Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

21 czerwca 2018. Czwartek.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2018-06-24 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Sw. Ojcze Pio błagam o łaske uzdrowienia duchowego dla corki Moniki, Swiatlo Ducha sw.odnalez. drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary i nadziei i boze błogosławienstwo dla naszej rodziny
2.  
Proszę Panie Jezu o cud uzdrowienia dla syna Ernesta z choroby depresji.Duchu Sw przyjdz i otworz jego serce; obdarz go Swoimi darami.Łaska i pokoj Ducha Sw.niech będzie zawsze w jego sercu z okazji Urodzin.
3.  
Sw. Ojcze Pio prosze o wstawiennictwo w intencji uwolnienia Jacka oraz milosci,szczescia i opieki Boskiej i Matki Najswietszej w naszej rodzinie
4.  
O uwolnienie Marka z alkoholizmu i wzmocnienie miłości między Anią a Markiem.
5.  
Święty Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę Miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla męża Krzysztofa oraz o łaskę wiary dla moich dzieci: Magdy, Kamila i Dominiki. Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski.
6.  
O dobrego meza Ali,zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem
7.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem,które nosi pod sercem,o szczęśliwe rozwiązanie.Proszę o zdrowie dla przyjaciółki.Jezu ufam Tobie
8.  
prosze dziekczynno-blagalna w int co ostatnio Bog zaplac
9.  
Ojcze Pio proszę abym zaliczyła egzamin zawodowy, który zdaję. Dodaj mi siły i wiary.
10.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w an,św,błog,młodz.Dzięk.a.str.Przebaczenie i niebo-wsz,Bożą pomoc,potrzebne łaski,wypełnienie misji TPSEW,dusze w czyśćcu,umierające w grz.Zawierzenie NSM/NSJ,nawr.grzesz
11.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, szczególnie za dusze osób konsekrowanych.
12.  
O zdrowie dla Basi.
13.  
Proszę w intencji Żony Agnieszki, by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania i przebaczenia.
14.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za babcię, dziadka i pradziadków, wujka Władysława, Krystiana, Kazimierza.
15.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
16.  
Św. Ojcze Pio, błagam wyproś u Pana Jezusa cud uratowania i odrodzenia mojego małżeństwa Aleksandry i Przemysława, żeby mąż wycofał pozew o separację i wrócił do domu, żeby znów zamieszkał z nami.
17.  
Św. Ojcze Pio błagam o łaskę łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu i pokus szatańskich, łaskę pokochania kobiety, założenia rodziny chrześcijańskiej i dar ojcostwa dla Daniela.
18.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św,MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,zadośćuczynienie,wynagrodzenie,db imię,wiarę,świętość,cuda,owoce i dary Ducha św,opiekę MB dla T,W,P,M,M.W int MB,KK,Papieża,moich.Za rodz.,prac
19.  
O.Pio wyproś potrzebne łaski, wiarę i nadzieję,zachowaj od zwątpienia
20.  
Św. Ojcze Pio, błagam Cię o pomoc w odnalezieniu osoby, z którą mogłabym stworzyć szczęśliwy związek i założyć rodzinę, proszę o pomoc w zbudowaniu mocnych fundamentów wiary i szczęścia rodzinnego.
21.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
22.  
O uzdrowienie, wytrwanie w wierze, Błogosławieństwo Boże dla Żony Marianny. Czesław
23.  
O dobrego meza Ali,zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem
24.  
W intencjach Bogu wiadomych.
25.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla Agaty.
26.  
Proszę o wytrwałość w odchudzaniu.
27.  
Jezu, proszę o powrót do zdrowia dla Eryka i dla mnie. Proszę o pomoc w naszych wszystkich potrzebach życiowych. Jezu opiekuj się nami. Celina.
28.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich
29.  
o uzdrowienie Kasi z raka,Bozeny z raka,za Kasie ,jej chore dzieci na cukrzyce,za Kasie i Maje o nawrocenie.W intencji Ani,za rodzine,rodzenstwo.Za Ele,Stasie ,Malgosie.o Dary Ducha Sw/.Za sp Janine,Mariana
30.  
Proszę o modlitwę za duszę śp.Jana w dniu imienin o radość nieba i życie wieczne.
31.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie.Proszę też o opiekę w pracy. Błogosław mi każdego dnia w zdrowiu i w radości.
32.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
33.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
Św.O.Pio proszę o wypełnienie woli Bożej w moim małżeństwie Joanny i Karola,które zostało rozwiązane przez sąd,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,o siłę dla mnie,o zdrowie i miłość
35.  
Za Artura, Alicję, Alunię. O Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda LiM, Joli, Marii, Macieja. Za dusze śp.Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. O zdrowie dla Mariusza. O bezpieczne wakacje.
36.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uzdrowił z choroby nowotworowej moją żonę Reginę.
37.  
Mateńko proszę w intencji mojego zmarłego taty Tadeusza o wstawiennictwo i pomoc jego duszy aby jak najszybciej mógł oglądać oblicze Pańskie.
38.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
39.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
40.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
41.  
Sw Ojcze Pio proszę pomóż Tomkowi, proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla mamy, bliskich i wyleczenie z nerwicy, o pomoc w wytrwałości, walce z lenistwem, uzdrowienie kobiecości i czystość serca i ciała dla kasi2018-06-26 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Święty Ojcze Pio dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i opiekę. Prosimy o ulgę w cierpieniu dla Jana, trzeźwość dla Mateusza , dary Ducha Świętego, aby ukończył studia i obronił pracę licencjacką.
2.  
Swięty Ojcze Pio, proszę uratuj moje małzenstwo przed rozwodem Joanny i Piotra
3.  
Święty Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę Miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla męża Krzysztofa oraz o łaskę wiary dla moich dzieci: Magdy, Kamila i Dominiki. Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski.
4.  
O łaskę zdrowia dla Kubusia
5.  
O życie wieczne dla Jarosława
6.  
Ratunek dla duszy wyproś mi O.Pio
7.  
O przebaczenie i przebłaganie Boga dla Rodziny A i Z i dzieci i wszystkich Intencja ekspiacyjna O pomoc NMP i Ojca Pio i Św Rodziny o środki na Dom i dom, o oddalenie przekleństwa złorzeczeń rodziców i innych
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uzdrowił z choroby nowotworowej moją żonę Reginę.
9.  
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o Miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Bóg zapłać.Sylwia.
10.  
Pomóż abym miała dobrą pracę i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę, Łukasza i mnie w życiu osobistym i zawodowym oraz bezpieczeństwo finansowe.
11.  
Prosze o uzdrowienie Edyty,znalezienie przez nia jej drogi zyciowej i szczescie i milosc w jej malzenstwie i rodzinie
12.  
Sw. Ojcze Pio błagam o łaske uzdrowienia duchowego dla corki Moniki, Swiatlo Ducha sw.odnalez. drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary i nadziei i boze błogosławienstwo dla naszej rodziny
13.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
14.  
o nawrocenie dla Krzyszyofa i pojednanie w rodzinir
15.  
Proszę o wytrwałość w odchudzaniu.
16.  
Święty Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę Miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla męża Krzysztofa oraz o łaskę wiary dla moich dzieci: Magdy, Kamila i Dominiki. Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski.
17.  
O dobrego meza Ali,zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem
18.  
O zdrowie dla moich rodziców, mojego brata i moje.
19.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie.Proszę też o opiekę w pracy. Błogosław mi każdego dnia w zdrowiu i w radości.
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
21.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem,które nosi pod sercem,o szczęśliwe rozwiązanie.Proszę o zdrowie dla przyjaciółki.Jezu ufam Tobie
22.  
Św. Ojcze Pio błagam o łaskę łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu i pokus szatańskich, łaskę pokochania kobiety, założenia rodziny chrześcijańskiej i dar ojcostwa dla Daniela.
23.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
24.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
25.  
prosze dziekczynno-blagalna w int co ostatnio Bog zaplac
26.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
27.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
28.  
o dobrego, cierpliwego Męża dla Ewy. O łaski dla Piotra i właściwy wybòr drogi życiowej. O łaski dla Rodziny
29.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w an,św,błog,młodz.Dzięk.a.str.Przebaczenie i niebo-wsz,Bożą pomoc,potrzebne łaski,wypełnienie misji TPSEW,dusze w czyśćcu,umierające w grz.Zawierzenie NSM/NSJ,nawr.grzesz
30.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, szczególnie za dusze osób konsekrowanych.
31.  
Za Artura, Alicję, Alę. O uwolnienie i uzdrowienie dla Mariusza. Za Ewę, Krystynę,Ryszarda LiM. O bezpieczne wakacje. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka.
32.  
Proszę w intencji Żony Agnieszki, by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania i przebaczenia.
33.  
Ojcze Pio, dziękuję za wszystko. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne i pomoc dla nas. O uzdrowienie kobiecości, żebym pokochała właściwego mężczyznę i była zdolna wejść w relację, o pomoc w wybieraniu dobra
34.  
O uwolnienie umysłu, uzdrowienie skóry i paznokci, przemianę życia i nawrócenie do Boga dla Norberta
35.  
O uzdrowiemie Kasi,Bozeny z raka.O uzdrowienie dzieci Kasi z cukrzycy.Za Arka,Kasie,Maje o nawrocenie.Za Anie i rodzine o zbawienie i nawrocenie.Za Ele,Stasie,Malgosie,rodzine.O Dary Ducha Sw ,o Bozy Pokoj .
36.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za duszę rodzin i znajomych z Ryk i Nieporętu oraz Warszawy.
37.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich
38.  
W intencjach Bogu wiadomych.
39.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
40.  
Św.O.Pio proszę o wypełnienie woli Bożej w moim małżeństwie Joanny i Karola,które zostało rozwiązane przez sąd,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,o siłę dla mnie,o zdrowie i miłość
41.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św,MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,zadośćuczynienie,wynagrodzenie,db imię,wiarę,świętość,cuda,owoce i dary Ducha św,opiekę MB dla T,W,P,M,M.W int MB,KK,Papieża,moich.Za rodz.,prac2018-07-01 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, szczególnie za dusze osób konsekrowanych.
2.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę nieba dla mamy śp. Elżbiety.
3.  
DZIEK ZA LASKI OTRZYMANE DUCHA SW DLA RODZINY IANTONIEGO
4.  
Św. Ojcze Pio ulituj się nade mną i pomóż wyjść z infekcji i wrócić do zdrowia. Obdarz wszelkimi łaskami moją kochaną rodzinę i chłopqkq.
5.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uzdrowił z choroby nowotworowej moją żonę Reginę.
6.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla Kasi i jej rodziny.
7.  
O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym ,odpowiedzialnym katolikiem
8.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w an,św,błog,młodz.Dzięk.a.str.Przebaczenie i niebo-wsz.,Bożą pomoc,potrzebne łaski,wypełnienie misji TPS,dusze w czyśćcu,umierające w grz.Zawierzenie NSM/NSJ,nawr.grzesz.
9.  
Proszę o zdrowie dla Marianny i Sławomira
10.  
O zdrowie dla Hani.
11.  
O łaskę oświecenia i nawrócenia dla syna, Pawła oraz zgodę w rodzinie.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
13.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za duszę śp. rodziny i znajomych z Ryk i Nieporętu oraz Warszawy.
14.  
Proszę w intencji Żony Agnieszki, by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania i przebaczenia.
15.  
Św. Ojcze Pio błagam o łaskę łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu i pokus szatańskich, łaskę pokochania kobiety, założenia rodziny chrześcijańskiej i dar ojcostwa dla Daniela.
16.  
Św. Ojcze Pio, błagam Cię o pomoc w odnalezieniu miłości mojego życia, mężczyzny, który zostanie moim mężem i ojcem mojego dziecka. Błagam Cię o wsparcie duchowe, ukojenie bólu i żalu odrzucenia.
17.  
Ojcze Pio, proszę uratuj moje małzenstwo przed rozwodem Joanny i Piotra. Proszę uzdrów je aby nasza rodzina zaczęła na nowo być rodziną.
18.  
Proszę o wytrwałość w odchudzaniu.
19.  
prosze w int co ostatnio blag dziekcz Bog zaplac
20.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i opiekę nad nim oraz nad moim mężem Mirosławem
21.  
Za Anie,Janusza ,synow ,Ole w zalobie po stracie syna Sp.Michala.Za chorych ,cierpiacych.Za Kasie,Bozene o uzdrowienie z raka,za Rafala o zdrowie,za dzieci doroslych chorych a cukrzyce.W intencjach Ani.
22.  
o zdrowie, dobre wyniki badań, udany zabieg dla Bożeny, zdrowie i dobre samopoczucie dla Krzysztofa, zdrowie , dobre wyniki badań, ulgę w cierpieniach dla Zofii i Krzysztofa, opiekę i dary Boże na każdy dzień
23.  
Ojcze Pio proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
24.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie.Proszę też o opiekę w pracy. Błogosław mi każdego dnia w zdrowiu i w radości.
25.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie Joli opiekę i zdrowie dla Michała i dla mnie. O wybaczenia grzechów. Modlitwę za śp Eleonora i Władysława
26.  
O nawrócenie Anny
27.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
28.  
Proszę o uzdrowienie mojej mamy Danuty oraz o szczęśliwą operację dla niej oraz o dobre wyniki badań
29.  
o wytrwałego, spokojnego Męza dla còrki, o jej uzdrowienie, o łaski dla Piotra i Rodziny
30.  
Sw.Ojcze Pio prosze o zdrowie na duszy i ciele dla chorej mamy siły duchowe dla siostry Barbary,cud uzdrowienia dla corki Moniki i boze blogoslawienstwo, pokojowe rozwiazanie trudnej mojej sprawy mieszkaniowej.
31.  
Proszę o modlitwę za miłość w moim domu, radość i bezpieczeństwo domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe. ES
32.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
33.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św,MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,zadośćuczynienie,wynagrodzenie,db imię,wiarę,świętość,cuda,owoce i dary Ducha św,opiekę MB dla T,W,P,M,M.W int MB,KK,Papieża,moich.Za rodz.,prac
34.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dalszą opiekę nad córką i dzieckiem, które nosi pod sercem,o szczęśliwe rozwiązanie.Proszę o zdrowie dla przyjaciółki.Jezu ufam Tobie
35.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
36.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
37.  
Św.O.Pio proszę o wypełnienie woli Bożej w moim małżeństwie Joanny i Karola,które zostało rozwiązane przez sąd,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,o siłę dla mnie,o zdrowie i miłość
38.  
W intencjach Bogu wiadomych.
39.  
Za Artura, Alicję, Alę. O uwolnienie i uzdrowienie dla Mariusza. Za Ewę, Krystynę,Ryszarda LiM. O bezpieczne wakacje. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka.
Za Marię i Macieja.
40.  
Dziękuję, że Pola urodziła się zdrowa, proszę o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od zła dla nas. O pomoc w wybieraniu dobra i wzrastaniu w miłości. O uzdrowienie kobiecości, żebym była zdolna kogoś pokochać
41.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace i i pracy dla mojej siostry2018-07-03 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O błogosławieństwo Boże i pomoc NMP o dom i środki pieniężne na wykupienie domu rodzinnego dla A i Z i ich dzieci K M N K o Boże wsparcie i prowadzenie. Rodzina prosi o Dom i Życie rodzinne. O Bożą pomoc.
2.  
Dusz w czyśćcu cierpiących
3.  
Dziekuje za wszystkie laski wyproszone dla mnie i bliskich za posrednictwem o. Pio, sw. Jozefa, sw. Charbela, sw. Antoniego i sw. Rity. Miejcie nas w swojej stalej opiece!
4.  
Dziękczynno-błagalna w intencji nauczycieli Julii: Anety, Magdy, Mileny, Doroty, Agaty, Anny, Moniki, Anety, Agnieszki, Barbary, Iwony.
5.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, szczególnie za dusze osób konsekrowanych.
6.  
za zmarłego męża Marka
7.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę nieba dla śp. mamy Elżbiety.
8.  
O nawrócenie,opamietanie Krzyska,zmiane jego postepowania Względem rodziny,o checi do pracy Krzyśkowi i do regularnej spowiedzi i Eucharysti o spokoj lad dobro w naszym domu
9.  
sw O PIO W TOBIE DAR DUCHA SW DZIEKUJE -JEZU TY SIE ZAJMIJ**AMEN
10.  
Proszę o wytrwałość w odchudzaniu.
11.  
prosze dziekcz blag w int co ostatnio Bog zaplac
12.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
.
13.  
Św. Ojcze Pio uproś u Pana Boga łaskę Nieba dla zmarłego w tamtym roku Ś.P. dziadka Stanisława. Wypraszaj Miłosierdzie dla potrzebująch dusz moich bliskich.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uzdrowił z choroby nowotworowej moją żonę Reginę.
15.  
Św. Ojcze Pio błagam o łaskę łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu i pokus szatańskich, łaskę pokochania kobiety, założenia rodziny chrześcijańskiej i dar ojcostwa dla Daniela.
16.  
o łaski dla Piotra, o dobrego, wytrwałego męża dla Ewy, o jej uzdrowienie, o zdrowie dla Rodzicòw
17.  
Napraw moje relacje z przełożoną, by zachowywała się dobrze wobec mnie i nie atakowała mnie, bym pracowała w spokoju. Otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę, Łukasza i Elę w życiu osobistym i zawodowym.
18.  
O. Pio, proszę Cię w intencji powodzenia w działalności gospodarczej dla firmy mojego męża, o inwestora i pomyślną jego decyzję, rozwój dla firmy, finansową stabilność i błogosławieństwo dla męża i pracowników.
19.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich
20.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
21.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie aby bez bólu chodziła i o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
22.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Boga w an,św,błog,młodz.Dzięk.a.str.Przebaczenie i niebo-wsz.,Bożą pomoc,potrzebne łaski,wypełnienie misji TPS,dusze w czyśćcu,umierające w grz.Zawierzenie NSM/NSJ,nawr.grzesz.
23.  
Uwielbienie Boga w Ojcu,Synu,Duchu św,MB.Owoce pielgrzymek,prawdę,zadośćuczynienie,wynagrodzenie,db imię,wiarę,świętość,cuda,owoce i dary Ducha św,opiekę MB dla T,W,P,M,M.W int MB,KK,Papieża,moich.Za rodz.,prac
24.  
Za Anie,Janusza,synow,Ole w zalobie po synu Sp.Michala.Za chorych.Za Kasie,Bozene o uzdrowienie z raka,za Rafala ,za dzieci,doroslych chorych na cukrzyce.W intencjach Ani,o uzdrowienie Mikolaja,Tomasza,za Ele.
25.  
O.Pio wyproś ratunek dla mnie
26.  
Proszę o zdrowie dla Marianny i Sławomira
27.  
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.
28.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
29.  
Za Artura, Alicję, Alę. O uwolnienie i uzdrowienie dla Mariusza. Za Ewę, Krystynę, Ryszarda LiM. O bezpieczne wakacje. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka. Za Marię i Macieja.
30.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
31.  
Ojcze Pio proszę o pomoc dla Tomka i bliskich. O uwolnienie ze zniewoleń seksualnych, pokorę, szacunek do każdego człowieka, Ducha Świętego, pomoc w wybieraniu dobra i o wiarę, nadzieję i miłość
32.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza, mamy Jadwigi i brata Andrzeja. Za duszę śp. rodziny i znajomych z Ryk i Nieporętu oraz Warszawy.
33.  
Proszę w intencji Żony Agnieszki, by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania i przebaczenia.
34.  
Św.O.Pio proszę o wypełnienie woli Bożej w moim małżeństwie Joanny i Karola,które zostało rozwiązane przez sąd,o nawrócenie męża,o uwolnienie go od złych duchów nieczystości,o siłę dla mnie,o zdrowie i miłość


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.