Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego, ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój , posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, który jest prawdziwym Księciem Pokoju” - Ojciec Pio.

30 sierpnia 2016. Wtorek.
Imieniny Rebeki, Szczęsnego i Róży  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-08-30 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze proszę Cię o łaski potrzebne w pracy, o rozwiązanie problemów finansowych, zrealizowania planowanych remontów, o wstawiennictwo we wszystkich sprawach Tobie powierzonych, za dusze w czyśćcu cierpiące
2.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
3.  
Św. Ojcze Pio przez twe wstawiennictwo u Boga wyproś łaskę powrotu do zdrowia dla Alojzego Kistela oraz proszę Cię o jego uwolnienie i oczyszczenie od złego Ducha oraz o przemianę wewnętrzną.
4.  
Proszę o błogosławieństwo,zdrowie dla siebie i mamy.Spokój wieczny zmarłych z rodzin Marczak,Więcek,Kowalczyk,dusze innych wiernych zmarłych,także czyśćowe.
5.  
Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo do miłosiernego Boga w intencji powrotu do zdrowia.
6.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława,Michała,Leszka.proszę o radość nieba dla sp.bliskich,proszę o siłe
7.  
Boze Ojcze proszę o wieczną radość obcowania w Twoim niebieskim Królestwie dla Marii Czeremchy oraz dla zmarłych z rodzin Rogalscy i Bijak.
8.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji. O szybki termin zabiegu.
9.  
za spokój duszy SP Teresy Sitek, SP Franciszka i Władysławy Kobyłeckich oraz Ryszarda Kobyłeckiego i SP Aleksandra i Zofie Wirszewskich, SP Barbarę Wirszewską
oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
10.  
św. Ojcze Pio wstaw się za mną o łaskę dobrego męża. Amen
11.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
12.  
Prosimy o opiekę i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy w rodzinie Krzysztofa.
13.  
Proszę w intencji córki o siły, dobre wybory, Bożą opiekę każdego dnia. Dziękuję za otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
14.  
O zdrowie dla całej rodziny,uleczenie z win,trosk,chorób i problemów.Błagam o wszystkie potrzebne łaski.Daj nam spotkać dobrych ,pomocnych ludzi na życiowej ścieżce.Z modlitwą za krzywdzących moją rodzinę.
15.  
Dziękuję za każdą pomoc, wszystkie łaski, jestem wdzięczna za Boże dobro.Przepraszam za wszystkie krzywdy, każdy grzech.Proszę o Twoje Wsparcie Ojcze Pio.Proszę o nową pracę dla mnie i mamy oraz łaski dla taty.
16.  
O uwielbienie Ducha św, Miłosierdzia Bożego, Trójcy św w Matce Bożej, aniołach i świętych, z podziękowaniem, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, rodzinę, Tomka, Tony, Justyna.
17.  
proszę Cię Ojcze wspieraj nasze małżeństwo i rodzinę w trudnych chwilach
18.  
PROSZĘ o wypełnienie się woli bożej w moim życiu i małżeństwie, o zdrowie dla moich bliskich i wszystkie łaski nam potrzebne, o dary Ducha Świętego, o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.
19.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych,uzdrowienie relacji z mężem i pozytywne rozwiązanie spraw urzędowych;o dobrą pracę dla mnie,męża i córki. M.G
20.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
21.  
Ojcze Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Marcina, uwolnienia nas od złego, nałogów, łaskę przebaczenia i pojednania naszego małżeństwa. Z serca dziękuję
22.  
Proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
23.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
24.  
Sw.Ojcze Pio dziekuje za wszystkie wyproszone laski. Prosze o pomoc w sprawie sadowej, o Dary Ducha Sw.dla wszystkich zwiazanych z ta sprawa
25.  
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w małżeństwie i w rodzinie. Duchu św.przeniknij umysł i serce mego małżonka,aby przejrzał na oczy i zrozumiał,że mnie krzywdzi i rani. Panie przemień go,zabierz zło.
26.  
Za śp. Elżbietę o spokój jej duszy
27.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
28.  
Proszę o miłość zgodę i jedność w moim małżeństwie, wzajemne zrozumienie oraz dary ducha św.dla nas.Proszę o opiekę bożą na każdy dzień życia i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw.Proszę o łaski dla rodziców
29.  
O.Pio wyproś przezwyciężenie trudności związanych z pracą, wyproś łaskę pokoju, nadziei i wiary.
30.  
Sw.Ojcze Pio prosze o wypełnienie Woli Bozej, o pomoc i potrzebne łaski dla corki Moniki w trudnej sytuacji zyciowej,i błogosławiony pobyt w ojczyznie,o zdrowie na duszy i ciele dla mamy i Barbary
31.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przynisło skutki ,ulge w cierpieniu.
32.  
Za zmarlych z naszych rodzin,za dusze w czyśćcu cierpiace a w szczególności za s.p. mame Tereske,dziadkow i wujkow.
33.  
Św. Ojcze Pio proszę o wyjście z nałogu alkoholowego dla Aleksandry. Prosi siostra Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
34.  
Prosimy Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
35.  
Boże, i Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie wewnętrzne, wewnętrzną przemianę, uwolnienie od zła, błogosławieństwo Boże i nawrócenie dla nas. Proszę pomóż nam nie czynić zła i przynosić dobre owoce
36.  
Dziękczynna za udane wakacje, o błogosławieństwo na nowy rok szkolny. O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za duszę śp. Marianny.
37.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
38.  
Dziękuję za wszelkie dary Boże i proszę o mądrość, cierpliwość i wiarę w wychowywaniu dzieci a szczególnie dar wspólnego języka z synem Wiktorem.
39.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
40.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie i uzdrowienie Małgorzaty oraz o ochronę przed złymi wpływami.
41.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.2016-09-04 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i potrzebne łaski dla Ludwika.
2.  
w intencji zdania sesji poprawkowej we wrześniu przez Julię
3.  
O wszystkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.Zwłaszcza o zdrowie, dobrych ludzi a przede wszystkim bardzo dobrą pracę dla Małgorzaty i Aleksandry. Pomagaj nam, opiekuj się nami, wstawiaj się u Najwyższego.
4.  
Uwielbienie Ukrzyzowania, Męki, Trójcy św, Eucharystii, w intencjach Matki Bożej, zadośćuczynienie sercu Jezusa i Maryi, z podziękowaniem. Za powołanie, dusze w czyśćcu, pracę, Justyna, Tony, Tomka, rodzinę
5.  
o niebo dla Karolinki i Pawełka, o znalezienie dobrej i stałej pracy oraz z a dusze w czyścu cierpiące, o opiekę i błogosławieństwo Boże dla córki i całej mojej rodziny.
6.  
Ojcze Pio dziękuję za rodzinne wakacje i łaskie o które wypraszałam. Proszę dobrego nauczyciela dla syna Jakuba i pomoc w nowym roku szkolnym oraz zdrowie dla całej rodziny, spokój, cierpliwość i zrozumienie.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny i ulecz Roberta a alkoholizmu. Daj zdrowie i potrzebne łaski takze moim synom.Prosze ulecz moja stope.
8.  
PROSZĘ o wypełnienie się woli bożej w moim życiu i małżeństwie, o zdrowie dla moich bliskich i wszystkie łaski nam potrzebne, o dary Ducha Świętego, o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.
9.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przynisło skutki ,ulge w cierpieniu.
10.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia, opiekę Matki Bożej,boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.Ula
11.  
Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojego taty Krzysztofa z choroby alkoholowej.
12.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
13.  
Ojcze proszę Cię o łaski potrzebne w pracy, o rozwiązanie problemów finansowych, zrealizowania planowanych remontów, o wstawiennictwo we wszystkich sprawach Tobie powierzonych, za dusze w czyśćcu cierpiące
14.  
Proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
15.  
Proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
16.  
O ratowanie mojego malzenstwa i mojej rodziny. Aby Bog pokierowal naszym losem.
17.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
18.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
19.  
W intencji Oli i Jacka
20.  
Ojcze Pio proszę o bardzo dobrą pracę dla mamy i dla mnie.Żebym z powodzeniem połączyła studia i nową pracę.O zdrowie dla całej rodziny. Chroń przed złem i krzywdzącymi nas ludźmi.O poprawę finansów.
21.  
Proszę o miłość zgodę i jedność w moim małżeństwie,wzajemne zrozumienie i dary ducha św.Proszę o opiekę bożą na każdy dzień i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw.Proszę o łaski dla rodziców i braci.
22.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława,Leszka,Michała,Maćka.Proszę o radość nieba dla śp.bliskich,proszę o bezpieczne prowadzenie samochodu dla dzieci
23.  
O dar zdrowia dla Wojtka
24.  
Ojcze Pio, blagam upros laske powrotu meza do mnie,uratuj to malzenstwo,ulecz mego meza z egoizmu i zla.Ulecz jego oczy.
,niech zobaczy ile jest w nim zla.
25.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych,uzdrowienie relacji z mężem i pozytywne rozwiązanie spraw urzędowych;o dobrą pracę dla mnie,męża i córki. M.G
26.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
27.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły dla rodziców Małgorzaty oraz o umiejętność zaufania i zawierzenia Miłosierdziu Bożemu swoich trosk.
28.  
Za moją zmarłą ciocię Eleonorę.
29.  
Ojcze Pio, prosimy o pomoc i opiekę w trudnej sytuacji życiowej dla rodziny Krzysztofa.
30.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie psychiki naszej córki i ochronę dla niej przed nawiązywaniem niebezpiecznych relacji.
31.  
Sw.Ojcze Pio prosze o nawrocenie dla Moniki, Sw.Ducha Sw.dla Fabiana,o łaski w walce z nałogami dla Franka,o zdrowie dla mamy i siostry,o błogosławiony pobyt w ojczyznie i opiekę dla całej rodziny.
32.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
33.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
Proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia. Daj mi cierpliwość, abym zniosła to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.
35.  
Proszę w intencji córki i jej narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa, Bożą opiekę w każdym dniu, powierzam Ci wszystkie ich sprawy. Jezu ufam Tobie. Za wszystkie dusze czyśćcowe.
36.  
Ojcze Pio, proszę pomóż nam nawiązać bliską relację z Bogiem, proszę o nasze nawrócenie, uwolnienie od zła, Ducha Świętego. Boże dziękuję za wszystko, pomóż nam pełnić Twoją wolę
37.  
O. Pio błogosław nam w nowym roku szkolnym, wypraszaj dary Ducha św., wyproś opiekę Matki Najświętszej.
38.  
Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej i dobrej pracy. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
39.  
Dziękczynna za udane wakacje, o błogosławieństwo na nowy rok szkolny. O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za duszę śp. Stefanii
40.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
Ojcze Pio proszę o twoje wstawiennictwo w intencji tego, żeby udało mi się stworzyć szczęśliwy związek z Tomaszem.2016-09-06 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W INTENCJI ZMARŁYCH Z RODZIN Y OLSZEWSKICH, ZARZECKICH, CZOPUROW ORAZ BONDARYKOW ORAZ O NAWRÓCENIE DLA OJCA
2.  
Dziękuję za wszystkie łaski.
3.  
W intencji wyzdrowienia kuzynki Ilony
4.  
O.Pio dziękuję za wszystkie łaski, proszę o łaskę pokoju ducha, siłę w przezwyciężaniu problemów,oddal ode mnie ludzi nieżyczliwych i niesprawiedliwych.
5.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
6.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi i mojej rodzinie w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję
7.  
Uzdrów małżeństwo Alicji i Dawida, uwolnij od zdrady i zaburzeń osobowości, napełnij je miłością i zaufaniem, radością ze wspólnego dziecka.
8.  
W intencji mojego Brata o uzdrowienie, uwolnienie, powrot do Boga i zgode w rodzinie .
9.  
Ojcze PIO Dziekuję za wszystkie łaski i opiekę. Proszę o uzdrowienie i dalsza opieke nade mna i Michalem. Powrot Pawła do rodziny i modlitwę za ś.p. Eleonorę i Władysława
10.  
Za pomyślne zdanie egzaminów przez Tomasza
11.  
Maryjo proszę Cię, pomóż mi spotkać na swojej drodze osobę, którą pokocham. Pragnę stabilizacji, uporządkowania swojego osobistego życia.
12.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w sprawach Tobie powierzonych
13.  
sw O PIO PROSZE WYPROS POTRZEBNE LASKI IDARY DUCHA SW DLA ANTONIEGO I RODZINY WIERZE WTWOJA MOC PODAJ SW DLON --AMEN-AVE MARYIA
14.  
Ojcze Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Marcina, uwolnienia nas od złego, nałogów, łaskę przebaczenia i pojednania naszego małżeństwa. Z serca dziękuję
15.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jaroslawa,Leszka,Maćka,Michała,proszę o radość nieba dla śp.bliskich,proszę o siłę na co dzień
16.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły dla rodziców Małgorzaty oraz o umiejętność zaufania i zawierzenia Miłosierdziu Bożemu swoich trosk.
17.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny.Miej pod swoją opieką moich synów.Otocz opieką mnie i obdarz mnie potrzebnymi łaskami.
18.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych,uzdrowienie relacji z mężem i pozytywne rozwiązanie spraw urzędowych;o dobrą pracę dla mnie,męża i córki. M.G
19.  
Św. Ojcze Pio wybłagaj dla nas zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Pana Boga
20.  
Św. Ojcze Pio proszę wstaw się do Pana Jezusa za Łukaszem i uproś dla niego łaskę nawrócenia i Dary Ducha Św.
21.  
Prosze wypros u Boga laske uratowania malzonkow przed rozwodem. Chron ich przed falszywymi podszeptami ludzi. Zachowaj ich od zlego. Prosze o potrzebne laski dla ich rodzin i swiatlo ducha swietego.
22.  
O uwielbienie Męki, Trójcy św, Ukrzyzowania, Eucharystii, zadośćuczynienie sercu Jezusa i Maryi, w intencjach Matki Bożej, z podziękowaniem. Za rodzinę, dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, TS, TD, JS, PF, SB, KZ
23.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
24.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
25.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
26.  
Prosimy dla Małgorzaty o nawrócenie, uzdrowienie psychiki i moralne postępowanie w codziennym życiu.
27.  
O błogosławieństwo na nowy rok szkolny. O zdrowie dla Artura, Marii, Majki, Bogusia, Krystiana. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Ewy, Ryszarda, Joli. Za dusze czysccowe.
28.  
Św Ojcze Pio, proszę proś za Kasią i bliskimi. Proszę o nasze nawrócenie, uwolnienie serc, zdrowie, wyjście z długów, pomoc w życiu wolą Bożą, i w pracy i na studiach. Proszę znajdź samotnym ukochaną osobę.
29.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
30.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
31.  
Proszę o miłość,zgodę i jedność w moim małżeństwie,wzajemne zrozumienie i dary ducha św.Proszę o opiekę bożą,pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw oraz spokojny powrót do pracy.Proszę o łaski dla rodziców,braci.
32.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
33.  
PROSZĘ o wypełnienie się woli bożej w moim życiu i małżeństwie, o zdrowie dla moich bliskich i wszystkie łaski nam potrzebne, o dary Ducha Świętego, o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.
34.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przynisło skutki ,ulge w cierpieniu.
35.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
36.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
37.  
Ojcze proszę Cię o łaski potrzebne w pracy, o rozwiązanie problemów finansowych, zrealizowania planowanych remontów, o wstawiennictwo we wszystkich sprawach Tobie powierzonych, za dusze w czyśćcu cierpiące
38.  
Proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
39.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
41.  
Za ludzi zniewolonych grzechem aby Pan Bog rozwiazal wezly zla.2016-09-11 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i zdrowie dla Mirosławy, opiekę i błogosławieństwo Boże dla rodziny
2.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w życiu i małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.Boże, błogosław tej nowej relacji, jeśli tego chcesz
3.  
Ojcze Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Marcina, uwolnienia nas od złego, nałogów, łaskę przebaczenia i pojednania naszego małżeństwa. Z serca dziękuję
4.  
O.Pio wspieraj naszą rodzinę w przezwyciężaniu wszelkich problemów, wypraszaj łaski Ducha św., opiekę Matki Najświętszej.
5.  
Dziękczynna i o uwielbienie Trójcy św, Eucharystii, Męki, Ukrzyzowania, zadośćuczynienie sercom Jezusa i Maryi, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, rodzinę, T,J,L,S,R,K,A,T,S,C,D,M.
6.  
Proszę w intencji córki i jej narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa, Bożą opiekę w każdym dniu, powierzam Ci wszystkie ich sprawy. Jezu ufam Tobie. Za wszystkie dusze czyśćcowe.
7.  
W intencji pozytywnego rozwiazania sprawy urzedowej. Prosze Sw. Ojcze Pio o Twoja modlitwe wstawiennicza. Bog zaplac.
8.  
Chciałabym poprosić Pana Boga o odnalezienie miłości, odnalezienie dobrego męża, z którym spędzę całe swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia. Ojce Pio wysłuchaj mnie.
9.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano aby wszystko wróciło do zdrowia.
10.  
O miłosierdzie i potrzebne łaski oraz cuda, dar wiary, opiekę Matki Bożej, światło i dary Ducha św dla kierowcy samochodu, który mnie uderzył i Jego rodzinę i, jeśli Boża wola, o uczciwe zakończenie tej sprawy.
11.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
12.  
Ojcze Pio proszę o dobre rozwiązanie sytuacji finansowej dla mnie i mojej rodziny tak, żebyśmy mogli spokojnie i szczęśliwie żyć. Dziękuję
13.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
14.  
Proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
15.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny.Miej w swojej opiece moich synów i błogosław im w każdym dniu.Proszę także o potrzebne łaski dla mnie i o uwolnienie Roberta z alkoholizmu.
17.  
Prosimy o opiekę i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy w rodzinie Krzysztofa.
18.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
19.  
W intencji Bogu wiadomej proszę Cię Ojcze Pio o wstawiennictwo u Pana Boga
20.  
O Bożą opiekę i obfite błogosławieństwo dla Żony i dzieci oraz przebaczenie grzechów dla całej rodziny.
21.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przyniosło skutki ,ulge w cierpieniu.
22.  
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa. O przemianę serca i duszy mojego męża Pawła. O jego nawrócenie i Dary Ducha Świętego dla niego. Dobry Boże spraw abym pogodziła się z Twoja Wolą.
23.  
Ojcze Pio uproś u p. Boga przemianę serc teściów i męża,by pogodzili się z faktem,że ich syn jest dorosły i założył swoją rodzinę. Duchu św wstap na nich by nie rozbili naszego małżeństwa i zaakceptowali synową
24.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły dla rodziców Małgorzaty oraz o umiejętność zaufania i zawierzenia Miłosierdziu Bożemu swoich trosk.
25.  
Prosimy dla Małgorzaty o nawrócenie, uzdrowienie psychiki i moralne postępowanie w codziennym życiu oraz mądrość w zawieraniu znajomości.
26.  
Za moją mamę i mojego tatę żeby doszli do porozumienia. O spokój i pokój w rodzinie.Błagam Pio pomóż i chroń ich kieruj nimi dobrze. Gorąco proszę jak nie Ty mój Ojcze to kto?
27.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
28.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
29.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię wymódl się o łaski dla mojej rodziny, o spłatę długów, o dobrą pracę dla męża Krzysztofa, o siłę i zdrowie dla nas. Św. Rito wstaw się za nami u Miłosiernego Jezusa. Bóg zapłać!
30.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej w UK. Prosi siostra Alicja. Bóg zapłać za wszelkie łaski.
31.  
PROSZĘ o miłość,jedność,wzajemne zrozumienie w moim małżeństwie.Proszę o dar macierzyństwa dla nas.Pomóż mężowi z pracą,abyśmy razem zamieszkali.Proszę o dary Ducha Św.,aby potrafił dokonywać słusznych wyborów
32.  
O błogosławieństwo na nowy rok szkolny. O zdrowie dla Artura, Marii, Majki, Bogusia, Krystiana, Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Ewy, Ryszarda, Joli. Za dusze czysccowe. Za duszę śp. Stefanii.
33.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
Święty Ojcze Pio, proszę wstaw się z nami i pomóż nam pełnić wolę Bożą. Pomóż nam pokochać życie, Boga i ludzi. Pomóż nam nie szkodzić innym i przynosić dobre owoce. Proszę o Ducha Świętego2016-09-13 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.Boże, błogosław tej nowej relacji, jeśli taka wola Twoja
2.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
3.  
Ojcze pio proszę o łaskie uzdrowienia dla Artura i Dariusza z SM oraz o wstawiennictwo twoje w wybawienie z czyścca Wandy Aluchniowej i Jana Aluchni
4.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla siostry i wszelkie łaski dla mojego męża i naszego małżeństwa. Z serca dziękuję
5.  
O.Pio wspieraj mnie w pracy,, wypraszaj opiekę Matki Najświętszej.
6.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
7.  
Dziękczynna i o uwielbienie Ducha św, Miłosierdzia, Odkupienia, Zmartwychwstania i Trójcy św w Matce Bożej, świętych i aniołach, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, rodzinę, T,J,K,R.
8.  
Ojcze Pio, prosimy dla rodziców Małgorzaty o umocnienie wiary i zaufanie Opatrzności Bożej oraz zdrowie i siły na przetrwanie trudnego okresu życia.
9.  
Proszę o wewnętrzną przemianę serca, wyleczenie z nałogu pracoholizmu oraz potrzebę stabilizacji dla M.
10.  
Proszę o miłość,jedność i zgodę w moim małżeństwie,dary Ducha św dla nas. Proszę abyśmy razem zamieszkali i mieli pracę. Proszę o potrzebne łaski dla nas,rodziców i braci.
11.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty, uzdrowienie jej psychiki, uwolnienie od uzależnienia od internetu i telefonu oraz o ochronę przed złymi wpływami.
12.  
Proszę w intencji córki i jej narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa, Bożą opiekę w każdym dniu, powierzam Ci wszystkie ich sprawy. Jezu ufam Tobie. Za wszystkie dusze czyśćcowe.
13.  
Święty Ojcze Pio uzdrów małżeństwo Moniki i Marcina .Spraw aby Marcin wrócił do żony i dzieci
14.  
Sw.Ojcze Pio prosze o pomoc w samotnym pokonywaniu problemow i o dar milosci.
Za wszystkie wyproszone laski pokornie dziekuje
15.  
Chciałabym poprosić Pana Boga o odnalezienie miłości, odnalezienie dobrego męża, z którym spędzę całe swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia. Ojce Pio wysłuchaj mnie.
16.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
17.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano aby wszystko wróciło do zdrowia.
18.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
19.  
O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp. Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
20.  
O miłosierdzie i potrzebne łaski oraz cuda, dar wiary, opiekę Matki Bożej, światło i dary Ducha św dla kierowcy samochodu, który mnie uderzył i Jego rodzinę i, jeśli Boża wola, o uczciwe zakończenie tej sprawy.
21.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
22.  
O łaskę życia wiecznego dla zmarłej Heleny w rocznicę Jej śmierci
23.  
Ojcze Pio uproś u p. Boga przemianę serc teściów i męża,by pogodzili się,że ich założył rodzinę.Duchu św wstap na nich,wlej do ich serc miłość i pokój by nie rozbili naszego małżeństwa,zaakceptowali mnie.
24.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i zdrowe nasze wspólne dzieci oraz szczęśliwe życie rodzinne. Dziękuję
25.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, a także o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostrzenicy Laury. Bóg zapłać.
26.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
27.  
Proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
28.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
29.  
Kochany Ojcze Pio dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie,o zdrowie,potrzebne łaski dla bliskich,Leszka,ks.Jarosława,Michała.Proszę o radość nieba dla śp.bliskich,proszę o siły na co dzień
30.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.