Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Nigdy nie uskarżaj się na doznawane obelgi, niezależnie od tego , z którejkolwiek strony cię spotykają. Natomiast przypominaj sobie, że Pan Jezus został nasycony zelżywościami ludzi , których On sam obdarzył dobrocią” - Ojciec Pio.

21 października 2014. Wtorek.
Imieniny Hilarego i Urszuli  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-10-21 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
2.  
Św. Ojcze Pio proszę aby znikneły mi wyrośla kostne i abym miała zdrowe i proste nogi, aby mama dostała dobrą pracę oraz o nasze zdrowie-mamy,moje i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.
3.  
Za zmarłych przodków z rodziny Polus i uwolnienie od klątw , przekleństw ,uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych
4.  
święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i mojej dwuletniej córeczki abym dała radę ją jak najdłużej wychowywać
5.  
Ojcze Pio bardzo proszę o spokój duszy dla mojej kochanej mamy Jadwigi Potyra w 8 rocznicę śmierci
6.  
Ojcze PIO proszę o cud uzdrowienie i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, by nie doszło do rozwodu, mimo trwającego procesu. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości Sakramentalnej.
7.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
8.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Proszę chroń mnie przed złem.
9.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla wszystkich ludzi, których zraniłem w swoim życiu oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
10.  
W intencji błagalnej o pozytywne wyjście z problemów finansowych. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać ...K...
11.  
Sw O Pio prosze o modlitwe wstawiennicza u Pana Boga o zdrowie pojednanie w rodzinie, laske przebaczenia, pozytywne rozwiazanie problemow Dary Ducha sw.i Blogoslawienstwo Boze. Panie zmiluj sie nade mna
12.  
Proszę o łaskę wiary dla Pauliny oraz łaskę zdrowia psychicznego i spokój dla duszy dla Piotra.
13.  
Przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio w intencji Ojca Andrzeja Smołki, ks. Jarosława Cieleckiego , o łaskę świętości i wierności Jezusowi, o zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę, miłość w rodzinie, obfitość Łask Bożych dla Bożeny, Małgorzaty, Aleksandry, Laury oraz mnie Alicji. Proszę Cię oddal od nas naszych nieprzyjaciół.
15.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i uwolnienie od klątw , przekleństw ,uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych
16.  
Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o potrzebne łaski boże dla mojej Mamy i o jej uzdrowienie z ciężkiej choroby, wobec której medycyna jest bezsilna. Proszę o modlitwę za dusze Anny, Jana i Andrzeja.
17.  
Ojcze Pio Ty wiesz czego pragnę najbardziej proszę wstaw się za mną i wyproś mi te łaski. Proszę też o zdrowie dla całej mojej rodziny i znajomych. Dziękuję
18.  
Dziękczynno-błagalna w o zdrowie i potrzebne łaski intencji córki Aliny.
19.  
Proszę o zdrowie, bliską osobę, o łaski potrzebne podczas studiów, o dobrą pracę, za bliskich, za grzeszników o nawrócenie, o pokój, za tych, którzy najbardziej potrzebują modlitwy
20.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-10-26 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O.Pio powierzam Ci Barbarę, Ks Andrzeja, O. Jamesa, Br Edwarda, S.Teresę, S. Grażynę, O. Dariusza, Jole i jej męża, Agate, Ulę, Asię, Krysie,Ewę, Kasie, Jiri,Martinę, Irenę, siebie.
2.  
Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam , proszę o zdrowie i wszelkie łaski w każdym dniu.
3.  
Ojcze Pio ulecz moja mamę z ciężkiej choroby nowotworowej.
4.  
Sw Ojcze Pio wstawiaj sie do Pana Jezusa za moja rodzina. Pomoz nam rozwiazac trudne sprawy. Opiekuj sie moim synem i ratuj przed Zlym.
5.  
Proszę o łaskę wybaczenia i opiekę nade mną i Michalem, o zdrowie dla mnie i Syna, o zdaną maturę Syna
6.  
Ojcze Pio dziękuje za otrzymane łaski i proszę o dalsze dla Joanny
7.  
W imię Pana Jezusa proszę Boga Ojca i Ducha Świętego obfitość błogosławieństwa i zdrowie dla Nataszy, Michała, Ireny i Jana. Ojcze Pio, módl się za nami.
8.  
Sw. Ojcze Pio błagam o uwolnienie , duchową przemianę serca, uzdrowienie na duszy i ciele i uświęcenie mojego meża Artura. Ratuj go, pociągnij go do Boga . Błagam pomóż mi ! Blaga Elżbieta
9.  
Święty Ojcze Pio błagam o zdrowie i życie mojej jedynej córeczki Mai,która jest mamą dwójki małych dzieci.
10.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dar wzajemnej miłości i szczęśliwej, pełnej rodziny.
11.  
Dziekczynno - błagalna za zycie Bartka, z prosbą o łaskę nawrócenia, uwolnienia oraz łaskę silnej wiary,
12.  
Pomóż mi znaleźć dziewczynę, która według słów Twoich "opuści ojca i matkę", by przez Sakrament Małżeństwo stać się moją żoną.
13.  
O błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla moich dzieci Pawła i Beaty.
14.  
W INTENCJI O ŁASKĘ ZDROWIA DUSZY I CIAŁA ORAZ UWOLNIENIE. AMEN BÓG ZAPŁAĆDEUS PATER JESUM CHRISTUM SPIRYTUS SANCTUS WOX DOMINUM WERBYM DEI STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA IN CRUCE SALUS
15.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
16.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrot do pełni sil,o zdrowie dla bliskich,potrzebne laski dla Mateusza,o przebaczenie grzechów i milosierdzie dla śp.taty,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych i finansow
17.  
Święty Ojcze Pio, proszę oddaj nas Bogu i pomóż Mu w pełni zaufać, zdać się na Niego i pełnić Jego wolę. Proszę też o zdrowie i uwolnienie od zła, i nawrócenie dla bliskich
18.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię pomóż mi przejść przez chemioterapię, oby była ona skuteczna, wyproś łaskę zatrzymania się choroby nowotworowej. Otocz opieką całą naszą rodzinę a szczególnie Emilkę.
19.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus,oraz uwolnienie od klątw , przekleństw ,uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych
20.  
Proszę o opiekę Bożą na studiach, zdrowie, bliską osobę, za bliskich, szczególnie o pomyślność w pracy dla Mai, Marleny, o nawrócenie bliskich z rodziny, za bliskich zmarłych oraz dusze w czyśćcu
21.  
Święty Ojcze Pio proszę o pokój, miłość i uzdrowienie relacji w rodzinie Sz. Proszę o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków oraz skutków grzechu pokoleniowego.
22.  
Św. Ojcze Pio proszę o miłość i dar założenia szczęśliwej, pełnej rodziny. Proszę też o uzdrowienie z chorób mnie, mojej rodziny i znajomych.
23.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław
24.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka, o sakrament małżeństwa
25.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
26.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-10-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O modlitwę za wszystkich zmarłych z rodziny Zarzeckich, Olszewskich, Czopurów i Bondarynków. O łaskę ulżenia w cierpieniach czyśćcowych i dostania się do Nieba.
2.  
O ZDROWIE DLA SIOSRTY KASI
3.  
Za zmarłych z rodziny Gralów i Ladzińskich i o uwolnienie od grzechów pokoleniowych.
4.  
Ojcze Pio za Twoim pośrednictwem proszę o dobrego męża i dar macierzyństwa.
5.  
W intencji uzdrowienia Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla całej rodziny i za dusze śp. naszych przodków.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i naszą rodzinę ze zniewoleń i grzechów międzypokoleniowych.
7.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
8.  
Św. Ojcze Pio dziękujemy za 20 lat pożycia małżeńskiego. Prosimy przez twoje wstawiennictwo o dalszą łaskę Bożą dla nas, naszych dzieci i bliskich. O długie lata zgody, miłości, zdrowia i bliskości Boga.
9.  
o dar potomstwa i pocieszenie po stracie nienarodzonego dziecka, o zdrowie dla Ignacego, opiekę Matki Różańcowej i wstawiennictwo św. Ojca Pio
10.  
Kochany Ojcze polecam Tobie mojego męża Piotra w rocznicę urodzin proszę o dar zdrowia, mądrości,siły, pokoju wewnętrznego i dobrej pracy proszę.Oddaję moje dzieci pod opiekę.Proszę o zdrowie i błogosławieństw
11.  
Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii! 1 Kor 9,16b

I usłyszałem głos Pana mówiącego: Kogo mam posłać? Kto by Nam poszedł? Odpowiedziałem: Oto ja, poślij mnie! (Iz 6,8)
12.  
Ojcze Pio miej pod swoją opieką wszystkich z rodziny, proszę o zdrowie dla nas i szczęśliwe dni.
13.  
za śp . Adama Czaplejewicz
14.  
O wiarę, nadzieje i miłość dla Artura Błachut.
15.  
o radość wiecznego dla heleny
16.  
Dziękczynno- błagalna w intencji Aliny, Agnieszki, Ludwiki, Adama
17.  
Ojcze Pio proszę o dar wzajemnej miłości dla mnie oraz o szczęśliwą, pełną rodzinę. Proszę też o zdrowie dla mnie, moich bliskich i znajomych.
18.  
Za zmarłych przodków z rodziny Danilczuk i Szmidt oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
19.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus,oraz uwolnienie od klątw , przekleństw ,uroków i ich następstw oraz grzechów pokoleniowych
20.  
W intencji Estery F.. o miłosierdzie i łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, o uzdrowienie serca i umysłu ze skutków zła okultyzmu, błogosławieństwo Boże, silną wiarę oraz dary i charyzmaty Ducha Św.
21.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o ochronę przed złem i zesłanie na mnie łaski Bożej.
22.  
święty Ojcze Pio uproś mi miłość Darka. proszę Cię
23.  
Proszę o wszelkie łaski potrzebne dla moich bliskich i dla mnie, proszę za bliskich zmarłych i dusze w czyśćcu, proszę o wyjście z długów i dobrą pracę dla M., błogosławieństwo na studiach, bliską osobę
24.  
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie
25.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy i dla Łukasza aby z ręką było wszystko dobrze.Pomóż mi i mojej siostrze w pracy i błogosław nam wszystkim.
26.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-11-02 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Sw. Ojcze Pio błagam o uwolnienie , duchową przemianę serca, uzdrowienie na duszy i ciele i uświęcenie mojego meża Artura. Ratuj go, pociągnij go do Boga . Błagam pomóż mi ! Blaga Elżbieta
2.  
Św. Ojcze Pio proszę o dobrego męża, o łaskę założenia szczęśliwej rodziny.
3.  
Proszę za wstawiennictwem Św. Ojca Pio o błogosławieństwo, zdrowie, odpuszczenie grzechów dla całej rodziny.
4.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
5.  
Za Ś.P Zbigniewa i Izabele w IV Rocznice Śmierci od wnuka Kamila
6.  
Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, za zmarłych z mojej rodziny i znajomych o życie wieczne. Agnieszka
7.  
O wiarę, nadzieje i miłość dla Kasi oraz Hani Pudełko.
8.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,dla zmarłego ojca łaskę nieba,dla Bronka i dzieci potrzebne łaski i zdrowie,szczęsliwą jazdę samochodem,pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych i finansowy
9.  
Proszę o spokój,jedność i szczęśliwe życie, proszę o potrzebne łaski w naszej rodzinie. By skończyło się to co nie pozwala nam spokojnie żyć. Błagam o pomoc i opiekę.Dziękuję za to co otrzymaliśmy.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Daniela. Boże ratuj to dziecko i przywiedź go na ścieżkę życia chrześcijańskiego.
11.  
W intencji uzdrowienia dla Artura i Mariusza, o potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o opiekę i ochronę.
13.  
Ojcze Pio proszę przez Ciebie o życie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny i dla Piotrka. Proszę też o zdrowie dla mnie i moich bliskich tych żyjących.
14.  
Za zmarłych przodków z rodziny Pol i Ciaś, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
15.  
Św Ojcze Pio proszę o modlitwę za dusze zmarłych Rodziców i bliskich zmarłych. Proszę Cię za moją rodziną , szczególnie Bożej pomocy potrzebuje mój Syn. Proś Ojcze Pio za nami o potrzebne nam łaski.
16.  
Święty Ojcze Pio, ja Alicja pokornie proszę o uleczenie z depresji i lęków, pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz szybkim spłaceniu długów. Błagam Cię ulituj się nade mną.
17.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław.
18.  
Proszę za wszystkie dusze w czyśćcu i bliskich zmarłych oraz o łaski potrzebne dla potrzebujących z grona bliskich, dziękuję za studia, pracę i opiekę nade mną
19.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka
20.  
Proszę o modlitwę za duszę śp. Jana i wszystkich zmarłych z rodziny o radość nieba i życie wieczne.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka i pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo2014-11-04 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o modlitwę za mojego męża aby przestał nadużywać alkoholu i żeby dostał stałą pracę
2.  
Za zmarłych przodków z rodziny Pol i Ciaś, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
3.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie dla mojej Mamy Teresy, o siły fizyczne i psychiczne dla niej, o dobry wzrok i zmniejszenie jej cierpień
4.  
Ojcze Pio proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży oraz urodzenie zdrowego dzieciątka. Bóg zapłać! Agnieszka
5.  
Drogi ojcze , wstawiaj się za moją rodziną, o zdrowie i pokój, proszę o dobrą prace dla męża,dla dzieci i mądrość i chęci do nauki o odczytanie powołania. Proszę o pomoc w spłacie długów i mądrość w wychowaniu.
6.  
O zdrowie i pokój ducha dla rodziców-Jadwigi i Bogdana.
7.  
Ojcze Pio proszę o dar założenia szczęśliwej, pełnej rodziny. Proszę też o zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny i znajomych.
8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław
9.  
Ojcze PIO proszę o uzdrowienie sytuacji finansowej mojej rodziny, aby syn dostał zaległe wynagrodzenie za pracę w niemczech , a mąż zaległe wynagrodzenie za pracę na kolei. Dana
10.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Proszę chroń mnie przed złem.
11.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Zofii, Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla wszystkich ludzi, których zraniłem w swoim życiu oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
O Boże błogosławieństwo dla życia Basi i Wojtka, o uzdrowienie wewnętrzne, o przymnożenie wiary, o radość serc, o prowadzenie Ducha Świętego i szczególną opiekę Maryi. O pracę na cały etat dla Wojtka.
13.  
Święty Ojcze Pio pokornie proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy Bożeny. Proszę spraw, aby odzyskała radość życia. Prosi córka.
14.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i Polus, oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków.
15.  
W intencji Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci Doroty ,Estery, Jana, Grzegorza, Urszuli z rodzinami o łaskę doświadczenia żywego Boga, o zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św.
16.  
Ojcze PIO proszę o cud uzdrowienie i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, by nie doszło do rozwodu, mimo trwającego procesu. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości Sakramentalnej.
17.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
18.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną i moimi bliskimi, za tych, którzy szczególnie potrzebują modlitwy, proszę za dusze w czyśćcu
19.  
O zdrowie na duszy i ciele dla Zbigniewa i Adama.
20.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.