Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Czyń dobro gdziekolwiek jesteś, aby każdy mógł powiedzieć “ to jest dziecko Chrystusa “. Znoś utrapienia, choroby, cierpienia z miłości do Boga i dla nawrócenia biednych grzeszników. Podtrzymuj słabego, pocieszaj tego co płacze” - Ojciec Pio.

31 lipca 2014. Czwartek.
Imieniny Heleny, Ernesty i Ignacego  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-08-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o modlitwę w intencji syna Filipa, aby zdał zaliczenie i został dopuszczony do egzaminu.
2.  
Boże błagam dopomóż mi w wiadomo Ci sprawie
3.  
W int. o wyproszenie łaski uzdrowienia wewnętrznego dla Basi i Wojtka, o Boże błogosławieństwo, o wiarę i zaufanie dla nas, o współpracę z łaską Bożą. O pracę w zawodzie na cały etat dla Wojtka.
4.  
Ojcze Pio prosze o łaskę wyzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona. Daj mu Panie siłę, wiarę i miłość. Obdarzać potrzebnymi łaskami cała nasza rodzine.
5.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie , aby z biodrem było wszystko w porządku i mnie nie bolało, otocz mnie swoją opieką w pracy i błogosław w każdym dniu wszystkim z rodziny.
6.  
Ojcze Pio błagam za Twoim wstawiennictwem o łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela oraz o uwolnienie ze zniewoleń międzypokoleniowych dla całej rodziny.
7.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad córką i całą rodziną. Agnieszka
8.  
Święty Ojcze Pio Dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o pomoc w znanych CI intencjach. Amen.
9.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich
i .zdrowie dla longiny i jana prosi Jakub
10.  
Św Ojcze PIO bardzo proszę o dar małżeństwa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i dla Darka
11.  
Dobry Boże tak długo czekałam na to dziecko, proszę Cię obdarz mnie swoją łaską i miłosierdziem abym mogła szczęśliwie donosić tą ciążę i urodzić zdrowe dziecko Joanna D.
12.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
13.  
Proszę o zdrowie dla mamy i mojej siostry aby mogły normalnie bez bólu chodzić, Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana i wszystkich z rodziny.
14.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, moją pracę i mamę.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, spraw abym dobrze znosiła chemię, którą właśnie rozpoczęłam w drugim rzucie. Ześlij Ducha Św. na lekarzy którzy będą operować Emilkę.
16.  
W INTENCJI RAFAŁ JOANNA ALICJA ELŻBIETA I WOJCIECH FRANKOWSKA - KI O ŁASKĘ ZDROWIA DUSZY I CIAŁA ORAZ UWOLNIENIE. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
17.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o szczęśliwy pobyt w B., proszę za wszystkie bliskie osoby o potrzebne łaski, proszę o zdrowie i radość życia
18.  
Kochany Ojcze Pio błagam usilnie Ciebie o pomoc-powierzam Ci mojego męża Artura Lis o cudowna duchową przemianę, uzdrowienie i uświęcenie .Pomóz mi, błagam ! Blaga żona Elżbieta
19.  
Proszę o łaskę i pomoc wyjścia z nałogu alkoholowego dla siostry Aleksandry. Proszę o ukojenie jej nerów. Św. Ojcze Pio spraw, aby sumiennie wywiązywała się z podstawowych obowiązków rodzicielskich.
20.  
W int. dusz w czyśćcu cierpiących oraz o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo dla całej rodziny.
21.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.2014-08-05 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o zdrowie dla całej rodziny, aby panowała w niej zgoda i miłość
2.  
W INTENCJI PAPIEŻ FRANCISZEK BERGOLIO, DUCHOWNI, KOŚCIÓŁ BOŻY O ŁASKĘ JEDNOŚCI, POKOJU, WIARY W SYNA BOŻEGO W TRÓJCY ŚWIĘTEJ, ORAZ ABY NASTAŁA JEDNA OWCZARNIA I JEDEN PASTERZ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
3.  
Proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu problemu
4.  
Św. Ojcze PIO uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość odrodziła się w nas.
5.  
Za moją mamę o jej uzdrowienie z ciężkiej choroby.
6.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo i Łaskę Ducha Świętego dla Krzyśka o., Kamila B., ich partnerów życiowych i dzieci. Niech spływa na nich światło i miłość.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę dla mnie o łaskę szczęśliwego małżeństwa, łaskę założenia rodziny, proszę o rozwiązanie wszystkich węzłów, które dzielą mnie z bliską mi osobą.
8.  
W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i cudowną interwencję znanej Bogu sprawie. Duchu Święty przyjdź z pomocą w naszych błaganiach. Św. Pio, módl się za nami.
9.  
Proszę o modlitwę w intencji Dominka w dniu i imienin, o błogosławieństwo i opiekę Matki Przenajświętszej, o wypełnianie woli Bożej i szczęśliwą drogę do Nieba.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela.
11.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla siostrzenicy Laury K.
13.  
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących oraz o uwolnienie i uzdrowienie dla Moniki i Wojciecha oraz ich dzieci, o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej
14.  
W intencji kapłanów: ks. Jarka Cieleckiego, Ojca Andrzeja Smołkę, Ojca Piotra Ferfeckiego o łaskę świętości i wierności Jezusowi na obranej drodze, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej
15.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
16.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze dary dla córki i rodziny. Agnieszka
17.  
Kochany Ojcze Pio błagam pomóż mi bo nie radzę sobie z tym problemem . Błagam pomóż mi , przemień serce i charakter mojego męża . Artura Lis, wyzwól go ze wszelkiego zła , zniewolenia.. Pomóż mi ! Błaga żona
18.  
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących, o uzdrowienie i potrzebne Łaski dla Ewy, Artura, Krystyny, Jolanty, Ryszarda i Mariusza.
19.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, też dla B. i s. M. z okazji urodzin, proszę o szczęśliwą podróż, o pomyślność w pracy, o zdrowie dla chorych i nawrócenie dla grzeszników
20.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo. ,Światło ,zdrowie i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
21.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana2014-08-10 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Panie miej w swej opiece Marte R.
2.  
W INTENCJI ŚWIĘTEJ PAMIĘCI JÓZEFA KREFT, WIKTOR, STANISŁAW I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLĄDANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOŻYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
3.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
4.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wyproś łaskę przemiany , wyjście z depresji dla mojej siostry, pomóż jej pokonać jej wszystkie trudności z którymi się zmaga.
5.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
6.  
Ojcze Pio proszę za Twoim pośrednictwem o uzdrowienie z raka Andrzeja. Proszę o uwolnienie mojej rodziny od grzechów pokoleniowych, klątw, przekleństw i ich skutków oraz o dobrego męża dla mnie.
7.  
Święty Janie Pawle, Święty Ojcze Pio proszę przez Wasze wstawiennictwo o uzdrowienie córki i potrzebne łaski. Dziękuję za otrzymane łaski.
8.  
Ojcze Pio proszę za Twoim pośrednictwem o uzdrowienie z raka Andrzeja. Proszę też o uwolnienie mojej rodziny od grzechów pokoleniowych, klątw, przekleństw i ich skutków oraz o dobrego męża dla mnie.
9.  
O uzdrowienie dla Michała i Bartoszka...
10.  
Święty Ojcze Pio powierzam Twojemu wstawiennictwu moją Koleżankę Krystynę i błagam o Jej cudowne uleczenie. Miej pod opieką moich Rodziców i całą moją rodzinę.
11.  
Ojcze Pio, proszę o modlitwę w intencji zbawienia duszy Longiny, powierzam Twojej opiece Mamę i siebie, proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich, trudnych spraw i odnalezieniu właściwej drogi życiowej.
12.  
Ojcze Pio powierzam Twojemu wstawiennictwu moją Mamę i siebie. Ojcze Pio módl się w intencji uzdrowienia mojej Mamy a także za dusze Marii, Stefana, Tomasza i Walerii.
13.  
Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga za mój powrót do zdrowia abym mogla pracować i być niezależna,proszę także o pozytywne dla mnie nabycie spadku po ojcu.Ojcze Pio wstaw się u Boga za moje dzieci
14.  
Proszę o łaskę nieba dla mojego zmarłego ojca Eugeniusza. Niech Bóg przebaczy mu jego przewinienia, a jego dusza zazna spokoju.
15.  
Proszę za Ewę i jej bliskich o potrzebne łaski, za dzieci i młodzież aby na wakacjach nie zapominali o Bogu, o ulgę i opiekę dla chorych i cierpiących, o pracę dla poszukujących jej,o świętość kapłanów i sióstr
16.  
Ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia na ciele i duszy , przemiany duchowej i uświęcenia mojego męża Artura Lis. Pociąg go silną miłością do Pana Błaga żona Elżbieta
17.  
Błagam o cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Ryszarda oraz dla pozostałej rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.  
Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo dla Doroty w dniu 52 urodzin, o wszelkie łaski dla niej, pomoc w pracy, zdrowie i opiekę na każdy dzień.
19.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, uleczenie z depresji, siły do życia oraz o pracę i pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja.
20.  
Proszę o zdrowie dla mamy i mojej siostry aby mogły normalnie bez bólu chodzić, Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana i wszystkich z rodziny.
21.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.
22.  
Ojcze Pio powierzam Twojemu wstawiennictwu u Boga Eryka, Kasię i ich oczekiwane dziecko oraz siebie. Wszystkie nasze kłopoty, zmartwienia i plany życiowe i zdrowie.Ojcze Pio błogosław i prowadz nas.2014-08-12 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Boże proszę o błogosławieństwo dla Magdaleny i Marka spraw aby wzajemna ich miłość do siebie przetrwała w szczęściu i zdrowiu aż do śmierci
2.  
Proszę o uzdrowienie z wszelkich chorób i poprawę wzroku dla Krzysztofa. Proszę o Boże błogosławieństwo oraz szczęście i miłość dla jego rodziny.
3.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, moją pracę i mamę.
4.  
O ukończenie studiów, o Dary Ducha Świętego dla Bartosza
5.  
O cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o uwolnienie z klątw, przekleństw, uroków i od skutków grzechu pokoleniowego. O błogosławieństwo dla całej rodziny i za dusze śp. naszych przodków.
6.  
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych z mojej rodziny, uwolnienie Adama z choroby alkoholowej i dalsza opiekę nad moją rodziną. Bóg zapłać
7.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela. Ojcze weź to dziecko za rękę i przywiedź na ścieżkę życia bożego.
8.  
Ojcze Pio proszę o opiekę dla mnie w pracy i wszelkie łaski dla mnie i całej rodziny.
9.  
O potrzebne łaski dla rodziny Agnieszki i Adama, zwłaszcza dla ich nienarodzonego dzieciątka.
10.  
Błagam o pokój i zgodę w pracy i w domu. Bóg zapłać. K.
11.  
Dziękuję za każdą z otrzymanych łask, proszę o potrzebne dary Ducha dla mnie i moich bliskich, proszę za osoby najbardziej potrzebujące modlitwy
12.  
Dziekuje za otrzymane laski.Proszeo wstawiennictwo ipomoc w zakonczeniu sprawy urzedowej,koniec zobowiazan,prace, lzejsze zycie.bezpieczne podrozowanie Gabrysia oraz modlitwe za dusze moich bliskich.Renata
13.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
14.  
Ojcze Pio blagam Cie pomoż mi, Ty wiesz Ojcze Pio co dzieje sie z moim mezem . Blagam o przemianę serca, uzdrowienie i uświecenie mojego meza Artura Lis. Pociągnij go silną miłoscią do Pana Boga. Pomoż mi żona
15.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo dla mnie i męża w okresie tych ciężkich prób. Dziękuję za wszystko.
16.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny. Proszę też o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla Marty.
17.  
W INTENCJI PAPIEŻ FRANCISZEK BERGOLIO, DUCHOWNI, KOŚCIÓŁ BOŻY O ŁASKĘ JEDNOŚCI, POKOJU, WIARY W SYNA BOŻEGO W TRÓJCY ŚWIĘTEJ, ORAZ ABY NASTAŁA JEDNA OWCZARNIA I JEDEN PASTERZ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
18.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz o Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz. Prosi córka.
19.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
20.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.
21.  
Dobry Jezu, blagam podaj mi Twoja Swieta Dlon i prowadz mnie Twoimi drogami.
Panie Jezu, Ty znasz moje cierpienia, zmiluj sie nade mna.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.