Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” - Ojciec Pio.

27 listopada 2014. Czwartek.
Imieniny Wirgiliusza i Waleriana  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-11-30 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
bardzo prosze o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego teścia
Sw. Ojcze Pio modl sie za niego
2.  
Proszę o modlitwę w intencji poznaniu dobrego męża i założenia przeze mnie rodziny
3.  
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla Michała z choroby nowotworowej...nawrócenie z alkoholizmu dla Jana...zdrowie i szczęśliwy rozwój dla Bartoszka z zespołem Downa...i zgodę i miłość w rodzinie...
4.  
O zdrowie dla Ignacego za przyczyną Matki Największej i św Ojca Pio
5.  
Dziękczynn-błagalna za zycie Bartka, z prosbą o znalezienie dobrej zony
6.  
Ojcze Pio pomóż mnie i Erykowi szczęśliwie rozwiązać wszystkie nasze trudności, problemy. Wspomagaj nas w realizacji naszych planów życiowych. O błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie.
7.  
Prpsze o modlitwe o wypelnienie Woli Bozej w moim zyciu i Jej przyjecie. Panie zmiluj sie nade mna
8.  
W intencji uwolnienia i uzdrowienia dla Artura, Mariusza, Ewy, Ryszarda, Krystyny, Jolanty, Zofii oraz o błogosławieństwo dla osób, które skrzywdziłem w swoim życiu i za dusze czyśćcowe.
9.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
10.  
O Boże błogosławieństwo dla mnie i bliskich ,dary Ducha Św, uzdrowienie relacji w rodzinie, uwolnienie od nałogów ,o nawrócenie siostry, zdrowie, dobrą pracę i dobrego męża. Za dusze czyśćcowe.
11.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi założyć szczęśliwą rodzinę z kochającym mężem i zdrowymi dziećmi. Proszę też o zdrowie dla mnie i wszystkich osób ze mną związanych. Dziękuję.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o nawrócenie, zdrowie, Światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i uwolnienie od wszelkiego zła dla bliskich i dla mnie. Pomóż nam proszę przejść przez życie dobrze czyniąc
13.  
Św.Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia i pełni sil,proszę o zdrowie dla bliskich i bezpieczną jazde samochodem,pozytywne zalatwienie spraw mieszkaniowych,prosze o pokorę i wytrwalość i pracowitość dla Mateusza
14.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Od tak dawna jestem bez pracy. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Prosi Alicja.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie. Uzdrowienie mojej duszy. Odcięcie złego losu.Pomyślne załatwienie spraw. Błogosławieństwo i łaski boże dla syna,córki,siostry i całej Rodziny. Dziękuję za opiekę, prowadź nas.
16.  
Proszę o zdrowie mamy i bliskich, o nawrócenie grzeszników, za bliskich zmarłych i dusze w czyśćcu, o potrzebne dary i łaski dla całej rodziny i przyjaciół
17.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
18.  
Za dusze zmarłych Zofię Dreszel z domu Rosińska oraz Jej syna Jerzego Dreszel ,o wybaczenie im win, odpuszczenie grzechówi i radość życia wiecznego
19.  

święty Ojcze Pio uproś mi miłość Darka. proszę Cię spraw byśmy stali się rodziną
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
21.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gawart,Gromek,Koźbiał i Magnuszewskich oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw,uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków;o dobrego męża i stałą dobrą pracę.2014-12-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o modlitwę za Tomasza, o uwolnienie go od lęków i ataków złego ducha, o zaznanie wewnętrznego spokoju, o uzdrowienie z nałogu alkoholowego, o siłę psychiczną i światło Ducha Świętego.
2.  
W intencji Aliny dziękczynno-błagalna
3.  
Panie Boże proszę uwolnij nas od zła, skutków bioenergoterapii, okultyzmu. Proszę nawróć nas i uzdrów na ciele, umyśle i na duchu. Proszę pomóż nam stawać się dobrymi ludźmi.
4.  
o zdrowie dla mamy Krystyny, aby dobry Bóg obdarzył ją pogodną starością i długim życiem , a także o udrowienie Urszuli z choroby nowotworowej
5.  
Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla mojej rodziny, proszę o dar małżeństwa dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego dla Daniela oraz uwolnienie z grzechów pokoleniowych całej rodziny. Boże ratuj.
7.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Mariusza, Zofii, o potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda i Jolanty, a także za dusze w czyśćcu cierpiące.
8.  
Ojcze Pio proszę o łaskę przemiany dla Wiolety, światła Ducha świętego w dobrych wyborach dla córek, łaskę zdrowia dla Andrzeja oraz potrzebne łaski dla rodziny.
9.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i zgodę w mojej rodzinie. oraz za Św.pamięci Marię Chmielewską z okazji imienin i wszystkich z mojej rodziny zmarłych aby dostąpili Królestwa Bożego.
10.  
za dusze zmarłych Władysław i Janina Banasik
11.  
Kochan Ojcze ratuj moją rodzinę z trudnej sytuacji materialnej, błagamy o pomoc wyjścia z zadłużenia o godne życie dla dzieci. Pomóż nam wychować dzieci na dobrych, mądrych ludzi i prawdziwych patriotów.
12.  
Ojcze Pio proszę wyproś mi dobrego męża i szczęśliwą, pełną (z dziećmi) rodzinę - taką jakiej nigdy nie miałam. Dziękuję.
13.  
O Boże błogosławienstwo i miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny, o dobrego męża i przyjaciół, o wyjście z bardzo trudnej sytuacji finansowej, uzdrowienie relacji w rodzinie,nawrócenie siostry i dobrą pracę.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opieke i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty Sz. pracującej i uczącej się w UK oraz mamy Bożeny Sz.
15.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi i Wojtka, o uzdrowienie wewnętrzne, o łaskę dojrzałości emocjonalnej dla nas, o wiarę, o prowadzenie Ducha Świętego, szczególną opiekę Maryi. św. o. Pio módl się za nami...
16.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
17.  
proszę Cię Ojcze Pio o miłość Darka, o to byśmy stali się rodziną
18.  
Proszę za mnie, moich bliskich i przyjaciół o potrzebne dla nas łaski. Dziękuję za te już otrzymane.
19.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-12-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i zdrowe dzieci. Dziękuję.
2.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i wszystkich z rodziny o wszelkie łaski w każdym dniu i opiekę w pracy dla mnie i mojej siostry.
3.  
W intencji Śp. Jana, o pokój duszy
4.  
Prosze o wiare, nadzieje i milosc dla Karolina Pięta.
5.  
o Blogoslawienstwo Boze dla rodzin Coccorese, Szastak, Formickich i innych Bogu wiadomych.
6.  
Za dusze wszystkich zmarlych z naszej rodziny. Amen.
7.  
PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO BOZE I OPIEKE DLA JOZEFY, ANNY I GRZEGORZA.
8.  
Prosze o modlitwe o uzdrowienie i uwolnienie dla pewnej osoby. Sw. Ojcze Pio prosze o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga dla tej osoby, Twoja opieke i pomoc. Wypros Ojcze potrzebne laski.
9.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
10.  
O Boże błogosławieństwo dla mnie i bliskich ,dary Ducha Św, uzdrowienie relacji w rodzinie, uwolnienie od nałogów ,o nawrócenie siostry, zdrowie, dobrą pracę i dobrego męża. Za dusze czyśćcowe.
11.  
Panie Boże, proszę o uwolnienie od zła, nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała, światło Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo. Proszę pomóż nam się stawać lepszymi ludźmi i przemień nasze serca.
12.  
O Boże błogosławieństwo,zdrowie,pomyślność oraz pomoc w trudnej sprawie w rodzinie Gralów i Ladzińskich.
13.  
Święty Ojcze Pio proszę o pokój, miłość i uzdrowienie relacji w rodzinie Sz. z Ustki.
14.  
W intencji śp. Marianny,Romana, Stefanii, Franciszka, Serafiny, Kazimierza, Zofii, Henryka, a także o zdrowie dla Artura, Ewy, Mariusza, Ryszarda, Krystyny i o potrzebne Łaski dla całej rodziny.
15.  
Ojcze Pio , uproś łaskę nawrócenia dla mojego syna Konrada i męża Andrzeja, oraz wspieraj mnie w wierze.
16.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
17.  
Proszę o błogosławieństwo dla Bartosza, o ukończenie studiów.
18.  
Za duszę zmarłego Władysława Cieślak oraz zmarłych Jego rodziców Janinę i Władysława i Jego dziadków Mariannę, Michała, Franciszkę i Piotra, o wybaczenie im grzechów , aby dostąpili życia wiecznego w Niebie
19.  
Proszę o zdrowie duszy i ciała, o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, za dusze w czyśćcu, osoby chore i samotne, za uczących się i nauczycieli, za osoby wrogo nastawione do Kościoła, za potrzebujących
20.  

święty Ojcze Pio uproś mi miłość Darka. proszę Cię spraw byśmy stali się rodziną
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-12-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i
Polus oraz oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw,uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków;
2.  

Otoczmy modlitwą misjonarza, ks. Mateusza Dziedzica,
porwanego 12 października w Republice Środkowoafrykańskiej.
3.  
Błagam Swięty Ojcze Pio o uzdrowienie mojej córeczki Mai z choroby nowotworowej,brak przerzutów,dobre znoszenie chemii
4.  
O Boże błogosławieństwo dla Basi i Wojtka, o uzdrowienie wewnętrzne, o przymnożenie wiary za dusze w czyśćcu cierpiące z naszych rodzin, o łaskę prowadzenia Ducha Świętego, jedność i miłość, opiekę Maryi.
5.  
O dar potomstwa dla Ani i Wojtka oraz uzdrowienie Ignacego z choroby Nowotworowej za przyczyną św Ojca Pio
6.  
O uwolnienie od klątw i grzechów pokoleniowych oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach Kowalczyków,Jabłońskich i Ladzińskich.
7.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża, zdrowe dzieci i obfitość w życiu, żebyśmy mogli sobie spokojnie żyć. Wiesz, że proszę o to czego nigdy nie miałam. Dziękuję.
8.  
O Boże błogosławieństwo dla mnie i bliskich ,dary Ducha Św, uzdrowienie relacji w rodzinie, uwolnienie od nałogów ,o nawrócenie siostry, zdrowie, dobrą pracę i dobrego męża. Za dusze czyśćcowe.
9.  
W int. uzdrowienia dla Ewy, Artura, Zofii i Mariusza, o pokój na świecie i w naszej rodzinie, a także za dusze czyśćcowe. O błogosławieństwo dla pozostałej rodziny.
10.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, mądrość, radość życia i obfite Błogosławieństwo Boże dla mnie Alicji Sz. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych.
11.  
Ojcze Pio , uproś łaskę nawrócenia dla mojego syna Konrada i męża Andrzeja, oraz wspieraj mnie w wierze.
12.  
W intencji Krystyny i Stanisława Fuca, ich dzieci Doroty, Estery, Grzegorza, Jana, Urszuli o łaskę uwolnienia od skutków zła pokoleniowego, przekleństw, nałogów, o błogosławieństwo Boże, pokój w sercach.
13.  
Ojcze Pio błagam Cię pomóż mi błagam ! Przemień serce i charakter mojego męża Artura Lis, uzdrów go na duszy , uświęć i uwolnj od wszelkiego zła. Pociąg go silną miłością do Pana Boga. Błaga żona Elżbieta
14.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną.
15.  
Za dusze zmarłych Eugenię i Wacława Rosińskich oraz ich rodziców Antoninę i Jana Rosińskich, Franciszkę i Jana Czachowskich oraz Jadzię Rosińską o wybaczenie im grzechów, aby dostąpili życia wiecznego w Niebie
16.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
17.  
Dziękuję za możliwość studiowania i wolontariat. Proszę o zdrowie, błogosławieństwo w pracy i życiu osobistym. Proszę o łaski potrzebne dla moich bliskich i przyjaciół oraz za dusze czyśćcowe.
18.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
19.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,proszę o zdrowie dla bliskich,proszę o miłosierdzie dla śp.ojca,proszę o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych,proszę o pracowitość dla Mateusza
20.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.