Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” - Ojciec Pio.

29 listopada 2015. Niedziela.
Imieniny Saturnina, Fryderyka i Błażeja  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-11-29 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy! Chwała Ci Chryste! Dziękuję Mateńko! Św. Ojcze Pio proszę Cię o dalszą opiekę i błogosławieństwo. Amen
2.  
Prosze o modlitwe o uzdrowienie , uwolnienie i milosc dla pewnych osob.Bog zaplac
3.  
Proszę o łaskę przemiany mojego męża, aby powrócił do rodziny i stał się dobrym i troskliwym ojcem i mężem. Jednocześnie proszę bym była w stanie mu przebaczyć i uwierzyć.
4.  
BOŻE uzdrów mnie i uwolnij, abym mógł żyć pełnią życia. Ojcze Pio wybłagaj mi u PANA wszelkie potrzebne łaski.
5.  
Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia mojej schorowanej Mamy Teresy oraz uleczenie jej duszy.
6.  
Św Ojcze Pio proszę cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiego udaru dla Joanny a także. Proszę o uwolnienie jej od złych duchów i przekleństw klątw oraz złorzeczeń
7.  
w intencji przebłagalnej za dwukrotny grzech aborcji, który popełniłam i aborcje w mojej rodzinie i wśród zmarłych z mojej rodziny, o niebo i łaskę chrztu dla Karolinki i Pawełka oraz abortowanych dzieci
8.  
Boże Ojcze dziękuję za wszystko i proszę udziel mi błogosławieństwa we ważnej sprawie, zdrowia i ochronę od zła dla całe rodziny. Św. Ojcze Pio, módl się za nami. Amen.
9.  
Św. Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę ulgi w cierpieniu, powrót do zdrowia, obdarowanie siłą i wytrwałością w trudach dnia codziennego oraz o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia dla moich rodziców.
10.  
Za nowy polski rząd o Dary Ducha Św. a także o zdrowie i wszelkie potrzebne Łaski, niechaj wszystko co będą czynić przynosiło dobre owoce.
11.  
za wstawiennictwem św. Rity, Ojca Pio i Św.Jana Pawła II proszę o uwolnienie od działania szatana, nawrócenie i powrót do rodziny Leszka
12.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę ,zdrowie i wiarę w lepsze jutro.
13.  
Św.Ojcze Pio-proszę wstaw się do BOGA z prośba o przemianę mojego bratanka Piotra
aby wyrwał się ze szponów hazardu ,aby był dobrym człowiekiem- proszę o łaski Boże aby przezwyciężył zło.BOŻE ratuj to dziecko.
14.  
Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny, o zdrowie ,pracę, pokój w rodzinie i wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
15.  
Sw.ojcze Pio prosze o laske nawrocenia kochanej corki Moniki, uzdrowienie na duszy ,i wypelnienie Woli Bozej w jej zyciu,dar pojednania i przebaczenia,uzrowienie ralacji w rodzinie
16.  
Ojcze Pio wyproś u Pana Boga potrzebne łaski do tego bym odzyskał miłość i znów był szczęśliwy.
17.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i jej rodziny.
18.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla całej rodziny. Otocz opieką Julię, żeby zdawała i zaliczała egzaminy i odnalazła radość w studiowaniu portugalskiego. O dobre relacje w pracy dla Renaty.
19.  
Św, Ojcze Pio proszę wstaw się do dobrego Boga z prośbą o przemianę serca mojego męża Andrzeja aby był życzliwszym człowiekiem, lepszym ojcem i mężem.
20.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi i jej przyszłego męża, aby Pan Bóg skutecznie i jak najszybciej uzdolnił Go do bycia dobrym mężem, oraz aby w Basi Pan dokonał potrzebnych zmian, aby była dobrą żoną.
21.  
Św. Ojcze Pio prosze o wspomożenie mnie w sprawach finansowych. Nie chce aby moje życie finansowe jak i duchowe stalo się ubogie. Panie Jezu w Tobie pokladam nadzieje na lepsze jutro.
22.  
Św. Ojcze Pio,dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nad moimi bliskimi i mną, proszę o uzdrowienie mojej rodziny o uwolnienie z grzechu pokoleń, o uzdrowienie relacji rodzinnych, o przebaczenie.
23.  
SW O PIO BLAGAM POMOZ W TRUDNEJ SPRAWIE ZDOBYCIA PRACY ABY MOGL SPLACIC KREDYT WIERZYMY TWOJA SW MOC Z NIEBIOS WIARA CZYNI CUDA -TAK MI DOPOMOZ PANIE BOZE
24.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie duszy i ciała , uwolnienie od złych życzeń, przekleństw Eryka, Adunię, Kasię i Celinę. Pomagaj i błogosław nam.
25.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
26.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobre wyniki badań dla córki. Dziękuję za Bożą opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie
27.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla Marka,aby wyniki badań okazały się dobre.Otocz opieką i obdarz zdrowiem mamę Lucynę .
28.  
Panie Boże proszę pomóż Łukaszowi, Babci, Kasi, Ewelinie, Marzannie, Witkowi, Tomkowi i bliskim. Proszę o pokój na świecie i nasze nawrócenie i uwolnienie od zła, lęku, nienawiści.
29.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , kłos, i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i ks Adama o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
30.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
31.  
Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka i o sakrament małżeństwa
32.  
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy, o radość i sens życia, o bliską osobę i prawych przyjaciół, za bliskie osoby, zwłaszcza cierpiące
33.  
DEUS PATER
JESUM CHRISTUM
SPIRYTUS SANCTUS
VOX DOMINUM
WERBUM DEI
STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA
IN CRUCE SALUS

IESUS HOMINUM SALWATOR
34.  
W intencji zdrowia dla Artura, Krystyny, Ryszarda, Ewy, Marii i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Joli i Ryszarda. Za dusze czyśćcowe, za ludzi, których zraniłem w swoim życiu.
35.  
Święty Ojcze Pio proszę o pokój, miłość i uzdrowienie relacji w rodzinie Sz. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
36.  
o dar zdrowia dla Mamy Aliny
37.  
W intencji Bogu wiadomej oraz za dusze czyśćcowe
38.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski. Proszę spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
39.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
40.  
Błagam o miłość męża Pawła i jego powrót do mnie. Proszę by dokonał się cud przemiany w relacjach małżeńskich,cud pojednania i zamiany zła w dobro, oziębłości w ciepło, , oddalenia w bliskość.
41.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy i dla mnie, błogosław nam w każdym dniu i prowadź.2015-12-01 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie wszelkie łaski na każdy dzień oraz przyjaźń i miłość.
2.  
Błagam o modlitwę za mnie o poprawę mojego stanu zdrowia i samopoczucia fizycznego i psychicznego oraz w intencji mojego taty o siły dla niego w walce z chorobą nowotworową o poprawę jego samopoczucia
3.  
Ojcze Pio, za twoim wstawiennictwem proszę o udaną operację mojej mamy Ewy, jej powrót do zdrowia oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny
4.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
5.  
św Ojcze PioProszę o uwolnienie z wszystkich pokoleń żony agnieszki dąbrowskiej z jej rodziny za zmarłych i żywych,
6.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Jana.
7.  
O Pokój dla Polski, Europy i Świata.
8.  
Dziękując Bogu za obecną sytuacj, proszę o potrzebne łaski i swiatło dla Piotra i dla mnie w celu podjęcia własciwej decyzji dot. wspólpracy zawodowej,
9.  
W intencji Kazimiery z okazji 101 urodzin. Z podziękowaniem za łaski otrzymane oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo.
10.  
w intencji przebłagalnej za dwukrotny grzech aborcji który popełniłam i aborcje w mojej rodzinie i wśród zmarłych z mojej rodziny, o niebo i łaskę chrztu dla Karolinki i Pawełka oraz dzieci abortowanych
11.  
SW O PIO BLAGAM ZLITUJ SIE I POMOZ W ZNALEZIENIU PRACY ABY MOGL SPLACIC KREDYTY PODAJ SW DLON OTWOZ BRAMY SZCZESCIA W TOBIE NADZIEJA CUD-AVE MARYIA AMEN
12.  
W intencji zmarlych Rodzicow Karola I Danuty Zachurzok o laske zbawienia wiecznego.
Prosze o wstawiennictwo Sw.Ojca Pio i pomoc w trudnej sytuacji zyciowej.
Bozena
13.  
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, ułożenia sobie życia, aby zakończyła się moja samotność oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla mojej siostry i taty oraz o zabranie złych relacji w pracy.
14.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę za wstawiennictwem o. Pio o łaskę zdrowia, wytrwania w dobrym, rozwiązanie kłopotów mieszkaniowych. Proszę za wszystkie dzieci, które uczę, ich rodziny .
15.  
O.Pio wyproś dla mnie łaskę pracy i dary Ducha św.
16.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobre wyniki badań dla córki. Dziękuję za Bożą opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie
17.  
Wszyscy Święci, Aniołowie i Archaniołowie proście Boga dla Nataszy, Michała, Ireny, Amelii i Jana o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę od zła w każdej postaci.
18.  
Święty Ojcze Pio proszę miej w opiece moich kolegów Piotra, Pawła, Adama i Tomasza którzy odeszli od ciebie.
19.  
Proszę o zdrowie dla Marka,aby wyniki badań okazały się dobre.Proszę także o łaskę zdrowia dla mamy Lucyny.Wstaw się za Robertem,aby pokonał chorobę alkoholową.
20.  
Św Ojcze Pio proszę cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiego udaru dla Joanny a także proszę o uwolnienie jej od złych duchów i przekleństw klątw oraz złorzeczeń
21.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi i jej przyszłego męża, aby Pan Bóg skutecznie i jak najszybciej uzdolnił Go do bycia dobrym mężem, oraz aby w Basi Pan dokonał potrzebnych zmian, aby była dobrą żoną.
22.  
Za dusze czyśćcowe
23.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , kłos, i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i ks Adama o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
24.  
Św. Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę ulgi w cierpieniu, powrót do zdrowia, obdarowanie siłą i wytrwałością w trudach dnia codziennego oraz o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia dla moich rodziców.
25.  
za wstawiennictwem św. Rity, Ojca Pio i Św.Jana Pawła II proszę o uwolnienie od działania szatana, nawrócenie i powrót do rodziny Leszka
26.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę ,zdrowie i wiarę w lepsze jutro.
27.  
Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny, o zdrowie ,pracę, pokój w rodzinie i wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
28.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
29.  
Panie Boże proszę pomóż Kasi, Łukaszowi, rodzinie i przyjaciołom. Proszę uwolnij nad od lęku i negatywnych emocji. Pomóż Tomkowi, Pawłowi i Przemkowi znaleźć pracę. Proszę o Ducha Świętego i nawrócenie dla nas.
30.  
Proszę o cud uzdrowienia duszy i ciała Mariusza. Proszę o łaski potrzebne dla całej rodziny i cud nawrócenia męża i teściów.
31.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
32.  
Sw.Ojcze Pio prosze o zdrowie na duszy i ciele dla chorej mamy i siostry Barbary, uzdrowienie i umocnienie brata Franka w zwalczaniu nalogow.
33.  
Św. Ojcze Pio proszę poprowadź mnie i Rafała - spraw żebyśmy zostali kochającą się rodziną. Dziękuję.
34.  
JEVEUX LE MONDE CONNAISSE MON CCEUR !!
35.  
O cud uzdrowienia dla Marii i Artura, o pokój na świecie, o zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli i Mariusza. Za duszę śp. Marianny. O pokój na świecie i nawrócenie dla grzeszników.
36.  
proszę o łaski Boże dla Piotra aby przezwyciężył trapiące go trudności oraz o spokój w rodzinie
37.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
38.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski. Proszę spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
39.  
Proszę o błogosławieństwo w pracy, życiu osobistym i rodzinnym. Proszę o zdrowie i przyjaciół. Proszę o opiekę i pomoc Bożą na każdy dzień. O ludzką życzliwość i bliskość.
40.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia i opieki dla mojej Mamy Ireny, o szczęśliwe dni dla niej oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, dobre relacje w pracy oraz przyjaźń i miłość.Błogosław nam w każdym dniu.
41.  
Św, Ojcze Pio proszę wstaw się do dobrego Boga z prośbą o przemianę serca mojego męża Andrzeja aby był lepszym i wyrozumiałym człowiekiem,otwartym na innych ludzi.2015-12-06 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Św. Pio prosimy o zdrowie, błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i ochronę od zła w każdej postaci dla całej rodziny Gajewskich.
2.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie wszelkie łaski na każdy dzień oraz przyjaźń i miłość.
3.  
Błagam o modlitwę za mnie o poprawę mojego stanu zdrowia i samopoczucia fizycznego i psychicznego oraz w intencji mojego taty o siły dla niego w walce z chorobą nowotworową o poprawę jego samopoczucia
4.  
za wstawiennictwem św.Rity i Ojca Pio o nawrócenie dla Leszka oraz powrót do rodziny
5.  
O uzdrowienie od obciążeń pokoleniowych z rodziny Koprowskich i Litwin
6.  
O łaskę trzeźwości dla Pawła, uwolnienie z nałogu alkoholizmu i nikotynizmu i uratowanie małżeństwa.
7.  
o dar nieba dla zmarłego Taty i opiekę Matki najświętszej dla jedynego Brata
8.  
Proszę o ulgę w cierpieniu, powrót do zdrowia, możliwość samodzielnego poruszania się, ustrzeż od przykucia do łóżka, obdaruj siłą i wytrwałością w trudach dnia codziennego mojego tatę Jana.
9.  
O pomoc i prowadzenie Boże w różnych domowych inwestycjach i przedsięwzięciach, abyśmy poradzili sobie i aby zmiany te przyniosły dobre owoce.
10.  
O. PIO uratuj małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
11.  
Ojcze Pio proszę o sile i zdrowie dla Kasi Figurski i jej rodziny
12.  
Sw.Ojcze Pio proszę o doswiadczenie Bożej miłości dla córki Moniki,o dary Ducha Sw i wypelnienie woli Bozej w jej zyciu,uzdrowienie dla brata Franka,o Miłosierdzie i boże Blogaslawienstwo dla calej rodziny.
13.  
w intencji nawrócenia i uzdrowienia duszy mojego tata z depresji, nerwicy i leków oraz o nawrócenie całej rodziny, o dobra żonę i łaskę ojcostwa dla brata Sylwka, o ślub kościelny u obu sióstr.
14.  
Św. Ojcze Pio, proszę o prawdziwą przemianę mojego męża. Żeby zbliżył się do Boga, powrócił do mnie i dzieci i stał się kochającym, troskliwym ojcem i mężem. Oraz siłę dla mnie bym była w stanie mu przebaczyć
15.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobre wyniki badań dla córki. Dziękuję za Bożą opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie
16.  
Proszę o uzdrowienie taty Józefa.
17.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
18.  
Swiety Ojcze Pio prosze o wygrana.
19.  
SW O PIO BLAGAM ZLITUJ SIE I POMOZ W ZNALEZIENIU PRACY ABY MOGL SPLACIC KREDYTY PODAJ SW DLON OTWOZ BRAMY SZCZESCIA W TOBIE NADZIEJA CUD-AVE MARYIA AMEN
20.  
Św. Ojcze Pio proszę poprowadź mnie i Rafała - spraw żebyśmy zostali kochającą się rodziną. Dziękuję.
21.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę ,zdrowie i wiarę w lepsze jutro.
22.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
23.  
Dziękuję Bogu za wstawiennictwem o. Pio za moich rodziców, rodzeństwo,Jacka i bliskich, którzy w czasie choroby byli przy mnie i mnie wspierali, za ich trud i poświęcenie.
24.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi i jej przyszłego męża, aby Pan Bóg skutecznie i jak najszybciej uzdolnił Go do bycia dobrym mężem, oraz aby w Basi Pan dokonał wszystkich potrzebnych zmian, aby była dobrą żoną.
25.  
Ojcze Pio za twoim wstawiennictwem proszę o miłość Tomasza i o to, żeby nam się razem ułożyło
26.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
27.  
Błagam o przemianę duchową męża Pawła, aby odżyła w jego sercu miłość do mnie, by zrozumiał swoje postępowanie i dązył do pojednania. Proszę o nawrócenie męża i teściów.
28.  
Panie Boże proszę pomóż Marzannie i Witkowi, Tomkowi, Kasi i przyszłemu mężowi i bliskim. Proszę o nasze zdrowie i nawrócenie. Pomóż nam przestać się bać i stresować i dobrze spać w nocy
29.  
Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość
30.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
31.  
Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny, o zdrowie ,pracę, pokój w rodzinie i wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
32.  
Kochany Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
33.  
O cud uzdrowienia dla Marii i Artura, o pokój na świecie, o zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli i Mariusza. Za duszę śp. Franciszka. O nawrócenie dla grzeszników i za dusze czyśćcowe.
34.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski. Proszę spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
35.  
Dziekuje za otrzymane laski i prosze o modlitwe i wstawiennictwo Sw.ojca Pio o dobrze zdany egzamin przez Mateusza,o pomyslne i szybkie zakonczenie spraw urzedowych ,za dusze zmarlych Sabine i KonradaProsi Rena
36.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia i opieki dla mojej Mamy Ireny, o szczęśliwe dni dla niej oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, dobre relacje w pracy oraz przyjaźń i miłość.Błogosław nam w każdym dniu.
37.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , kłos, i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i ks Adama o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
38.  
Proszę za moich uczniów, chrześniaków i bliskich pozostających z dala od Boga o nawrócenie. Za wszystkie dzieci. Za prześladowanych chrześcijan. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu. O miłość i pokój serca.2015-12-08 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Maryjo Dziewica i Św. Pio wstawiajcie się u Boga i proście dla Nataszy, Michała ,Ireny i Jana o zdrowie i obfite błogosławieństwo w życiu oraz opiekę od zła w każdej postaci.
2.  
Święty Ojcze Pio wstaw się za moim synem Arturem i wyproś mu łaskę wyzwolenia z choroby alkoholowej.
3.  
Swiety Ojcze Pio prosze Ciebie wypros Boga o dom i prace w Polsce oraz potrzebne laski oraz dobra zone.
4.  
św. Ojcze Pio dziękuję za wysłuchanie mojej intencji. Proszę Cię o dalsze błogosławieństwo w ułożeniu życia osobistego i w finansach. Amen
5.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie wszelkie łaski na każdy dzień oraz przyjaźń i miłość.
6.  
Błagam o modlitwę za mnie o poprawę mojego stanu zdrowia i samopoczucia fizycznego i psychicznego oraz w intencji mojego taty o siły dla niego w walce z chorobą nowotworową o poprawę jego samopoczucia
7.  
Ojcze Pio , dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, dziękuję za trudy , które mnie spotkały, a które były dla mnie drogowskazem do dalszego życia. Proszę o opiekę w życiu dla mnie i całej mojej rodziny.
8.  
za wstawiennictwem św.Rity i Ojca Pio o nawrócenie dla Leszka oraz powrót do rodziny
9.  
W intencji wszystkich zmarłych z rodziny Zarzeckich, Olszewskich, Czopurów i Bondaryków, oraz w intencji Józefa Kosseckiego oraz Jana Chorosza.
10.  
Sw Ojcze Pio proszę Cię uzdrów mnie z choroby i uproś dla nas u Pana Jezusa potrzebne łaski ,pracę i wyjście z trudnej sytuacji materialnej
11.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
za wstawiennictwem św ojca Pio proszę o dar uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mamy Aliny, o Bożą opiekę podczas operacji
13.  
Proszę o ulgę w cierpieniu, powrót do zdrowia, możliwość samodzielnego poruszania się, ustrzeż od przykucia do łóżka, obdaruj siłą i wytrwałością w trudach dnia codziennego mojego tatę Jana.
14.  
Dziękczynna za wszystkie Łaski, które Bóg zsyła całej mojej rodzinie a szczególnie za życie, zdrowie i miłość oraz za dobre zmiany w Polsce.
15.  
O. PIO uratuj małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
16.  
O Boże błogosławieństwo i Boża ochronę dla Angeliki. O łaskę zgody na dokonanie wszystkich zmian w Basi, aby była dobrą żoną, o spotkanie tego mężczyzny. za dusze w czyśćcu cierpiące z całej rodziny.
17.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę ,zdrowie i wiarę w lepsze jutro.
18.  
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Marka,aby wyniki badan były dobre.
19.  
Proszę o cud naprawienia relacji małżeńskich Pawła i Beaty, dar pojednania i wybaczenia. Proszę o dary ducha św.dla nich i potrzebne łaski. Proszę o nawrócenie teściów.
20.  
Św Ojcze Pio proszę cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiego udaru dla Joanny a także proszę o uwolnienie jej od złych duchów i przekleństw klątw oraz złorzeczeń
21.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobre wyniki badań dla córki. Dziękuję za Bożą opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie
22.  
Św. Ojcze Pio proszę poprowadź mnie i Rafała - spraw żebyśmy zostali kochającą się rodziną. Dziękuję.
23.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , kłos, i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i ks Adama o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
24.  
w intencji nawrócenia, Miłosierdzia Bożego i opieki Bożej dla całej mojej rodziny i aby Rok Miłosierdzia zaowocował licznymi nawróceniami w mojej rodzinie oraz w Polsce i na całym świecie.
25.  
Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny, o zdrowie ,pracę, pokój w rodzinie i wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
26.  
BLAGALNA --SW O PIO PROSZE ZLITUJ SIE IPOMOZ ZNALEZC PRACE ABYM MOGL SPLACIC KREDYTY WTOBIE POKLADAM NADZIEJE PODAJ TA CUDOWNA DLON KTORA MOZE WSZYSTKO UCZYNIC LICZE NA CIEBIE OJCZE -AVE MARYIA
27.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
28.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski. Proszę spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
29.  
Panie Boże proszę pomóż Marzannie, Witkowi, Gosi, Kasi, Tomkowi, Marii, Łukaszowi, i bliskim. Proszę uwolnij nas od lęku, stresu, uzdrów nasze wnętrze. Proszę też o zdrowie, Boże błogosławieństwo i nawrócenie,
30.  
O cud uzdrowienia dla Marii i Artura, o pokój na świecie, o zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli i Mariusza. Za duszę śp. Franciszka. O nawrócenie dla grzeszników i za dusze czyśćcowe.
31.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla Sebastiana
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i obfite Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Aleksandry i Małgorzaty, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać.
33.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
34.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
35.  
Za Ewę i jej bliskich o potrzebne łaski, zwłaszcza o ochronę przed złem i pełnienie woli Bożej w życiu.
36.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia i opieki dla mojej Mamy Ireny, o szczęśliwe dni dla niej oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, dobre relacje w pracy oraz przyjaźń i miłość.Błogosław nam w każdym dniu.2015-12-13 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
SW O PIO DOTKNIJ MNIE I SKIERUJ DO LEPSZEJ PRACY ABYM MOGL SPLACIC KREDYT WIERZE W TWOJA MOC Z NIEBIOS UPROS LASKE LUB CUD CHWALA TOBIE -AMEN DZIEKUJE--antoni
2.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
3.  
Święty Ojcze Pio proszę cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy stali się moimi wrogami. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.
4.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie wszelkie łaski na każdy dzień oraz przyjaźń i miłość.
5.  
Błagam o modlitwę za mnie o poprawę mojego stanu zdrowia i samopoczucia fizycznego i psychicznego oraz w intencji mojego taty o siły dla niego w walce z chorobą nowotworową o poprawę jego samopoczucia
6.  
Św. Ojcze Pio proszę poprowadź mnie i Rafała - spraw żebyśmy zostali kochającą się rodziną. Dziękuję. Dziękuję też za pomyślny przebieg operacji mojej mamy.
7.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski. Proszę spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
8.  
za wstawiennictwem św.Rity i Ojca Pio o nawrócenie dla Leszka oraz powrót do rodziny
9.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , kłos, i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i ks Adama o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
10.  
O cud uzdrowienia dla Marii i Artura, o pokój na świecie, o zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli i Mariusza. Za duszę śp. Franciszka. O nawrócenie dla grzeszników i za dusze czyśćcowe.
11.  
Św Ojcze Pio proszę cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiego udaru dla Joanny a także proszę o uwolnienie jej od złych duchów i przekleństw klątw oraz złorzeczeń
12.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia i opieki dla mojej Mamy Ireny, o szczęśliwe dni dla niej oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, dobre relacje w pracy oraz przyjaźń i miłość.Błogosław nam w każdym dniu.
13.  
O szczęśliwe rozwiązanie synowej Gosi i Moniki, o szczęście i potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich, o potrzebne dary Ducha, o bliską osobę, za dusze w czyśćcu i bliskich zmarłych, o szczęśliwe święta
14.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
15.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalsze zdrowie i siły dla córki. Za śp. Adama i dusze czyśćcowe. Dziękuję za Bożą opiekę i wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie
16.  
Boże proszę pomóż Kasi, Łukaszowi, Rodzicom, Tomkowi i bliskim i Bartkowi, tacie Krzyśka i Tomkowi. Proszę o pokój na świecie, uwolnienie od nienawiści, lęku, zła i o Ducha Świętego


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.