Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Czyń dobro gdziekolwiek jesteś, aby każdy mógł powiedzieć “ to jest dziecko Chrystusa “. Znoś utrapienia, choroby, cierpienia z miłości do Boga i dla nawrócenia biednych grzeszników. Podtrzymuj słabego, pocieszaj tego co płacze” - Ojciec Pio.

27 sierpnia 2014. Środa.
Imieniny Moniki, Cezariusza i Rufusa  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-08-31 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O Błogosławieństwo Boże w rodzinie. zdrowie, owoce Ducha Świętego oraz dar szczęśliwych małżeństw
2.  
Proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojego męża z okazji urodzin
3.  
Św.Ojcze Pio proszę wyproś mi łaskę wyjścia z problemów finansowych dla mojej rodziny.
4.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo błagam o szczęśliwą,kochającą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka. Panie Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij!
5.  

Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.
6.  
Swięty Ojcze Pio proszę oręduj za mną w Niebie.. Proszę pomóż mi w nowej pracy, uproś zdrowie i opiekuj się mną i moją rodziną. Badz przy nas każdego dnia. Pomóż nam rozwiązać trudne sprawy materialne.Amen
7.  
Za wstawiennictwem Św Ojca PIO proszę o przebłaganie za grzechy i złamanie przekleństwa w rodzinie
8.  
DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INTENCJI SYNOWEJ ANNY I WNUCZKI WIKTORII.
9.  
Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle przez Wasze wstawiennictwo proszę o ułożenie sobie życia, zdrowie dla córki, ukończenie studiów, dobrego męża. Bóg zapłąć za opiekę.
10.  
ŚW. OJCZE PIO PROSZĘ O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MNIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH. PROSZĘ CIĘ O POMOC W NASZYCH POTRZEBACH I PLANACH. ODDAL OD NAS ZŁO I ZEŚLIJ NAM POTRZEBNE ŁASKI. CELINA
11.  
W INTENCJI PRZEZ WSTAWIENNICTWO 124 MĘCZENNIKÓW KOREAŃSKICH O ŁASKĘ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
12.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jan
13.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela. Ojcze Pio powierzam Ci to dziecko, przywiedź go na ścieżkę życia bożego.
14.  
o łaski potrzebne dla uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym oraz o nawrócenie żyjących w grzechach ciężkich, szczególnie w moim środowisku
15.  

święty Ojcze Pio, błagam Cię o miłość Darka, proszę Cię spraw byśmy stali się Rodziną
16.  
Abym umial sam sobie wybaczyc-Dawid.
17.  
Jezu zmiluj sie nade mna, obdarz mnie Twoim Milosierdziem.
18.  
Święty Ojcze Pio proszę pomóż siostrze Aleksandrze Szmidt z Ustki zerwać z nałogiem alkoholowym oraz innymi nałogami. Spraw, aby bardziej sumiennie wywiązywała się z podstawowych obowiązów rodzicielskich.
19.  
o błogosławieństwo i potrzebne Łaski na nowy rok szkolny dla Artura i dla wszystkich dzieci oraz o pokój na świecie, a także za dusze w czyśćcu cierpiące.
20.  
Proszę o dobrego męża i łaskę macierzyństwa oraz o opiekę w życiu codziennym nad całą moją rodziną i znajomymi. Dziękuję.
21.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.2014-09-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Święty Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga. Proszę o miłość Darka, o Boże błogosławieństwo dla nas i wspólne życie
2.  
Ojcze Pio bardzo proszę o błogosławieństwo Boże dla Maćka i Aldony w pierwszą rocznicę ślubu i zdrowie dla ich maleńkiego synka Adriana
3.  
O Dary Ducha Świętego o zdrowie dobrą pracę, rozwój, samorealizację i Miłość.
4.  
Proszę o zdrowie dla córki i Boże Błogosławieństwo na nowy rok szkolny
5.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela oraz uwolnienia z grzechów międzypokoleniowych całej rodziny.
6.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o wyjście z problemów finansowych i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny.
7.  
Proszę o modlitwę za duszę Tadeusza Grudkowskiego w trzecia rocznicę śmierci
8.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jan
9.  
Ojcze Pio proszę za Twoim wstawiennictwem o szybki powrót do zdrowia dla Mateusza
10.  
Za wstawiennictwem Św Ojca Pio proszę o przebłaganie za grzechy i złamanie przekleństwa w rodzinie, uwolnienie od skutków uroków i złorzeczeń oraz o Boże Błogosławieństwo i dar szczęśliwych małżeństw
11.  
o łaski potrzebne w nowym roku szkolnym i zdrowie dla bliskich
12.  
Proszę za wstawiennictwem o. Pio o wiarę, pokój serca, Boże błogosławieństwo dla mamy z okazji urodzin.
13.  
Proszę o: dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie i dla Marty; łaskę zdrowia dla mnie, mojej rodziny i znajomych oraz opiekę w życiu codziennym dla mnie, mojej rodziny i znajomych.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o poprawę relacji rodzinnych w rodzinie Szmidt z Ustki. Proszę wprowadź do naszego życia spokój, miłość i harmonię.
15.  
W intencji kapłanów: za Ojca Andrzeja Smołkę, ks. Jarosława Cieleckiego, Ojca Piotra Ferfeckiego o łaskę świętości, wierności Jezusowi, błogosławieństwo Boże, o zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Św.
16.  
Św.Ojcze Pio proszę o szczęśliwą i kochającą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka.
17.  
W INTENCJI PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚWIĘTEGO FRANCESKO FORGIONE KONAJĄCYCH I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLĄDANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOŻYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
18.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w intencji o pomyślne zakończenie sprawy Bartosza
19.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie mojej Rodziny od grzechów pokoleniowych, klątw, przekleństw, uroków i ich skutków. O uzdrowienie i uwolnienie od udręczeń dla Mamy poprawę jej zdrowia psychicznego i sił fizycznych
20.  
W intencji pokoju na świecie, uzdrowienia i uwolnienia dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze śp. naszych przodków.
21.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
22.  

Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.2014-09-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O zdrowie i błogosławieństwo boże dla całej rodziny
2.  
Św. Ojcze PIO, dziękujemy za dotychczasowe łaski. Proszę o błogosłswieństwo Boże , zdrowie dla mnie , dla Justyny i jej dzieci.
3.  
DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INTENCJI CÓRKI BEATY.
4.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa błogosław w życiu Nataszę, Michała i Jana.
5.  
O trzezwosc w rodzinie Błachut oraz Pudełko.
6.  
Ojcze Pio proszę o łaskę szczęśliwego małżeństwa. Proszę aby wszystko się wyjaśniło pomiędzy mną a osobą którą kocham, proszę abyśmy byli razem, abyśmy założyli rodzinę.
7.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela oraz uwolnienia z grzechów międzypokoleniowych całej rodziny.
8.  

Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jan
9.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
10.  
Ojcze Pio rozwiąż moją sytuacje po ludzku niemożliwą do rozwiązania prosze Cię. Powierzam Ci mojego męża Artura Lis - przemień jego serce, uzdrów, ulecz i uświęć. Oddal wszelkie zło i złe myślenie. Elżbieta
11.  
Dziekuje za wszelkie łaski które przez 12 lat zsyłasz na Joanne i Bartosza i proszę o opieke nad nimi i ich synem Maximilianem przez kolejne lata
12.  
W INTENCJI PRZEZ ORĘDOWANIE ŚWIĘTEGO FRANCESKO FORGIONE I PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY O ŁASKĘ NAWRÓCENIA ZATWARDZIAŁYCH GRZESZNIKÓW. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
13.  
Proszę o wyjście z problemów finansowych dla mojej rodziny, szczęśliwe dni i Boże błogosławieństwo.
14.  
Proszę o pomoc w trudnej sprawie. O zdrowie,potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w mojej rodzinie.O pomoc dla Pawła w szkole. I o godne życie w spokoju i radości. Anna
15.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.
16.  
Proszę o dobrą pracę dla Mai, Marleny i Sylwii, proszę za Ewę i jej bliskich o zdrowie i potrzebne łaski, o błogosławieństwo w roku szkolnym dla uczniów i nauczycieli , za samotnych, biednych, pozb. nadziei
17.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną i szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i Boże błogosławieństwo.
18.  
Za wstawiennictwem Św Ojca Pio proszę o uwolnienie od skutków grzechu i złamanie przekleństwa i złorzeczeń w rodzinie oraz o Błogosławieństwo Boże w rodzenie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw
19.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze śp. Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
20.  
Proszę o dar założenia rodziny; dobrego męża i zdrowe dzieci; proszę o zdrowie dla mojej rodziny i znajomych oraz opiekę Boga w życiu codziennym.
21.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.2014-09-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio rozwiąż moją sytuacje po ludzku niemożliwą do rozwiązania prosze Cię. Powierzam Ci mojego męża Artura Lis - przemień jego serce, uzdrów, ulecz i uświęć. Oddal wszelkie zło i złe myślenie. Elżbieta
2.  
Proszę o wyproszenia łaski ulżenia w cierpieniu duszom czyśćcowym najbardziej tego potrzebującym.
3.  
O zdrowie i Błogosławieństwo Boże w rodzinie, o łaskę szczęśliwych małżeństw oraz przebłaganie za grzechy i złamanie przekleństwa, uroków i złorzeczeń
4.  
Ojcze Pio proszę o wszelkie łaski, zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Wspieraj mnie w pracy i błogosław całą rodzinę w każdym dniu.
5.  
święty Ojcze Pio, proszę Cię uproś mi u Boga miłość i wspólne życie z Darkiem
6.  
Proszę o zdrowie i powrót do pelni sił abym mogła pracować,o nawrócenie do Boga dzieci i Bronka oraz zdrowie dla nich,o łaskę nieba dla śp ojca i bliskich zmarłych,o pomyślne roztrzygnięcie spraw mieszkaniowych
7.  
Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie mojego syna.
8.  
Proszę o modlitwę za zmarłego śp Tadeusza
9.  
W intencji rodziców Krystyny i Stanisława F., rodzeństwa o błogosławieństwo Boże, pokój, miłość w sercach, łaskę zdrowia oraz w intencji brata Jana o łaskę uwolnienia z choroby alkoholowej, o uzdrowienie duszy.
10.  
Za wstawiennictwem Św Ojca PIO proszę o przebłaganie za grzechy przodków, złamanie przekleństwa w rodzinie.
11.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża, którego pokocham ze wzajemnością i z którym założę szczęśliwą rodzinę. Proszę o łaskę macierzyństwa. Proszę też o zdrowie dla całej mojej rodziny i znajomych.
12.  
Proszę o zdrowie dla Rodziców, dzieci i nasze.O dobry rozwój i pomyślność w szkole dla dzieci. Błagamy o wyzwolenie z długów i dobrą pracę dla męża o pomoc w założeniu własnego zakładu pracy. O pokój na świecie
13.  
Proszę Cie o błogosławieństwo dla mojej córki w pomyslnym zdaniu egzaminu
i łaski dla niej aby wybrała własciwą drogę na dalsze lata zycia.
14.  
" Pokój wam ! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam ' (J 20,21 )
15.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz pomyślność i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz.
17.  
Proszę o wszelkie łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich, o pracę, zdrowie, błogosławieństwo, za śp. bliskich zmarłych i dusze w czyśćcu
18.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jan
19.  
Proszę o cud uzdrowienia i błogosławieństwo dla Krystyny, Artura i Mariusza, a także o potrzebne Łaski dla całej rodziny oraz za dusze śp. Serafiny, Kazimierza, Zofii i Henryka.
20.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
21.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.