Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Pokora jest prawdą, a prawda jest pokorą” - Ojciec Pio.

30 stycznia 2015. Piątek.
Imieniny Macieja i Martyny  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-02-01 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Panie Boże proszę Cie o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego a także o pomyślność w życiu dla mojej córki Ani.
2.  
Ukochany Ojcze Pio proszę Cię o Twe wstawiennictwo przed Miłosiernym Panem, abym miała dobre wyniki badań i aby choroba nowotworowa nie powróciła.
3.  
O. Pio przez Twoje wstawiennictwo i modlitwę proszę o dobre przygotowanie w drodze do sakramentu Małżeństwa dla Katarzyny i Tomasza, a także o zdrowie i łaski dla naszych rodzin
4.  
Kochany Ojcze Pio proszę o miłosierdzie i łaskę nieba dla śp.taty w 1 rocznicę smierci oraz śp.babci Janiny i Chrzestnego,proszę o zdrowie i powrót do pełni sił, o zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i Bronka
5.  
Św.Ojcze Pio proszę o opiekę nad moją małą córeczką, o łaskę Chrztu Św.dla Niej, o uzdrowienie mnie z choroby, abym dała radę się Nią opiekować i o uwolnienie z czyśca duszy mojej kochanej Mamy Krystyny
6.  
DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU ROMANA I ANNY.
7.  
Kochany Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem, proszę Cię o dobrego męża dla mnie i o założenie rodziny opartej na Bogu. Proszę również o zdrowie i opiekę dla całej mojej rodziny.
8.  
O cud uzdrowienia dla Michała i nawrócenie dla Jana, Łukasza i pogrążonych w nałogach...
9.  
Ojcze Pio, proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla mojego narzeczonego Michała - aby potrafił otworzyć się na moją miłość, a depresja niech opuści jego serce, duszę i umysł.
10.  
Św.Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga. Weź do serca moje sprawy i przedstaw Ojcu Niebieskiemu dla wyjednania potrzebnych łask dla całej rodziny. Dziękuję za otrzymane łaski.
11.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć fajnego i dobrego chłopaka, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Proszę Cię też o pomyślny przebieg zabiegu mojej mamy. Dziękuję.
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
13.  
Panie Boże, proszę o Twoją pomoc dla moich bliskich i mnie. Proszę uwolnij nas od wszelkiego zła i daj nam Ducha Świętego i zdrowie duszy i ciała. Proszę pomóż nam narodzić się na nowo, dziękuję za wszystko
14.  
W intencji zdrowia fizycznego i psychicznego dla Krystyny, Ryszarda, Artura, Ewy, Jolanty i Mariusza oraz za dusze śp. Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
15.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny. Prosi córka.
17.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, dobrego męża i przyjaciół, o uzdrowienie relacji w rodzinie, zdrowie,dobrą pracę dla mnie i bliskich,o wyjście z bardzo trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
18.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, opiekę, zdrowie dla córki, rodziny i Oli. Dziękuję za otrzymane dary.
19.  
Proszę o łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich oraz o dobre rządzenie naszym krajem z szacunkiem dla religii
20.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-02-03 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji Marka w 40 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo,o umiejętność słuchania innych,o dokonanie trafnych wyborów, o światło Ducha Świętego, o zdrowie dla solenizanta, jego rodziny i w pewnej intencj
2.  
Ojcze Pio proszę o poprawę sytuacji finansowej firmy, w której pracuję poprzez zdobywanie przez nią więcej zleceń od wypłacalnych kontrahentów. Proszę też o dobrego męża dla mnie i dar macierzyństwa. Dziękuję.
3.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w intencjo mojej i męża abyśmy zdobywali zlecenia które będą dobrze płatne żebyśmy w końcu staneli na nogi. Dziękuję za modlitwę.
4.  
Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam dzięki Waszemu wstawiennictwu i proszę o zdrowie dla Adama i polecam wszystkie sprawy córki.
5.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę dla całej rodziny o
błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od nieszczęść oraz niech Duch
Święty przemienni wszystko to, o co bardzo prosimy... Św. Ojcze Pio
módl się za nami
6.  
Z prośbą o dary Ducha Świętego,opiekę Matki Bożej,wszystkich Świętych,Św.Aniołów i Aniołów Stróżów dla mnie i moich najbliższych,za śp.bliskich zmarłych Sylwestra,Mieczysława,za dusze czyśćcowe,za grzeszników.
7.  
Kochany Ojcze Pio opiekuj się moją rodziną. Nie pozwól nas skrzywdzić, chroń od zła, byśmy przestali się bać. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla mojego brata Piotra i o uwolnienie od grzechów pokoleniowych
8.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, dobrego męża i przyjaciół, o uzdrowienie relacji w rodzinie, zdrowie,dobrą pracę dla mnie i bliskich,o wyjście z bardzo trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
9.  
Św. Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai,dobre znoszenie chemii,brak przerzutów.
10.  
Panie Boże proszę o naszą wewnętrzną przemianę, proszę uczyń nasze serca na wzór Serca Pana Jezusa i pomóż nam się stawać lepszymi ludźmi. Proszę opiekuj się moim przyszłym mężem i pomóż nam się znaleźć
11.  
Święty Ojczee Pio proszę o pomoc w wyjściu z biedy oraz rozwiązaniu problemów finansowych.
12.  
W intencji Estery o łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, aby Jezus w swoim miłosierdziu uzdrowił całe Jej życie z wszelkiego zła, obdarzył błogosławieństwem bożym, miłością,darami Ducha Św., łaską świętości
13.  
W intencji Śp.Stanisława w 40 roczmocę śmierci oraz Heleny i Mieczysław Pawlaków o łaskę zbawienia wiecznego.
14.  
W intencji zdrowia fizycznego i psychicznego dla Krystyny, Ryszarda, Artura, Ewy, Jolanty i Mariusza oraz za dusze śp. naszych przodków.
15.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
16.  
Proszę o błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich oraz o pełnienie woli Bożej i szczęście w życiu
17.  
Ojcze Pio proszę o opiekę i zdrowie dla mnie aby minął ból i wszystko wróciło do sprawności oraz zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
18.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
19.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
20.  
Sw. Ojcze Pio poszę Cię o Twoje wstawiennictwo dla Marka,aby już nigdy nie wróciły problemy zdrowotne wiadome Panu Bogu,pomóż mu znależć pracę.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-02-08 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W intencji zbawienia duszy Ryszarda Kałaski
2.  
Prosze o uzdrowienie psychiczne fizyczne i duchowe i dziekuje za dotychczasowe laski i cuda
3.  
Proszę o zdrowie, spokój i błogosławieństwo Boże w rodzinach Gralów i Ladzińskich.
4.  
Sw Ojcze PIO .ubłagaj dla mnie uzdrowienie z choroby ,zdrowie dla syna i męża i stabilizację materialną . Ochraniaj naszą rodzinę i upros potrzebne łaski. na dalsze lata zycia rocznicę slubu .
5.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i zdrowe dzieci - wiesz jak bardzo nie chcę być sama. Pragnę mieć swoją własną szczęśliwą rodzinę proszę więc jeszcze raz wyproś mi ją. Dziękuję.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
7.  
Św. Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo proszę aby mojemu synowi przedłużyli umowę o pracę i żeby mój mąż też dostał pracę.
8.  
Kochany Ojcze Pio dziekuje za wszystkie łaski,prosze o zdrowie i powrót do pełni sił,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o pokój duszy i łaske nieba dla śp.taty i zmarłych z rodziny,o załatwienie spraw mie
9.  
Panie Boże, proszę pomóż nam się zawsze radować w Tobie. Proszę pomóż nam cieszyć się życiem i nawet drobnymi rzeczami. Proszę pomóż w naszych problemach. Dziękuję
10.  
W intencji zdrowia fizycznego i psychicznego dla Artura, Mariusza, Krystyny, Ryszarda oraz o potrzebne Łaski dla Ewy, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze śp. naszych przodków.
11.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę za bliskich żywych i zmarłych oraz o dalsze błogosławieństwo.
12.  
Św.Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga. Weź do serca moje sprawy i przedstaw Ojcu Niebieskiemu dla wyjednania potrzebnych łask dla całej rodziny. Za otrzymane łaski dziś dziękuję.
13.  
Ojcze Pio , przez Twoje wstawiennictwo proszę o to, aby Patryk odwzajemniał moje uczucia i aby dojrzał do decyzji bycia ze mną. Prosi Ela
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych oraz znalezieniu stałej pracy. Prosi Alicja.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę o opiekę i zdrowie dla mnie aby minął ból i wszystko wróciło do sprawności oraz wszelkie łaski dla całej rodziny.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
16.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
18.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę ,aby Marek znalazł już upragnioną pracę,proszę także o zdrowie dla niego.
19.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
20.  
Św.Ojcze Pio proszę Cię o łaskę Ducha Świętego dla naszej rodziny, o uzdrowienie w niej relacji, o zdrowie dla mnie i o pomoc w leczeniu, o uwolnienie mnie z samotności i za duszę w czyścu cierpiącą mojej Mamy
21.  
Proszę o Boże błogosławieństwo i prowadzenie w życiu, o dobrego męża i przyjaciół, dobrą,stałą pracę ,uzdrowienie duchowe i fizyczne, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.2015-02-10 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o Boże błogosławieństwo i prowadzenie w życiu, o dobrego męża i przyjaciół, dobrą,stałą pracę ,uzdrowienie duchowe i fizyczne, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
2.  
św Ojcze Pio wyproś dla mnie oraz całej mojej rodziny Miłosierdzie Boże oraz nawrócenie całej rodziny, uzdrowienie duszy tata oraz jego mamy oraz potrzebne łaski do ofiarowania się całkowicie i zawierzenia Bogu
3.  
Ukochany Świety Ojcze Pio proszę Cię o Twe wstawiennictwo przed Bogiem i błogosławieństwo o dobre wyniki badań i łaskę powrotu do zdrowia.
4.  
Ojcze Pio proszę o fajnego i dobrego męża i dwójkę zdrowych dzieci. Proszę też o szczęśliwe życie dla całej mojej rodziny tej teraźniejszej i przyszłej. Dziękuję.
5.  
Prośba o wyzwolenie z nałogu, nawrócenie i przemianę życia oraz w intencji Bogu wiadomej dla Arkadiusza i jego bliskich.
6.  
W intencji zdrowia dla Krystyny, Ryszarda, Artura, Ewy, Jolanty i Mariusza oraz za dusze śp. Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka, Serafiny, Kazimierza, Zofii i Henryka. O nawrócenie dla Ryszarda.
7.  
Panie Boże, proszę o nawrócenie, uwolnienie od zła, zdrowie duszy i ciała i światło Ducha Świętego dla nas. Proszę naucz nas kochać. Spraw żebyśmy spotkali swojego przyszłego małżonka/małżonkę. Dziękuję
8.  
Proszę o życie wieczne dla zmarłych :Kazimierza, Ireny, Elżbiety, Jana, Elżbiety, Jana, Honorata, Zbigniewa i Stanisława
9.  
W imię Pana Jezusa w mocy Ducha Świętego prosimy za wstawiennictwem Św. Ojca Pio o zdrowie, obfitość łask oraz ochronę od kradzieży i zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała, Ireny i Jana.
10.  
Ojcze Pio bardzo proszę o spokój duszy mojego zmarłego Taty Jerzego Potyry w 3 rocznicę śmierci
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mnie z lęków, fobii, depresji. Proszę również o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy Bożeny. Prosi Alicja.
12.  
Św.Ojcze Pio proszę o wstawienie się twoje za Ryszardem Kałaską w intencji jego zbawienia oraz za uzdrowienie Artura SM
13.  
W intencji Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci z rodzinami o łaskę uwolnienia od wszelkiego zła pokoleniowego, przekleństw, nałogów, o błogosławieństwo boże, zdrowie duszy i ciała, miłość i pokój w sercach
14.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
15.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
16.  
Proszę Jezu napełnij Roberta Duchem Św.,otwórz mu oczy,rozjaśnij umysł,porusz jego serce.Niech wróci na drogę z której zbłądził i zrozumie że rodzina była dla niego największym szczęściem i darem od Ciebie.
17.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
18.  
Proszę za śp. abpa Józefa Życińskiego w 4 rocznicę śmierci i za śp. o. Jerzego Świerkowskiego - o szczęście wieczne dla nich oraz o pokój na Ukrainie
19.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny i opiekę Bożą podczas operacji w dniu 10 lutego,otocz ją w tym dniu szczególną opieką.
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Ireny i dla mnie oraz wszystkich z rodziny, miej nas pod swoją opieką o błogosław w każdym dniu.Proszę też o pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.