Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Czas wykorzystany dla chwały Boga i zbawienia duszy, nie jest nigdy czasem źle wykorzystanym” - Ojciec Pio.

03 marca 2015. Wtorek.
Imieniny Tycjana, Kunegundy i Maryny  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-03-03 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za wstawiennictwem ojca Pio o łaskę przemiany dla Wiolety światło ducha świętego w dobrych wyborach dla córek dla rodziny o łaskę zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
2.  
O zdrowie i potrzebne łaski dla mojej Mamy , o znalezienie dla mnie odpowiedniej pracy, o miłość zgodę i szczęście małżeńskie dla mnie i Tomka
3.  
Św. Ojcze Pio za Twoim pośrednictwem prosimy Pana naszego o uzdrowienie i uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych dla Stanisława.
4.  
Św.ojcze Pio proszę pomóż mi.Jest mi tak ciężko. Potrzebuję bliskiej osoby, przyjaciela. Dziękuję za opiekę i proszę o dalszą.Co ja robię nie tak?
5.  
Ojcze Pio prosimy Cię, wypraszaj łaski zdrowia dla Natalki I Błażeja.
6.  
Proszę o łaskę zdrowia dla Sylwii, siły potrzebne do wychowania dziecka proszę też aby wnuczek szczęśliwie i zdrowo się rozwijał, a także potrzebne łaski i błogosławieństwo dla jej rodziny.
7.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mojej mamy Beaty z ciężkiej i nieuleczalnej choroby neurologicznej. Prosi córka Małgorzata.
8.  
proszę o wszelkie łaski Boże dla Krzysia i Piotrusia
9.  
św. Ojcze Pio błagam o pracę i ułożenie życia osobistego, o zdrowie dla mamy, nawrócenie w rodzinie i wśród znajomych o ulgę dla Dusz Czyśćcowych. Aneta
10.  
Św.Ojcze Pio prosze o wstawienie się twoje za Ryszardem Kałaską w intencji zbawienia jego duszy oraz o uzdrowienia Artura i Dariusza z SM
11.  
Św.Ojcze Pio dziekuję za wszystkie łaski,prosze o zdrowie i powrot do pełni sil,o łaskę nieba dla śp.taty,babci i chrzestnego,o zdrowie i potrzebne laski dla dzieci i Bronka,o pozytywne załatwienie spraw mieszk
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o opiekę i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
13.  
Ojcze Pio, proszę o pomoc dla mojego bratanka Aleksa. Błagam o uwolnienie go z grzechu, proszę o zdolność rozróżniania dobra i zła, mądrość, rozsądek i powrót do rodziny.
14.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę małżeństwa i założenia szczęśliwej rodziny dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
15.  
Polecam wszystkie sprawy mojej rodziny, proszę o zdrowie dla córki, dobrego męża. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę. Polecam wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę pojednania z Bogiem dla Ani, Przemka i Sławomira; potrzebne łaski; o błogosławieństwo dla nich i dla Maksymiliana. Wyproś nam u Boga Ojcze łaskę głębokiej wiary. Bóg zapłać.
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
18.  
Św. Ojcze Pio, proszę żebyśmy w przyszłości wszyscy poszli do Nieba, o pokój na świecie. Proszę o wewnętrzną przemianę, proszę żeby Bóg przemienił nasze serca na wzór serca Pana Jezusa i o nawrócenie.
19.  
Św. ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o zdrowie dla Grzegorza i potrzebne mu łaski,Proszę także o zdrowie dla Marka ,mamy Lucyny, dla mnie oraz o trzezwośc Roberta.
20.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
21.  
O zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich, o nawrócenie grzeszników, o pokój na świecie, za dusze w czyśćcu, za modlących się za innych
22.  
Sw. Ojcze Pio za Twym wstawiennictwem proszę Cię wyproś u Pana łaskę daru poczęcia dla Iwony i Seweryna, którzy nie mogą doczekać się potomka. Bóg zapłać!2015-03-08 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
2.  
Św. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla Marka,dla Grzegorza ,dla mamy Lucyny ,dla moich bliskich.Abysmy mogli w tym roku spotkac się z najblizsza rodziną .,obdarz nas tą łaską.
3.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj dla nas błogosławieństwo, opiekę od nieszczęść, zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała i Jana.
4.  
Ojcze Pio proszę Cię o dobrego mężczyznę, którego pokocham miłością wzajemną i z którym założę szczęśliwą, katolicką rodzinę. Proszę też o zdrowie dla mnie, mojej rodziny i znajomych. Dziękuję.
5.  
Proszę o prace blisko domu.
6.  
Św. Ojce Pio, proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Mirosława Gerarda..
7.  
IESUM HOMINUM SALVATOR
DEUS PATER
JESUM CHRISTUM
SPIRYTUS SANCTUS
VOX DOMINE
WERBUM DEI
STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA
IN CRUCE SALUS
8.  
Ojcze Pio proszę o opiekę nad moją córką Dominikę aby skończyła szkołę i przystąpiła do matury.
9.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Mariusza. O błogosławienstwo dla Ewy, Krystyny i Ryszarda, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyscću cierpiące.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
11.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę małżeństwa i założenia szczęśliwej rodziny dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
12.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się do Boga i wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, opiekę Bożą zdrowia i potrzebne łaski dla całej rodziny.
13.  
Święty Ojcze Pio błagam o pomoc w znalezieniu dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji oraz rozwiązaniu problemów finansowych.
14.  
Św.Ojcze Pio proszę o zabranie bólu i chorób, cud uzdrowienia. Łaski i błogosławieństwo dla całej Rodziny. o bliską memu sercu osobę. Prowadź mnie i daj siłę do pracy. Odetnij zły los.
15.  
Św.Ojcze Pio dziekuję za wszystkie laski,prosze o odzyskanie zdrowia i powrót do pelni sił,prosze o bezpieczną jazde samochodem dla corki i syna,o zdrowie dla bliskich,prosze o laskę nieba dla śp.taty,babci
16.  
W intencji uwolnienie międzypokoleniowego za pradziadków ze strony mamy i taty
17.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
18.  
Proszę o pokój na świecie, nawrócenie grzeszników, rozwiązanie naszych problemów, uzdrowienie duszy i ciała, uwolnienie od zła i żebyśmy kochali całym sercem i pełnili wolę Boża
19.  
Proszę o Boże błogosławieństwo i prowadzenie w życiu, o dobrego męża i przyjaciół, dobrą,stałą pracę ,uzdrowienie duchowe i fizyczne, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
20.  
Za nawrócenie ciężkich grzeszników, zwłaszcza z grona bliskich i znajomych, o pokój na Ukrainie, o błogosławieństwo Boże w pracy i życiu rodzinnym, za wszystkie kobiety by z odwagą i wytrwałością służyły Bogu
21.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną2015-03-10 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W INTENCJI O LASKE NAWRÓCENIA ZATWARDZIALYCH GRZESZNIKÓW ORAZ BOZEGO MILOSIERDZIA A TAKZE POKÓJ NA SWIECIE. AMEN BÓG ZAPLAC
2.  
proszę o łaskę pomocy wyjścia z długów oraz opiekę nad moja mamą i o nawrócenie Roberta
3.  
Proszę o modlitwę w intencji Urszuli i Adriana Nahaczewskich o Boże błogosławieństwo,dary Ducha Św.,wzajemną miłość,zdrowie,dobrą pracę,dar macierzyństwa,opiekę Matki Bożej.

4.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
5.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę w życiu codziennym nad całą moją rodziną. Proszę też o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie. Dziękuję.
6.  
Proszę o Boże błogosławieństwo i prowadzenie w życiu, o dobrego męża i przyjaciół, dobrą,stałą pracę ,uzdrowienie duchowe i fizyczne, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe
7.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławienstwo dla Ewy, Krystyny i Ryszarda, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyscću cierpiące.
8.  
Św. Ojcze Pio, błagam o pracę i o łaskę zdrowia dla mojej mamy. Amen. Prosi Aneta
9.  
O Boże błogosławieństwo w realizacji powołania małżeńskiego dla Basi, o wiarę, radość , prowadzenie Ducha Świętego, o łaskę Uwielbiania Boga w codzienności.
10.  
Proszę o pokój na świecie, nawrócenie grzeszników i o wewnętrzna przemianę, żebyśmy stali się lepszymi ludźmi. Proszę o Ducha Świętego i żebyśmy nauczyli się stawiać opór złu. Proszę o opiekę dla bliskich.
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK.
12.  
Św.Ojcze Pio proszę wyproś u naszego Pana Niebieskiego łaskę zbawienia dla duszy mojego Ojca Śp.Michała w rocznicę śmierci ,oraz proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Józefy
13.  
Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle przez Wasze wstawiennictwo proszę o potrzebne dary dla córki, rodziców i rodziny, zdrowie i błogosławieństwo Boże.Polecam dusze czyśćcowe. Dziękuję za otrzymane łaski.
14.  
Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojego syna Macieja. Błagam o siły psychiczne dla niego, determinację i konsekwencję w działaniu oraz, co najważniejsze, stałą pracę.
15.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
16.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
18.  
Proszę o potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich, o zdrowie, pracę, błogosławieństwo Boże, miłość
19.  
Święty Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę małżeństwa i założenia szczęśliwej rodziny dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
20.  
Proszę o Prace ,łaskę ufności, Światło ,zdrowie i pomyślność w Bogu wiadomych spawie
21.  
Ojcze Pio, proszę o pokój na świecie, łaskę zdrowia dla całej rodziny a szczególnie dla Jerzego, Vincenta i Aliny, o poprawienie sytuacji finansowe,j o dobrą pracę, za Justynę i Jeremiego.
22.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-03-15 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O siły, zdrowie i potrzebne dary dla Aliny i opiekę, błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla rodziny. Bóg zapłać.
2.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo w intencji Olgi
3.  
Sw. Ojcze Pio proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji potrzebnych łask dla Marka i Grzegorza.Proszę o zdrowie dla mamy Lucyny,otocz ją szczegółna opieką
4.  
W INTENCJI ZA DUSZE W CZYSCCU CIERPIACE O LASKE ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLADANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOGA ABY ICH IMIONA ZOSTALY ZAPISANE W KSIEDZE ZYCIA. AMEN BÓG ZAPAC
5.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
6.  
Św.Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, aby chemia ta była skuteczna, o siłę w walce z chorobą i opiekę Bożą dla całej rodziny.
7.  
Św.Ojcze Pio proszę o zabranie bólu i chorób, cud uzdrowienia. Łaski i błogosławieństwo dla całej Rodziny. O bliską memu sercu osobę. Prowadź mnie i daj siłę do pracy. Odetnij zły los.

8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,o zdrowie dla bliskich,o pokój w Europie i bezpieczną Polskę,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych przez córkę,o łaskę nieba dla śp.taty,babci i Bronka
9.  
Sw.Ojcze Pio, dziekuje za Twoje modlitewne wstawiennictwo w sprawach beznadziejnych. Prosze nadal o Twoja opieke i modlitwe w mojej intencji, o blogoslawienstwo i Milosierdzie Boze dla bliskich i wrogow
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę małżeństwa i założenia szczęśliwej rodziny dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
11.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
12.  
Proszę za śp. Józefa i bliskich zmarłych oraz za Ewę i jej bliskich z prośbą o potrzebne łaski, proszę o pokój na Ukrainie i za biednych, chorych, samotnych
13.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
14.  
Za duszę śp. Joli
15.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławienstwo dla Ewy, Krystyny i Ryszarda, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyscću cierpiące.
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o ulgę w mękach czyścowych, uwolnienie z czyśća oraz łaskę chwały niebieskiej przez Twoje święte wstawiennictwo za duszę mojej kochanej Mamy Krystyny z racji imienin
17.  
Proszę o pokoj na swiecie, nawrocenie grzesznikow i bliskich. Prosze o uwolnienie od zla, Boże blogoslawienstwo, potrzebne laski i o Ducha Swietego, pomoc w pracy i zdrowie dla bliskich i mnie
18.  
Św Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo o łaskę uzdrowienia Grażyny. By leczenie chemioterapią i sterydami przyniosło jak najlepsze rezultaty. Proszę o opiekę nad moją rodziną i Boże błogosławieństwo.
19.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Aleksandry i Małgorzaty, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
20.  

Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
21.  
Św Ojcze Pio proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i łaski dla całej rodziny.Pomóż mi i siostrze w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu
22.  
Ojcze Pio,błagam o modlitewne wstawiennictwo w intencji chorej na białaczke Joanny.Bóg zapłać za otrzymane łaski
23.  
Ojcze Pio proszę spraw żebym założyła pełną, szczęśliwą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla całej mojej rodziny i znajomych oraz o Twoją opiekę w życiu codziennym.2015-03-17 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji przebłagania i wynagrodzenia Bogu za grzechy rodzin:
Boraca, Gajer, Chrost, Krótki ich przodków oraz rodzin spokrewnionych.
Z prośbą o uzdrowienie międzypokoleniowe oraz zdrowie duszy i ciała.
2.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
3.  
Prosze o pracę blisko domu, o zdrowie dla mamy, dar maciezyństwa dla Agnieszki.
4.  
Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia Janka i jego egzaminów maturalnych w tym roku. Błagam o szczególne Błogosławieństwo i opiekę Jezusa i Matki Bożej na ten trudny dla niego czas.
5.  
W INT. AURELIA I BRUNON ORAZ DZIECI JACEK, GRZEGORZ, ELŻBIETA, PIOTR, NATALIA, JAKUB, MACIEJ, MARIA SYPION Z KCZEWA ORAZ WNUKI O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, ZDRÓJ ŁASK BOŻYCH ŚWIATŁA I MIŁOŚCI DUCHA ŚW.
6.  
Kochany Ojcze prosimy o uzdrowienie Karoliny i jej mamy, o potrzebne łaski o dar nawrócenia dla Piotra, Dominiki. Proszę o pomoc w spłaceniu zadłużenia. O dar dobrej pracy i godnego wynagrodzenia.
7.  
Ojcze Pio proszę o wiarę w lepsze jutro. Proszę też o zdrowie dla mnie, mojej rodziny i znajomych.
8.  
W intencji Estery o łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, aby Jezus w swoim miłosierdziu uzdrowił całe Jej życie, obdarzył swoim błogosławieństwem, miłością, świętością, zdrowiem duszy i ciała, darami Ducha Św.
9.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę małżeństwa i założenia szczęśliwej rodziny dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
10.  
św. Ojcze Pio proszę o łaskę przemiany i uwolnienia od złego dla Wiolety Światło Ducha świętego w dobrych wyborach życiowych dla córek a dla rodziny o potrzebne łaski.
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o siły i chęci do życia oraz pomoc w wyjściu z problemów finansowych i spłacie długu. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
12.  
za śp. Józefa i bliskich zmarłych oraz za bliskich żyjących o zdrowie i potrzebne łaski
13.  
Proszę o zdrowie dla Ryszarda, Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
14.  
Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojego syna Macieja. Błagam o siły psychiczne dla niego, determinację i konsekwencję w działaniu oraz, co najważniejsze, stałą pracę.
15.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
16.  
Polecam wszystkie sprawy córki, pomyślne ich rozwiązanie i siły, zdrowie. Błogosław jej i mojej rodzinie w każdym dniu. Dziękuję za otrzymane dary.
17.  
Św.Ojcze Pio proszę o wstawienie się twoje za Ryszardem Kałaską w intencji zbawienia jego duszy oraz o uzdrowienia Artura i Dariusza z SM Nawrócenie się Tadka i Janusza
18.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie i pomoc w pracy oraz miej pod swoją opieką całą rodzinę i błogosław nam każdego dnia.
19.  
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę rozeznania dalszej drogi życiowej, zrozumienie swojej misji życiowej, także jesli to mozliwe i zgodne z wolą Bożą o łaskę rodzicielstwa oraz łaskawość i przychylność przełożonych.
20.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
21.  
Proszę o łaskę ufności, Światło ,Prace, zdrowie i pomyślność w Bogu wiadomych spawach


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.