Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Pokora jest prawdą, a prawda jest pokorą” - Ojciec Pio.

28 lipca 2016. Czwartek.
Imieniny Innocentego, Walentego i Marceli  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-07-31 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O uwielbienie Trójcy św., Eucharystii, Męki, Ukrzyzowania, zadośćuczynienie sercom Jezusa i Maryi, z podziękowaniem, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, rodzinę, Antoniego i Justyna
2.  
W intencji pojednania rodziny.
3.  
Proszę o modlitwę o uwolnienie od przekleństw rzuconych na mnie i moich bliskich, złorzeczeń, negatywnych myśli, złych słów i myśli, złośliwych i złowieszczych oskarżeń. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów.
4.  
Dziękczynno-błagalna, z prośbą o wstawiennictwo św. Ojca Pio i błogosławieństwo dla małżeństwa Patrycji i Kacpra oraz szczęśliwe rozwiązanie i łaski dla oczekiwanego synka.
5.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych. Proszę o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
6.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar łaski wiary i Milosci Bozej dla corki Moniki, sily dla Franka w walce z nalogami, Sw.Ducha Sw.dla Fabiana,boze Blogoslawienstwo dla calej rodziny

7.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla moich synów.Obdarz zdrowiem i otocz opieką mamę Lucynę.Spraw ,aby wyleczyła się moja stopa.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.Jezu ufam Tobie.
8.  
Za spokój dusz dziadków Stefanii i Feliksa Kołejszo, Łucji i Wincentego Wanago oraz cioci Marii Wanago
9.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
10.  
O.Pio proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego i potrzebne łaski do pojednania naszego małżeństwa. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.
11.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
O ŚWIATŁO,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
13.  
Ojcze Pio dbaj o mojego tatę.Pomagaj mu w pracy, rozwiązuj wszystkie problemy-chroń przed złymi szkodzącymi mu ludźmi.Daj siłę i oparcie w działaniu. O uzdrowienie i zdrowie duchowe i fizyczne dla całej rodziny
14.  
O. PIO proszę za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Uzdrów nasze relacje.
15.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
16.  
Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski w mojej pracy, o stabilizację, poprawę sytuacji życiowej i materialnej, rozwiązanie problemów finansowych, zrealizowanie remontów, potrzebne łaski dla męża
17.  
Proszę o modlitwę w intencji taty Zbigniewa - (nałogowego alkoholika) o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.
18.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
19.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
20.  
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana.
21.  
Prosimy o zdrowie i siły dla Jadwigi i Marka, opiekę i pomoc w trudnych sprawach.
22.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty i jej nawrócenie, ukończenie przez nią szkoły oraz o rozsądek w podejmowaniu decyzji.
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
Kochany Ojcze Pio błagam o świetną pracę dla mamy i tak samo pracę od sierpnia dla mnie. Pomóż w szukaniu i ześlij pomocnych,dobrych ludzi. Chroń cała rodzinę od biedy, zazdrości, niebezpieczeństw.Opiekuj się!
25.  
O miłość dla Joanny
26.  
Zawierzenie Bożemu Miłosierdziu i Niepokalanemu Sercu Maryi Bozeny, Romana, Anny i Pauliny
27.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji. O szybki termin zabiegu.
28.  
SW O PIOWYPROS POTRZEBNE LASKI DLA ANTONIEGO RODZINY NIECH DARY DUCHA SW OBFICIE SPLYNA A KLOPOTY MINA -UFAM,Y TOBIE
29.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty, Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
30.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
31.  
Wszyscy Święci, Archaniołowie i Aniołowie wypraszajcie u Pana Boga dla naszej rodziny odpuszczenie grzechów, zdrowie, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo. Amen
32.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o uzdrowienie Alojzego Kistelę z poważnej choroby jaką jest STWARDNIENIE ROZSIANE oraz o uwolnienie jego duszy, ciała i sumienia od złego ducha.
33.  
Św Ojcze Pio pomóż nam , módl się za nami do Pana Jezusa.
34.  
Proszę o uwolnienie od zła i zdrowie i nawrócenie, i Ducha Świętego, żebyśmy pokochali Jezusa i byli świadomi Jego Miłości do nas. Proszę o Boże błogosławieństwo dla nas i szczególną pomoc dla Magdy
35.  
o zdrowie dla Marii i za zmarłych z rodzin Gibas ,Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu cierpiące
36.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
37.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski, o pomoc w pisaniu i obronie pracy dla córki. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe, Jezu ufam Tobie
38.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
39.  
Prosze o potrzebne laski dla Ewy I jej bliskich, z podziekowaniem za te juz otrzymane
40.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Krystiana, Mariusza. O nawrócenie dla Ewy, o Łaski potrzebne dla Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Romana.
41.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
42.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2016-08-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
W intencjach Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać
2.  
Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o Łaski Boże potrzebne do uzdrowienia terapią tzw.trudnych zachowań nastoletniej córki z autyzmem, nawrócenie Męża i Teściowej, łaski Ducha Św. dla mnie i całej rodziny
3.  
Św.Ojcze Pio z okazji urodzin siostry Barbary proszę dla niej o łaskę zdrowia.Miej ją pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
4.  
Kochany Ojcze Pio. Błagam wstaw się za moją prośbą. Proszę o uratowanie mojego małżeństwa. O nawrócenie mojego męża Pawła ,o Dary Ducha Świętego dla niego i o przemianę jego serca i duszy. Bernadeta.
5.  
O nawrócenie i przemianę życia Daniela
6.  
Proszę o modlitwę za Eweline aby wyszła z choroby i mogła wrócić do zdrowia.
7.  
Prosze o modlitwe w moich intencjach.
8.  
Św.Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana,aby dobrze znosił leczenie miej go w swej opiece i błogosław w każdym dniu.


9.  
Proszę o zdrowie i opiekę dla mojej Mamy Krystyny.
10.  
Proszę o nawrócenie mojego Taty Jerzego oraz o zdrowie dla niego.
11.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych. Proszę o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
12.  
Proszę o uzdrowienie duchowe mojego syna Damiana aby opuściły go nękania od złego i odnalazł drogę do Boga
13.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
14.  
o zdrowie dla Marii i za zmarłych z rodzin Gibas ,Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu cierpiące
15.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar łaski wiary i Milosci Bozej dla corki Moniki, sily dla Franka w walce z nalogami, Sw.Ducha Sw.dla Fabiana,boze Blogoslawienstwo dla calej rodziny

16.  
Ojcze Pio proszę o dobre rozwiązanie finansowe dla mnie i mojej rodziny takie żebyśmy mogli spokojnie i szczęśliwie żyć. Proszę też o zdrowie dla nas. Dziękuję
17.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko.Proszę o uzdrowienie,o zdrowie,potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława,Michała,Leszka.Proszę o siłę na co dzień,aby pozałatwiać swoje sprawy,o radość nieba dla śp.bliskich
18.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty i jej nawrócenie, ukończenie przez nią szkoły oraz o rozsądek w podejmowaniu decyzji.
19.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla ynka Szymona aby choroba genetyczna się nie rozwijała oraz dla Piotra, o dobry os w życiu dla nic oraz o miłość i zgodę w małżeństwie i dach nad głową
21.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie,opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK. Bóg zapłać za wszystko.
22.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
23.  
O potrzebne laski dla mnie I moich bliskich, z podziekowaniem za te juz otrzymane
24.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
25.  
Boże proszę pomóż nam uwierzyć w Twoją Miłość i poczuć, że jesteśmy kochani przez Ciebie. Przemień nasze serca i naucz kochać. Pomóż Magdzie, Rodzicom, Kasi, Łukaszowi i bliskim
26.  
O.Pio proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego i potrzebne łaski do pojednania naszego małżeństwa. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.
27.  
PROSZE O ZDROWIE DARI SWIATLO DUCHA SW DLA RODZINY ANTONIEGO DZIEKUJE ZA LASKI OTRZYMANEWIERZE WTWA POMOC I CUD
28.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji. O szybki termin zabiegu.
29.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
30.  
O ŚWIATŁO,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
31.  
Ojcze Pio błagam o zdrowie i uzdrowienie z wszystkich chorób, dolegliwości, problemów duchowo,fizycznie oraz materialnie.O bardzo dobrą pracę dla Małgorzaty i świetną dla Aleksandry.Za studia mgr i prawo jazdy.
32.  
proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem
33.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
34.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Krystiana, Mariusza. O nawrócenie dla Ewy, o Łaski potrzebne dla Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Romana.
35.  
Proszę Cię o błogosławieństwo i potrzebne łaski w mojej pracy, o stabilizację, poprawę sytuacji materialnej, rozwiązanie problemów finansowych, zrealizowanie remontów, potrzebne łaski dla męża i dzieci
36.  
Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga o potrzebne łaski, w szczególności o znalezienie dobrego męża.
37.  
Dziś13 rocz. ślubu. Proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
38.  
W intencji wszystkich spraw Aliny, o zdrowie, dobre wybory.
39.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
40.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski2016-08-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św.Ojcze proszę o zdrowie dla mamy Lucyny..
2.  
Ojcze Pio proszę o dobre rozwiązanie finansowe dla mnie i mojej rodziny takie żebyśmy mogli spokojnie i szczęśliwie żyć. Proszę też o zdrowie dla nas. Dziękuję
3.  
Ojcze Pio proszę Cię o cudowne uzdrowienie Mariusza, wybudzenie ze śpiączki i powrót do zdrowia oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny
4.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
5.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych,uzdrowienie relacji z mężem i pozytywne rozwiązanie spraw urzędowych;o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
6.  
proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pojednanie nas.
7.  
Ojcze Pio błagam o uratowanie mojego małżeństwa. O nawrócenie mojego męża Pawła ,o jego uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego złego. Panie stań na drodze mojego męża.
8.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty i jej dobrą wewnętrzną przemianę, aby odnalazła wiarę w Boga oraz potrafiła zrozumieć i docenić wartość miłości w rodzinie.
9.  
Ojcze Pio proszę Cię o pokój w moim domu, o uwolnienie domowników z wszelkich nałogów, o zdrowie dla moich dzieci, o siłę i pomoc Matki Boskiej dla mnie w wychowywaniu dzieci, o cierpliwość i mądrość
10.  
Ojcze Pio, gorąco proszę o możliwość wynajęcia wcześniej oglądanego mieszkania w Warszawie, na które się wtedy nie zdecydowałam. Proszę również o Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla A,J,M,P.
11.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
O ŚWIATŁO,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
13.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię pokornie wstaw się za moim mężem u Dobrego Boga - proszę o przemianę jego serca aby zgodził się pojechać do Medjugorie. Proszę też o dary ducha św dla moich dzieci łaskę wiary.
14.  
Prosimy o zdrowie i siły dla Jadwigi i Marka, opiekę i pomoc w trudnych sprawach oraz o zaufanie Bożemu Miłosierdziu.
15.  
Prosimy, aby Małgorzata stała się radością dla swoich rodziców i babci.
16.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
17.  
Św Ojcze Pio błagam pomóż mi odzyskać ukochanego Roberta, nie zostawiaj mnie bez Twojej opieki i pomocy
18.  
Łaskę zdrowia dla marii i za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Gibas, Bienaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich, i natalie i jana prosi Jakub
19.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i jej dzieci.
20.  
SW O PIO SW FAUSTYNKO SW JP II SW RITO SW ANTONI PROSZE OWYPROSZENIE POTRZEBNYCH LASK I SWIATLA DUCHA SW DLA RODZINY ANTONIEGO-JEZU UFAM TOBIE --AMEN
21.  
O Boże błogosławieństwo dla Mileny i Artura, aby godnie przyjmowali różne trudności dnia codziennego związane z dźwiganiem ciężaru wychowania dziecka i życia na obczyźnie
22.  
Ojcze Pio daj mi siłę, abym zmieniła to co zmienić mogę. Daj mi cierpliwość, abym zniosła to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
25.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski, o pomoc w pisaniu i obronie pracy dla córki. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe, Jezu ufam Tobie
26.  
prosze jako wynagrodzenie za grzechy moje i moich przodkow, o silną wiarę nadzieje i milosc, o Zbawienie, Ducha sw, Przenajsw Krew P. J., o porzadnych przyjaciol, o zdrowie, uwolnienie od przekle dla Magdaleny
27.  
Boże, proszę pomóż pełnić Twoją wolę i kochać, akceptować siebie i innych, nawróć nas, daj nam Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała. Pomóż Rodzicom, bliskim, Magdzie, mojemu przyszłemu mężowi.
28.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia i wspaniałego rozwoju dla synka. Proszę opiekuj sie nim, niech Aniołowie Stróżowie zawsze nad nim czuwają. Pomoż nam go dobrze wychować. Prowadź właściwą drogą.
29.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji. O szybki termin zabiegu.
30.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
31.  
Drogi Ojcze Pio, z podziękowaniem na kolanach za wszystkie otrzymane łaski, opiekę i Twoją pomoc. Z gorącą prośbą o bardzo dobrze płatną pracę dla mnie i dla mamy oraz uzdrowienie całej rodziny.
32.  
Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
33.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla moich dzieci z okazji urodzin .Błogosław mojej rodzinie .
34.  
O uwielbienie Ducha św., Miłosierdzia Bożego, Zmartwychwstania oraz Trójcy św. w Matce Bożej, świętych i aniołach, z podziękowaniem, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, rodzinę, Tony
35.  Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.23.
36.  
Boże Ojcze za wstawiennictwem Św. Ojca Pio chroń nas od zła, udziel przebaczenia grzechów, daj zdrowie i błogosław we wszystkim naszej rodzinie.
37.  
Dziękczynna za częściowe wysłuchanie próśb oraz o dalsze łaski.
38.  
O. Pio powierzam Ci wszystkie ważne sprawy naszej rodziny, oręduj za nami, wyproś wiarę, nadzieję i miłość
39.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
40.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski na urodziny.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Krystiana, Mariusza. O nawrócenie dla Ewy, o Łaski potrzebne dla Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Romana.2016-08-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Sw.Ojcze Pio prosze o łaske uwolnienia z nałogow dla Franka, wzrost wiary ,miłosci i nadziei, zdrowie na duszy i ciele dla mamy ,łaske nawrocenia i dary Ducha Sw.dla corki Moniki i Fabiana.
2.  
O Boże błogosławieństwo dla małżeństwa Jolanty i Władysława w trudnościach dnia codziennego, zdrowie i potrzebne łaski.
3.  
Św.Ojcze proszę o zdrowie dla mamy Lucyny ,obdarz ją potrzebnymi łaskami. Daj zdrowie Markowi i Grzegorzowi.I uzdrów moją nogę.
4.  
Ojcze Pio pomóż mi proszę pozbierać się, wrócić do formy psychicznie i fizycznie. Rozładować stres i rozwiązać palące problemy. O zdrowie i łaskę wytrwałości,cierpliwości,bardzo dobrej pracy i życzliwych ludzi.
5.  
Ojcze Pio proszę pokieruj moim życiem. Dziękuję
6.  
W INTENCJI WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZINY ZARZECKICH, OLSZEWSKICH, BONDARYK ORAZ CZOPURÓW ORAZ ZA TE DUSZE W CZYŚĆCU ZA KTÓRE JUŻ SIĘ NIKT NIE MODLI, O BOŻE MIŁOSIERDZIE I WYBAWIENIE ICH Z MĄK CZYŚĆCOWYCH
7.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
8.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych,uzdrowienie relacji z mężem i pozytywne rozwiązanie spraw urzędowych;o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
9.  
Święty Ojcze Pio uproś zgodę w pracy z moimi koleżankami i pracodawczynią, by do naszych relacji powróciło zaufanie. Proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia.
10.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
11.  
proszę Cię Ojcze o spokój i zrozumienie w mojej rodzinie
12.  
proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pojednanie nas.
13.  
sw Ojcze Pio proszę o zdrowie dla synow Szymona i Piotra a także dla nas. O dobry los w życiu i wyjście z próblemo w finansowych i dach nad głową
14.  
W intencji znalezienia dobrej pracy
15.  
Ojcze Pio błagam o uratowanie mojego małżeństwa. O nawrócenie mojego męża Pawła ,o jego uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego złego. Panie stań na drodze mojego męża.
16.  
Proszę o pozytywne efekty leczenia mojej Mamy Krystyny.
17.  
Ojcze Pio błagam pomóż w tych trudnych chwilach, problemach, braku pracy, braku zrozumienia. Daj zdrowie i cierpliwość. Proszę bądź.Oddaję Tobie problemy i z szacunkiem proszę o działanie.
18.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
19.  
Ojcze Pio proszę Cię o pokój w moim domu, o uwolnienie domowników z wszelkich nałogów, o zdrowie dla moich dzieci, o siłę i pomoc Matki Boskiej dla mnie w wychowywaniu dzieci, o cierpliwość i mądrość
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych i znalezieniu pracy. Prosi Alicja. Bóg zaplac.
21.  
Panie Boże proszę pomóż Marzannie, Witkowi, Tomkowi, Magdzie i bliskim. Proszę daj nam świadomość, że jesteśmy przez Ciebie kochani i pomóż pełnić Twoją wolę. Przemień i uwolnij nasze serca.
22.  
Św Ojcze Pio wstaw się za Tadeuszem w dniu jego urodzin i uproś Dary Ducha Św , zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i jego bliskich.
23.  
O. Pio wyproś dla mnie przemianę życia, błogosław mi w pracy.
24.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
25.  
Proszę o modlitwę w intencji uzyskania awansu w pracy.
26.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
27.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Krystiana, Mariusza. O nawrócenie dla Ewy, o Łaski potrzebne dla Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Romana.
28.  
W rocznicę ślubu o dalsze błogosławieństwo dla Anny i Przemysława oraz ich dzieci
29.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie moje i Mamy,proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława,Michała,Roberta,znajomych.Prosze o radość nieba dla śp.bliskich,proszę o siłę,wytrwałość
30.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
31.  
O ŚWIATŁO,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
32.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
33.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię pokornie wstaw się za moim mężem u Dobrego Boga - proszę o przemianę jego serca aby zgodził się pojechać do Medjugorie. Proszę też o dary ducha św dla moich dzieci łaskę wiary.
34.  
o zdrowie dla Marii i za zmarłych z rodzin Gibas ,Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich i dusze w czysccu cierpiące
35.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla Doroty z okazji urodzin i o radość z życia z Twoim błogosławieństwem na każdy kolejny dzień.
36.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
37.  
Prosimy, aby Małgorzata stała się radością dla swoich rodziców i babci.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.