Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Czyń dobro gdziekolwiek jesteś, aby każdy mógł powiedzieć “ to jest dziecko Chrystusa “. Znoś utrapienia, choroby, cierpienia z miłości do Boga i dla nawrócenia biednych grzeszników. Podtrzymuj słabego, pocieszaj tego co płacze” - Ojciec Pio.

31 października 2014. Piątek.
Imieniny Wolfganga, Saturnina i Urbana  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-11-02 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Sw. Ojcze Pio błagam o uwolnienie , duchową przemianę serca, uzdrowienie na duszy i ciele i uświęcenie mojego meża Artura. Ratuj go, pociągnij go do Boga . Błagam pomóż mi ! Blaga Elżbieta
2.  
Św. Ojcze Pio proszę o dobrego męża, o łaskę założenia szczęśliwej rodziny.
3.  
Proszę za wstawiennictwem Św. Ojca Pio o błogosławieństwo, zdrowie, odpuszczenie grzechów dla całej rodziny.
4.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
5.  
Za Ś.P Zbigniewa i Izabele w IV Rocznice Śmierci od wnuka Kamila
6.  
Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, za zmarłych z mojej rodziny i znajomych o życie wieczne. Agnieszka
7.  
O wiarę, nadzieje i miłość dla Kasi oraz Hani Pudełko.
8.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,dla zmarłego ojca łaskę nieba,dla Bronka i dzieci potrzebne łaski i zdrowie,szczęsliwą jazdę samochodem,pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych i finansowy
9.  
Proszę o spokój,jedność i szczęśliwe życie, proszę o potrzebne łaski w naszej rodzinie. By skończyło się to co nie pozwala nam spokojnie żyć. Błagam o pomoc i opiekę.Dziękuję za to co otrzymaliśmy.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i przywiedź go na ścieżkę życia chrześcijańskiego.
11.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o opiekę i ochronę.
13.  
Ojcze Pio proszę przez Ciebie o życie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny i dla Piotrka. Proszę też o zdrowie dla mnie i moich bliskich tych żyjących.
14.  
Za zmarłych przodków z rodziny Pol i Ciaś, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
15.  
Św Ojcze Pio proszę o modlitwę za dusze zmarłych Rodziców i bliskich zmarłych. Proszę Cię za moją rodziną , szczególnie Bożej pomocy potrzebuje mój Syn. Proś Ojcze Pio za nami o potrzebne nam łaski.
16.  
Święty Ojcze Pio, ja Alicja pokornie proszę o uleczenie z depresji i lęków, pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz szybkim spłaceniu długów. Błagam Cię ulituj się nade mną.
17.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
18.  
Proszę za wszystkie dusze w czyśćcu i bliskich zmarłych oraz o łaski potrzebne dla potrzebujących z grona bliskich, dziękuję za studia, pracę i opiekę nade mną
19.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
20.  
Proszę o modlitwę za duszę śp. Jana i wszystkich zmarłych z rodziny o radość nieba i życie wieczne.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-11-04 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o modlitwę za mojego męża aby przestał nadużywać alkoholu i żeby dostał stałą pracę
2.  
Za zmarłych przodków z rodziny Pol i Ciaś, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
3.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie dla mojej Mamy Teresy, o siły fizyczne i psychiczne dla niej, o dobry wzrok i zmniejszenie jej cierpień
4.  
Ojcze Pio proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży oraz urodzenie zdrowego dzieciątka. Bóg zapłać! Agnieszka
5.  
Drogi ojcze , wstawiaj się za moją rodziną, o zdrowie i pokój, proszę o dobrą prace dla męża,dla dzieci i mądrość i chęci do nauki o odczytanie powołania. Proszę o pomoc w spłacie długów i mądrość w wychowaniu.
6.  
O zdrowie i pokój ducha dla rodziców-Jadwigi i Bogdana.
7.  
Ojcze Pio proszę o dar założenia szczęśliwej, pełnej rodziny. Proszę też o zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny i znajomych.
8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław
9.  
Ojcze PIO proszę o uzdrowienie sytuacji finansowej mojej rodziny, aby syn dostał zaległe wynagrodzenie za pracę w niemczech , a mąż zaległe wynagrodzenie za pracę na kolei. Dana
10.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Proszę chroń mnie przed złem.
11.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Zofii, Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla wszystkich ludzi, których zraniłem w swoim życiu oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
O Boże błogosławieństwo dla życia Basi i Wojtka, o uzdrowienie wewnętrzne, o przymnożenie wiary, o radość serc, o prowadzenie Ducha Świętego i szczególną opiekę Maryi. O pracę na cały etat dla Wojtka.
13.  
Święty Ojcze Pio pokornie proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy Bożeny. Proszę spraw, aby odzyskała radość życia. Prosi córka.
14.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
15.  
W intencji Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci Doroty ,Estery, Jana, Grzegorza, Urszuli z rodzinami o łaskę doświadczenia żywego Boga, o zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św.
16.  
Ojcze PIO proszę o cud uzdrowienie i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, by nie doszło do rozwodu, mimo trwającego procesu. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości Sakramentalnej.
17.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
18.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną i moimi bliskimi, za tych, którzy szczególnie potrzebują modlitwy, proszę za dusze w czyśćcu
19.  
O zdrowie na duszy i ciele dla Zbigniewa i Adama.
20.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-11-09 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Ryszarda, Ewy, Zofii oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny i za dusze naszych śp.przodków
2.  
Ojcze PIO błagam o cud uzdrowienia i uratowania małżeństwa Mireli i Łukasza, by nie doszło do rozwodu, mimo złożonego pozwu o rozwód. Oby w ich małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości Sakramentalnej
3.  
Proszę o życie wieczne dla zmarłych: Kazimierza, Jana, Elżbietę,Jana, Elżbietę, Edwarda, Teodora, Danutę, Zdzisława, Honoratę i Czesława.
4.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków
5.  
O radość życia wiecznego i dostąpienie nieba dla zmarłych śp Stanisława, Marii, Jana, Henryki, Józefa, Józefa O., Hanny, Grażyny W.
6.  
O Bożą opiekę i uwolnienie od grzechu dla Marcela.
7.  
W intencji spraw Jana o Boże Błogosławieństwo i odzyskanie wzroku
8.  
Za śp Jana i wszystkich zmarłych z rodziny z obojga stron o życie wieczne i radość nieba.
9.  
Święty Ojcze Pio, proszę oddaj nas Jezusowi i pomóż Mu zaufać. Proszę pomóż nam akceptować i kochać siebie samych i innych ludzi. Proszę o światło Ducha Świętego dla nas i o zdrowie. Dziękuję
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i przywiedź go na ścieżkę życia chrześcijańskiego.
11.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie, siłę, motywację, opiekę i ochronę.
13.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi założyć szczęśliwą, pełną rodzinę. Dziękuję.
14.  
W INTENCJI DZIĘKCZYNIENIA PANU BOGU ZA DAR BEATYFIKACJI BŁOGOSŁAWIONEGO SŁUGI BOŻEGO PAWEŁ VI GIOVANNI BATTISTA MONTINI PROSZĄC O KANONIZACJĘ BŁOGOSŁAWIONYCH, DZIĘKUJĘ ZA PONTYFIKAT. AVE MARIA
15.  
Święty Ojcze Pio bardzo proszę o modlitwę za spokój duszy moich rodziców Leonii i Stanisława
16.  
Proszę o zdrowie dla mojego taty, siły w trudach życia codziennego, pomoc w wyjściu z problemów finansowych, nawrócenie i odzyskanie radości życia oraz Bożą opiekę.
17.  
Proszę o łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich, o zdrowie dla Elżbiety i dobrą pracę dla Mai, za rodzinę G.i P., za przyjaciół i tych, którzy potrzebują nawrócenia
18.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK.
19.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
20.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i Bronka,proszę o przebaczenie win i łaskę nieba dla śp.ojca i bliskich zmarłych,o załatw spraw mieszkaniowych
21.  

święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka, o sakrament małżeństwa
22.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-11-11 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji spraw Jana o siłę w pokonywaniu codziennych trudności , o Boże Błogosławieństwo, odzyskanie wzroku.
2.  
Św. Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo prosimy o zdrowie dla naszej niepełnosprawnej, córeczki, o siły dla nas w opiece nad nią oraz o dar wiary dla naszego syna.
3.  
Święty Ojcze Pio, proszę dla nas o żywą wiarę, uwolnienie od zła, zdrowie, pomoc w zaufaniu Bogu i pełnieniu Jego woli, żebyśmy kochali i akceptowali siebie samych i innych ludzi. Proszę pomóż mi znaleźć pracę
4.  
Dziękuję za Tomasz, którego postawiłeś na mojej drodze. Proszę uczyń z nas rodzinę.
5.  
Ojcze Pio proszę Cię pomóż mi znaleźć pracę. Proszę chroń mnie od zła.
6.  
Kochany Ojcze,opiekuj się moją rodziną,mężem dla którego proszę o dar mądrości, dobrą pracę z której utrzyma godnie naszą rodzinę.Uproś moim dzieciom dar odczytania powołania. Za ojczyznę by była wolna i wierna
7.  
Święty Ojcze Pio błagam Cię o pomoc w szybkim znalezieniu dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji. Pomóż mi wyjść z depresji, biedy i długów. Od tak dawna się do Ciebie modlę.
8.  
Za zmarłego Jarka Halamę o radość życia wiecznego
9.  
W intencji Estery F.. o łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, o uzdrowienie serca i umysłu z okultyzmu, silną wiarę, o zdrowie duszy i ciała,błogosławieństwo Boże w pracy oraz dary i charyzmaty Ducha Św.
10.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gawart i Gromek oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
11.  
Proszę o duchową przemianę serca, by Duch Święty napełnił mą duszę...Błagam...K...
12.  
W intencji uwolnienia i uzdrowienia dla Artura, Mariusza, Ewy, Ryszarda, Krystyny, Jolanty oraz o błogosławieństwo dla osób, które skrzywdziłem w swoim życiu.
13.  
O.Pio powierzam Ci Jiri, Martinę, Irenę, Ulę, Jolę i jej mężą, Agnieszkę, Barbarę, Dorotę i jej tatę, Alinę, Agatę, Ks Andrzej, O. James, Br Edward, Br Przemysław, Ks Dariusz, Ks Krzysztof, S. Teresa, S. Grażyn
14.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków
15.  
Św.Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie Agnieszki.
16.  
Ojcze Pio proszę Cię o 2 cudy: uzdrowienia z guza mózgu Antosia i drugi w mojej sprawie, o której wiesz. Wiem, że jesteś w stanie pomóc tak jak robiłeś to podczas swojego życia.. Dziękuję
17.  
święty Ojcze Pio uproś mi miłość Darka. proszę Cię uczyń z nas rodzinę
18.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław
19.  
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie i bliskich, dziękuję za te już otrzymane
20.  
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.