Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Wzywaj Twojego Anioła Stróża, który oświeci cię i poprowadzi dobrą drogą. Bóg dał ci go dla Twojego bezpieczeństwa, a więc powinieneś korzystać z jego rad.” - Ojciec Pio.

06 maja 2016. Piątek.
Imieniny Filipa, Jakuba i Judyty  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-05-08 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Prosze o modlitwe w intencji sp.Stanislawa.
2.  
O uzdrowienie małżeństwa Beaty i Mariusza.
3.  
Św Ojcze Pio pokornie Cie błagam wyproś potrzebne łaski dla Magdaleny, proszę o zdrowie, siłę do nauki, lepszć pamięć i pomoc Bożą w zaliczanu przedmiotów na uczelni
4.  
Za zmarłą Stanisławę Bilską w dniu jej imienin o łaskę życia wiecznego
5.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich,
6.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny i spraw,abym jak najszybciej się z nią zobaczyła.Otocz także opieką i potrzebnymi łaskami moich synow.Proszę o uzdrowienie mojej stopy.Jezu ufam Tobie.
8.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i jej dzieci.
9.  
Ojcze Pio, błagam o wstawiennictwo za moim mężem, o jego nawrócenie, o moje nawrócenie, o uratowanie naszego małżeństwa, a także małżeństwa W, J, Ż, U i wszystkich zagrożonych rozpadem. BÓG ZAPŁAĆ!
10.  
Św o. Pio BŁAGAM o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci w dniu 30.05. BŁAGAM, uratuj nasze małżeństwo Joanny i Karola, proszę o wierność męża, zgodę i miłość w rodzinie o nawrócenie męża
11.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla Krystyny i Stanisława
12.  
Boże za wstawiennictwem o. Pio proszę o spotkanie z Tobą, o doświadczenie spotkania, które faktycznie mnie przemieni od wewnątrz.
13.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
14.  
W intencji Jerzego Lapisz z okazji wczorajszej, 85-tej rocznicy urodzin - o błogosławieństwo Boże oraz w podziękowaniu za wszelkie dotychczas otrzymane łaski.
15.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o Bożą opiekę, zdrowie, siłę i o dary Ducha Świętego dla Aliny, o radość nieba dla Mariana, Adama i ich rodziców. Jezu ufam Tobie. Maryjo módl się za nami.
16.  
Za narzeczonych Basię i Zbyszka , o prowadzenie Ducha Św, Boże błogosławieństwo i dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa.
17.  
Przez wstawiennictwo Sw. Ojca PIO prosze o szczesliwa operacje dla Zbigniewa, wyzdrowienia z chorob,o radosc zycia nas malzonkow,oraz obfite blogoslawienstwo dla dzieci i wnukow.Wierna czcicielka,
18.  
Ojcze Pio proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia
19.  
PROSZĘ o uzdrowienie małżeństwa, miłość i zaufanie. Proszę o dar macierzyństwa i łaskę zdrowia. Proszę o dary ducha św.dla nas,abyśmy razem stanowili jedność. Proszę o przemianę serca mojego męża i teściów.
20.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
21.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia,opiekę Matki Bożej,Bożę błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mojego męża Sławka,mamy,brata i dla mnie.Ula
22.  
Święty Ojcze Pio proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.
23.  
Za Jerzego, Marka i Jeremiego o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne Łaski.
24.  
Proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. M i T Gawart.
25.  
Proszę o Boże Blog przez wstawiennictwo wszystkich swietych i blogoslawionych oraz przez wstawiennictwo slugi Bozego o Matteo dla Magdaleny Krystyny Anny Jana i za zmarlych przodkow z rodziny Bog zaplac
26.  
O.Pio wyproś dla mnie potrzebne łaski.
27.  
Ojcze Pio proszę o twe orędownictwo w sprawie znalezienia pracy przez Halinę.
28.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla moich dzieci i wnusia. W intencji św.pamięci moich rodziców Marii I Mariana ,tesciów Danuty i Mieczysława i wszystkich z rodziny i znajomych którzy odeszli módlmy się
29.  
za zmarłych Genowefę , Bolesława, Jana Gibas i z rodzin Gibas Bieniaszewskich, Czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu i Natalie , i pomyślnośc w pracy i zdrowie dla rodziny i ks kaczkowskiego
30.  


Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga
31.  
Swiety Ojcze Pii blagam o laske: uzdtowienua z cpowaznej choroby Leona.
32.  
sw OPIO WYPROS PRZEZ MATKE BOZA POTRZEBNE LASKI U JEZUSA MILOSIERNEGO DLA ANTONIEGO I RODZINY UFAM IWIERZE WCUD ZNIEBIOS
33.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty przebywającej i uczącej się w UK. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
34.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
35.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące, ś.p. mamę dziadka wujków. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
36.  
Boże proszę uwolnij nas ze skutków okultyzmu, nawróć, pomóż żyć Sakramentami i Ewangelią, pomóż kochać, daj Ducha Świętego, zdrowie i siły do życia. Dziękuję za wszystko, proszę o małżonka dla szukających.
37.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
38.  
O uzdrowienie dla Michała, Marii, Ewy, Artura. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. Za wszystkie dusze czyśćcowe. Za ludzi, których zraniłem.Za duszę śp. Marianny,Romana i Serafiny.
39.  
Ojcze Pio gorąco Cię proszę pomóż mi w modlitwie wyprosić u naszego Pana łaskę nawrócenia mojego męża MZ, uwolnienia od złego, nałogów, przebaczenia i wszelkich łask potrzebnych do pojednania naszej rodziny
40.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj dla Nataszy, Michała, Filipa, Ireny, Amelii i Jana obfite błogosławieństwo Boga oraz zdrowie. Amen
41.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2016-05-10 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O modlitwę za śp. Jana w dniu urodzin o życie wieczne i radość nieba.
2.  
Za rodzinę Walusiów o wszelkie potrzebne Łaski a szczególnie o prowadzenie Boże dla Zuzi na maturze.
3.  
Św. Ojcze Pio-zawsze czuwasz nade mną-błagam o szybki powrót do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku.Proszę o zdrowe obie nogi i chodzenie.O łaskę wyjścia ze wszystkich problemów w rodzinie i pracę dla mamy.
4.  
Za śp. ks. Zbigniewa w 1 rocznicę śmierci o spokój jego duszy.
5.  
Proszę o modlitwę w intencji dobrego przygotowania do sakramentu małżeństwa
6.  
Błagam o Dotyk Jezusa i film życia, przemianę serca , charakteru, myślenia, wypowiedzi, oddalenie wszelkiego zła i o ogromną miłość do Pana Boga dla mnie i mojej siostry Anny.
7.  
Abba, Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o pomoc i błogosławieństwo we ważnej dla naszej rodziny sprawie oraz szczęśliwą podróż. Amen
8.  
O uzdrowienie małżeństwa Teresy i Ryszarda oraz błogosławieństwo dla całej rodziny
9.  
Św. Ojcze Pio proszę o modlitwę w intencji ratowania związku Beaty i Błażeja aby zaplanowane małżeństwo doszło do skutkui oraz wypełnij serce Błażeja miłością do mnie. Jezu pokładam całą ufność w Tobie.
10.  
O.Pio dziękuję za wszystkie wyproszone łaski,polecam Twemu wstawiennictwu mój los,życie ,proszę o wiarę żywą i nadzieję.
11.  
Św. Ojcze Pio, proszę, wstaw się u Boga o zdrowie duchowe i fizyczne dla Macieja.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę wstaw się za mną do Boga o pozytywne zdanie egzaminu na prawo jazdy.
13.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Ludwika
14.  
O. PIO proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji).
15.  
Za zmarłego Szczepana w 10 rocznicę jego śmierci oraz zmarłego Józefa w 8 rocznicę śmierci.
16.  
Sw. Ojcze Pio wypros dla mnie u Pana Boga cud pozytywnego zakonczenia sprawy sadowej.Prosze o dary Ducha Sw. dla wszyskich zwiazanych z ta sprawa. Dodaj mi Panie sily wiary i nadzieji
17.  
Za wszystkich zmarłych z rodziny Zarzeckich, Olszewskich, Czopurów, Bondaryków, Gieniuszów oraz za dusze na które już się nikt nie modli.
18.  
Św. Ojcze dziękuję za otrzymane łaski.Proszę o zdrowie dla mamy Lucyny i o potrzebne łaski dla moich synów,a także o uzdrowienie mojej stopy.Spraw ,by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne.
19.  
Św Ojcze Pio pokornie Cie błagam wyproś potrzebne łaski dla Magdaleny, proszę o zdrowie, siłę do nauki, lepszą pamięć i pomoc Bożą w zaliczanu przedmiotów na uczelni
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki.
21.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
22.  
Ojcze Pio proszę wstaw się z łaską zdrowia dla mnie i bliskich. Ulecz mojej piersi z guzków. Ulecz choroby i dodaj siły mi na każdy dzień. Błogosław moje małżeństwo w 13 rocznice ślubu.
23.  
proszę o Boze Blogoslawienstwo, uwolnienie z okultyzmu, wiare silna, nawrocenie otwartosc na Ducha sw dla Magdaleny, dziekuje za otrzymane laski
24.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej rodziny ,aby dzieci dostały pracę, aby się szanowały proszę o potrzebne łaski .W intencji św.pamięci wszystkich z rodziny i znajomych aby otrzymali Królestwo Boże .
25.  
Ojcze Pio, błagam o wstawiennictwo za moim mężem, o jego nawrócenie, o moje nawrócenie, o uratowanie naszego małżeństwa, a także małżeństwa W, J, Ż, U i wszystkich zagrożonych rozpadem. BÓG ZAPŁAĆ!
26.  Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga
27.  
Św o. Pio BŁAGAM o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci w dniu 30.05. BŁAGAM, uratuj nasze małżeństwo Joanny i Karola, proszę o wierność męża, zgodę i miłość w rodzinie o nawrócenie męża
28.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o radość nieba dla śp.bliskich,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych
29.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
30.  
Boże proszę o Miłość dla Kasi, mojego przyszłego męża i bliskich. Proszę odnów uczucie moich rodziców, wesprzyj nas w codziennym życiu i pomóż żyć Sakramentami i Ewangelią. Proszę pomóż Weronice, Ewelinie, Gosi
31.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu pracy i rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
33.  
Boże za wstawiennictwem o. Pio proszę o spotkanie z Tobą, o doświadczenie spotkania, które faktycznie mnie przemieni od wewnątrz.
34.  
O uzdrowienie dla Michała, Marii, Ewy, Artura i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. Za wszystkie dusze czyśćcowe. Za ludzi, których skrzywdziłem. Za duszę śp.Stefanii i Franciszka
35.  
za zmarłych Genowefę , Bolesława, Jana Gibas i z rodzin Gibas Bieniaszewskich, Czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu i Natalie , i pomyślnośc w pracy i zdrowie dla rodziny i ks kaczkowskiego
36.  
Swiety Oicze Pio blagam o laske uzdrowienia dla ciezko chorego meza.
37.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
38.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
39.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Proszę o uzdrowienie małżeństwa Beaty i Pawła,miłość i jedność oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas, spokój wewnętrzny i potrzebne łaski. Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa
41.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.2016-05-15 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
za wstawiennictwem Św. Rity i Ojca Pio o nawrócenie dla Leszka i odrodzenie miłości małżeńskiej
2.  
O potrzebne siły i łaski dla mojej rodziny, łaskę zdrowia, potrzebne łaski dla męża rozpoczynającego pracę, dary Ducha Św, uzdrowienie dusz i ciał oraz o uwolnienie od toksycznych znajomości, o dar przyjazni
3.  
o zdrowie dla Patrycjusza
4.  
Ojcze Pio gorąco Cię proszę pomóż mi w modlitwie wyprosić u naszego Pana łaskę nawrócenia mojego męża MZ, uwolnienia od złego, nałogów, przebaczenia i wszelkich łask potrzebnych do pojednania naszej rodziny
5.  
Ojcze PIO proszę o przemianę serca, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, o powrót do sakramentalnego męża.
6.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
7.  
O.Pio wypraszaj potrzebne łaski, wspieraj mnie w pracy i we wszelkich trudach.
8.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich ,a szczególnie obdarz łaską zdrowia mamęLucynę.Robertowi daj siłę w pokonywaniu alkoholizmu.
9.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga o zdrowie, siły i pomyślność w dalszej rehabilitacji, pomoc w maturze dla Mateusza.
11.  
Św. Ojcze Pio wstaw się za mną w intencji o łaskę uzdrowienia mnie z choroby i zdrowie.Proszę Cię o pomoc w życiu dla mnie i mojej rodziny.
12.  
Za zmarłych: Stanisławę Pająk, Franciszka Pająk, Stanisławę Wiśniewską o dar życia wiecznego.
13.  
Za zmarłych z rodzin Kowalskich i Chołodniuk a szczególnie za Krzysztofa, Aleksandrę, Pawła, Mietka, Antoniego, Antka, Bożenkę oraz za ks. Zbyszka Rogatko i O. Ferdynanda Pasternaka o życie wieczne dla nich.
14.  
Proszę o pomoc w zaliczeniu semestru na studiach,o szybkie-bezproblemowe ich zaliczenie oraz obronę pracy licencjackiej. O siłę w walce i przeżycie każdego dnia. Uwolnij mnie i moją rodzinę od uroków i złego.
15.  
Proszę o nawrócenie i przebudzenie duchowe dla mojej mamy Aldony. Aby potrafiła stanąć w prawdzie
16.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
17.  
Proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. M i T Gawart.
18.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę z błogosławieństwem, wspieraj, chroń i prowadź mnie w każdym dniu.
19.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o Bożą opiekę, zdrowie, siłę i o dary Ducha Świętego dla Aliny, o radość nieba dla Mariana, Adama i ich rodziców. Jezu ufam Tobie. Maryjo módl się za nami.
20.  
O modlitwę za śp. Jana w dniu urodzin o życie wieczne i radość nieba.
21.  
Św o. Pio BŁAGAM o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci w dniu 30.05. BŁAGAM, uratuj nasze małżeństwo Joanny i Karola, proszę o wierność męża, zgodę i miłość w rodzinie o nawrócenie męża
22.  
proszę o Zbawienie, uwolnienie zdrowie Boze Blog, nawrocenie, prace stala biurowa, porzadnego dobrego wspanialego męża, najlepsze rozwiazania, Jezu prowadz, dziękuję za otrzymane laski Magdalena Bog zaplac
23.  
Św. O. Pio proszę o zdrowie dla Jasia Kłaczek.
24.  
Św Ojcze Pio,proszę o pomoc w niesieniu krzyża lub zdjęcie go ze mnie i mojej rodziny.O siłę,uzdrowienie duchowe i fizyczne.O pomocnych,dobrych ludzi na naszej drodze, poprawę finansów i nowy dom dla mnie w W.
25.  
Dziekuje za laski i prosze o zdrowie dla Joli i Mika. Mature dla Mika i opieke nad nami. Przepraszam za grzechy.
26.  
Proszę o wstawiennictwo w ważnej dla mnie sprawie oraz o zdrowie dla moich najbliższych
27.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne laski dla bliskich,o radość nieba dla śp.taty,o szczęśliowe prowadzenie samochodu dla dzieci,o pozytywne załatwienie spraw mieszkani
28.  
Ojcze Pio proszę i zdrowie i siłę dla Kasi Figurski i jej dzieci.
29.  
Św.Ojcze Pio, dziękuje za Twoje wstawiennictwo. Nadal wspieraj i pomagaj rozwiązywać moje, Eryka, Kasi i Aduni problemy, potrzeby dnia codziennego i błogosław nam. Pomóż nam w naszych finansowych .
30.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
31.  

Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga
32.  
za zmarłych Genowefę , Bolesława, Jana Gibas i z rodzin Gibas Bieniaszewskich, Czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu i Natalie , i pomyślnośc w pracy i zdrowie dla rodziny i ks kaczkowskiego
33.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
34.  
Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mu zaszkodzili w pracy. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.
35.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
36.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
37.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
38.  
Proszę o szczęśliwy przebieg wizytacji i dobre dla mnie decyzje w jej wyniku.
39.  
O uzdrowienie dla Michała, Marii, Ewy, Artura i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. Za wszystkie dusze czyśćcowe. Za ludzi, których skrzywdziłem. Za duszę śp.Stefanii i Franciszka
40.  
Boże prosze o uwolnienie serca Kasi, i prawdziwą wolność w Bogu i nawrócenie, zdrowie, Ducha Świętego, błogosławieństwo i siły dla nas. Proszę o małżonka i pracę dla szukających.
41.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa.2016-05-17 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O Dary Ducha Św. dla Jadwigi i jej najbliższych a szczególnie o prowadzenie Boże w podejmowaniu decyzji.
2.  
prosze o Boze blog, wyjscie z trudnej sytuacji, stala wspaniala prace, szczesliwa rodzine, mieszkanie lub dom, nawrocenie, zdrowie psych fiz duchowe, pokore, silna wiare wlasciwe wybory dla Magdaleny Bog zapla
3.  
za wstawiennictwem Św. Rity i Ojca Pio o nawrócenie dla Leszka i odrodzenie miłości małżeńskiej
4.  
O potrzebne siły i łaski dla mojej rodziny, łaskę zdrowia, potrzebne łaski dla męża rozpoczynającego pracę, dary Ducha Św, uzdrowienie dusz i ciał oraz o uwolnienie od toksycznych znajomości, o dar przyjazni
5.  
Ojcze Pio Ty doskonale wiesz o co cię proszę więc proszę pomóż mi.
6.  
za duszę Anny i Władysława oraz Roberta
7.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa.
8.  
Ojcze Pio gorąco Cię proszę pomóż mi w modlitwie wyprosić u naszego Pana łaskę nawrócenia mojego męża MZ, uwolnienia od złego, nałogów, przebaczenia i wszelkich łask potrzebnych do pojednania naszej rodziny
9.  
O. PIO proszę o przemianę serca, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, o powrót do sakramentalnego męża.
10.  
Ojcze Pio, proszę o nową pracę dla mojej mamy - żeby dostała ją jak najszybciej. O wsparcie dla taty w pracy,żeby wszystko układało się dobrze i bez problemów. Miej moją rodzinę w opiece i zawsze wspieraj.
11.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
12.  
O.Pio postaw na mojej drodze ludzi życzliwych, wyproś rozwiązanie problemow w pracy.
13.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty przebywającej i uczącej się w UK. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
15.  
Sw Ojcze Pio pokornie proszę Cię o zdrowie i pomoc w zaliczaniu przedmiotów na uczelni dla Magdaleny
16.  
Św o. Pio BŁAGAM o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci w dniu 30.05. BŁAGAM, uratuj nasze małżeństwo Joanny i Karola, proszę o wierność męża, zgodę i miłość w rodzinie o nawrócenie męża
17.  
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Basi i Zbyszka, o dobre przygotowanie się do małżeństwa, o dary Ducha Świętego, o opiekę Maryi, o żywą wiarę.
18.  


Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga
19.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę zdrowia,Boże błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.Urszula
20.  
za spokój duszy ś.p. Wiesława Jana Miłosz zmarłego 19.04.2016r.
21.  
proszę Matkę Boską i Ojca Pio o opiekę , błogosławieństwo i wsparcie dla mojej córką w dniu jej urodzin
22.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o Bożą opiekę, zdrowie, siłę i o dary Ducha Świętego dla Aliny, o radość nieba dla Mariana, Adama i ich rodziców. Jezu ufam Tobie. Maryjo módl się za nami.
23.  
błagam cię Ojcze Pio wysłuchaj i wspomóż w sprawie twemu sercu wiadomej
24.  
Św. Ojcze Pio prosimy, wypraszaj u Pana Jezusa Miłosiernego potrzebne łaski dla naszej rodziny, pomóż nam Ojcze Pio w trudach życia codziennego.
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
za zmarłych Genowefę , Bolesława, Jana Gibas i z rodzin Gibas Bieniaszewskich, Czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu i Natalie , i pomyślnośc w pracy i zdrowie dla rodziny i ks kaczkowskiego
27.  
Proszę o uwolnienie naszych serc, nawrócenie, Ducha Świętego, uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie od okultyzmu i jego skutków. Zdrowie i siły, miłość i Boże błogosławieństwo i pracę. Dziękuję
28.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
29.  
O uzdrowienie dla Michała, Marii, Ewy, Artura i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. Za wszystkie dusze czyśćcowe. Za ludzi, których skrzywdziłem. Za duszę śp.Stefanii i Franciszka
30.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
31.  
Proszę o szczęśliwe rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, opiekę Maryi nade mną, pomoc w pokonaniu trudności
32.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
33.  
Proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. M i T Gawart.
34.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę z błogosławieństwem, wspieraj, chroń i prowadź mnie w każdym dniu.
35.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.