Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Mój Boże, błagam Ciebie, pozwól mi doświadczać kary, jaką przygotowałeś dla grzeszników i dla Dusz w Czyśćcu Cierpiących. Zwielokrotnij moje cierpienia , abym przyczynił się do darowania win grzesznikom i uwolnienia Dusz z Czyśćca.” - Ojciec Pio.

25 września 2021. Sobota.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2021-09-26 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O pomoc w pracy.
2.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo na każdy dzień oraz o wszelkie łaski w zdrowiu i radości i o dobrych lekarzy aby przestały boleć obie dłonie.
3.  
Ojcze Pio błogosław moje mamie Irenie aby była zdrowa i szczęśliwa przez długie lata oraz w tych trudnych czasach pandemii daj jej siłę i wytrwałość .
4.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, o pomoc w pracy abym została na tym samym miejscu o dobrą atmosferę i aby nie było nieporozumień.
5.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie,aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i nic złego się nie działo.Proszę chroń mnie przed chorobą i prowadź każdego dnia.
6.  
O odrodzenie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, nawrócenie i przemianę serca Konrada, o dary Ducha Świętego dla małżonków i ich synka, o ocalenie rodziny przed rozpadem.
7.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i kolana, wszystko wróciło do normy.Proszę o dobrych lekarzy ,którzy ja będą leczyć i skuteczne leczenie.Pomóż jej.
8.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego dla siostry Jolanty.Pomóż jej w chorobie nowotworowej aby lepiej się czuła i choroba się nie pogłębiała.Miej ją pod swoją opieką każdego dnia.
9.  
W intencji zmarłych Ś.p. Grażyny, Adama, Reginy, Zbigniewa, Zofii, Zbigniewa, Janusza, Olgi, Barbary, Adama, Edwarda i Bazylego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
10.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana,Kazimierza11.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Lili,Bassiro,Alexa,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi
12.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia,Bożego Miłosierdzia dla Danuty,o prawidłową diagnozę,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne,pomóż jej,chroń ją i strzeż.Jezu Ty się tym zajmij.
13.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa,wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.

14.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo NMP i Św. O. Pio obdarz łaską uzdrowienia z wszystkich chorób na które cierpi Helena,wszelkimi łaskami Bożymi dla niej z Twoim błogosławieństwem i całkowitą ochronę Bożą.
15.  
Św.O.Pio błagam o łaskę zdrowia dla Marii,o dobrych lekarzy,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi,chroń Marię,jej rodzinę przed nieszczęściem.Jezu Ty się tym zajmij.
16.  
O. Pio, z okazji imienin Danuty, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu, radości, miłości najbliższych, szczęściu, prowadź ją codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Najświętszej Maryi Panny
17.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.

18.  
O.Pio,proszę o zdrowie,potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza,Joanny,Artura,Anny,Adama,Kasi,Sebastiana,Tymka,Artura,Piotra,Marii i jej rodziny,proszę też o dobrą,stabilną pracę dla Elżbiety
19.  
Św.O. Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie i innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie. Św. O. Pio pomóż jej i wstaw się za nią.
20.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
21.  
Św.O.Pio proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności. Jezu Ty się tym zajmij.
22.  
O.Pio,przez wstawiennictwo J. Chrystusa,proszę by działania terapeuty,logopedy,psychologa były skuteczne, miały pozytywny wpływ na zdrowie wnuka. Jezu pomóż im,okaż im Swoje Miłosierdzie. Jezu Ty się tym zajmij
23.  
Jezu dotknij języka wnuka, aby więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością. Proszę o siłę i wytrwanie dla jego mamy w walce o zdrowie syna.
24.  
O.Pio, z okazji urodzin Aissatu,proszę o zdrowie,wypraszaj obfite łaski Boże dla niej,jej męża i dzieci,pomóż jej w pracy i życiu codziennym,prowadź ich z błogosławieństwem w każdym dniu, ochroń przed Covid-19.
25.  
O.Pio,z okazji 50-tych urodzin Ismaela,proszę o zdrowie i siłę,wypraszaj obfite łaski Boże dla niego,pomóż w pracy zawodowej i życiu codziennym,prowadź go z błogosławieństwem w każdym dniu,uchroń przed Covid-19
26.  
O.Pio,przez wstawiennictwo Jezusa Chrystusa,proszę aby działania rodziców były skuteczne i miały pozytywny wpływ na zdrowie ich syna.Jezu pomóż im,okaż im Swoje Miłosierdzie. Jezu Ty się tym zajmij.
27.  
O.Pio, proszę o łaskę zdrowia dla Elizy,brak nawrotu choroby nowotworowej,brak przerzutów, ochroń przed Covid-19,wyproś prośby w intencji,które nosi w swoim sercu, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu roku
28.  
W intencji śp. Bogumiły w 9-tą rocznicę śmierci, za jej przodków, rodzeństwo i innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by Miłosierny Bóg wprowadził ich do Królestwa Niebieskiego.
29.  
W intencji śp. Wacława w 125-tą rocznicę urodzin, za jego przodków, braci, sióstr i innych członków jego rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry i Miłosierny Bóg otworzył dla nich bramę do nieba.
30.  
O życie wieczne dla wszystkich zmarłych z rodziny, ich przodków, za osoby, które zmarły w mieszkaniu, dusze w czyśćcu cierpiące, aby wszyscy oni mogli oglądać oblicze Pańskie.
31.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Ireny i Stefana, Józefę i Franciszka, Marię i Stefana, ich przodków, rodzeństwo, pozostałych członków rodziny,dusze w czyśćcu cierpiące
32.  
Św.O.Pio proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych z prośbą o Boże Miłosierdzie. Jezu, Ty się tym wszystkim zajmij. Jezu Miłosierny prowadź Kordulę, Donatę, ich rodziny według Twojej świętej Woli.
33.  
O cud uwolnienia I uzdrowienia dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy,Joli,Bartka,Moniki. Za dusze sp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O bezpieczną podróż
34.  
O ratunek i pomoc ,wyrwanie z beznadziejnej sytuacji.
35.  
Proszę przez wstawiennictwo św Ojca Pio o uwolnienie i uzdrowienie, zdrowie I Boże Błogoslawienstwo dla mojej rodziny, o uzdrowienie syna, moich hormonów, prace, męża, dobre relacje, nawrócenie rodziny, dziękuj
36.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki. Proszę o zdrowie dla rodziców.
37.  
ojcze pio prosze o zdrowie dla Oli , potrzebne łaski dla Marka i Natalii , Życie wieczne dla ŚP. Marii , Genowefy , Bolesława , Jana , Natalii , i dusz w Czysćću cierpiacych oraz znajomych
38.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę nas wszystkich przed koronawirusem. Proszę o pracę zdalną. Proszę o ustanie pandemii.
39.  
O zycie wieczne dla dusz sp.: Tadeusza,Marii,Joanny,Bazylego,Mikolaja,Heleny,Diany,ks.Michala,ks.Bazylego,ks.Wlodzimierza,s.Kazi,Rozalii,dusz w czysccu cierpiacych.
40.  
O.Pio,prosze o zdrowie i calkowita ochrone Boza dla Miroslawy,Wiktora,Marty,o zdrowie i laski dla Justynki,o nawrocenie Witalija,blogoslawienstwo w sprawie nieruchomosci,prace dla Marty,laski dla dobroczyncow.2021-09-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O pomoc w pracy i sprawiedliwe wynagrodzenie odpowiednie do wykształcenia.
2.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo na każdy dzień oraz o wszelkie łaski w zdrowiu i radości i o dobrych lekarzy aby przestały boleć obie dłonie.
3.  
Ojcze Pio błogosław moje mamie Irenie aby była zdrowa i szczęśliwa przez długie lata oraz w tych trudnych czasach pandemii daj jej siłę i wytrwałość .
4.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, o pomoc w pracy abym została na tym samym miejscu o dobrą atmosferę i aby nie było nieporozumień.
5.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie,aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i nic złego się nie działo.Proszę chroń mnie przed chorobą i prowadź każdego dnia.
6.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i kolana, wszystko wróciło do normy.Proszę o dobrych lekarzy ,którzy ja będą leczyć i skuteczne leczenie.Pomóż jej.
7.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego dla siostry Jolanty.Pomóż jej w chorobie nowotworowej aby lepiej się czuła i choroba się nie pogłębiała.Miej ją pod swoją opieką każdego dnia.
8.  
Ojcze Pio prosimy o zbawienie,uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,Ani,rodzeństwo Ewę,Bogdana.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Sikorow,Saternus ,za zmarłych rodziców, za dusze w czyscu
9.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Lili,Bassiro,Alexa,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi
10.  
Św.O.Pio proszę o pomoc w wypełnieniu woli Bożej w łasce wzajemnej miłości, szacunku i wierności dla Hauy i Ismaela, Tidjani i Yamireth. Św. O. Pio usuń przeszkody do zawarcia przez nich sakramentu małżeństwa.
11.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia,Bożego Miłosierdzia dla Danuty,o prawidłową diagnozę,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne,pomóż jej,chroń ją i strzeż.Jezu Ty się tym zajmij.
12.  
Św.O.Pio błagam o łaskę zdrowia dla Marii,o dobrych lekarzy,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi,chroń Marię,jej rodzinę przed nieszczęściem.Jezu Ty się tym zajmij.
13.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo NMP i Św. O. Pio obdarz łaską uzdrowienia z wszystkich chorób na które cierpi Helena,wszelkimi łaskami Bożymi dla niej z Twoim błogosławieństwem i całkowitą ochronę Bożą.
14.  
O.Pio,z okazji imienin Danuty, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i radości, miłości najbliższych i szczęściu, prowadź ją codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Najświętszej Maryi Panny
15.  
O.Pio,proszę o zdrowie,potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza,Joanny,Artura,Anny,Adama,Kasi,Sebastiana,Tymka,Artura,Piotra,Marii i jej rodziny,proszę też o dobrą,stabilną pracę dla Elżbiety
16.  
Za wstawiennictwem Św. Ojca Pio, Panie Jezu pomóż Barbarze i wspieraj ją w pracy w tym trudnym okresie, pracującej jako pielęgniarka w szpitalu, strzeż ją i jej rodzinę przed koronawirusem SARS-CoV-2.
17.  
O.Pio, z okazji urodzin Aissatu,proszę o zdrowie,wypraszaj obfite łaski Boże dla niej,jej męża i dzieci,pomóż jej w pracy i życiu codziennym,prowadź ich z błogosławieństwem w każdym dniu, ochroń przed Covid-19.
18.  
Za śp. Pelagię w 25-tą rocznicę jej śmierci, jej rodzeństwo i przodków oraz innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry Bóg pozwolił im wejść do Królestwa Niebieskiego.
19.  
O łaskę uwolnienia od osób nieprzychylnych,ratunek w beznadziejnej sytuacji.
20.  
Jezu dotknij języka wnuka, aby więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością. Proszę o siłę i wytrwanie dla jego mamy w walce o zdrowie syna.
21.  
O.Pio,z okazji 50-tych urodzin Ismaela,proszę o zdrowie i siłę,wypraszaj obfite łaski Boże dla niego,pomóż w pracy zawodowej i życiu codziennym,prowadź go z błogosławieństwem w każdym dniu,uchroń przed Covid-19
22.  
O.Pio,przez wstawiennictwo Jezusa Chrystusa,proszę by działania terapeuty,logopedy,psychologa były skuteczne miały pozytywny wpływ na zdrowie syna.Jezu pomóż im,okaż im Swoje Miłosierdzie.Jezu Ty się tym zajmij
23.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo Św. O. Pio i Św. Rity uwolnij Ewę D. i jej rodzinę od wszystkich konsekwencji przekleństw rzuconych na ich życie poprzez słowa tych,którzy złorzeczyli i niszczyli rodzinę Ewy
24.  
Św.O.Pio proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych z prośbą o Boże Miłosierdzie. Jezu, Ty się tym wszystkim zajmij. Jezu Miłosierny prowadź Kordulę, Donatę, ich rodziny według Twojej świętej Woli.
25.  
W intencji zmarłych Ś.p. Grażyny, Adama, Zofii, Zbigniewa, Janusza, Reginy i Zbigniewa. Na zawsze w naszych sercach... Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
26.  
O odrodzenie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, nawrócenie i przemianę serca Konrada, o dary Ducha Świętego dla małżonków i ich synka, o ocalenie rodziny przed rozpadem.
27.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
28.  
Św.O.Pio proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności. Jezu Ty się tym zajmij.
29.  
O.Pio, proszę o łaskę zdrowia dla Elizy,brak nawrotu choroby nowotworowej,brak przerzutów, ochroń przed Covid-19,wyproś prośby w intencji,które nosi w swoim sercu, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu roku
30.  
Jezu,przez wstawiennictwo śś.O.Pio i Judy Tadeusza chroń Teresę K,jej rodzinę od wrogów widzialnych i niewidzialnych,przed wszelakim nieszczęściem,aby do ich mieszkania żadne niebezpieczeństwo się nie zbliżyło.
31.  
Św. O. Pio proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny, Andrzeja, Wojciecha, Grzegorza i Anny. Proszę o zgodę w naszej rodzinie i poukładane życie dla moich braci oraz ich mądre życiowe wybory
32.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Maryi na każdy dzień dla wszystkich członków mojej rodziny oraz o ochronę przed koronawirusem.
33.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, darów Ducha Świętego dla całej mojej rodziny, o pracę, męża, dobrą relacje z synem, opiekę Maryi na każdy dzień, czystość, świętość
34.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.

35.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.

36.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza

37.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę nas wszystkich przed koronawirusem. Proszę o pracę zdalną. Proszę o ustanie pandemii.
38.  
O zycie wieczne dla dusz sp.: Tadeusza,Marii,Joanny,Bazylego,Mikolaja,Heleny,Diany,ks.Michala,ks.Bazylego,ks.Wlodzimierza,s.Kazi,Rozalii,dusz w czysccu cierpiacych.
39.  
O.Pio,posze o zdrowie i calkowita ochrone Boza dla Miroslawy,Wiktora,Marty,zdrowie i adaptacje dla Justynki,nawrocenie Witalija,blogoslawienstwo w sprawie nieruchomosci,prace dla Marty,laski dla dobroczyncow.
40.  
O cud uwolnienia I uzdrowienia dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ewy, Moniki, Joli,Borysa. Za dusze sp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka,Ryszarda, Marii.2021-10-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O pomoc w pracy i sprawiedliwe wynagrodzenie odpowiednie do wykształcenia.
2.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo na każdy dzień oraz o wszelkie łaski w zdrowiu i radości i o dobrych lekarzy aby przestały boleć obie dłonie.
3.  
Św o.Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla męża Radosława.
Św o.Pio módl się za nami 🌹🙏❤️🌹
4.  
Ojcze Pio błogosław moje mamie Irenie aby była zdrowa i szczęśliwa przez długie lata oraz w tych trudnych czasach pandemii daj jej siłę i wytrwałość .
5.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, o pomoc w pracy abym została na tym samym miejscu o dobrą atmosferę i aby nie było nieporozumień.
6.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie,aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i nic złego się nie działo.Proszę chroń mnie przed chorobą i prowadź każdego dnia.
7.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i kolana, wszystko wróciło do normy.Proszę o dobrych lekarzy ,którzy ja będą leczyć i skuteczne leczenie.Pomóż jej.
8.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego dla siostry Jolanty.Pomóż jej w chorobie nowotworowej aby lepiej się czuła i choroba się nie pogłębiała.Miej ją pod swoją opieką każdego dnia.
9.  
Proszę przez wstawiennictwo św Ojca Pio o uwolnienie mojej rodziny od wszelkiego zła, uzdrowienie moich hormonów, uzdrowienie nóżek syna, mojej mamy, proszę o Błogosławieństwo, ochronę, dary Ducha Świętego,prac
10.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki. Proszę o zdrowie dla rodziców.
11.  
O potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Krzysztofa, Aleksandry, o rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie.
12.  
O potrzebne łaski dla Edgara.
13.  
O.Pio,przez wstawiennictwo Jezusa Chrystusa,proszę by działania terapeuty,logopedy,psychologa były skuteczne miały pozytywny wpływ na zdrowie syna.Jezu pomóż im,okaż im Swoje Miłosierdzie.Jezu Ty się tym zajmij
14.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.

15.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza

16.  
Ojcze Pio prosimy o zbawienie,uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,Ani,rodzeństwo Ewę,Bogdana.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Sikorow,Saternus ,za zmarłych rodziców, za dusze w czyscu
17.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Maryi na każdy dzień dla wszystkich członków mojej rodziny oraz o ochronę przed koronawirusem.
18.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia,Bożego Miłosierdzia dla Danuty,o prawidłową diagnozę,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne,pomóż jej,chroń ją i strzeż.Jezu Ty się tym zajmij.
19.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo NMP i Św. O. Pio obdarz łaską uzdrowienia z wszystkich chorób na które cierpi Helena,wszelkimi łaskami Bożymi dla niej z Twoim błogosławieństwem i całkowitą ochronę Bożą.
20.  
O.Pio z okazji imienin Danuty, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i radości, miłości najbliższych i szczęściu, prowadź ją codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Najświętszej Maryi Panny
21.  
Św.O.Pio błagam o łaskę zdrowia dla Marii,o dobrych lekarzy, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi,chroń Marię,jej rodzinę przed nieszczęściem.Jezu Ty się tym zajmij.
22.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Jadwigi,jej rodziny,pomóż jej,prowadź ją z błogosławieństwem codziennie,chroń przed Covid-19,wyproś prośbę w intencji,które nosi w swoim sercu.Jezu Ty się tym zajmij
23.  
Św.O. Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie i innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie. Św. O. Pio pomóż jej i wstaw się za nią.
24.  
O dar Nieba dla zmarłego śp. Wincentego w 88-tą rocznicę śmierci, za jego przodków, braci, sióstr i innych członków rodziny, by dobry Bóg wprowadził ich do Królestwa Niebieskiego.
25.  
Za dusze śp.: Mieczysława, Stanisławy, Wojciecha, Bronisławy, Andrzeja, Janiny, Feliksa, Danuty, Kazimierza, Janiny, Janusza, Mieczysława, Stanisława, Danuty i jej męża, ich przodków i dusze w czyśćcu cierpiące
26.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Miłosiernego J. Chrystusa za śp. Mariannę w 125-tą rocznicę urodzin, za jej przodków, siostry i braci z małżonkami, innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące
27.  
O dar nieba dla dusz śp.: Klary, Elżbiety, Zofii, Bogumiły, Pelagii, Mariana, Stanisławy, Ignacego, Leokadii, Marianny, Wacława, Marianny, Wincentego, Natalii, Czesława, ich przodków, dusz w czyśćcu cierpiących
28.  
Św. O. Pio, wybłagaj u Jezusa łaskę zdrowia, dar mowy dla syna, proszę o dobrych specjalistów, dobrą terapię dla niego. Jezu Ty się tym zajmij. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością.
29.  
Jezu dotknij języka wnuka, aby więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością. Proszę o siłę i wytrwanie dla jego mamy w walce o zdrowie syna.
30.  
O.Pio, proszę o łaskę zdrowia dla Elizy,brak nawrotu choroby nowotworowej,brak przerzutów, ochroń przed Covid-19,wyproś prośby w intencji,które nosi w swoim sercu, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu roku
31.  
O. Pio, proszę o dobrą pracę,zdrowie,uproś spełnienie prośby,którą nosi w swoim sercu dla Gibi,wyproś obfite łaski Boże dla niego,pomóż jemu i prowadź go z błogosławieństwem w każdym dniu,uchroń przed Covid-19.
32.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
33.  
O życie wieczne dla duszy śp. Marianny w 81-tą rocznicę jej śmierci, za jej przodków, rodzeństwo oraz innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry Bóg pozwolił im oglądać Oblicze Pańskie.
34.  
W intencji zmarłej śp. Elżbiety w 96-tą rocznicę jej śmierci, za jej przodków, rodzeństwo oraz innych członków jej rodziny, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, o dar Nieba dla nich wszystkich.
35.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Lili,Bassiro,Alexa,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi
36.  
O cud uwolnienia I uzdrowienia dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Joli,Bartka,Moniki. Za dusze sp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda,Marii. O udany rok akademicki
37.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.

38.  
O zycie wieczne dla dusz sp.: Tadeusza,Marii,Joanny,Bazylego,Mikolaja,Heleny,Diany,ks.Michala,ks.Bazylego,ks.Wlodzimierza,s.Kazi,Rozalii,dusz w czysccu cierpiacych.
39.  
O.Pio,posze o zdrowie i calkowita ochrone Boza dla Miroslawy,Wiktora,Marty,zdrowie i adaptacje dla Justynki,nawrocenie Witalija,blogoslawienstwo w sprawie nieruchomosci,prace dla Marty,laski dla dobroczyncow.
40.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę nas wszystkich przed koronawirusem. Proszę o pracę zdalną. Proszę o ustanie pandemii.2021-10-05 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św o.Pio pokornie proszę o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla męża Radosława.
Św o.Pio módl się za nami 🌹🙏❤️🌹
2.  
Ojcze Pio prosimy o zbawienie,uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,Ani,rodzeństwo Ewę,Bogdana.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Sikorow,Saternus ,za zmarłych rodziców, za dusze w czyscu
3.  
Przez wstawiennictwo Ojca Pio proszę o zdrowie dla Dominiki oraz o wyjście z depresji mojej córki ,żeby przestała.moec lęki. Proszę także o pomoc dla mnie w podejmowaniu właściwych decyzji.
4.  
Św. O. Pio, wybłagaj u Jezusa łaskę zdrowia, dar mowy dla syna, proszę o dobrych specjalistów, dobrą terapię dla niego. Jezu Ty się tym zajmij. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością.
5.  
O.Pio, proszę o łaskę zdrowia dla Elizy,brak nawrotu choroby nowotworowej,brak przerzutów, ochroń przed Covid-19,wyproś prośby w intencji,które nosi w swoim sercu, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu roku
6.  
Św.O.Pio, proszę o łaskę nawrócenia Aishy,Evanilsona,Gibi,Hauy,Ismaela,Bassiro,Tidjaniego,Yamireth,Lilii oraz Braimy, proszę też o łaskę sakramentu chrztu św. dla Melanie,Wesley i Krystofera.Jezu ufam Tobie.
7.  
W intencji śp. Bogumiły w 9-tą rocznicę śmierci, za jej przodków, rodzeństwo i innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by Miłosierny Bóg wprowadził ich do Królestwa Niebieskiego.
8.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Ireny i Stefana, Józefę i Franciszka, Marię i Stefana, ich przodków, rodzeństwo, pozostałych członków rodziny,dusze w czyśćcu cierpiące
9.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
10.  
O. Pio,proszę o uzdrowienie Elżbiety z chorego kręgosłupa,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,spraw,by leczenie bezoperacyjne było skuteczne,proszę o dobrą,stabilną pracę dla niej,pomóż,ochroń przed Covid-19
11.  
O odrodzenie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, nawrócenie i przemianę serca Konrada, o dary Ducha Świętego dla małżonków i ich synka, o ocalenie rodziny przed rozpadem.
12.  
Św.O. Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie i innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie. Św. O. Pio pomóż jej i wstaw się za nią.
13.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia,Bożego Miłosierdzia dla Danuty,o prawidłową diagnozę,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne,pomóż jej,chroń ją i strzeż.Jezu Ty się tym zajmij.
14.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo NMP i Św. O. Pio obdarz łaską uzdrowienia z wszystkich chorób na które cierpi Helena,wszelkimi łaskami Bożymi dla niej z Twoim błogosławieństwem i całkowitą ochronę Bożą.
15.  
Św.O.Pio błagam o łaskę zdrowia dla Marii,o dobrych lekarzy,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi,chroń Marię,jej rodzinę przed nieszczęściem.Jezu Ty się tym zajmij.
16.  
Św. O. Pio, błogosław Anię w dniu jej trzecich urodzin, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i radości dla niej oraz dla jej rodziców i brata Adasia, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
17.  
O.Pio,proszę o zdrowie,potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza,Joanny,Artura,Anny,Adama,Kasi,Sebastiana,Tymka,Artura,Piotra,Marii i jej rodziny,proszę też o dobrą,stabilną pracę dla Elżbiety
18.  
O.Pio,z okazji imienin Danuty, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i radości, miłości najbliższych i szczęściu, prowadź ją codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Najświętszej Maryi Panny
19.  
O.Pio,przez wstawiennictwo Jezusa Chrystusa,proszę by działania terapeuty,logopedy,psychologa były skuteczne miały pozytywny wpływ na zdrowie syna.Jezu pomóż im,okaż im Swoje Miłosierdzie.Jezu Ty się tym zajmij
20.  
Jezu dotknij języka wnuka, aby więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie, dotknij go swoją miłością. Proszę o siłę i wytrwałość dla jego mamy w walce o zdrowie syna
21.  
Św.O.Pio proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności. Jezu Ty się tym zajmij.
22.  
O życie wieczne dla wszystkich zmarłych z rodziny, ich przodków, za osoby, które zmarły w mieszkaniu, dusze w czyśćcu cierpiące, aby wszyscy oni mogli oglądać oblicze Pańskie.
23.  
W intencji o życie wieczne dla śp. Wacława w 95 rocznicę śmierci,jego rodzeństwo,przodków,innych członków jego rodziny,za dusze w czyśćcu cierpiące,by Miłosierny Bóg otworzył im bramę do Królestwa Niebieskiego
24.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Lili,Bassiro,Alexa,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi
25.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza
26.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.

27.  
Proszę przez wstawiennictwo św Ojca Pio o dar uzdrowienia i uwolnienia, nawrócenie mojej rodziny, o Błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pracę, dobrego męża, o czystość, mądrość, dobrych przyjaciół dla nas, wiarę.
28.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy

29.  
O pomoc w pracy i sprawiedliwe wynagrodzenie odpowiednie do wykształcenia.
30.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo na każdy dzień oraz o wszelkie łaski w zdrowiu i radości i o dobrych lekarzy aby przestały boleć obie dłonie.
31.  
Ojcze Pio błogosław moje mamie Irenie aby była zdrowa i szczęśliwa przez długie lata oraz w tych trudnych czasach pandemii daj jej siłę i wytrwałość .
32.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, o pomoc w pracy abym została na tym samym miejscu o dobrą atmosferę i aby nie było nieporozumień.
33.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie,aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i nic złego się nie działo.Proszę chroń mnie przed chorobą i prowadź każdego dnia.
34.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i kolana, wszystko wróciło do normy.Proszę o dobrych lekarzy ,którzy ja będą leczyć i skuteczne leczenie.Pomóż jej.
35.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego dla siostry Jolanty.Pomóż jej w chorobie nowotworowej aby lepiej się czuła i choroba się nie pogłębiała.Miej ją pod swoją opieką każdego dnia.
36.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę nas wszystkich przed koronawirusem. Proszę o pracę zdalną. Proszę o ustanie pandemii.
37.  
O zycie wieczne dla dusz sp.: Tadeusza,Marii,Joanny,Bazylego,Mikolaja,Heleny,Diany,ks.Michala,ks.Bazylego,ks.Wlodzimierza,s.Kazi,Rozalii,dusz w czysccu cierpiacych.
38.  
O.Pio,posze o zdrowie i calkowita ochrone Boza dla Miroslawy,Wiktora,Marty,zdrowie i adaptacje dla Justynki,nawrocenie Witalija,blogoslawienstwo w sprawie nieruchomosci,prace dla Marty,laski dla dobroczyncow.
39.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki. Proszę o zdrowie dla rodziców.
40.  
O uwolnienie i uzdrowienie dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Joli,Bartka,Moniki. Za dusze śp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda,Marii. O udany rok akademicki2021-10-10 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O pomoc w pracy i sprawiedliwe wynagrodzenie odpowiednie do wykształcenia.
2.  
Ojcze Pio proszę o pomyślne rozwiązanie problemów i błogosławieństwo na każdy dzień oraz o wszelkie łaski w zdrowiu i radości i o dobrych lekarzy aby przestały boleć obie dłonie.
3.  
Ojcze Pio błogosław moje mamie Irenie aby była zdrowa i szczęśliwa przez długie lata oraz w tych trudnych czasach pandemii daj jej siłę i wytrwałość .
4.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, o pomoc w pracy abym została na tym samym miejscu o dobrą atmosferę i aby nie było nieporozumień.
5.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie,aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i nic złego się nie działo.Proszę chroń mnie przed chorobą i prowadź każdego dnia.
6.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i kolana, wszystko wróciło do normy.Proszę o dobrych lekarzy ,którzy ja będą leczyć i skuteczne leczenie.Pomóż jej.
7.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego dla siostry Jolanty.Pomóż jej w chorobie nowotworowej aby lepiej się czuła i choroba się nie pogłębiała.Miej ją pod swoją opieką każdego dnia.
8.  
Ojcze Pio prosimy o zbawienie,uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,Ani,rodzeństwo Ewę,Bogdana.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Sikorow,Saternus ,za zmarłych rodziców, za dusze w czyscu
9.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki. Proszę o zdrowie dla rodziców.
10.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.

11.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.

12.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.

13.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o zdrowie, dobry kontakt z synem, pomoc w pracy, dobrego męża, pomoc wyjścia z długów, Błogosławieństwo naszych domów
14.  
O życie wieczne dla duszy śp. Zofii w 97-tą rocznicę jej śmierci, za jej przodków oraz innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry Bóg pozwolił im oglądać Oblicze Pańskie.
15.  
Św.O.Pio, z okazji imienin Danuty,proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu,radości, miłości najbliższych i szczęściu,prowadź ją codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Najświętszej Maryi Panny
16.  
O.Pio,proszę o zdrowie,potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza,Joanny,Artura,Anny,Adama,Kasi,Sebastiana,Tymka,Artura,Piotra,Marii i jej rodziny,proszę też o dobrą,stabilną pracę dla Elżbiety
17.  
Św.O.Pio błagam o łaskę zdrowia dla Marii,o dobrych lekarzy,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi,chroń Marię,jej rodzinę przed nieszczęściem.Jezu Ty się tym zajmij.
18.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia,Bożego Miłosierdzia dla Danuty,o prawidłową diagnozę,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne,pomóż jej,chroń ją i strzeż.Jezu Ty się tym zajmij.
19.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę nas wszystkich przed koronawirusem. Proszę o lepszą pracę. Proszę o ustanie pandemii.
20.  
Panie Jezu,przez wstawiennictwo NMP i Św. O. Pio obdarz łaską uzdrowienia z wszystkich chorób na które cierpi Helena,wszelkimi łaskami Bożymi dla niej z Twoim błogosławieństwem i całkowitą ochronę Bożą.
21.  
Św.O.Pio,z okazji imienin Jadwigi,proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i miłości najbliższych oraz dla jej dzieci,wnuków,prawnuków,prowadź ich codziennie z błogosławieństwem Bożym i opieką Maryi
22.  
Św. O. Pio, błogosław Anię w dniu jej trzecich urodzin, proszę o obfite łaski Boże na kolejne dni w zdrowiu i radości dla niej oraz dla jej rodziców i brata Adasia, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
23.  
O.Pio,uproś u Jezusa łaskę cudownego uzdrowienia z autyzmu,dar mowy,dobrych lekarzy dla syna. Jezu Ty się tym zajmij, daj wskazówki,by leczenie było skuteczne. Okaż swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłością.
24.  
Za śp. Pelagię w 25-tą rocznicę jej śmierci, jej rodzeństwo i przodków oraz innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry Bóg pozwolił im wejść do Królestwa Niebieskiego.
25.  
W intencji zmarłej śp. Elżbiety w 96-tą rocznicę jej śmierci, za jej przodków, rodzeństwo oraz innych członków jej rodziny, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, o dar Nieba dla nich wszystkich.
26.  
Św.O.Pio proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności. Jezu Ty się tym zajmij.
27.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
28.  
O dar nieba dla dusz śp.: Klary, Elżbiety, Zofii, Bogumiły, Pelagii, Mariana, Stanisławy, Ignacego, Leokadii, Marianny, Wacława, Marianny, Wincentego, Natalii, Czesława, ich przodków, dusz w czyśćcu cierpiących
29.  
Św.O.Pio proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych z prośbą o Boże Miłosierdzie. Jezu, Ty się tym wszystkim zajmij. Jezu Miłosierny prowadź Kordulę, Donatę, ich rodziny według Twojej świętej Woli.
30.  
O.Pio, proszę o łaskę zdrowia dla Elizy,brak nawrotu choroby nowotworowej,brak przerzutów, ochroń przed Covid-19,wyproś prośby w intencji,które nosi w swoim sercu, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu roku
31.  
Jezu dotknij języka Alexa, aby więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić. Okaż Panie jemu swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłością. Proszę o siłę i wytrwałość dla jego mamy w walce o zdrowie syna
32.  
O.Pio,proszę o zdrowie,obfite łaski Boże dla Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Lili,Bassiro,Alexa,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi
33.  
O życie wieczne dla duszy śp. Marianny w 81-tą rocznicę jej śmierci, za jej przodków, rodzeństwo oraz innych członków jej rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, by dobry Bóg pozwolił im oglądać Oblicze Pańskie.
34.  
O dar Nieba dla zmarłego śp. Wincentego w 88-tą rocznicę śmierci, za jego przodków, braci, sióstr i innych członków rodziny, by dobry Bóg wprowadził ich do Królestwa Niebieskiego.
35.  
ojcze pio prosze o zdrowie dla Oli , potrzebne łaski dla Marka i Natalii , Życie wieczne dla ŚP. Marii , Genowefy , Bolesława , Jana , Natalii , i dusz w Czysćću cierpiacych oraz znajomych
36.  
O uwolnienie i uzdrowienie dla Krystyny, Mariusza, Marysi. O zdrowie dla Artura, Ryszarda, Ewy, Joli,Bartka,Moniki. Za dusze śp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda,Marii. O udany rok akademicki
37.  
O zycie wieczne dla dusz sp.: Tadeusza,Marii,Joanny,Bazylego,Mikolaja,Heleny,Diany,ks.Michala,ks.Bazylego,ks.Wlodzimierza,s.Kazi,Rozalii,dusz w czysccu cierpiacych.
38.  
O.Pio,prosze o zdrowie i calkowita ochrone Boza dla Miroslawy,Wiktora,Marty,zdrowie i adaptacje dla Justynki,nawrocenie Witalija,dziekuje za dar blogoslawienstwa,dobra prace dla Marty,potrzebne laski.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.