Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Mój Boże, błagam Ciebie, pozwól mi doświadczać kary, jaką przygotowałeś dla grzeszników i dla Dusz w Czyśćcu Cierpiących. Zwielokrotnij moje cierpienia , abym przyczynił się do darowania win grzesznikom i uwolnienia Dusz z Czyśćca.” - Ojciec Pio.

19 kwietnia 2015. Niedziela.
Imieniny Leontyny i Adolfa  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-04-19 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę Boga o szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Ireny, Amelia i Jana.
2.  
Ojcze Pio proszę o jednoznaczne rozwiązanie sprawy, która ciąży mi na sercu. Proszę Cię też o wszelkie potrzebne łaski mi i mojej rodzinie a także moim znajomym. Dziękuję
3.  
Proszę o modlitwę o wstawiennictwo Św. Ojca Pio u Boga o łaskę uzdrowienia mojego ducha i o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Naszej rodziny. Krzysiek
4.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
5.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.  
Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski,proszę o uzdrowienie i powrót do pełni sił,o zdrowie dla bliskich,proszę o pokój duszy i łaskę nieba dla śp.taty,babci i Chrzestnego,proszę o poprawę sytuacji finansowej
7.  
O pomoc w trudnej sprawie. Zdrowie,błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie Gralów , Ladzińskich i Kowalczyków.
8.  
Św Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo o uleczenie mnie z choroby nowotworowej i o zdrowie dla mojej siostry Marii.
9.  
Św. Ojcze Pio, proszę o to, żebyśmy stawali się lepszymi ludźmi, o uwolnienie od zła, naszą wewnętrzną przemianę i uzdrowienie wewnętrzne. O to, żebyśmy się głęboko i prawdziwie nawrócili
10.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
11.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla naszej mamy Grażyny. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Opiekuj się nami i strzeż nas ode złego.
12.  
Wielkie Bóg zapłać za ogromną Łaskę dla mojej córeczki Mai.Zniknęły komórki rakowe i nie ma przerzutów.Błagam nadal o opiekę nad nią o Jej zdrowie i życie,siły psychiczne i fizyczne w czasie rehabilitacji.
13.  
W intencji przebłagania i wynagrodzenia Bogu za grzechy rodzin: Boraca, Gajer, Chrost, Krótki ich przodków oraz rodzin spokrewnionych. Z prośbą o uzdrowienie międzypokoleniowe i złamanie przekleństw.
14.  
Proszę o zdrowie dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za duszę śp. Marianny i Serafiny.
15.  
Święty Ojcze Pio przyjdź z pomocą duszy w czyścu cierpiącej mojej kochanej Mamy Krystyny w rocznicę 11go miesiąca odejścia do Pana, dopomóż aby jak najszybciej mogła osiągnąć łaskę chwały niebieskiej.
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Aleksandry i Małgorzaty, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
17.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
18.  

Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną
19.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
20.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Marka i Grzegorza.Otocz szczególną opieką mamę Lucynę.,aby jej serce ogarnął spokój.Proszę o zdrowie dla mnie.
21.  
W intencji Jadwigi o zdrowie i potrzebne łaski dla niej i jej bliskich, o nawrócenie grzeszników, o pokój na świecie, za poszukujących pracy, za dusze w czyśćcu2015-04-21 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za dusze zmarłych Zbigniewa, Danuty, Mariana, Heleny, Albina, Andrzeja z mojej rodziny, o łaskę wybaczenia i życia wiecznego.
2.  
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o zdrowie najbliższych, o zgodę w rodzinie, za Marka oraz w pewnej intencji.
3.  
Św.Ojcze Pio dziękuję za Wstawiennictwo,Błogosławieństwo i otrzymane Łaski. Proszę o dalszą opiekę o miłość,przyjaciela, ukochaną osobę. Łaski, Błogosławieństwo dla dzieci, wnuczek i siostry.
4.  
Św. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o uzdrowienie duszy Włodzimierza i pomoc w rozwiązaniu jego problemów
5.  
św. Ojcze Pio, proszę o pracę dla mnie i ułożenie życia osobistego, zdrowia duchowego i fizycznego dla mojej mamy i znajomych, nawrócenia dla rodziny, za Dusze Czyśćcowe i pokój na świecie.
6.  
Proszę o opiekę,zdrowie i potrzebne łaski dla mojej siostry Urszuli z okazji urodzin.
7.  
Za nawrócenie, przemianę życia i w intencji Bogu wiadomej dla Arkadiusza i jego bliskich. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
8.  
Ojcze Pio pokieruj proszę moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Proszę też o niezbędne łasi dla mojej rodziny i znajomych. Dziękuję.
9.  
Jezu Chryste dziękuję za Twoje prowadzenie, napełnij mnie swoim Duchem, daj łaskę pełniej wolności, zdrowia, wielkiej wiary, gorącej miłości i czystego serca oraz spraw, abym rozeznał i wypełnił Twoją wolę.
10.  
Panie Boże, proszę o pokój na świecie i pomóż moim bliskim i mi. Proszę pomóż nam stać się lepszymi ludźmi, kochać Ciebie, innych i siebie, żyć w czystości i stawiać opór złu. Proszę prowadź nas.
11.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
12.  
Św.Ojcze Pio proszę o opiekę,zdrowie i błogosławieństwo dla Wioletty Kosowskiej oraz jej brata Michała.
13.  
Św Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław każdego dnia
14.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za duszę śp. Marianny i Serafiny, Romana.
15.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK.
16.  
O zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i jej bliskich
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka. Proszę uczyń z nas rodzinę. Dom.
18.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, o łaskę Chrztu Św dla mojego dziecka i dobrych rodziców Chrzestnych,o uwolnienie z czyśca duszy mojej najdroższej Mamy Krystyny i pomoc duchową w trudach dnia codziennego
19.  
Dziękczynna za Chrzest Bartka z prośbą o nawrócenie jego rodziców oraz o łaskę zgody, porozumienia i miłości w naszych rodzinach.
20.  
CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAL ALLELUJA
W INTENCJI AURELIA, JACEK, PIOTR SYPION,ELBIETA WOJCIECH RAFAL JOANNA ALICJA FRANKOWSCY Z GRZYBNA O LASKE WIARY NADZEI I MILOSCI. BOG ZAPLAC
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-04-26 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Sw. Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z choroby serca.
2.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za otrzymane Łaski, Błogosławieństwo i Wstawiennictwo.Proszę o dalszą opiekę, przyjaciela, ukochaną osobę. O Łaski i Błogosławieństwo dla Marcina, dla dzieci i wnuczek, siostry.Miłość
3.  
Św. Ojca Pio proszę o łaskę uzdrowienia mojego ducha i ciała. Oraz o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Naszej rodziny i o pokój na świecie. Krzysiek
4.  
Ojcze Pio proszę o pokój w mojej rodzinie.
5.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowe, opiekę Bożą dla całej rodziny oraz wyjednaj potrzebne łaski dla całej rodziny
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
9.  
Św.Ojcze Pio proszę dla nas o uwolnienie od zła, pomoc w życiu w czystości i stawianie oporu złemu, o zdrowie i nawrócenie i pomoc w problemach dla nas. Proszę naucz nas kochać całym sercem
10.  
Dziękuję za bliskich, za dobre życie, za serdecznych ludzi wokół, za pracę, za wszelkie otrzymane łaski. Proszę o dobrą pracę dla Mai, Marleny i Sylwii oraz o zdrowie dla ciężko chorej Ewy
11.  
Święty Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo o cud macierzyństwa i dar pracy.
12.  
Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski,proszę o zdrowie i powrót do pełni sil,proszę o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych,o zdrowie dla bliskich,prosze o pokój duszy i łaskę nieba dla śp.bliskich
13.  
PANIE proszę Cię razem z Ojcem Pio, o moje pełne uzdrowienie i uwolnienie, abym mógł być szczęśliwy w Tobie i żyć pełnią życia. Zabierz to wszystko co mnie od Ciebie oddala i napełnij mnie Duchem Św.
14.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
15.  
O pomoc wyjścia z ciężkiej sytuacji, zdrowie, spokój i błogosławieństwo Matki Bożej w rodzinie Gralów.
16.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
17.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
18.  
Święty Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo o pracę dla Bartosza
19.  
W intencji uzdrowienia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze śp. Marianny i Romana oraz Stefanii i Franciszka.
20.  
O radość nieba dla Adama i opiekę i Błogosławieństwo Boże dla córki i rodziny na każdy dzień. Jezu ufam Tobie.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie.Obdarz zdrowiem moich synów Marka i Grzegorza.Otocz szczególną opieką mamę Lucynę,a Robertowi pomóż pokonać alkoholizm.
22.  
Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka. Proszę uczyń z nas rodzinę. Dom2015-04-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Umiłowany Ojcze Pio pokornie proszę wstaw się za mną u Miłosiernego Pana, abym mogła być zdrowa na duszy i na ciele.
2.  
Kochan Ojcze, wstawiaj się za moim mężem Piotrem, proszę o łaskę nawrócenia, mądrość ,spokój, zdrowie i dobrą pracę dla niego i godne wynagrodzenie, za które będzie mógł utrzymać naszą Rodzinę. Módl się za nami
3.  
W intencji przebłagania i wynagrodzenia Bogu za grzechy rodzin: Boraca, Gajer, Chrost, Krótki ich przodków oraz rodzin spokrewnionych. Z prośbą o uzdrowienie międzypokoleniowe i nawrócenie serc.
4.  
W intencji Estery o łaskę uwolnienia z mocy złego ducha, aby Jezus w swoim miłosierdziu uzdrowił całe Jej życie, obdarzył błogosławieństwem, zdrowiem duszy i ciała, darami i charyzmatami Ducha Św.
5.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny. Proszę dodaj jej radości życia.
6.  
Św. Ojcze Pio pragnę podziękować za dotychczasowe łaski otrzymane oraz prosić o zdrowie mojej całej rodzinie. Daj siłę na każdy dzień, ulecz ciało z chorób i dodaj ulgi w niezrozumieniu.
7.  
W intencji dziękczynnej, za dar wiary i powrót do Jezusa ....K...
8.  
Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski,proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o miłosierdzie i łaske nieba dla śp.bliskich,o pozytywne zalatwienie spraw mieszkaniowych
9.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
10.  
O wieczną radosc obcowania w Twoim Niebieskim Królestwie dla zmarłej Zofii Rogalskiej w 7 rocznicę smierci oraz o przebłaganie i wynagrodzenie Bogu za grzechy rodzin Rogalskich, Bijaków i ich przodków.
11.  
Sw. Ojcze Pio wysylam Ci aniola stroza Mateuszka. Prosze opiekuj sie nim, obdarz go dobrym zdrowiem, spraw aby widzial i zaczal chodzic. Prosze Cie o cud uzdrowienia dla mojego synka. Oddaje go w rece Jezusa.
12.  
Św.Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie wewnętrzne, przemianę, uwolnienie od zła, życie w czystości i stawianie oporu złu i pomoc w problemach i głębokie nawrócenie i zdrowie duszy i ciała dla bliskich i mnie
13.  
Ojcze Pio, proszę o spokój w rodzinie mojego brata Janusza, szczęśliwe rozwiązanie wszystkich kłopotów jego i jego rodziny, nawrócenie.
14.  
Dziękuje za otrzymne łaski. Proszę o pomoc w zdaniu ezgaminów dla Piotra i szczęśliwą dla dniego podróż
15.  
O radość nieba dla Adama i opiekę i Błogosławieństwo Boże dla córki i rodziny na każdy dzień. Jezu ufam Tobie.
16.  
Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka. Proszę stwórz z nas rodzinę.
17.  
O nawrócenie dla rodziny P., za maturzystów oraz za dusze bliskich zmarłych
18.  
Proszę o Błogosławieństwo, zdrowie, łaskę ufności, prace i Światło w Bogu wiadomych sprawach
19.  
Św.ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i udaną operację stopy.Obdarz także zdrowiem moją mamę ,moich synów,a także moje rodzeństwo.Robertowi daj siłę pokonać alkoholizm.Proszę błogosław nam w każdym dniu.
20.  
Św Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2015-05-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W intencji Bogu wiadomej. Ojcze Pio proszę o Twoje modlitewne wstawiennictwo.
2.  
OJcze Pio proszę o uproszenie wybaczenia grzechow, o uzdrowienie Joli i zdanie Michala. Proszę o opiekę i dziekuję za wszelkie uproszone laski.
Proszę o modlitwę za Eleonorę, Władysława, Grażynę, Lodzię, Basię
3.  
Proszę Boga o życie wieczne dla zmarłych Kazimierza, Artura, Ireny, Jana, Józefa, Elżbiety, Ireny, Jana, Elżbiety, Teodora, Zbigniewa i Edwarda
4.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj dla naszej rodziny błogosławieństwo w podróży i pracy oraz zdrowie i ochronę od zła.
5.  
O zdrowie dla mojej Mamy Teresy, o szczęśliwy jej powrót z sanatorium. Proszę też o przemianę serca Tomasza. Niech w domu Jolanty i Tomasza znów zagości miłość i szacunek
6.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie,aby choroba cofnęła się i otocz opieką całą moją rodzię.
7.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Bartosza, aby znalazł pracę.
8.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
9.  
Panie Boże, proszę pomóż Kasi i Łukaszowi i bliskim, i każdemu kto potrzebuje Twojej pomocy, Oddaje Ci siebie i wszystko co mam, Dziękuję za wszystko. Proszę o uwolnienie od zła i nawrócenie nas.
10.  
O pomoc w walce ze słabościami i odnalezienie miłości
11.  
Umiłowany Ojcze Pio proszę Cię o Twe wstawiennictwo, abym mogła otrzymać łaskę powrotu do zdrowia.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę macierzyństwa i pomoc w znalezieniu pracy. Proszę opiekuj się nami w życiu codziennym.
13.  
w intencji pewnej osoby o Dary i Swiatlo Ducha sw., nawrocenie, uzdrowienie i przemiane zycia. Sw. Ojcze Pio prosze o Twoje modlitewne wstawiennictwo
14.  
O ZWYCIĘSTWO PRAWDY W POLSCE - NASZEJ OJCZYŻNIE.
15.  
Za Dawida B.
16.  
Panie proszę o uzdrowienie wewnętrzne i pełnię wolności, abym mógł normalnie funkcjonować i naprawdę żyć. Zmiłuj się nad duszami zmarłych z całej mojej rodziny i daj im odpocząć w Tobie.
17.  
Proszę o zdrowie dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za duszę śp. Marianny i Romana.
18.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
19.  
O radość nieba dla Adama,opiekę, potrzebne łaski, Błogosławieństwo Boże dla córki i rodziny na każdy dzień. Jezu ufam Tobie.
20.  
Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka. Proszę uczyń z nas rodzinę. Dom
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.