śmierci.
21.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu/umierające w grzechu.DŚ za pm.W int. MB,papieża,moich.
22.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
23.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, dobrą opiekę lekarską, prawidłowe wyniki badań oraz pomóż mi w pracy i otocz przychylnymi ludźmi.
24.  
Ojcze Pio bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych, o zgodę w rodzinie, zdrowie, zawierzam moją córki, a w szczególności Justynkę. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
Proszę Boże o szczęśliwą operację i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Ojcze Pio, módl się za nami.
27.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę uwolnienia z nałogu alkoholowego Zbyszka i wyjście z okultyzmu dla jego córki Klaudi oraz odnalezienie przez nich drogi i miłości do Boga
28.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek i Bolesława
29.  
Kochany Ojcze, proszę o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla mnie abym była cierpliwa, czuła i łagodna w mojej relacji z Krzyśkiem Robertem. Niech wróci wzajemna bliskość między nami. Joasia. Amen.
30.  
dziekczynna z prosba o uwolnienie od wszystkich nieszczesc, Boze blog, zadosc za grzechy, rozroznianie mysli, Bozego dobrego męża na d,prace biurowa stala z wynagrodzeniem dla Magdaleny, w Int J. P.,JEZU PROWA
31.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, dobrą opiekę lekarską, bezbolesne badania i dobre ich wyniki. Proszę błogosław mi w każdym dniu i prowadź w zdrowiu i radości.
32.  
O zdrowie i pokonanie nałogu przez Cezarego.
33.  
Polecajac Bozej Opatrznosci za Twoim wstawiennictwem Ojcze Pio - Dawida.
34.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
35.  
Dziękczynna za Bierzmowanie Artura. O zdrowie dla Majki,Marii,Hani. O Łaski potrzebne dla Artura, Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda, Mariusza. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze śp. Marianny i Romana.
36.  
Boże proszę pomóż nam wypełnić Twoją wolę i pomóż trwać w Tobie. Proszę o Boże błogosławieństwo dla nas i żebyśmy byli jak najbliżej Ciebie, proszę o uwolnienie od zła, zdrowie i potrzebne łaski dla nas
37.  
PROSZĘ o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci przed I komunią św.synka,o pamiętanie męża, aby wycofał pozew rozwodowy i zapragnął ratować nasze małżeństwo,o przebaczenie.
38.  
O trzeźwość córki i jej chłopaka, o jej uwolnienie z wszelkich nałogow i złych wpływów, o jej powrot do domu i przemianę , o jej uzdrowienie i nawrócenie. O łaski dla rodziny.
39.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie.
40.  
Sw.Ojcze Pio prosze o modlitwe i pomoc w samotnym pokonywaniu problemow.
Prosze o cud pozytywnego rozwiazania sprawy sadowej.
41.  
Ojcze PIo, błagam wyproś łaskę spokoju w pracy i w yciu rodzinnym. Proszę o dary ducha św.dla nas wszystkich i potrzebne łaski. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw u członków rodziny.2017-05-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o zdrowie, siły dla córki, żeby zdobyła dobrą pracę, zrozumienie w rodzinie, Za duszę śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe. Jezu ufam Tobie.
2.  
SW O PIO BLAGAM WYPROS DAR LASK U PANA ZMARTWYCHWSTALEGO ABY PROBLEM WIADOME ZNIKNELY A ZDROWIE IBLOGOSLAWIENSTWO ZNIEBIOS TRWALO
3.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Łukasza i Agnieszki, aby Łukasz otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
4.  
Swiety Ojcze Pio prosze wymodl dla mnie laske wiary,nadzieji i milosci.
Bog zaplac za wszystkie wyproszone laski Ojcze.
5.  
Proszę o zdrowy rozwój mojego maleństwa nienarodzonego. Żeby badania amniopunkcji wykazały że moje dziecko. jest zdrowe. Proszę żeby dzieciątko urodziło się w terminie zdrowe i silne i żywe.
6.  
Proszę o łaskę uzdrowienia dla naszej mamy Grażyny chorej na białaczkę. Proszę o zgodę i pokój w naszej rodzinie, o zdrowie dla nas wszystkich i Boże błogosławieństwo.
7.  
Za rodziny Chołodniuk, Kowalskich i Lachów o Boże Prowadzenie, Dary DuchaŚw. i Opieke. Szczególnie proszę o zdrowie, życzliwość, pomoc w pracy, na studiach, sprawy finansowe i Wszelkie potrzebne Łaski.
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby zerwał grzeszny związek z inną kobietą i wrócił do domu. Daj mi Panie łaskę zdrowia, cierpliwości i wytrwałości.
9.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za św. pamięci Leszkiem, Henrykiem, Łukaszem Jadwigą, Heleną, Janem i Wandą ponieważ cierpią mąki czyśccowe. Oraz o uzdrowienie Artura i Dariusza z SM
10.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby dobrze zniosła kolejną chemioterapię), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, doczekała uzdrowienia.
11.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
12.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy przebieg ciąży Małgorzaty oraz o jej dojrzałość do roli matki
13.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
14.  
Ojcze Pio proszę Cię o dobre wyniki biopsji piersi mojej mamy oraz zdrowie dla niej.
15.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
16.  
Przez wstawiennictwo Ojca PIO proszę o niebo dla mojego zmarłego męża Daniela.
17.  
dziekczynna z prosba o uwolnienie od wszystkich nieszczesc, Boze blog, zadosc za grzechy, rozroznianie mysli, Bozego dobrego męża na d,prace biurowa stala z wynagrodzeniem dla Magdaleny, w Int J. P.,JEZU PROWA
18.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,PTPWAJMFGSRLSMSKNFACXKCMAPTMLM+blisk
19.  
Proszę o modlitwę za córkę Oliwię aby dobry Bóg dał jej łaskę śmiałości, odwagi oraz żeby uwolnił ją różnych zniewoleń. Kasia
20.  
Proszę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie. Justyna J
21.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo oraz zdrowie i potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata,teściowej i dla mnie. Urszula
22.  
Św Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia dla mojej żony Dominiki, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
23.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
24.  
O dar miłości dla Joanny i Tomasza, aby potrafili ułożyć na nowo wspólne życie
25.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla mojego męża Artura. Żona Elżbieta
26.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, dobrą opiekę lekarską, bezbolesne badania i dobre ich wyniki. Proszę błogosław mi w każdym dniu i prowadź w zdrowiu i radości.
27.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
28.  
Ojcze Pio, prosimy o zerwanie wszystkich niebezpiecznych znajomości i niezawieranie nowych przez Małgorzatę.
29.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu/umierające w grzechu.DŚ za pm.W int. MB,papieża,moich.
30.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek i Bolesława
31.  
Św. Ojcze Pio proszę o uproszenie łaski uzdrowienia z choroby dla mnie ,
opieki Matki Bożej, dobrych wyników badań , szczęśliwego zabiegu i pobytu w szpitalu i światło Ducha św dla lekarzy.
32.  
Ojcze Pio proszę Cię, pomóż mi spotkać na swojej drodze osobę, którą pokocham. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Panie Boże daj mi siłę, abym zmieniła to co zmienić mogę.
33.  
Ojcze PIo, błagam wyproś łaskę spokoju w pracy i w życiu rodzinnym. Proszę o dary ducha św.dla nas wszystkich i potrzebne łaski.Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie.
34.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie.
35.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
36.  
PROSZĘ o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci przed I komunią św.synka,o pamiętanie męża, aby wycofał pozew rozwodowy i zapragnął ratować nasze małżeństwo,o miłość.
37.  
Dziękczynna za Bierzmowanie Artura. O zdrowie dla Majki,Marii,Hani. O Łaski potrzebne dla Artura, Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda, Mariusza. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze śp. Marianny i Romana.
38.  
Ojcze Pio bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych, o zgodę w rodzinie, zdrowie, zawierzam moją córki, a w szczególności Justynkę. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen
39.  
O uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie córki. O jej powrot do domu. O łaski dla rodziny
40.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo i pomoc Zbyszkowi w uwolnieniu od nałogu alkoholowego i powróceniu na drogę wiary i miłości
41.  
Święty Ojcze Pio, proszę o Boże prowadzenie w drodze życiowej. Żebyśmy odnaleźli swoje powołanie i realizowali je na chwałę Bożą. Proszę też o zdrowie, nawrócenie, Ducha Świętego dla nas2017-05-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby dobrze zniosła kolejną chemioterapię), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, doczekała uzdrowienia.
2.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
3.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty.
4.  
Boże dziękuję za pojednanie się z Tobą spraw aby nawróciła się moja córka na drogę chrześcijańską proszę o dalszy ciąg zasiłku rehabilitacyjnego i zdrowie
5.  
Proszę o modlitwę za męża o wyzwolenie go z nałogów oraz o uwolnienie od kłamstwa, oraz proszę o łaski dla córki Oliwki. Kasia
6.  
Intencja za Jacka Zubrzyckiego o potrzebne łaski przemienienia i uwolnienia się od nałogu alkoholowego oraz miłosiedzie.
7.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
8.  
Prośba o modlitwę w intencji zdania matury
9.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu/umierające w grzechu.DŚ za pm.W int. MB,papieża,moich.
10.  
Św Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia dla mojej żony Dominiki, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
11.  
O.Pio dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i proszę polecaj Panu Bogu mój nowy związek oraz moją rodzinę. Obdarzaj ją pokojem, zdrowiem i duchowym umocnieniem.
12.  
O.Pio wyproś dla mnie łaskę pracy, dary Ducha św.,opiekę Matki Najświętszej
13.  
SW O PIO BLAGAM O CUD ZDOBYCIA PRACY I POKONANIE KREDYTU WIARA NADZIEJA SWIATLO DUCHA SW-UFAM JEZU
14.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Łukasza i Agnieszki, aby Łukasz otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
15.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
16.  
Ojcze Pio, prosimy o zerwanie wszystkich niebezpiecznych znajomości i niezawieranie nowych przez Małgorzatę.
17.  
proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla Zofii, Zdzisława, Krzysztofa i Bożeny, o łaski Boże i opiekę Ojca Pio, Panie Bożę proszę błogosław nam w każdym dniu i prowadź w zdrowiu i radości.
18.  
Ojcze PIo, błagam wyproś łaskę spokoju w pracy i w życiu rodzinnym. Proszę o dary ducha św.dla nas wszystkich i potrzebne łaski.Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie.
19.  
Za śp. Elżbietę o życie wieczne
20.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie oraz o szczęśliwe dni.
21.  

Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
22.  
Proszę o trzezwośc dla Roberta,prowadz go przez życie w trzezwości.Spraw,aby wytrzymał od nałogu alkoholizmu.
23.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie.
24.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek i Bolesława
25.  
O łaski dla ks. Piotra i aby mógł pozostać na kolejny rok w dotychczasowym miejscu posługiwania
26.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię ratuj mojego męża Artura z taj drogi, wprowadż go na Bożą drogę . Błagam też o zdrowie dla męża . Błaga żona Elżbieta
27.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,PTPWAJMFGSRLSMSKNFACXKCMAPTMLM+blisk
28.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, dobrą opiekę lekarską, bezbolesne badania i dobre ich wyniki. Proszę błogosław mi w każdym dniu i prowadź w zdrowiu i radości.
29.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
30.  
Panie Jezu, proszę żeby Paulina przestała pić, żeby bliscy byli zdrowi i się nawrócili. Proszę o Ducha Świętego, żebyśmy trwali w Tobie, byli jak najbliżej Ciebie i pełnili Twoją wolę. Proszę prowadź nas.
31.  
PROSZĘ o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci przed I komunią św.synka,o pamiętanie męża, aby wycofał pozew rozwodowy i zapragnął ratować nasze małżeństwo,o miłość
32.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o siły, zdrowie dla córki. Proszę o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla córki i dla rodziny. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe. Jezu ufam Tobie.
33.  
dziekczynna z prosba o uwolnienie od wszystkich nieszczesc, Boze blog, zadosc za grzechy, rozroznianie mysli, Bozego dobrego męża na d,prace biurowa stala z wynagrodzeniem dla Magdaleny, w Int J. P.,JEZU PROWA
34.  
Święty Ojcze Pio, napraw moje relacje z przełożoną, by zachowywała się dobrze wobec mnie i nie atakowała mnie, bym pracowała w spokoju. Módl się za mną.
35.  
O zdrowie dla Majki, Marii, Hani, Karola, Mariusza. O Łaski potrzebne dla Artura, Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze śp.Marianny i Romana.
36.  
O uzdrowienie dla córki, jej oświecenie ,o siłę i uwolnienie z nałogów i niszczacego zwiazku i jej powrotu do domu. O łaskę wytrwałości dla rodziny. Dziękujmy za wszystkie łaski otrzymane.
37.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
38.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
39.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za św. pamięci Leszkiem, Henrykiem, Łukaszem Jadwigą, Heleną, Janem i Wandą ponieważ cierpią mąki czyśccowe. Oraz o uzdrowienie Artura i Dariusza z SM
40.  
Swiety Ojcze Pio, drogi patronie u Boga, wypros mi laske spotkania z Panem, uzdrowienia z chorob, dobrej zony i dobrej pracy.2017-05-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
ZA DUSZE ZMARŁYCH Z RODZIN ZARZECKICH, OLSZEWSKICH, CZOPURÓW, BONDARYNKÓW, POUSEWICZÓW I MAKSYMOWICZÓW ORAZ ZMARŁYCH DOBRODZIEJÓW TYCH RODZIN JAK RÓWNIEŻ ZA ŻYJĄCYCH CZŁONKÓW TYCH RODZIN
2.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie i nawrócenie mojego męża do Pana Boga, o gorącą miłość męża do Pana Boga i o uwolnienie od wszelkiego zła błaga żona Elżbieta . Amen
3.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie mojego taty z nałogów. Proszę o zgodę w rodzinie, wzajemny szacunek i miłość wszystkich członków naszej rodziny.
4.  
Ojcze PIo, błagam wyproś łaskę spokoju w pracy i w życiu rodzinnym. Proszę o dary ducha św.dla nas wszystkich i potrzebne łaski.Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie.
5.  
Panie Jezu, chcemy żyć i trwać w Tobie w każdej chwili! Proszę pomóż nam pełnić Twoją wolę i przynosić dobre owoce. Proszę uwolnij nas od zła, i pomóż stawać się dobrymi ludźmi. Pomóż bliskim.Dziękuję
6.  
O dobre wyniki badań Mai,o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej,brak przerzutów.
7.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby dobrze zniosła kolejną chemioterapię), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, doczekała uzdrowienia.
8.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
9.  
int dziekczynna z prosba o uwolnienie od wszystkich nieszczesc, Boze Blog dla Magdaleny i w intencjach P.J. Bog zaplac
10.  
Proszę o cud miłości dla Elżbiety i Filipa, by drogi ich się zeszły. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie sióstr i taty.
11.  
Ojcze Pio błagam o cud, łaskę dla Łukasza trzeżwość,nawrócenie ,przemianę życia.
niech Opatrzność Boża ma go w opiece a Duch św.go napełni.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za św. pamięci Leszkiem, Henrykiem, Łukaszem Jadwigą, Heleną, Janem i Wandą ponieważ cierpią mąki czyśccowe. Oraz o uzdrowienie Artura i Dariusza z SM
13.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie.
14.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty.
15.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,PTPWAJMFGSRLSMSKNFACXKCMAPTMLM+blisk
16.  
Proszę o modlitwę za męża o wyzwolenie go z nałogów oraz o uwolnienie od kłamstwa, oraz proszę o łaski dla córki Oliwki. Kasia
17.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek i Bolesława
18.  
O dobrego męźa i sakramentalny związek dla córki, o łaski dla syna
19.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
20.  
Intencja za Jacka Zubrzyckiego o potrzebne łaski przemienienia i uwolnienia się od nałogu alkoholowego oraz miłosiedzie.
21.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
22.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
23.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie oraz o szczęśliwe dni.
24.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu/umierające w grzechu.DŚ za pm.W int. MB,papieża,moich.
25.  
O zdrowie dla Majki, Marii, Hani, Karola, Mariusza. O Łaski potrzebne dla Artura, Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze śp.Marianny i Romana.
26.  
Św Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia dla mojej żony Dominiki, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
27.  
O łaski potrzebne,opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Swiętego dla Karolinki w dniu I komunii świętej.
28.  
SW O PIO BLAGAM O CUD ZDOBYCIA PRACY I POKONANIE KREDYTU WIARA NADZIEJA SWIATLO DUCHA SW-UFAM JEZU
29.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Łukasza i Agnieszki, aby Łukasz otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
30.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
Ojcze Pio, prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
32.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy przebieg ciąży Małgorzaty oraz o jej dojrzałość do roli matki.
33.  
O światło Ducha św. dla sądu w dniu 9.05.aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci Kacperkiem i Gabrysią,żeby syn wrócił do mnie przed swoją I komunia św.,o opamiętanie mąża,aby wycofał pozew rozwodowy


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.