Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

23 października 2016. Niedziela.
Imieniny Honorata i Marleny  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-10-23 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki.Zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.Intencje MB;cuda w powołaniu,rodz,pracy;dusze w czyśćcu;int do Ducha św;zbawienie/wiarę - wszyst. w moim życiu.
2.  

Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i wyjście z problemów finansowych.

3.  
Proszę w intencji pomyślnego zdania egzaminu
4.  
Proszę o uzdrowienie relacji w małżeństwie Rafała i Ewy w 10. rocznicę ślubu.
5.  
dziękuję Ci Boże za dotychczasowe łaski, proszę o nową pracę i nową miłość oraz nowych współlokatorów zgodne z Twoją wolą
6.  
Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i Miłosierdziu Bożemu Maksa, Aleksa, Moniki i Krzysztofa
7.  
Ojcze Pio daj laske malzenstwa i bycie razem Mironowi i Bognie
8.  
O. Pio proszę o uzdrowienie wewnętrzne mojej siostry Edyty,Boży pokój i odkrycie radości z bycia umiłowana córką Boga.
Proszę pokieruj naszym życiem zawodowym.
9.  
Ojcze Pio proszę Cię proszę Cię o zdrowie dla córki Martynki, o zdiagnozowanie choroby i wyleczenie, proszę potrzebne łaski i błogosławieństwo.
10.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
11.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za Śp. Łukasza Domańskiego cierpiącego mąki czyśćcowe o powrót do zdrowia Karola Zaporowicza i Pana Marcina Kaźimierczaka
12.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
13.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
14.  
Boże Ojcze dziękujemy za wszystko i prosimy przebacz nam grzechy, udziel zdrowia, błogosław w każdej chwili i chroń od zła.
15.  
Święty Ojcze Pio dziękuję za okazane łaski, proszę o zdrowie dla rodziny. trzeźwe i uczciwe życie dla Mateusza, dary Ducha Świętego by zdał egzaminy i ukończył studia, by spotkał dobrą dziewczynę
16.  
Prosimy o zdrowie i siły dla rodziców Małgorzaty oraz o większą wiarę i ufność.
17.  
Prosze o dary Ducha Sw.przemiane serca i zycia; i uzdrowienie z choroby alkoholowej dla mojego brata.
18.  
Ojcze Pio bardzo proszę o spokój duszy mojej zmarłej Mamy Jadwigi Potyry w 10 rocznicę śmierci.
19.  
Panie Jezu błagam Ciebie o nawrócenie mojego męża Pawła. O Dary Ducha Świętego i przemianę serca męza.Niech się wypełni Wola Twoja Panie w naszym małżeństwie. Jezu ufam Tobie.
20.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę zdrowia dla niego,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo,oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.Ula
21.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
22.  
W intencji córki i narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa. Miej ich w swej nieustającej opiece. Jezu ufam Tobie.
23.  
Prosimy Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
24.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla biegłych i sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
25.  
proszę o łaskę zdrowia i uleczenie z chorób dla Zofii, Zdzisława. Krzysztofa, Bożeny oraz udaną operację dla Krzysztofa, dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o błogosławieństwo Boże dla nich
26.  
Za Marka o zdrowie i błogosławieństwo dla niego oraz o pomoc w pracy. O pomoc Bożą w sprawach materialnych rodziny. O dobrą pracę dla Janka.
27.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o szczęśliwy przebieg rehabilitacji w Tarnowskich Górach - REPTY dla Alojzego Kistela i o jego powrót do zdrowia z poważnej choroby jaką jest STWARDNIENIE ROZSIANE.
28.  
O łaskę zaufania w ważnej dla mnie przyjaźni
29.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
30.  
Dziękuję za otrzymane łaski dla brata.Proszę o miłość,jedność,zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o dary i owoce ducha św.dla nas, potrzebne łaski.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.
31.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
32.  
Św. Ojcze Pio, proszę zaopiekuj się Łukaszem, Kasią i bliskimi, proszę o poprawę pamięci, uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie od zła, Ducha Świętego, nawrócenie, zdrowie, Boże błogosławieństwo.
33.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
Prosze o laske zdrowia dla malutkiej corki Justyny, o blogoslawienstwo Boze dla rodziny Trymbulak, oraz o zbawienie wieczne dla Tadeusza s.p. w 12 rocznice odejscia do Pana.
35.  
Ojcze Pio prosze pomoz moim dzieciom w znalezieniu pracy prosze o zdrowie dla mojej rodziny
36.  
Św. Ojcze Pio, uproś u Boga łaskę nawrócenia dla Zbigniewa, Zdzisława, Andrzeja i Adriana. Proszę też o zgodę w rodzinie Krupińskich i dar nieba dla Ś.P. Stanisława Krupińskiego, a także uzdrowienie Franka.
37.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
38.  
O nawrócenie Mateusza.
39.  
O zdrowie dla Majki ,Artura, Marii, Hani, Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
40.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
41.  
Prosze o swiatlo Ducha Sw. dla Mariusza, jjego wewnetrzna przemiane i "przebudzenie" . By chlopak ten przejrzal na oczy i zatesknil za odrzuconymi wartosciami.
42.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania,Trójcy w MB,świętych i aniołach;w intencjach MB;za dusze w czyśćcu.Dziękczynna.Cuda,wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-rodz,wszystkich,powołanie,pracę,TKTJA2016-10-25 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania i Trójcy w MB,świętych,aniołach.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-wszystkich,za rodz,pow, pracę,cuda.
2.  
Dziękuję za otrzymane łaski dla brata.Proszę o miłość,jedność,zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.dla nas, potrzebne łaski.
3.  
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. O załatwienie trudniej sprawy w sądzie.
4.  
Pokornie proszę o cud miłości i małżeństwa dla Ilony i Stanisława. O błogosławieństwo na ich drodze życia. Pobłogosław im Pani i ześlij na nich swą łaskę i powołaj ich do życia w małżeństwie.
5.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Jana.
6.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
7.  
św.ojcze Pio proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy odpowiedniej i potrzebną pomoc i pokonanie stresu i pomoc w nauce i znalezienie chłopaka.
EWa
8.  
O cud poczęcia i błogosławieństwo dla calej rodziny!
9.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę uzdrowienia dla Bożeny z choroby nowotworowej i o łaskę nawrócenia dla Beaty i Wojciecha.
10.  
Św. Ojcze Pio, Matko Boża proszę o łaskę przemiany serca, zdrowie oraz potrzebne łaski dla mamy.Proszę o pomoc oraz pomyślne załatwienie sprawy związanej z kredytem.Bóg zapłać za wszystko.
11.  
SwOjcze Pio prosze o Twoja pomoc i wsparcie modlitewne w pomyslnym rozwiazaniu waznej sprawy Prosze o Dary Ducha Sw i Milosierdzie Boze dla wszystkich zwiazanych ze spraw Dziekuje za wszystkie wyproszone laski
12.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych z rodziny
13.  
Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!
14.  
Za Agnieszkę i Michała o Boże prowadzenie, zdrowie, Łaskę wiary dla Michała, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski.
15.  
Św Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo w intencji znalezienia pracy.
16.  
proszę o zdrowie i uleczenie z chorób dla mamy Zofii, taty Zdzisława, brata Krzysztofa oraz o udana operację dla Krzysztofa i powrót do zdrowia i łaski boże dla naszej rodziny
17.  
Proszę o zdrowie,miłość i wszelkie łaski w 47.rocznicę ślubu Barbary i Witolda, 7. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa przez Kasię i Roberta oraz 10. rocznicę ślubu Ewy i Rafała.Miej nas w opiece.
18.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania i Trójcy w MB,świętych i aniołach.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-wszystkich,rodz,pow, pracę,cuda,T
19.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
20.  
za Łukasza z okazji urodzin, dziekuje za dar zycia, prosze o potrzebne łaski, Boże blogoslawienstwo, nawrocenie i pelnienie woli Bożej oraz za ciocie i wujka w 20 rocznice slubu, dziekuje, prosze o dalsze łaski
21.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
22.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania zębów Łucji oraz o błogosławieństwo pracy dla Barbary.
23.  
O.Pio proszę o łaskę uwolnienia mojego syna Marcina od złego ducha. Uratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką, Spraw by wrócił do żony i synów.Proszę też o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny.
24.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki.Zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.Intencje MB;cuda w powołaniu,rodz,pracy;dusze w czyśćcu;int do Ducha św;zbawienie/wiarę - wszyst. w moim życiu.
25.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i wyjście z problemów finansowych.

26.  
Za dusze czyśćcowe
27.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty i jej wytrwanie w dobrych postanowieniach.
28.  
Proszę o dobrą pamięć dla Kasi. Łukasza i Marzanny, wytrwałość i światło Ducha Świętego na studiach dla Kasi i Oli. Pomoc dla Weroniki. Wytrwanie w trzeźwości dla Pauliny. Pracę i dobrą żonę dla Tomka. Dziękuję
29.  
Ojcze Pio dziekuje za otrzymane laski . Prosze czuwaj nad moja rodzina. W inten cji sw pamieci rodzicow tesciow dziadkow znajomych aby dostapili Krolestwa Bozego
30.  
Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej i dobrej pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski Bóg zapłać.
31.  
O zdrowie dla Majki ,Artura, Marii, Hani, Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
32.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla biegłych i sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
33.  
Ojcze Pio proszę Cię proszę Cię o zdrowie dla córki Martynki, o zdiagnozowanie choroby i wyleczenie, proszę potrzebne łaski i błogosławieństwo dla niej.
34.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
35.  
proszę Cię w intencji Piotra , żeby zawsze podążał właściwą drogą wraz z Bogiem
36.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
37.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za Śp. Łukasza Domańskiego cierpiącego mąki czyśćcowe o powrót do zdrowia Karola Zaporowicza i Pana Marcina Kaźimierczaka
38.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
39.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
40.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
Św. Ojcze Pio, Kochana Matko Boża, dziękuję za otrzymane łaski! Proszę o łaskę uzdrowienia dla 3-letniego Franka i o więcej pokory dla Zbigniewa. Proszę też o łaskę nawrócenia dla grzeszników z całej rodziny!2016-10-30 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za zmarłych Juliana i Krystynę Gałązkę
2.  
Ojcze Pio proszę upraszaj z nami zdrowie dla Taty Tadeusza
3.  
W intencji przeblagalnej za grzechy moje i w mojej rodzinie, o Miłosierdzie Boże dla mniei całej mojej rodziny, o niebo dla Karolinki i Pawełka, o znalezienie dobrej i stałej pracy, błogosławieńtwo dla córki.
4.  
Za powrot do Boga i nawrocenie,uwolnienie z nalogow i wyzwolenie ze zlego ducha dla rodziny i bliskich a takze o pokoj w rodzinie i zdrowie
5.  
Św. Ojcze Pio, proszę o nawrócenie dla Łukasza, o rozpalenie jego serca miłością do mnie, odbudowę naszego związku i uczynienie go sakramentalnym.
6.  
Św Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała mojego brata Piotra z nałogu picia alkoholu. Proszę Cię o wiarę dla niego i rodziny w Miłosierdzie Boże.
7.  
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o zdrowie ,o dar małżeństwa, o dar macierzyństwa, o pomyślne rozwiązanie problemów dnia codziennego oraz w pewnej intencji.
8.  
Ojcze Pio błagam pomóż, wyproś wszystkie potrzebne mi i mojej rodzinie łaski.Daj siłę, motywację i zdrowie. Pomóż nieść ten krzyż lub go odejmij.
9.  
Dziękczynna.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki,zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św w int.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-rodz,pracę,pow,cuda,o wiarę jak MB.
10.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i wyjście z problemów finansowych.
11.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za Śp. Łukasza Domańskiego panem Janem i panią Wandą Aluchniami cierpiącym mąki czyśćcowe o powrót do zdrowia Karola i Pana Marcina Kaźimierczaka
13.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Jana.
14.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
15.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
16.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
17.  
O uzdrowienie małżeństwa Teresy i Ryszarda oraz łaski potrzebne dla ich rodziny.
18.  
za Agnieszke i Szymona oraz Teresę i Tomka o pełnienie woli Bożej i błogosławieństwo Boże
19.  
Za dusze wszystkich zmarłych z rodziny
20.  
Ojcze Sw. Pio Proszę o rozwiązanie wszystkich trudnych i beznadziejnych spraw moich.
21.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
22.  
Św . Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo, szczęśliwą drogę do pracy i powrót do domu, o zdrowie i opiekę każdego dnia, o łaski ducha św. cierpliwość, dobre serce, o spotykanie szczere i dobre osoby
23.  
W intencji córki i narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa. Miej ich w swej nieustającej opiece. Jezu ufam Tobie.
24.  
Za śp. moją siostrę Barbarę w 10 rocznicę śmierci oraz za naszych rodziców, śp. Irenę i Jerzego Jóźwiak.
25.  
W intencji mojego sp. Meza o spokoj duszy i laske ogladania Pana Boga twarza w twarz
26.  
Św Ojcze Pio, proszę o poprawę pamięci, uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od zła dla Kasi, Łukasza, Mamy i bliskich. Boże pomóż nam wybierać dobro, unikać zła, pełnić wolę Bożą i nawiązać relację z Bogiem
27.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
28.  
Za dusze sw pamieci Marianny I Mar iana Chmielewskich Danuty I Mieczyslawa Swierczynskich oraz wszystkich ktorzy odeszli z rodziny I znajomych aby otrzymali Krolestwo Boze .
29.  
Ojcze Pio, prosimy o psychiczne i moralne uzdrowienie Małgorzaty.
30.  
O Boże Błogosławieństwo, opiekę św. Ojca Pio oraz uwolnienie z nałogu alkoholizmu dla Krzysztofa Nojszewskiego.
31.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania i Trójcy w MB,świętych,aniołach.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-wszystkich,za rodz,pow, pracę,cuda.
32.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci 
33.  
Dziękuję za łaski dla brata.Proszę o miłość,jedność,zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.dla nas, potrzebne łaski.
34.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
35.  
Św.Ojcze Pio, uproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla Jakuba oraz błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty, Roberta, Błażeja, Janiny, Krystyny, Teresy i Mariusza oraz łaskę nawrócenia dla Kariny i Bartosza
36.  
Chciałabym poprosić o dobrego męża, z którym spędzę swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia. Proszę Panie Jezu, pokieruj tak moim życiem, by się spełniło.
37.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
38.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
O zdrowie dla Majki ,Artura, Marii, Hani, Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
40.  
Za Duszé Mojej Mamusi,Taty,Babci oraz Wszystkich Zmarłych z Rodziny. Dziékujé za wszystkie Łaski jakimi mnie obdarzasz, za Łaské zdrowia. Błagam nie opuszczaj mnie Panie.
41.  
Św. Ojcze Pio, Św. Rito proszę o wstawiennictwo i cud miłości i małżeństwa dla Ilony i Stanisława. Proszę Pobłogosław im Panie i ześlij na nich swą łaskę i powołaj do życia w małżeństwie2016-11-01 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św. Ojcze Pio wyproś u Pana Boga potrzebne łaski do tego aby dusza mojego dziadka trafiła do nieba oraz aby duszę wszystkich moich bliskich stanęły przed Bożym obliczem.
2.  
Panie Jezu błagam uratuj moje małżeństwo. Rozwiąz moje problemy po swojemu. Niech stanie się Wola Twoja Panie.
3.  
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem aby również zdrowe się urodziło. Agnieszka
4.  
za śp. Adama Czaplejewicz
5.  
za spokoj dusz moich rodzicow, tesciow, meza, dziadkow i pradziadkow..
6.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę nawrócenia dla mojego ukochanego, uwolnienie go od nałogów i zła, odbudowę naszego związku i łaskę małżeństwa dla nas. Proszę też o zbawienie dusz z mojej rodziny i zdrowie mamy.
7.  
O.Pio proszę o Twe wstawiennictwo we wszystkich ważnych sprawach naszej rodziny, proszę o opiekę Matki Najświętszej, o szczęśliwe zakończenie remontu,o pomoc w sprawie opału na zimę, o zdrowie.
8.  
Za s.p. Tereske Walach, zmarlych z rodziny Walachow,Jankowskich,Kozdrojow,Groblow,Walaszkow,Wojcikow,Kaczorow,Sobiechow,Wojdow,Bartosiakow,Stanczykow
9.  
O dar nieba dla Marii I Mariana DAnuty I Mieczyslawa Jozefa Aleksandry ZOfii Jadwigi Violetty Boguslawy Jaroslaw Marka aby cieszyli sie krolestwem Bozycm
10.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania zębów Łucji oraz o błogosławieństwo pracy dla Barbary.
11.  
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi, Franciszka, Krystyny, Anny, Jacka, Adasia, Olka, Oliwiera, Marty, Zbigniewa, Franka, Stasia i Adriana.
12.  
Za śp. Dusze zmarłych z mojej rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o wstawiennictwo w intencji ratowania małżeństwa oraz powrót męża do małżeństwa, o światło, dary i owoce Ducha św. dla nas.
13.  
Za śp. pamięci Małgorzatę,Jadwigę,Zdzisława,Honoratę,Antoniego,wujka Bogdana, pradziadków z dwóch stron,za dusze w czyśćcu cierpiące,za dusze śp. sióstr zakonnych księży,przyjaciół i znajomych o wieczny odpoczy
14.  
O dar nieba dla Śp.Jana,Mariannę,Antoniego Beczek,Juliana,Annę,Henryka Trzasko,Lucynę Frączek,Zdzisława Palicę,Bożennę Czajkowską,Zbigniewa Lenarda oraz zmarłych z rodziny Beczków,Trzasków,Karolaków,Karpińskich
15.  
Dziękuję za łaski dla brata.Proszę o miłość,jedność,zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.dla nas, potrzebne łaski.
16.  
O zycie wieczne dla sp. Tadeusza, Marii, Joanny, Bazylego, Mikolaja, Olgi, Jurija, Anny, Marii, Stanislawa,Katarzyny, Jana,Wiktorii, Nadiji,Wiry, o.Michala, o.Rafala, o.Michala, o.Wlodzimierza, dusze czysccowe.
17.  
Za Śp, Adama i wszystkie dusze z rodziny, Za Śp. Mariana i za wszystkie dusze czyśćcowe. W intencji córki i narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa. Miej ich w swej nieustającej opiece. Jezu ufam Tobie.
18.  
Za dusze czyśćcowe
19.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
20.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi, brata Andrzeja w 15 rocznicę śmierci. Jej sióstr, brata oraz ich rodziców Zofii i Władysława.
21.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych krewnych z rodzny
22.  
Dziękczynna.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki,zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św w int.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-rodz,pracę,pow,cuda,o wiarę jak MB.
23.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i wyjście z problemów finansowych.
24.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu dobrej i stałej pracy. Prosi Alicja. Bóg zapłać za wszelkie otrzymane łaski.
25.  
Ojcze Pio, prosimy o psychiczne i moralne uzdrowienie Małgorzaty.
26.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
27.  
Prosze o wzajemne sie otwarcie na zwiazek miedzy M. a M., aby relacja ta byla oparta na zaufaniu, szacunku i wiekszym zaangazowaniu ze strony chlopaka.
28.  
Dziękczynna.Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania i Trójcy w MB,świętych,aniołach.W int MB,dusze w czyśćcu,do Ducha św w int.Wiarę,dary/światło Ducha św,opiekę MB-rodz,pracę,pow,cuda,o wiarę jak MB
29.  
Św Ojcze Pio proszę opiekuj się Rodzicami, bratem i bliskimi. Proszę o nasze nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne, Ducha Świętego, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Proszę znajdź mi i bliskim męża/żonę
30.  
Proszę o wstawiennictwo za dusze zmarłych z mojej rodziny.
31.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
32.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
33.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje za Śp. Łukasza Domańskiego panem Janem i panią Wandą Aluchniami cierpiącym mąki czyśćcowe o powrót do zdrowia Karola i Pana Marcina Kaźimierczaka
34.  
Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka; Serafiny i Kazimierza, Zofii i Henryka. O zdrowie dla Majki ,Artura, Marii, Hani, Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa.
35.  
O życie wieczne i radość nieba za śp. Jana i wszystkich z rodziny. Proszę też błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław.
36.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Jana, o Twoją opiekę i ulgę w cierpieniu.
37.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
38.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
39.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
40.  
Za dusze Babci Władzi i Dziadzia Antoniego Goździów, Marysi i Stanisława Zatorskich, Babci Marii Bednarczyk oraz dusze Pradziadków: Anieli i Antoniego, Franciszki i Aleksandra, ks.prof. Mariana Lewki.
41.  
O dar nieba dla Śp. Henryka Kopczyńskiego, Śp. Stefanii i Stanisława Orzoł, Śp. Marka i Feliksa Lewandowskich, Śp. Haliny, Stanisława i Mirosława Krupińskich oraz wszystkich zmarłych z naszej rodziny.2016-11-06 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W INTENCJI ORĘDOWANIA O.PIO O ŁASKĘ WIARY I POKOJU; NADZEI I POKOJU I PIĘKNEJ MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ!!
2.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
3.  
Boże Ojcze błogosław nam we wszystkim i udziel zdrowia oraz ochronę od zła.
4.  
Św Ojcze Pio proszę pomóż nam w trudnościach, naucz nas wybierać dobro i pełnić wolę Bożą. Proszę o miłość, zdrowie, nawrócenie i Ducha Świętego dla nas. Boże naucz nas kochać całym sercem i uwolnij od zła.
5.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
6.  
O dar uzdrowienia duszy i ciała dla Frania i Jadwigi. O łaskę nawrócenia, pokory i przebaczenia dla Zbigniewa, Zdzisława, Andrzeja, Agnieszki, Leszka, Anety. Niechaj w ich sercach zamieszka Pan Jezus. Amen
7.  
O życie wieczne i radość nieba za śp. Jana i wszystkich z rodziny. Proszę też błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław.
8.  
Dziękuję za łaski dla brata.Proszę o miłość,jedność,zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.dla nas, potrzebne łaski.
9.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
10.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny oraz o uzdrowienie relacji w rodzinie. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
11.  
Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka; Serafiny i Kazimierza, Zofii i Henryka. O zdrowie dla Majki ,Artura, Marii, Hani, Bogusia, Ryszarda. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Joli, Mariusza.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje płuca aby wszystko wróciło do zdrowia.
13.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.