Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe” - Ojciec Pio.

24 lutego 2017. Piątek.
Imieniny Bogusza i Macieja  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-02-26 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W intencji sp. Heleny w rocznice smierci. Panie swiec nad Jej Dusza
2.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Chwała Panu
3.  
Ojcze Pio o zdrowie,wsparcie dla mnie i mojej rodziny.Chroń nas i pomóż dokonywać właściwych i dobrych dla nas wyborów i decyzji.Błagam o nową świetną pracę.Proszę o dobrych ludzi na naszej drodze i mieszkanie.
4.  
Za duszę mojego ukochanego Dziadka, śp. Czesława. Proszę o wieczną radość w niebie dla Niego i zmarłych z rodziny.
5.  
Ojcze Pio prosze o uzdrowienie Franka na duszy i ciele,o wlasciwa diagnoze i terapie,o uleczenie zranionego serca Moniki i wypelnienie Woli Bozej w jej zyciu,o Swiatlo Ducha we wszystkich decyzjach zyciowych.
6.  
Święty Ojcze Pio proszę o przemianę życia Mateusza, uwolnienie od pokus szatańskich, od alkoholu, zaprzestanie ucieczek z domu, o siłę w walce o dobre życie syna oraz zdrowie dla rodziny
7.  
Ojcze Pio prosze o dar rozmowy i pokonania problemów oraz wybaczenia sobie wzajemnych krzywd dla Jolanty i Wiesława. Proszę o potrzebne łaski dla nich.
8.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu.DŚ za pm.W int MB,papieża,moich
9.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
10.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
11.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
12.  
Ojcze Pio miej mnie pod swoją opieką i proszę aby przestało mi się kręcić w głowie i wszystko wróciło do normy.
13.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
14.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie dla Jerzego oraz jego nawrócenie.
15.  
Prosze o otwarcie sie na zwiazek Malgosi i Mariusza by ich drogi sie zeszly.
16.  
Ojcze Pio proszę o spokój duszy Urszulki.
17.  
O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla wujka.
18.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
19.  
w. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
20.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla Marii Kwiatkowskiej, jej męża Krzysztofa i ich dzieci.
21.  
O jedność duchową i administracyjną naszej parafii.
22.  
O potrzebne łaski
23.  Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
24.  
Dziękuję za otrzymane dary. Proszę o zdrowie dla córki i mamy o błogosławieństwo dla młodego małżeństwa. Jezu ufam Tobie. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
25.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza, blogoslawienstwo Boze i potrzebne laski.
26.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
27.  
Ojcze Pio, prosimy u uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz o ukończenie przez nią szkoły w terminie.
28.  
Święty Ojcze Pio, proszę udziel swojego wsparcia i błogosławieństwa Krzyśkowi, aby zaakceptował w duszy swojej prawdę o swojej żonie Magdzie, co pozwoli mu stać się niezależnym od niej. Amen. Alleluja. Alleluja
29.  
Święty Ojcze Pio, wstaw się za moimi bliskimi i mną. Proszę o uzdrowienie Pauliny z SM. Pomoc w relacji Bartka i Moniki, zdrowie, nawrócenie, uwolnienie od zła dla nas. Proszę znajdź samotnym i mi bliską osobę.
30.  
O głębokie nawrócenie dla mojej rodziny
31.  
prosze zgodnie z wola Boze o dobrego i wierzacego meza , o czystosc przedmalzenska, sakrament malzenstwa i szczesliwa rodzine, dzieci
32.  
Proszę za wstawiennictwem O. Pio o cud uratowania mojego małżeństwa przed rozwodem. Jezu przemień serce mojego męża,oddal od niego urazę, złość, wrogość.Proszę o miłość, którą nas połączyłeś w sakr.małż.
33.  
św. Ojcze Pio proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrą prace i opiekę w pracy i potrzebne łaski i pomoc w nauce i poznanie tego jedynego chłopaka.
Ewa
34.  
Kochany Ojcze Pio powierzam Ci mojego męża Artura błagam Cię o jego nawrócenie, przemianę serca i o gorąca miłość męża do Pana Boga . Ratuj go Ojcze Pio z tej drogi ! Błagam Cię ! Elżbieta
35.  
Chciałabym poprosić o dobrego męża, z którym spędzę całe swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia. Proszę Panie Jezu, pokieruj moim życiem.
36.  
Ojcze Pio ratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką. Uwolnij mojego syna Marcina od złego ducha.
37.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
38.  
swO PIO WYPROS POTRZEBNE LASKI I DARY DUCHA SWDLA ANTONIEGO I RODZINY ABY KLOPOTY KREDYTOW MINELY IUZYSKAL PRACE----AMEN
39.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana,Stanisława. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
40.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,PTPWAJPMFARSFSPEFAKDXBEMGM+blisk
41.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek2017-02-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Poprosze za M P K B S.
2.  
Ojcze Pio proszę o cud nawrócenia męża. Otwórz oczy męża na potrzeby rodziny jego synów. Pomóż odnaleźć mu wspólną relację i miłość ojcowską z synem Jakubem. Aneta
3.  
Za laske nawrocenia lepszego traktowania rodziny ,uwolnienie z nalogow i zblizenie sie do Pana Boga-modlitwa za brata i rodziny
4.  
O. Pio, błagam o łaskę uratowania uratowania naszego małżeństwa przed rozwodem, o światło Ducha św.dla męża, dla mnie. Proszę o miłość, przebaczenie wzajemne i zgodę małżeńska.Połącz nas na nowo miłością.
5.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza, blogoslawienstwo Boze i potrzebne laski.
6.  
proszę o uwolnienie od wszystkich złych duchów i nieszczęść oraz Zbawienie oraz uzdrowienie z nerwicy, Ducha św dla Magdaleny.. zadośćuczynienie za grzechy M i przodków, Zbawienie dla przodków Bóg zaplac
7.  
O Pio wypraszaj potrzebne łaski, zwłascza związane z pracą wyproś opiekę Matki Najświętszej.
8.  
Proszę, błagam na kolanach o uzdrowienie oczu mojej mamy z zaćmy - ofiaruje w tej intencji wszystkie moje cierpienia. Kochany Ojcze pomóż i uzdrow moja mamę.
9.  
o zdrowie dla naszego dziecka
10.  
O Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski.Ojcze Pio błagam opiekuj się mną,pomagaj mi w moich problemach,trudnościach,bo wiem,że z każdym dniem jestem coraz bardziej sama i mogę liczyć tylko na siebie
11.  
Prosze Sw. Ojcze Pio o modlitwe o cud uzdrowienia mojej Przyjaciolki
12.  
Ojcze prosimy Cię o uzdrowienie Zbyszka z zakrzepicy żyły oraz o łaskę nowego życia i poczęcia dla nas dzieciątka. Dziękujemy za Twoje Miłosierdzie.
13.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Chwała Panu
14.  
Święty Ojcze Pio Twojej Opiece polecam swoją rodzinę Prosząc o zdrowie,zgodę w rodzinie oraz potrzebne Łaski w codziennym życiu.Prosi Maria.
15.  
za małżeństwo adama i joanny aby znowu sie kochali
16.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla Marii Kwiatkowskiej, jej męża Krzysztofa i ich dzieci.
17.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
18.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie dla Jerzego oraz jego nawrócenie.
19.  
Za duszę mojego ukochanego Dziadka, Czesława. Proszę o wieczną radość w niebie dla Niego i zmarłych z rodziny.
20.  
Św Ojcze Pio prosimy Cię proś Pana Jezusa za nami,pomóż przetrwać wszystkie trudy i znoje i naucz bezgranicznie ufać Panu Bogu.
21.  
Ojcze Pio prosze o uzdrowienie Franka na duszy i ciele,o wlasciwa diagnoze i terapie,o uleczenie zranionego serca Moniki i wypelnienie Woli Bozej w jej zyciu,o Swiatlo Ducha we wszystkich decyzjach zyciowych.
22.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek
23.  
Święty Ojcze Pio dziękuję Ci, że dobry Bóg na mojej drodze postawił Filipa, z którym chciałabym założyć rodzinę.
24.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
25.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu.DŚ za pm.W int MB,papieża,moich
26.  
Boże proszę pomóż Monice i Bartkowi, i nam wszystkim. Proszę ulecz Kasię, Magdę, Michała, Anitę, Weronikę z choroby psychicznej. Błogosław Rodzicom, daj nam zdrowie i żebyśmy się nawrócili
27.  
O uwolnienie córki z nałogow i uzdrowienie psychiczne
28.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana,Stanisława. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
29.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
30.  
ZA dusze czyśćcowe
31.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
32.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
33.  
Prosze o łaski Boże w 43 urodziny Anety oraz miej w opiece całą jej rodzine
34.  
Ojcze Pio miej mnie pod swoją opieką i proszę aby przestało mi się kręcić w głowie i wszystko wróciło do normy.
35.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
36.  
Powierzam Ci Kochany Ojcze Pio i oddaję pod Twoją przemianę , nawrócenie i opiekę mojego męża Artura błagam Cię z całej duszy mojej , z całego mojego serca pomóż mi ! Elżbieta
37.  
O połączenie Agnieszki węzłem małżeńskim z dobrym i kochającym mężczyzną na całe życie. Aby był nim Łukasz, jeśli to zgodne z Wolą Bożą i aby skończyło się już jej cierpienie.
38.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,PTPWAJPMFARSFSPEFAKDXBEMGM+blisk
39.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
41.  
Ojcze Pio, prosimy u uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz o ukończenie przez nią szkoły w terminie.2017-03-05 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Z całego serca,na kolanach proszę o łaskę powrotu do pracy otrzymanej w lutym,proszę o ponowne przyjęcie,o drugą szansę.Drodzy Święci przebłagajcie Pana i wszystkich ludzi od których to zależy-muszę pracować.
2.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
3.  
w intencji przebłagalnej za grzechy moje i mojej rodziny, o znalezienie stałej pracy w budżetówce, opiekę i błogosławieństwo Boże nad córką i moja rodziną, o spokój w rodzinie i rozwiązanie wszystkich problemów
4.  
Proszę Cię Ojcze Pio, wypraszaj łaskę szczerego nawrócenia dla mojego syna Szymona oraz dla mojego męża. Proszę też o łaskę uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, aby mój mąż wrócił do mnie i przebaczyl mi
5.  
Za śp. duszę mojego dziadka Zdzisława w 26 rocznicę śmierci.Dziadku kochany wstaw się do Boga z prośba o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dziećmi
6.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski, wsparcie w trudnych chwilach oraz szczęśliwe zakończenie ważnej dla mnie sprawy.
7.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie dla Jerzego oraz jego nawrócenie.
8.  
O Spokój Duszy Stanisława - w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci. Panie Przyjmij Go do Swego Królestwa.
9.  
Ojcze Pio Proszę Cię o zdrowie dla męża Andrzeja i dla mnie Bożeny w 33 rocznicę ślubu czuwaj nad nami aby każdy nasz dzień był szczęśliwy. Proszę o zdrowie dla moich dzieci i wnusia .
10.  
O dobrego meza szczęśliwa rodzine Ali
11.  
Ojcze Pio uproszczenia przez ręce Maryi laskę nawrócenia i wyleczenia ze wszystkich zniewolen i poranien dla Mirka
12.  
Kochany Ojcze Pio wyproś mi u Pana Boga łaskę spotkania na mojej drodze właściewego mężczyzne z którym będę mogła ułożyć sobie życie Ty wiesz jaki on ma być dla mnie . Bóg zapłać Justyna J
13.  
O.Pio powierzam Ci wszystkie trudy naszego życia, otaczaj nas opieką,wyproś dary Ducha św. Opiekę Matki Najświętszej.
14.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
15.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
16.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
17.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
18.  
O uzdrowienie dla małej Łucji.
19.  
proszę o uwolnienie od wszystkich złych duchów i nieszczęść oraz Zbawienie oraz uzdrowienie z nerwicy, Ducha św dla Magdaleny.. zadośćuczynienie za grzechy M i przodków, Zbawienie dla przodków Bóg zaplac
20.  
W intencji wynajęcia wybranego mieszkania o pozytywną dla mnie decyzję właściciela.blagam o dobre rozwiązanie tej sprawy.prosze o pomoc w znalezieniu nowej bardzo dobrej i świetnie płatnej pracy dla Aleksandry.
21.  
Proszę, błagam na kolanach o uzdrowienie oczu mojej mamy z zaćmy - ofiaruje w tej intencji wszystkie moje cierpienia. Kochany Ojcze pomóż i uzdrow moja mamę.
22.  
sw O PIO PROSZE OWYBLAGANIE POTRZEBNYCH LASK DUCHA SW ABYM MOGL OTRZYMAC PRACE A TRUDY ZFINANSAMI MINELY PODAJ SW DLON ZNIEBIOS
23.  
Ojcze Pio, prosimy u uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz o ukończenie przez nią szkoły w terminie.
24.  
O dobrego męża dla Agnieszki, z którym założy szczęśliwą i kochającą się rodzinę na całe życie. Aby spełniała się w życiu osobistym i zawodowym oraz o zdrowie.
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
27.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
28.  
O Uwolnienie z nałogów i sideł szatan, uzdrowienie psychiczne dla Ewy
29.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,PTPWAJPMFARSFSPEFAKDXBEMG+blisk.
30.  
o uratowanie małżeństwa mojego syna Marcina z Moniką .O uwolnienie mojego syna Marcina od złego ducha. O łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego męża Ryszarda. O Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny
31.  
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny a szczególnie dla Huberta.
32.  
proszę o zdrowie i łaski Boże dla Zdzisława, Zofii, Bożeny i Krzysztofa , ulgę w cierpieniach i bólu oraz dobre wyniki badań, brak chorób i dobre samopoczucie, Dziekuję za dotychczasowe łaski-szczęść Boże
33.  
św.Ojcze Pio proszę cię o pomyślny powrót do zdrowia i znalezienie pracy nie fizycznej i potrzebne łaski i pomoc w nauce i znalezienie odpowiedniego chłopaka.

Ewa
34.  
Proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia. Maryjo proszę Cię, pomóż mi spotkać na swojej drodze osobę, którą pokocham. Pragnę stabilizacji, uporządkowania swoich sp
35.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o dobrego meza, blogoslawienstwo Boze i potrzebne laski.
36.  
Ojcze Pio miej mnie pod swoją opieką i proszę aby przestało mi się kręcić w głowie i wszystko wróciło do normy.
37.  
Kochany Ojcze Pio błagam Cię z całego serca o nawrócenie i o gorącą miłość mojego męża Artura do Pana Boga prowadż go drogą Bożych Przykazań , uwolnij go od wszelkiego zła. Ojcze Pio pomóż mi ! Elżbieta
38.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana,Stanisława. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
39.  
a dusze Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące i józefa owczarek
40.  
Za śp. Elżbietę
41.  
Boże proszę uwolnij relację Kasi i Łukasza oraz Moniki i Bartka od zła. Proszę uzdrów ich relacje. Proszę o zdrowie dla bliskich, uleczenie nerek Taty, nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne Gosi i bliskich.2017-03-07 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Błagam o zdrowie, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Marii, Stefana i Justyny. Dla zmarłych dziadków proszę o dar życia wiecznego.
2.  
W intencji przeciecia wiezow przeklenstw i ich skutkow , o nawrocenia , uzdrowienia i uwolnienie od wszelkiego zla i dzialan szatana w rodzinie. Sw. Ojcze Pio wymodl potrzebne, upragnione laski i przymnoz wiary
3.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej. Proszę o pomoc w trudnościach, rozwiązaniu problemów,spokój serca na codzień, ochronę od złego.
4.  
o umocnienie i odświeżenie ważnej przyjaźni
5.  
Dziękuję za otrzymane dary. Proszę o zdrowie dla córki i mamy o błogosławieństwo dla młodego małżeństwa. Jezu ufam Tobie. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
6.  
św. Ojcze Pio proszę cię o zdrowie i znalezienie dobrej pracy i potrzebne łaski i pomoc w nauce i znalezienie tego jedynego chłopaka.

Ewa
7.  
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego niedawno narodzonego dziecka.
8.  
Święty Ojcze Pio dziękuję Ci, że dobry Bóg na mej drodze postawił Filipa, z którym chciałbym założyć rodzinę.
9.  
Za Duszę Śp. Jana - w dwudziestą rocznicę śmierci.
Panie Mój Dziękuję za Uzdrowienie...
10.  
Ojcze Pio, proszę uproś u Boga łaskę uzdrowienia mojego męża Daniela z choroby nowotworowej.
11.  
proszę o modlitwę w intencji wewnętrznej przemiany mojego męża oraz o wolność dla niego od nałogów.
12.  
O prace staz dla Ali
13.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu.DŚ za pm.W int MB,papieża,moich
14.  
O utrzymanie ciąży i urodzenie zdrowego dzieck
15.  
O.Pio wyproś dla mnie utrzymanie dotychczasowego stanowiska pracy, wyproś dary Ducha św.,opiekę Matki Najśw.
16.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
17.  
W intencji taty Jozefa, z okazji urodzin: o blogoslawienstwi Boze i potrzebne laski. Prosze tez przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa o laske dobrego meza.
18.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
19.  
Prosze o wyzwolenie z nalogu narkomanii dla brata i jego zony. Aby ich Bog mial zawsze w swojej opiece
20.  
Za duszę Mamy, Babci i Prababci śp. Marianny Zatorskiej w rocznicę Jej śmierci.
Syn Witold z Żoną, wnuki Ewa, Edyta, Robert oraz prawnuki Emilia, Krzysztof, Oktawia.
21.  
Za duszę mojego ukochanego Dziadka, śp. Czesława. Proszę o wieczną radość w niebie dla Niego i zmarłych z rodziny.
22.  
Ojcze Pio prosze o pomyslny przebieg operacji,o zdrowie na duszy i ciele dla męża Franciszka i opiekę Maryi na ten trudny czas,przemiane zycia dla corki Moniki i nawrocenie do Pana,o Swiatlo Ducha sw dla nas
23.  
prosze o.Pio o wstawiennictwo o laske dobrego i wierzacego meza, sakrament malzenstwa i Boza rodzine
24.  
Boże, proszę pomóż Kasi pokochać samą siebie, proszę też o dobrego męża dla niej i uwolnienie od zła. Proszę o nawrócenie bliskich, zdrowie i otwartość na Ducha Świętego i pomoc dla Bartka i wszystkich
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
27.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,PTPWAJPMFARSFSPEFAKDXBEMG+blisk.
28.  
Ojcze Pio miej mnie pod swoją opieką i proszę aby przestało mi się kręcić w głowie i wszystko wróciło do normy.
29.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojej rodziny.w intencji przeblagania grzechów żyjących i zmarłych. O poprawe naszego losu i szczęście oraz Boże błogosławieństwo i liczne potrzebne łaski dla M. P. J. A.
30.  
Ojcze Pio gorliwie proszę pomóż mi w moich sprawach i problemach. W intencji pilnej poprawy mojej sytuacji finansowej. Chroń od złych ludzi i negatywnego niszczącego wpływu części rodziny.w intencji mieszkania.
31.  
O potrzebne łaski dla Joanny
32.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana,Stanisława. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
33.  
o uzdrowienie z depresji i spowiedź tata, uzdrowienie mnie z nerwicy, lęków i znalezienie przeze mnie stałej pracy w budżetówce, o rozwiązanie wszystkich problemów w moim życiu, za zmarłych z mojej rodziny.
34.  
za dusze zmarłych Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące i Józefa owczarek
35.  
Za śp. duszę mojej mamy Małgorzaty w 14 rocznicę śmierci.Mamo kochana wstaw się do Boga z prośba o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dziećmi
36.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
37.  
O dobrego męża dla Agnieszki. O nawrócenie Łukasza i uwolnienie go od zła. O odrodzenie się ich miłości, jeśli to zgodne z Wolą Bożą.
38.  
Kochany Ojcze Pio błagam Cię z całego serca, z całej mojej duszy o prawdziwe nawrócenie mojego męża Artura i o gorącą miłość męża do Pana Boga błaga żona Elżbieta . Amen.
39.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Ojcze Pio, prosimy u uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz o ukończenie przez nią szkoły w terminie.
41.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie dla Jerzego oraz jego nawrócenie.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.