Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Nigdy nie uskarżaj się na doznawane obelgi, niezależnie od tego , z którejkolwiek strony cię spotykają. Natomiast przypominaj sobie, że Pan Jezus został nasycony zelżywościami ludzi , których On sam obdarzył dobrocią” - Ojciec Pio.

02 kwietnia 2015. Czwartek.
Imieniny Arona, Władysława i Franciszka  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-04-05 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z choroby dla Mariana i o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Naszej rodziny.
2.  
Św Ojcze Pio proszę Cie pomóż mi w chorobie, braku pracy i samotności. Wspomagaj moich bliskich , chroń od niebezpieczeństw i pomagaj nam w codziennym życiu.
3.  
Św.Ojcze Pio proszę o wstawienie się twoje za Ryszardem Kałaską w intencji zbawienia jego duszy oraz o uzdrowienia Artura i Dariusza z SM Nawrócenie się Tadka i Janusza
4.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie otocz nas opieką w każdym dniu i proszę pomóż mi w pracy w trudnych chwilach.Proszę też o życie wieczne i radość nieba za śp. Jana i wszystkich zmarłych.
5.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o siłę dla Roberta w pokonaniu alkoholizmu,proszę ,aby lekarze zdiagnozowali moja chorobę ,miej w opiece moją mamę i moich synów.I dziękuję za otrzymane już łaski.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
7.  
O dobre przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie. A także o szczęście dla mojej rodziny.
8.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie z choroby nowotworowej ześlij Ducha Św. na lekarzy żeby podjęli słuszną decyzję odnośnie leczenia oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.
9.  
Proszę o uwolnienie od zła, Ducha Świętego, uzdrowienie wewnętrzne, nawrócenie, zdrowie dla bliskich i dla mnie. Proszę Boże pomóż nam otworzyć serca na Ciebie i innych. Proszę pomóż nam w problemach
10.  
Ojcze Pio błagam o pomoc w trudnej sprawie oraz błogosławieństwo dla rodziny Gralów. Dziękuję za otrzymane łaski.
11.  
Sw.Ojcze Pio, prosze o modlitwe dla mojego brata o przemiane serca i zycia,nawrocenie, uwolnienie od przeklenstw i ich konsekwencji, uzdrowienie od nalogow i agresji.
Panie Jezu, Ty sie tym zajmij. Amen.
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w walce z niepłodnością. Proszę opiekuj się mną w życiu codziennym i dodaj mi sił w trudnych chwilach.
13.  
Proszę o zdrowie dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
14.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
15.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za wstawiennictwo u Boga, za opiekę i danie mi siły do walki z chorobą, za osoby mi życzliwe. Proszę o łaski i Błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny. O przyjaciela, cud uzdrowienia
16.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o powrót do zdrowia dla Adama i wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary. Jezu ufam Tobie
17.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
18.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
19.  
Za leżącego w śpiączce Sławka i opiekującą się nim jego mamę Wandę oraz całą jego rodzinę - Ojcze Pio ratuj i wstaw się za nimi.
20.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
21.  
Św.Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo o błogosławieństwo dla rodziny Czosnowskich.
22.  
Św.Ojcze Pio dziękuję Ci za wszelkie łaski, dzięki Twojemu wstawiennictwu i proszę Cię za duszę mojej Mamy Krystyny aby dostąpiła chwały niebieskiej i o zdrowie oraz siły dla Taty oraz opiekę nad moją córką2015-04-07 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
2.  
Św. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę pomocy w realizacji budowy domu, w rozwiązaniu wszystkich kłopotów Eryka, Artura, moich. O zdrowie dla Aduni.
3.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi założyć szczęśliwą, pełną rodzinę. Proszę Cię też o łaski potrzebne mnie, mojej rodzinie i znajomym. Dziękuję.
4.  
Kochany Ojcze, ratuj moją rodzinę z niewoli długów i prowadź nas na drogę nawrócenia. Proszę o dar miłości,pokoju i pojednania w rodzinie. pomóż rozpoznać i zrealizować Boży Plan Zbawienia dla nas i dla młodych
5.  
Ojcze Pio dziekuje, proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,o potrzebne laski i zdrowie dla dzieci i Bronka,o pokój duszy dla śp.bliskich,o pozytywne i szybkie załatwienie spraw mieszkaniowych przez córkę
6.  
Św.Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem u Pana Naszego proszę o pomyślność w zdaniu egzaminów i obranie licencjatu mojej córki Karoliny .Miej Ją w Swej opiece i nigdy nie opuszczaj.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o łaskę godnej, stałej, biurowej pracy, o dobrego, kochającego, szanującego mnie męża, o łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla mamy , o nawrócenia w rodzinie, za Dusze Czyśćcowe
8.  
O zgodną szczęśliwą rodzinę Jolanty i Tomasza. Jezu Ty się tym zajmij.
9.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu dobrej i stałej pracy i spłacie długu. Prosi Alicja.
10.  
Św.Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mnie, umocnienie w wierze,siły do pokonywania trudów dnia codziennego z Bożym błogosławieństwem oraz za dusze w czyścu cierpiącą Mamy i łaskę chwały niebieskiej dla Niej
11.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławienstwo dla Ewy, Krystyny i Ryszarda, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyscću cierpiące. O nawrócenie dla Ryszarda.
12.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uwolnienie od zła, uzdrowienie i przemianę wewnętrzną, uzdrowienie relacji z ludźmi, Ducha Świętego dla bliskich, mnie, i wszystkich ludzi. Proszę pomóż otworzyć nasze serca
13.  
Proszę za moich uczniów o łaskę nawrócenia ich serc i życia zgodne z wolą Bożą
14.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
15.  
W intencji Adama otocz opieką w tych trudnych chwilach, o dar zdrowia i powrót do domu. Miej w opiece moją rodzinę.
16.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
18.  
O nawrócenie dla Marka, Izabelli, Błażeja, Maksymiliana, Stanisława i Jolanty.
19.  
Proszę o łaskę ufności, Światło ,Prace, zdrowie i pomyślność w Bogu wiadomych spawach
20.  
Św. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę zdrowia dla moich synów,dla mamy Lucyny oraz siostry Barbary.Proszę o siłę dla Roberta do pokonania alkoholizmu.
21.  
O dar macierzyństwa dla Agnieszki, o pracę dla Grzegorza i Marcina, o zdrowie dla Teresy, Renaty.
22.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-04-12 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Prosze Ojcze Pio o wstawiennictwo za dusze Bogu wiadome z rodziny Trala, Grendysa i Budzik oraz uzdrowienie Mateuszka.
2.  
DZIĘKCZYNNO - BŁAGALNA W 32 ROCZNICĘ URODZIN ŁUKASZA I W 31 ROCZNICĘ URODZIN BEATY I ROMANA. O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA NICH I ICH RODZIN.
3.  
Ojcze Pio błagam o wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny a także o dobrego mężczyznę dla mnie i zdrowe dziecko. Proszę też o zdrowie dla mnie, moich bliskich i znajomych. Dziękuję.
4.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
5.  
Sw. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla Marka i Grzegorza.Wstaw się także za mną i za moimi bliskimi ,aby Pan Bóg obdarzył nas zdrowiem,a Robertowi daj siłę do pokonania choroby alkoholowej.
6.  
Św.Ojcze Pio w tą niedzielę Miłosierdzia Bożego uproś dla mnie łaskę zdrowia, zgodę w rodzinie oraz łaskę chwały niebieskiej dla mojej Mamy Krystyny i uwolnienie z czyśca jak najszybciej bliskich mi zmarłych
7.  
Ojcze Pio dziękuję,proszę o zdrowie i powrót do pełni sil,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o łaskę nieba dla śp.bliskich,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych,proszę o siłę do leczenia i grupę
8.  
Sw. Ojcze Pio, z calego serca prosze o modlitwe za moje zdrowie, za dobre wyniki badan, tak abym mogla dalej wychowywac i opiekowac sie swoja coreczka. Prosze takze o laske zdrowia dla mojej coreczki.
9.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny.
10.  
W intencji śp. Adama o pokój duszy. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światło wiekuiste niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.
11.  
proszę o wstawiennictwo w sprawie Piotrka Proszę o mądrość dla niego, zdolność rozróżniania dobra i zła, wyjście z grzechu i powrót do rodziny.
12.  
Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo dla Bartosza, żeby znalazł pracę
13.  
Święty Ojcze Pio, proszę pomóż w naszych problemach, uproś uwolnienie od zła, uzdrowienie duszy i ciała i żebyśmy kochali całym sercem i stawali się lepszymi ludźmi. Proszę pomóż Weronice i Paulinie i Łukaszowi
14.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
15.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za Wstawiennictwo i doznane Łaski. Aby hormonoterapia pomogła mi,o Cud Uzdrowienia. O opiekę całej mojej Rodziny i Łaski im potrzebne.O miłość i osobę ukochaną, proszę bardzo.
16.  
Proszę o zdrowie dla rodziców, teściów i najbliższych. O dar macierzyństwa i dobrą pracę dla mnie. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Prosi Kinga
17.  
Proszę za Ewę i jej bliskich o potrzebne łaski, o zdrowie, pracę, błogosławieństwo dla nowożeńców, o pokój na świecie i za dusze w czyśćcu
18.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze śp. Marianny i Romana oraz Stefanii i Franciszka.
19.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
20.  
Proszę Cię Ojcze Pio o miłość Darka i wspólne z nim życie. Przyczyń się byśmy stali się rodziną
21.  

Św.Ojcze Pio proszę o wstawienie się twoje za Ryszardem Kałaską w intencji zbawienia jego duszy oraz o uzdrowienia Artura i Dariusza z SM Nawrócenie się Tadka i Janusza
22.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub2015-04-14 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio proszę w intencji znalezienia dobrej pracy, o Dary Ducha Swietego, o zdrowie, rozwój i szczęście dla naszejrodziny
2.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
3.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
4.  
Ojcze Pio, proszę o siły psychiczne dla mojego syna Macieja, determinację i konsekwencję w działaniu oraz co najważniejsze, stałą pracę.
5.  
O dar nieba dla śp. Adama. Jezu ufam Tobie
6.  
Proszę o nawrócenie mojego męża , by przejrzał i uwierzył ...K...
7.  
Święty Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie małżeństwa Iwony i Tomasza, nawrócenie i błogosławieństwo dla rodziny
8.  
Jezu dziękuję Ci za pełną miłości posługę kapłańską ks. Radosława i przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o siłę, opiekę i wszelkie potrzebne łaski w dalszej pracy duszpasterskiej. Błogosław mu każdego dnia.
9.  
Umiłowany Ojcze Pio, proszę Cię o pozytywne rozwiązanie sprawy mojego taty Mirosława, opiekuj się mną i moją rodziną, wstawiaj się za nami u Pana.
10.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi odnaleźć sens życia. Robię co mogę, ale moje starania nie przynoszą rezultatu. Ty wiesz czego mi najbardziej brak.
11.  
Panie Boże za przyczyną św. Ojca Pio i Jana Pawła II błagam o siłę dla syna Waldemara w pokonaniu alkoholizmu. O boże błogosławieństwo i pomoc z okazji jego urodzin oraz o ratunek dla jego małżeństwa.
12.  
Kochany Ojcze proszę za syna Macieja o opiekę, zdrowie i łaski do rozwoju. odkrycia i zrealizowania powołania.Dziękuję za ocalenie 2 krotne jego od śmierci.Obdarz moją rodzinę pokojem i miłości i godnym życiem
13.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
14.  
Proszę o poprawę relacji w małżeństwie mojej siostry i o zmianę zachowania mojego szwagra i traktowanie swojej żony z szacunkiem i miłością. O dar bycia lepszym ojcem dla niego.
15.  
Św.Ojcze Pio dziękuję Ci za opiekę i proszę o łaskę zdrowia dla mnie, żebym mogła zajmować się swoim dzieckiem, proszę o łaskę Chrztu Św. dla córeczki i o uwolnienie czyśca duszy mojej śp Mamy Krystyny.
16.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze śp. Serafiny i Kazimierza oraz Zofii i Henryka.
17.  
proszę o wstawiennictwo w sprawie Piotrka Proszę o mądrość dla niego, zdolność rozróżniania dobra i zła, wyjście z grzechu i powrót do rodziny.
18.  
Proszę Cię Ojcze Pio o miłość Darka i wspólne z nim życie. Przyczyń się byśmy stali się rodziną
19.  
Panie Boże, proszę o naszą wewnętrzną przemianę, uwolnienie od zła, żebyśmy stawali się lepszymi ludźmi, i o wsparcie bliskich i mnie w naszych problemach i nawrócenie, żebyśmy kiedyś poszli do Nieba
20.  
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich
21.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie. Proszę o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej oraz znalezieniu dobrej i stałej pracy dla mnie. Prosi Alicja.
22.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej mamy Ireny i dla mnie otocz nas opieką w każdym dniu i proszę pomóż mi w pracy w trudnych chwilach.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.