Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe” - Ojciec Pio.

27 września 2016. Wtorek.
Imieniny Amadeusza i Wincentego  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-09-27 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę w intencji córki i jej narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa, Bożą opiekę w każdym dniu, powierzam Ci wszystkie ich sprawy. Jezu ufam Tobie. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
2.  
Święty Ojcze Pio dziękujemy za otrzymane łaski! Prosimy Cię o łaskę uzdrowienia z choroby dla M. oraz o siłę do walki dla niego, zdrowie i dobre wyniki badan kontrolnych.
Dziękujemy za modlitwę - rodzina.
3.  
Ojcze Pio proszę o wynajęcie wcześniej oglądanego mieszkania w Warszawie,w korzystnej cenie.O siłę i wsparcie każdego dnia oraz o pomoc w przezwyciężaniu trudności,zwalczeniu problemów. O dobrych ludzi!
4.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławienstwo Boże dla męża Jacka oraz dziękuję za dotychczas otrz. łaski.
5.  
Ojcze Pio na kolanach dziękuję za otrzymane łaski i Twoją pomoc.Błagam o uzdrowienie dla nas wszystkich i zdrowie dla całej rodziny.Gorąco proszę o bardzo dobrą pracę dla mnie-taką do pogodzenia ze studiami.
6.  
Za Duszę Mojej Mamusi, Taty, Babci oraz wszystkich zmarłych z Rodziny.
Boże Błagam nie opuszczaj mnie.
7.  
za dusze śp Adama , Jadwigi , Stanisława ,Feliksy i Jana Czaplejewicz
8.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny.Obdarz potrzebnymi łaskami moich synów.Spraw,aby wyzdrowiała moja stopa,a Roberta ulecz z choroby alkoholowej.
9.  
Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
W intencji Śp. Tadeusza i dusz Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać
10.  
Prosze w intencji człowieka, którego kocham, o przemianę naszej miłości , wspólne zycie ,jeśli BÓG POZWOLI
11.  
Św. Ojcze Pio z ufnością proszę byś wysłuchal mojej prośby bym w zdrowiu mogła wychowywać moje kochane córeczki. Miej całą moją rodzinę w opiece. O to Cię prosi Twoja wierna Czcicielka.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boze dla siostry Małgorzaty pracującej w UK. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
13.  

Św. Ojcze Pio prosze o wstawiennictwo twoje w intencji uzdrowienia dla Artura, Dariusza,Juli Ewy, Doroty i Marcina z SM oraz o wstawienie się za duszami Jana i Wandy Aluchniów któży cierpią w czyśccu
14.  
Proszę o miłość,jedność oraz zgodę w moim małżeństwie i rodzinie.Proszę o nawrócenie teściów by nie przeszkadzali w budowaniu jedności małżeńskiej.Proszę o dary ducha św.oraz potrzebne łaski.Chroń nas od złego
15.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania zębów Łucji oraz o błogosławieństwo pracy dla Barbary.
16.  
O.Pio wyproś dla mnie przezwyciężenie problemów w pracy.
17.  
O.Pio proszę o łaskę nawrócenia dla Marcina, uwolnienia od złego i nałogów
18.  
Prosze w intencji nawrócenia A, N i G oraz o zdrowie dla K. Bóg zapłać.
19.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową; o dobrych przyjaciół i pogodę ducha. Dziękuje za otrzymane łaski.
20.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
21.  
O. PIO proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
22.  
Ojcze Pio, prosimy o pomoc dla rodziny Krzysztofa.
23.  
za dusze śp Marii Świstowskiej w 30 dni po smierci , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
24.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
25.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
26.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże błogosławieństwo dla nas, uwolnienie od zła, żebyśmy nie krzywdzili nikogo i pełnili Bożą wolę. Proszę o nawrócenie i Ducha Świętego i ukochaną osobę i pracę dla potrzebujących
27.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
28.  
Proszę o przebaczenie za moje grzechy
29.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.Boże, błogosław tej nowej relacji, jeśli taka wola Twoja
30.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
31.  
Dziękczynna za wypadek i wszystkie płynące łaski. O uwielbienie Miłosierdzia Bożego, Trójcy św w Matce Bożej, aniołach i świętych, za rodz,J,L,K,T,K, powołanie, dusze w czyśćcu, pracę, do Ducha św w szczeg int.
32.  
O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
33.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
34.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
35.  
swO PIO SW JPII SW FAUSTYNKI PROSZE O ZDROWIE I DAR DUCHA SW ORAZ ZDOBYCIE PRACY DLA ANTONIEGO I RODZINY I SZCZEGOLNEJ INT
36.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
37.  
O pomyślne zdanie egzaminu dla Joanny
38.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
39.  
Dziękczynna. Uwielbienie Trójcy św, Ukrzyzowania, Eucharystii, Męki, zadośćuczynienie sercu Jezusa i Maryi, w intencjach MB. Za tych co się modlą, dusze w czyśćcu, rodzinę, J, DY, LP, do Ducha św w szczeg int.
40.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły dla Krystyny na przetrwanie z wiarą i ufnością trudnego okresu życia.
41.  
Ojcze Pio, prosimy o ratunek dla Małgorzaty, jej nawrócenie, uzdrowienie jej psychiki i ukończenie szkoły w terminie.2016-10-02 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O powrót do sił i zdrowia po przebytym poważnym urazie dla Oli.Motywację na nowy rok akademicki.Proszę o szybkie i bezproblemowe zaliczanie etapów studiów,sesji,egzaminów. O bardzo dobrą pracę.Opiekuj się nami.
2.  
Ojcze Pio proszę wyproś dobre rozwiązanie finansowe dla mnie i mojej rodziny takie żebyśmy mogli spokojnie i szczęśliwie żyć. Proszę też o zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję.
3.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
4.  
Dziękczynna i o uwielbienie Trójcy św, Ukrzyzowania, Eucharystii, Męki, zadośćuczynienie sercu Jezusa i Maryi, w intencjach Matki Bożej. Za rodzinę,Jay,LP, dusze w czyśćcu,pracę i do Ducha św w pewnej intencji.
5.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
6.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
7.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
8.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
9.  
O potrzebne łaski w Bogu wiadomej intencji
10.  
Boże oddaję Ci siebie i najbliższych oraz dziękuję za wszystkie Łaski. Szczególnie powierzam Ci Helenę i Jerzego - o zdrowie, zgodę i wszelkie potrzebne Łaski.
11.  
Ojcze Pio, prosimy dla rodziców Małgorzaty o zdrowie i siły na przetrwanie trudnej sytuacji życiowej, szybkie i dobre jej rozwiązanie oraz o silniejszą wiarę i zaufanie Miłosierdziu Bożemu.
12.  
O potrzebne łaski, pomoc w kupnie mieszkania i błogosławieństwo Boże na dalszej drodze życia dla Katarzyny i Tomasza w 1 rocznicę ślubu
13.  
Ojcze Pio dziekuje za wszelkie laski i prosze o wybaczenie grzechow i dalsza opieke,
14.  
Za laske nawrocenia dla mnie i moich bliskich,zblizenie sie do Boga oraz uwolnienie z nalogow i wstawiennictwo wszystkich Swietych.Za s.p. mame i wszystkich w czysccu
15.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio o dar małżeństwa i dar macierzyństwa, o zdrowie i potrzebne łaski oraz w pewnej intencji.
16.  
Ojcze Pio błagam na kolanach o odzew od firm po wysłanych aplikacjach-potrzebuje bardzo dobrej pracy. O łaskę zdrowia dla rodziny, cierpliwości i spotkania na swojej drodze dobrych, szczerych i pomocnych ludzi.
17.  
O potrzebne laski dla Ewy Kaczmarczyk.
18.  
W intencji Engelberta w 78 rocznice urodzin w podziękowaniu za dar życia i o błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia z choroby Parkinsona. za córkę i zięcia w rocznice ślubu o błogosławieństwo w rodzinie
19.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
20.  
sw O PIO WYPROS POTRZEBNE LASKI I DARY DUCHA SW DLA ANTONIEGO I RODZINY UFAM TOBIE -AMEN
21.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławienstwo Boże dla męża Jacka oraz dziękuję za dotychczas otrz. łaski.
22.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
23.  
Prosimy o nawrócenie Małgorzaty, uzdrowienie jej psychiki i zerwanie ze zgubnym trybem życia.
24.  
Dziękując za dotychczasowe łaski, prosimy o zdrowie i siły dla Krystyny.
25.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przynisło skutki ,ulge w cierpieniu.
26.  
Proszę o miłość,jedność oraz zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.oraz potrzebne łaski.Chroń nas od złego, otaczaj opieką.
27.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
28.  
Św. Rito proszę proszę o szczęsliwą podróż dla mnie do Polski w dniu 3 pażdziernika.Obdarz potrzebnymi łaskami moich synów.Otocz szczególną opieką mamę Lucynę.Roberta ulecz z choroby alkoholowej.
29.  
Błagam o nawrócenie mojego męża Pawła. Panie przemień jego serce i duszę. Daj mi pogodzić się z Twoja wolą Jezu.Ojcze Pio wstaw się za moją prośbą.
30.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i siłę dla Kasi Figurski i jej dzieci.
32.  
Dziękczynna/uwielbienie Ducha św, Miłosierdzia, Zmartwychwstania i Trójcy w MB, świętych i aniołach, w intencjach MB, dusze w czyśćcu, powołanie, pracę, w pewnej int. do Ducha św, T,T,T,J,S,R,L,C,K,K,R,P,W,E,S.
33.  
O naturalne poczęcie dziecka dla pewnej bezpłodnej pary.
34.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej w UK oraz dla mamy Bożeny. Prosi siostra Alicja. Bóg zapłać za wszystko.
35.  
Proszę o modlitwę za miłość, wierność, szczerość, radość i bezpieczeństwo mojego domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
36.  
św.Ojcze Pio proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy normalnej i pomyślność w moim utrapieniu i żeby stres do mnie nie wracał i żebym poznała tego jedynego chłopaka.
Ewa
37.  
Święty Ojcze Pio, proszę uwolnij nas od zła, pomóż nie czynić zła ani nie krzywdzić innych tylko pełnić wolę Bożą i przynosić dobre owoce. Proszę o nawrócenie, Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla nas
38.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
39.  
O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
40.  
Ojcze Pio proszę o łaski Boże i powrót do zdrowia dla brata Krzysztofa, aby badania wyszły dobrze i powiodła się operacja, o zdrowie i łaski dla mamy Zofii i taty Zdzisława aby czuli się dobrze i nie chorowali
41.  
Proszę w intencji córki i jej narzeczonego o dary sakramentu małżeństwa, Bożą opiekę w każdym dniu, powierzam Ci wszystkie ich sprawy. Jezu ufam Tobie. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.2016-10-04 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
2.  
O nawrócenie Mateusza.
3.  
Święty Ojcze Pio w dniu imienin mojego synka Franciszka dziękuję za dotychczasowe dobro i łaski udzielone mojemu synkowi i proszę o dalsze błogosławieństwo dla niego
4.  
Za zmarłych Annę, Bernarda, Zofię, Beatę. Za wszystkich zmarłych z rodziny Kubik, Garbela. O zdrowie dla taty Andrzeja i mamy Teresy. O wyzwolenie z nałogu męża.
5.  
Św Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o uzdrowienie Łukasza z urazu mózgu i o łaskę nawrócenia dla niego. Ojcze Pio miej naszą rodzinę w opiece.
6.  
Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, dobre wyniki badań, dar modlitwy. Proszę o wszelkie łaski dla całej mojej rodziny.
7.  
Proszę o uleczenie mojej stopy i błogosław mi w każdym dniu.Otocz szczególną opieką moją mamę Lucynę daj jej siłę przetrwania ciężkich dla niej chwilach..Obdarz potrzebnymi łaskami moich synów.
8.  
Błagamy Cię, święty Ojcze Pio uzyskaj dla mnie i Eryka wsparcie finansowe, którego tak pilnie potrzebujemy w naszych obecnych trudnościach finansowych. Amen. Celina
9.  
Błagam o nawrócenie mojego męża Pawła. O Dary Ducha Świętego dla niego. Panie rozpal w jego sercu miłość do mnie. Jezu ufam Tobie
10.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę wiary dla Łukasza i jego nawrócenie, a także o odbudowę naszej relacji i łaskę połączenia nas sakramentem małżeństwa.
11.  
Ojcze Pio, prosimy o szybkie i dobre rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej w rodzinie Krzysztofa.
12.  
Św.Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo błagam o łaskę uzdrowienia dla męża Jana z choroby nowotworowej,aby leczenie przynisło skutki ,ulge w cierpieniu.
13.  
Proszę o miłość,jedność oraz zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.oraz potrzebne łaski.Chroń nas od złego, otaczaj opieką.
14.  
O dar zdrowia , pojednania i miłości w rodzinie. Dla córek proszę o dar odkrycia powołania dla męża o dobrą pracę oraz o łaskę spłacenia rosnącego zadłużenia. Dziękuję za proboszcza ks. Sajnóga z prośbą o łaski
15.  
Dziękczyn za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błog, o wyjście z trudnej sytuacji, zdrowie, pracę, porządnych przyjacioł, Ducha sw, w pewn int, zbawienie dla Magdaleny J K, wynagrodzenie za grzechy moje i przod
16.  
O.Pio proszę o łaskę nawrócenia dla Marcina, uwolnienia od złego i nałogów
17.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w małżeństwie,o zdrowie,bożą opiekę i łaski potrzebne mojemu synowi Kacperkowi w 9 rocznicę urodzin,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci
18.  
Prosimy o nawrócenie Małgorzaty, uzdrowienie jej psychiki i zerwanie ze zgubnym trybem życia.
19.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania zębów Łucji oraz o błogosławieństwo pracy dla Barbary.
20.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
21.  
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem -Agnieszka
22.  
proszę o modlitwę przebłagalną za moje grzechy, oraz potrzebne łaski i ochronę przed złem dla mnie i całej rodziny
23.  
Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
24.  
Ojcze Pio proszę o szczęśliwe życie rodzinne z dobrym, kochającym mężem i zdrowymi naszymi wspólnymi dziećmi. Dziękuję
25.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
26.  
Dziękczynna i o uwielbienie Trójcy św, Ukrzyzowania, Eucharystii, Męki,zadośćuczynienie sercu Jezusa i Maryi, w intencjach Matki Bożej. Za dusze w czyśćcu,powołanie,pracę,R,S,M,F,L,M,G,J, do Ducha św w int rodz
27.  
Za duszę Śp.Michała .Proszę o modlitwę niech dusza Jego ogląda Pana i wspólnie radują się w niebie
28.  
O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
29.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
30.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
32.  
Dziękczynna za otrzymane łaski i dary.Za opiekę nad całą rodziną. Proszę prowadź nas. Jezu ufam Tobie. Niech się stanie wola Twoja. Za dusze w czyśćcu, o pokój na świecie.
33.  
Dziękuję za wszystko co każdego dnia otrzymuję, za szczęście, siłę, cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w trudnych dla mnie sytuacjach. Proszę o modlitwę za miłość w moim domu, radość, zdrowie.
34.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
35.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
36.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Karoliny i bliskich i o uzdrowienie wewnętrzne dla Karoliny i bliskich. Proszę o Ducha Świętego, dobrego męża/żonę dla poszukujących i uwolnienie od zła
37.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
38.  
Za dusze czyśćcowe
39.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
40.  
Dziękczynna i uwielbienie Ducha św, Miłosierdzia, Zmartwychwstania i Trójcy w MB, świętych i aniołach,w intencjach MB,dusze w czyśćcu,powołanie/przyszłego męża,pracę, pewnej intencji do Ducha św,J,L,T,C,A,E,W,P
41.  
Dziekczynna za szczęśliwe wakacje z prośbą o dalszą Opieke Bożą dla całej rodziny. O Dary Ducha Św. dla nas.
42.  
Ojcze Pio, prosimy dla rodziców Małgorzaty o zdrowie i siły na przetrwanie trudnej sytuacji życiowej, szybkie i dobre jej rozwiązanie oraz o silniejszą wiarę i zaufanie Miłosierdziu Bożemu.2016-10-09 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
2.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
3.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki.Zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.Intencje MB.Cuda w powołaniu,rodz,pracy.Dusze w czyśćcu.Int do Ducha św.Zbawienie/wiarę - wszyst. w moim życiu.
4.  
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem.
5.  
św.Ojcze Pio proszę cię o pomyślny powrót do zdrowia i znalezienie normalnej pracy i żebym nie miała problemu który mnie martwi i pokonanie stresu i pomoc w nauce.
EWa
6.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
7.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.Boże, błogosław tej nowej relacji, jeśli taka wola Twoja
8.  
Pokornie proszę o łaskę poczęcia dziecka dla pewnej bezpłodnej pary. O łaskę uzdrowienia zębów Łucji i o błogosławieństwo dla Barbary.
9.  
O miłość w rodzinie oraz przemianę i nawrócenie Ryszarda
10.  
Pokornie proszę o siłę, mądrość, zdrowie i łaski potrzebne do przetrwania trudnego okresu w życiu dla mnie i moich córek. A także o opiekę Matki Najświętrzej i św. Michała Archanioła
11.  
Proszę o dobrą pracę dla mnie, którą będę lubiła wykonywać , aby ta praca nie byla stresująca i abym mogła ją pogodzić z życiem rodzinnym, wychowaniem dzieci oraz by przynosiła dobry dochód naszej rodzinie.
12.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o szczęśliwy przebieg ciąży i błogosławieństwo czasie porodu dla Nataszy. Święty Pio, módl się za nimię.
13.  
SW JP II SW RITO SW FAUSTYNKO SW O PIO PROSZE O MODLITWE I WSPARCIE DLA ANTONIEGO IRODZINY NIECH DAR DUCHA SW I PROMIENIE OSWIECA DROGE PRZYSZLOSCI
14.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię bardzo o uzdrowienie dla Stanisława ,aby Pan Bóg się nim zaopiekował i jego rodziną.Pomóż mu Święty Ojcze Pio.
15.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
16.  
Drogi Ojcze Pio,dziekuje Ci za wszystkie łaski jakich dswiadczyłam. Jednak bardzo proszę Cie byś pomogl wyjść z choroby mnie mojej córce Oliwii oraz mojej matce Natali. Wstaw sie za nami u Boga. Bóg zapłać.
17.  
O dar zdrowia, potrzebne łaski dla Mariusza z racji urodzin
18.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
19.  
Błagam o Dotyk Jezusa i film życia, przemianę serca , charakteru, myślenia, wypowiedzi, oddalenie wszelkiego zła i o ogromną miłość do Pana Boga dla mnie i mojej siostry Anny.
20.  
Święty Ojcze Pio bardzo proszę o pomoc przy kolejnym egzaminie na prawo jazdy.
21.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
22.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
23.  
Mój Drogi Ojcze Pio-jestem bezsilnaBłagam na kolanach pomóż mi znaleźć dla mnie pracę.Już długo czekam i się modlę-nie wiem już co mogę jeszcze zrobić albo co robię źle.Wskaż drogę-oświeć mnie!Wołam o pomoc!
24.  
Miłosierdzie Boże dla sp. Zygmunta Zielińskiego
25.  
o łaskę szybkiej wizyty lekarskiej dla Amelki i aby jak najszybciej udało się rozpocząć proces dopasowywania protezy dłoni
26.  
za zmarłych Leokadię, Leona , Zbigniewa, Mieczysława i Annę.
27.  
o Miłosierdzie Boże i przebaczenie wszystkich grzechów dla mnie i całej mojej rodziny, o niebo dla Karolinki i Pawełka oraz znalezienie przeze mnie dobrej i stałej pracy.
28.  
Uwielbienie Ducha św, Miłosierdzia, Zmartwychwstania oraz Trójcy w MB,świętych,aniołach. Dziękczynna. W intencjach MB,za dusze w czyśćcu,powołanie/przyszł męża,pracę,w intencji do Ducha św,J,T,E,W,P,R,S,J,T,L,C
29.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża Daniela z choroby nowotworowej.
30.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  
Za wszystkich zmarłych z rodziny Zarzeckich, Olszewskich, Czopurów, Bondaryków z rodziny Gieniusz oraz o nawrócenie dla taty i łaskę znalezienia wybranki życiowej.
32.  
Św.Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia, udaną operację, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla brata Krzysztofa, zdrowie łaski Boże dla mnie.chroń nas od złego, otaczaj opieką
33.  
Św Ojcze Pio, proszę żebyśmy nie krzywdzili innych i nie czynili zła, proszę o uwolnienie od zła, uzdrowienie wewnętrzne i pełną przynależność do Boga, żebyśmy byli całkiem Jego i pełnili Jego wolę. Pomóż nam
34.  
O zdrowie dla Majki,Artura,Marii,Krystiana,Bogusia. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za duszę śp.Marianny, Romana, Stefanii i Franciszka.
35.  
Proszę o miłość,jedność oraz zgodę w moim małżeństwie, rodzinie.Proszę o przemianę duchową teściów, wzajemne zrozumienie.Proszę o dary i owoce ducha św.oraz potrzebne łaski.Chroń nas od złego, otaczaj opieką.
36.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w sprawie tego, aby udało mi się zbudować szczęśliwy związek z Tomaszem
37.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej w UK, mamy Bożeny oraz siostrzenicy Laury. Prosi Alicja. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
38.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe 11 października i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
39.  
Prosimy o nawrócenie Małgorzaty, uzdrowienie jej psychiki i zerwanie ze zgubnym trybem życia.
40.  
OPio proszę o pomoc 3ga dzieci i mnie potrzebach wstawiaj się za nami u Boga o dobrą spowiedź i Komunię Św uleczenie dobrą przyszłość-wychowanie wykształcenie życie rodziny prace dzieciom i mi i Boże błogosławi2016-10-11 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Sw.Ojcze Pio prosze o modlitwe w intencji mojego brata o uzdrowienie, uwolnienie od wszelkiego zla io Milosierdzie Boze dla niego. Dziekuje za wszystkie wyproszone laski.
2.  
Za Artura i Ewę, za Mariusza. Za dusze czysccowe.
3.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
4.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
5.  
Ojcze Pio proszę Cię o łaskę przemiany i uwolnienia od złego dla Wiolety, światło Ducha świętego w dobrych wyborach dla córek a dla rodziny o potrzebne łaski.
6.  
Proszę o modlitwę za duszę Haliny Krupińskiej w 4. rocznicę śmierci. Amen.
7.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu
8.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
9.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe
10.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
11.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
12.  
W INTENCJI Ś.P. GERTRUDA FRANKOWSKA I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE O ŁASKĘ ZBAWIENIA. AMEN BOG ZAPŁAĆ !!
13.  
Dziękuję za cuda.Uwielbienie Trójcy,Ukrzyzowania,Eucharystii,Męki.Zadośćuczynienie sercu Jezusa/MB.Intencje MB.Cuda w powołaniu,rodz,pracy.Dusze w czyśćcu.Int do Ducha św.Zbawienie/wiarę - wszyst. w moim życiu.
14.  
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem.
15.  
Św Ojcze Pio,dziękuję Tobie i Bogu. Proszę pomóż nam nie czynić zła, nie krzywdzić innych, pełnić wolę Bożą, proszę o Ducha Świętego, nawrócenie i uwolnienie od zła. Proszę pomóż skończyć studia Kasi
16.  
Ojcze Pio proszę o dobre rozpoznanie i leczenie mojej mamy w kierunku tarczycy. Daj jej siłę, wiarę.
17.  
Proszę o modlitwę o wieczny odpoczynek dla moich rodziców Kazimierza i Teresy
18.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
19.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w małżeństwie,o zdrowie,łaski nam potrzebne,o dary Ducha Św. oraz o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką dzieci.Boże, błogosław tej nowej relacji, jeśli taka wola Twoja
20.  
Ojcze Pio proszę Cię o potrzebne łaski i pomoc w wiadomej sprawie dla Joanny.
21.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Blogoslawienstwo Boże dla mamy Bożeny, siostrzenicy Laury, sióstr Malgorzaty, Aleksandry i Ewy oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
22.  
Św. Ojcze Pio proszę, pomóż mi skutecznie i dobrze załatwić sprawy urzędowe i miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje kolano i biodro aby wszystko wróciło do zdrowia.
23.  
Dziękczynna.Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia,Zmartwychwstania i Trójcy w MB,świętych i aniołach.W intencjach MB,za dusze w czyśćcu,powołanie,pracę,w int do Ducha św,zbawienie/wiarę dla wszystkich w moim życiu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.