Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Mój Boże, błagam Ciebie, pozwól mi doświadczać kary, jaką przygotowałeś dla grzeszników i dla Dusz w Czyśćcu Cierpiących. Zwielokrotnij moje cierpienia , abym przyczynił się do darowania win grzesznikom i uwolnienia Dusz z Czyśćca.” - Ojciec Pio.

30 września 2014. Wtorek.
Imieniny Hieronima, Honoriusza i Wery  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-09-30 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o Błogosławieństwo Boże w rodzinie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw oraz ochronę przed złem złamanie przekleństwa i złor4zeczeń
2.  
Św. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za mną, o Boże miłosierdzie dla mnie, łaskę przebaczenia i wyprowadzenie mnie z obecnej sytuacji, z którą sobie już nie radzę.
3.  
Ojcze Pio proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy przetrwać te trudne dla mnie dni.
4.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka
5.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu oraz pokus szatańskich dla Daniela, o uwolnienie z grzechów międzypokoleniowych rodziny. Boże ratuj to dziecko.
6.  
Ojcze Pio proszę o łaski dla dzieci przemiany i uwolnienia od złego dla Wiolety, szczęśliwej podróży i powrotu do domu dla Mariety ,światła Ducha św., błogosławieństwa oraz potrzebnych łask dla rodziny.
7.  
Sw.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił abym mogła pracować i w pełni decydować o swoim życiu,proszę takze o pomyślne dla mnie rozstrzygnięcie spraw mieszkaniowych,o zdrowie dla dzieci i Bronka
8.  
Niech Bóg za twoją przyczyną św. Ojcze Pio odnowi łaskę sakramentu małżeństwa Doroty i Przemysława i dopomoże szczęśliwie pokonać wszelkie trudności.
9.  
Święty Ojcze Pio, proszę wstaw się za moimi bliskimi u Boga i wyproś dla nas żywą wiarę i nawrócenie. I proszę pomóż nam kochać i znaleźć swoje miejsce w życiu. Proszę też o zdrowie, uwolnienie od zła.
10.  
Prosimy, aby Miłosierny Bóg przyjął do siebie duszę ś.p. Leszka i darował mu kary wieczne.
11.  
ADORAMUSTE + CHRISTE + ET BENEDICIMUS TIBI QUIA PER SANCTAM CRUCEM TUAM REDEMUSTIMUNDUM IHS NAZARENUS REX IUDAEORUM
IZ 22,19-23 KLUCZ DOMU DAWIDOWEGOX IUDAEORUM
12.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę, O.Darka,Ewy, Martiny.
13.  
Proszę o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, dar założenia szczęśliwej, trwałej i katolickiej rodziny oraz dar macierzyństwa. Proszę też o zdrowie dla moich bliskich i znajomych.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy Bożeny. Proszę ulecz ją ze stanów depresyjnych. Spraw, aby odzyskała radość życia. Proszę o łaski i Błogosławieństwo Boże dla Niej.
15.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
16.  
Św.Ojcze Pio wyproś mi łaskę pełnej i szczęśliwej rodziny z dobrym kochającym tatą dla mojego synka oraz pomoc w wyjściu z problemów finansowych,Bożą opiekę i błogosławieństwo każdego dnia.
17.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
18.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
19.  
Proszę o pomyślność dla M. w rozwiązaniu spraw z firmą, o pracę dla S., zdrowie dla chorych, opiekę dla słabych, pociechę dla strapionych. proszę o wszelkie łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich
20.  
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.
21.  
Sw.O Pio blagam o Twoja modlitewna pomoc w mojej intencji Wyjednaj u Pana Boga prosze dla mnie Blogoslawienstwo i Milosierdzie Boze pomoz pozytywnie rozwiazac problemy rodzinne i urzedowe, umniejsz cierpien2014-10-05 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio, wyproś u Boga łaskę nawrócenia dla moich bliskich.
2.  
O uzdrowienie z nieuleczalnej choroby Matki prosi córka i o łaski Boże dla wszystkich bliskich na każdy dzień.
3.  
Proszę o błogosławieństwo,zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Gralów.
4.  
Św Ojcze Pio miej pod opieką całą moją rodzinę,proszę o zdrowie i szczęśliwe dni dla mamy Ireny.Miej nas wszystkich pod opieką i błogosław w każdym dniu z Bożym błogosławieństwem.
5.  
O wiarę, nadzieje i miłość dla Marty Rachwał.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu oraz pokus szatańskich dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i naszą rodzinę ze zniewoleń i grzechów międzypokoleniowych.
7.  
W INTENCJI UFNOŚCI PANU BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ I PODDANIE ORAZ WSPÓŁPRACY Z ŁASKĄ TCHNIENIA DUCHA ŚWIĘTEGO W BRONIENIU ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ, PODNOSZENIE POSZKODOWANYCH, UZDROWIENIE I UWIELBIENIE STWÓRCY. AMEN BÓG
8.  
Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle przez Wasze wstawiennictwo proszę o dar wzroku i siły dla Jana. Pomóżcie rozwiązać tą trudną sprawę.
9.  
Święty Ojcze Pio, proszę pomóż mi znaleźć odpowiednią pracę. I proszę czuwaj nad bliskimi i mną, pomóż nam w tym czego naprawdę potrzebujemy.
10.  
Dziękczynna za otrzymane łaski.
11.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo i wyproszenie łaski Bożej daru macierzyństwa dla mnie i mojego męża na który tak długo oczekujemy.
12.  
W intencji Wiesława o uzdrowienie z choroby i potrzebne łaski dla niego
13.  
Dziękczynno -błagalna w intencji Aliny
14.  
Św. Ojcze Pio proszę proszę o cud uzdrowienia dla moich wnuczek. Łaskę dla lekarzy leczących.Uwolnienie od grzechów pokoleniowych rodzin ze wszystkich stron. Za dusze w czyśćcu.Łaski bycia rodzicami.Opiekę nad
15.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i uwolnienie od klątw , przekleństw uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych
16.  
Ojcze Pio proszę za Twoim pośrednictwem o uzdrowienie z guza mózgu Antosia Ratajczyka. Proszę też o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie.
17.  
Proszę o zdrowie i wszelkie łaski potrzebne dla Ewy i jej bliskich, dziękuję za te już otrzymane
18.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK.
19.  
Proszę o modlitwę w intencji dobrej spowiedzi przesyconego darami Ducha Św. dla Agnieszki, Roberta i Maksymiliana.
20.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy..Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam.
21.  
Ojcze Pio błagam Cie usilnie rozwiąż moją sytuację, przemień serce mojego męża Artura Lis, niech zobaczy na wszystko oczami Pana Boga, pociąg go silna miłością do Boga , uwolnij go z mocy szatana błaga Elżbieta
22.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-10-07 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O umocnienie wiary dla Katarzyny i odnalezienie przez nią właściwej drogi do Jezusa.
2.  
Św.Ojcze Pio proszę o uproszenie łaski uzdrowienia fizycznego i duchowego mojego męża Adama.Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski.
3.  
ŚW Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Hektorka, żeby w końcu zrozumiał, że jesteśmy dla siebie stworzeni,pod każdym względem.
4.  
Za mojego syna w intencji Bogu wiadomej.
5.  
Ukochany Ojcze Pio pokornie proszę Cię o łaskę zdrowia. Liliana
6.  
o dar potomstwa i pocieszenie po stracie nienarodzonego dziecka proszą małżonkowie
7.  
Ojcze Pio proszę za Twoim pośrednictwem o uzdrowienie z guza mózgu Antosia Ratajczyka. Proszę też o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie.
8.  
o cud poczęcia dla Marty i Ani, o uzdrowienie duszy i ciała dla małżeństwa Ani i Mariusza a także Marty i Piotra
9.  
Za śmiertelne chorego Andrzeja o jego nawrócenie i przystapienie do Sakremantów Pakuty i
Eucharystii oraz o Boże Miłosierdzie dla niego.
10.  
Święty Ojcze Pio, proszę opiekuj się moimi rodzicami i bliskimi i mną. Proszę uproś dla nas łaskę żywej wiary i zdrowie, i miłość w życiu
11.  
Proszę o rozeznanie powołania dla Partycji K. oraz o wiarę, nadzieję i miłość na drodze życiowej.
12.  
W intencji Estery o łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, o łaskę zdrowia duszy i ciała, błogosławieństwo Boże, silną wiarę oraz dary i charyzmaty Ducha Św.
13.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę, O.Darka,Ewy, Martiny.
14.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie, siłę, motywację i ochronę.
15.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo dla siostry Aleksandry. Proszę, spraw, aby wyszła z nałogu alkoholowego oraz bardziej sumiennie wywiązywała się z podstawowych obowiązków rodzicielskich.
16.  
Św. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę zdania egzaminu i ukończenia studiów.
17.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
18.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
19.  
Proszę za mnie i moich bliskich, za uczniów, za wszystkich potrzebujących modlitwy, o potrzebne łaski
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
21.  
Z okazji urodzin proszę dla mojej mamy o zdrowie,siły w trudach życia codziennego,Boże łaski i opiekę każdego dnia oraz pomoc w rozwiązaniu finansowych problemów i przebaczenie grzechów.
22.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-10-12 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio , za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę pojednania i zgody w naszej rodzinie
2.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod swoją opieką wszystkich z mojej rodziny.Proszę o zdrowie,wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo w każdym dniu.
3.  
Ojcze Pio proszę Cię chroń mnie przed złem i miej mnie w swojej opiece.
4.  
Proszę o uzdrowienie mojego taty Mirosława z choroby nowotworowej.
5.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę, wstawiennictwo i pomoc w znalezieniu dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji.
6.  
O wiarę, nadzieje i miłość dla Adriana Wala.
7.  
W INTENCJI ELŻBIETA, WOJCIECH, RAFAŁ, JOANNA, ALICJA FRANKOWSCY Z GRZYBNA O LASKĘ MOCY WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI ORAZ OŚWIECENIA DUCHA ŚWIĘTEGO I OPATRZNOŚCI ANIOŁA STRÓŻA. AMEN BÓG ZAPLAĆ
8.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
9.  
Do Sw.Ojca Pio z podziekowaniem za odebrane laski,z prosba o dalsza opieke i Boze Blogoslawienstwo, Dary Ducha Sw.,oraz odwage i pomoc w rozpoznaniu powolania i wybraniu wlasciwej drogi zycia dla Kingi i Rafala
10.  
Do Opatrzności Bożej i św. Ojca Pio w podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Św., dla siostry Barbary i Klaudii z okazji urodzin
11.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu oraz pokus szatańskich dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i naszą rodzinę ze zniewoleń i grzechów międzypokoleniowych.
12.  
Proszę za moją mamę o zdrowie i łaski potrzebne dla Niej na każdy dzień oraz za bliskich
13.  
Święty Ojcze Pio, proszę o nawrócenie bliskich i mnie i żywą wiarę dla nas. I o wszystko co potrzebne jest nam na drodze do Pana Boga
14.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio za Kamila o potrzebne łaski, zdanie ważnego egzaminu, założenie szczęśliwej rodziny z odpowiednią osobą, powodzenie w życiu osobistym i zawodowym.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię pomóż mi przejść przez chemioterapię, oby była ona skuteczna, wyproś łaskę zatrzymania się choroby nowotworowej.Ojcze Pio otocz opieką całą naszą rodzinę a szczególnie Emilkę.
16.  
Ojcze Pio proszę dodaj mi sil, abym raz na zawsze wybaczyła wszystkim, którzy kiedykolwiek mnie skrzywdzili. Proszę też żeby Ci, których ja skrzywdziłam wybaczyli mi. Proszę Cię także o dobrego męża dla mnie.
17.  
Ojcze Pio przez twoje Święte wstawiennictwo proszę ouwolnienie z czyśca i łaskę nieba dla mojej zmarłej cztery miesiące temu Mamy Krystyny.
18.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
19.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-10-14 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Oj. Pio, proszę Cię opiekuj się moim synem i jego najbliższymi. Proszę o szczęśliwe narodziny i zdrowie dla oczekiwanego dziecka i matki . Ojcze Pio proszę o wsparcie w sprawach finansowych i mieszkaniowych.
2.  
Proszę o ochronę przed atakami zła dla mnie, mamy , brata i jego rodziny. Proszę o uzdrowienie mamy, jeśli taka wola Boga. Amen anna
3.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
4.  
Sw O Pio, blagam wypros laske nawrocenia i uzdrowienia z alkoholizmu dla bliskiej osoby.Prosze o Milosierdzie Boze i zerwanie wiezow przeklenstwa w rodzinie.Panie pomoz mi dzwigac moj krzyz sama nie daje rady
5.  
W INTENCJI ALICJA FRANKOWSKA O ŁASKĘ POMYŚLNOŚCI W NAUCE,JAKUB SYPION W DNIU 35 LAT, ANNA O ŁASKĘ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
6.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka. uczyń z nas rodzinę
7.  
Kochany Ojcze Pio proszę o łaski potrzebne dla mnie radość,cierpliwość do dzieci,pokorę.Proszę o zdrowie i laski dla rodziców i calej rodziny,ulecz zerwane relacje.Wzmacniaj mnie w wierze.Opieke i blogoslaw nam
8.  
Ojcze Pio proszę wyproś mi tego jedynego - Ty wiesz o kogo mi chodzi. Proszę spraw, żebyśmy założyli szczęśliwą, katolicka rodzinę.
9.  
Proszę o łaskę nawrócenia i uzdrowienia wewnętrznego dla mojej rodziny.
10.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, nawrócenie, uwolnienie od zła, miłość w życiu i znalezienie właściwej drogi życiowej dla bliskich i mnie. Dziękuję
11.  
Św. Ojcze Pio dziękuję Ci za pomyślne zdanie egzaminów do pracy i proszę o pomoc w kolejnych. Proszę o dobrego kandydata na męża oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
12.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojej Mamy z ciężkiej choroby nowotworowej i o łaski potrzebne mnie i moim bliskim.
13.  
Proszę o łaskę wiary dla mojej rodziny
14.  
Święty Ojcze Pio pokornie proszę o zdrowie, Błogosławieństwo Boże, mądrość i zdolności do nauki dla mnie Alicji Sz.
15.  
W intencji rodziców Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci z rodzinami o łaskę uwolnienia od skutków zła pokoleniowego, miłosierdzie i błogosławieństwo Boże, łaskę nawrócenia, wzajemną miłość i pokój w sercach
16.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i naszą rodzinę ze zniewoleń i grzechów międzypokoleniowych.
17.  
Ojcze Pio, proszę o potrzebne łaski dla córki i rodziców. Dziękuję za otrzymane dary.
18.  
Święty Ojcze Pio proszę miej pod swoją opieką wszystkich z mojej rodziny.Proszę o zdrowie,wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo w każdym dniu.
19.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław
20.  
o.Pio proszę o łaski potrzebne dla mnie i dla moich bliskich, zwłaszcza dla chorej mamy. proszę o szczęście i radość w rodzinie, o bliskość przyjaciół, pomyślność w pracy i życiu osobistym oraz za zmarłych
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.