Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trzeba zawsze mieć roztropność i miłość. Roztropność ma oczy, a miłość nogi” - Ojciec Pio.

19 stycznia 2017. Czwartek.
Imieniny Gildy, Mariusza i Henryka  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-01-22 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze proszę o pracę i zdrowie. Spraw, bym uwierzyła w siebie. Stwórz mi możliwość rozwoju zawodowego i naukowego. I postaw na mojej drodze życzliwych ludzi. Spełnij Ojcze moje prośby. Bóg zapłać Ewa
2.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo i wyproszenie łaski zdrowia dla mojego syna Piotra, o Boże błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej, oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.Urszula
3.  
Ojcze Pio prosze spraw by Michal Bukowski zawalczyl o nasz zwiazek. Prosze spraw bysmy przetrwali obecne problemy i mogli byc razem
4.  
Ojcze Pio zawierzam moja rodzinę, moje troski i problemy, proszę o rozwiązanie spraw z moją pracą i męża,o zdrowie dla Martynki, ochronę moich dzieci, poprawę sytuacji materialnej i bytowej, za dusze czyśćcowe
5.  
Za Duszę Mojej Mamusi, Taty, Babci oraz wszystkich zmarłych z Rodziny. Dziękuję za Łaskę zdrowia...
6.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu ciężkim.W int MB,papieża,moich.
7.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
8.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
9.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
10.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
11.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz aby zachowywała rozsądek w kontaktach z innymi ludźmi i umiała wybierać dobre znajomości.
12.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.
13.  
Blagam o Twoja modlitwe wstawiennicza sw O Pio o pozytywne rozwiazanie sprawy sadowej o przerwanie wiezi przeklenstw i ich skutkow.O wiare sile milosc nadzieje
Bog zaplac za wymodlone laski i Twoja opieke
14.  
Boże Ojcze błogosław we wszystkim Nataszy, Martynce, Michałowi, Irenie, Amelii i Janowi.
15.  
Za dusze Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące
16.  
O.Pio wyproś dla nas dary Ducha św., błogosław w pracy ,pomóż przezwyciężyć problemy.
17.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
18.  
O pozytywne rozwiązanie spraw zawodowych
19.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
20.  
Sw.Ojcze Pio proszę o wypelnienie Woli bozej w zyciu corki Moniki,o łaski potrzebne w odnalezieniu drogi do Jezusa, uleczenie na duszy i ciele dla Franka, pomoc boza we wszystkich decyzjach zyciowych.
21.  
Proszę ojcze Pio o wstawiennictwo w trudnej sprawie
22.  
Ojcze Pio z wielką wdzięcznością za pomoc i wszystkie przebłagane łaski.Gorąco proszę o dalszą opiekę,o więcej pieniedzy w domu z pracy rodziców,o świetną pracę dla mnie-nie mam jej już ponad rok.O zdrowie.
23.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Zadośćuczynienie NSM i NSJ,nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zawierzenie NSM świata,mnie,rodz,pracy, PP,TK,PN,WK,AS,JJ,FJ,AZ,A,L,R i bliskich.
24.  
Proszę Cię, pomóż mi spotkać na swojej drodze osobę, którą pokocham. Pragnę stabilizacji, uporządkowania swojego osobistego życia. Ukształtuj moje serce bym potrafiła być wierna i bezinteresowna w przyjaźni.
25.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
26.  
Św. Ojcze Pio proszę, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moją chorobę aby wszystko wróciło do zdrowia.
27.  
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla babci Heleny i dziadka Władysława
28.  
Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie dla mamy i córki. Otocz opieką młode małżeństwo, za śp. Adama. Dziękuję wszystkie otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
29.  
OJCZE PIO PROSZĘ CIĘ O UZDROWIENIE MOJEJ CÓRKI DOMINIKI Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ,ABY WSZELKIE GUZY I KOMÓRKI NOWOTWOROWE ZNIKNĘŁY Z JEJ CIAŁ TERAZ I NA ZAWSZE. AMEN.
30.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
31.  
Święty Ojcze Pio proszę uproś pomoc dla Bartka we wszystkim. Proszę o pracę i ukochaną osobę dla poszukujących. O pomoc w stawaniu się dobrymi ludźmi, pomoc w kochaniu Boga, innych i siebie, o uwolnienie od zła
32.  
Św. Ojcze Pio, proszę o dobrego męża, z którym założę szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Jeśli jest to możliwe, to niech będzie to ten, którego noszę w sercu. Dziękuję za Twoją opiekę i wstawiennictwo
33.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski dla Marii Kwiatkowskiej, jej męża Krzysztofa i ich dzieci.
35.  
Proszę z całego serca o uwolnienie mojego męża z nałogów oraz o rozwiązanie sprawy dot naszej ziemi. Katarzyna
36.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny, zdrowie, siłę do pokonywania trudności, dary Ducha Św. Proszę o umiejętność podejmowania trafnych decyzji życiowych, miłość, dobrego męża, teściów.
37.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
38.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Mariusza,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
39.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
41.  
Prosze o cud milosci dla Mariusza i Malgosi aby byli w koncu razem a ich zwiazek doprowadzil do malżenstwa .2017-01-24 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Dziękuję za otrzymane dary. Proszę o zdrowie dla córki i mamy. Jezu ufam Tobie. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
2.  
Św. Ojcze Pio, otocz opieką i modlitwą Mateuszka w dniu jego 4 urodzin. Proszę Cię o cud, aby Mateusz zaczął chodzić, mówić oraz lepiej widział. Spraw, abym mogła podejmować własciwe decyzje. Ubi crux, ibi lux
3.  
Proszę o modlitwę o zdrowie i uleczenie z ciężkiej choroby dla Anny Jasiak , o uwolnienie z nałogów dla męża Dariusza, o rozwiązanie sprawy dotyczącej działki oraz o łaski i zdrowie dla całej rodziny. Kasia
4.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski dla Marii Kwiatkowskiej, jej męża Krzysztofa i ich dzieci.
5.  
O.Pio dziękuję za Twoje wstawiennictwo. I proszę o łaskę nawrócenia w mojej rodzinie i uzdrowienie mojego małżeństwa.IZ
6.  
za duszę śp. Taty Henryka Zwolana z racji imienin oraz o zdrowie i błogosławieństwo boże dla Męża Mariusza z okazji imienin
7.  
Ojcze Pio! Prosze o wstawiennictwo w sprawie zbawienia duszy Krzysztofa K. Dziękuję!
8.  
Proszę o światło Ducha sw. podczas zdawania egzaminow, o roztropne rozeznanie w bieżących sprawach oraz o znalezienie męża
9.  
O łaskę poznania dobrego człowieka, który zostanie moim mężem. Bóg zapłać Ewelina
10.  
Ojcze Pio błagam na kolanach o zwolnienie się upragnionego mieszkania i wynajęcie go od maja2017.Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny.Poprawę naszych finansów i uwolnienie się mamy od długów,karty,pożyczki.
11.  
Ojcze Pio, prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
12.  
Za wstawiennictwem sw. Ojca Pio i Sw. Jozefa w intencji znalezienia dobrego meza oraz potrzebne laski dla M. I. N. oraz calej rodziny.
13.  
Św. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo za Łukaszem i Agnieszką o łaskę nawrócenia i spowiedzi św. dla nich i łaskę zdrowia dla Łukasza.
14.  
Św Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo gdy błagam Jezusa Miłosiernego o nawrócenie mojego męża Pawła, o dary Ducha Świętego i przemianę jego serca i duszy.
15.  
O dobrego meza szczera mulość żeby Ala miala szczesliwa rodzine i dzieci
16.  
O Dar macierzyństwa
17.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i rodziny, zdrowie, pomyslność, siłę do pokonywania trudności, dary Ducha Św. Proszę o umiejętność podejmowania trafnych decyzji życiowych, miłość, dobrego męża, teściów.
18.  
Ojcze Pio wyproś dla mnie u Boga siłę do dokończenia aplikacji
19.  
Ojcze Pio zawierzam moja rodzinę, moje troski i problemy, proszę o rozwiązanie spraw z moją pracą i męża,o zdrowie dla Martynki, ochronę moich dzieci, poprawę sytuacji materialnej i bytowej, za dusze czyśćcowe
20.  
Ojcze Pio miej w opiece moją siostrę Anne. Proszę o zdrowie i stałą pracę.
21.  
Ojcze Pio, bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej mamy, by dobry Bóg uleczył ją z ciężkiej choroby.
22.  
O dar Ducha Świętego dla Basi i Zbyszka, o łaskę poczęcia zdrowego dzieciątka , o wiarę co góry przenosi, jedność i miłość.
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
25.  
Boże proszę błogosław Bartkowi, proszę o jego nawrócenie, uwolnienie od zła, wewnętrzną przemianę. I nadzieję i ufność Bogu. I żeby na swojej drodze spotkał przyszłą żonę. Proszę pomóż Kasi na studiach
26.  
Św. Ojcze Pio proszę, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moją chorobę aby wszystko wróciło do zdrowia.
27.  
Św. Ojcze Pio, proszę o dobrego męża, z którym założę szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Jeśli jest to możliwe, to niech będzie to ten, którego noszę w sercu. Dziękuję za Twoją opiekę i wstawiennictwo
28.  
O błogosławieństwo Boże dla szkoły i projektu.
29.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
30.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu ciężkim.W int MB,papieża,moich.
31.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
32.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,P,T,P,W,A,J,F,A,A,A,L,R i blisk.
33.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
34.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
35.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
36.  
Ojcze proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla siebie i bliskich,o radość nieba dla śp.bliskich,o pokój na świecie i w Ojczyznie
37.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
38.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
39.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty oraz aby zachowywała rozsądek w kontaktach z innymi ludźmi i umiała wybierać dobre znajomości.
41.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i zaufania dla rodziców Małgorzaty.2017-01-29 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio, dziękujemy za otrzymane łaski dla naszej rodziny, a szczególnie dla Małgorzaty.
2.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla Krystyny, Stanisława i Ewy oraz o pomoc w przezwyciężeniu trudności dla Ewy
3.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu ciężkim.W int MB,papieża,moich.
4.  
O łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Henryka Tkaczyka
5.  
O.Pio wyproś potrzebne łaski, pomóż przezwyciężyć problemy, błogosław w pracy.
6.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
7.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
8.  
Sw. Ojcze pio prosze o twoje wstawiennictwo za Janem i Wandą Aluchniami i Łukaszem poniewarz cierpią mąki czyśccowe oraz za Panią Jadzią Rękawek
9.  
Ojcze Pio prosze o zdrowie na duszy i ciele dla Franka,o Swiatlo Ducha Sw.dla Moniki odnalezienia drogi do Jezusa,dar cierpliwego pokornego serca dla mnie,o wzrost wiary i Milosci bozej w rodzinie
10.  
O znalezienie dobrego kawalera kandydata na meza dobrego meza szczera milosc szczesliwa rodzinę Ali oraz uzdrowienie z depresji fobii leków nerwicy natrectw
11.  
W intencji pomocy w pomyślnym rozwiązaniu wszystkich Eryka kłopotów. O wytrzymałość zdrowotną i psychiczną. O pomoc finansową i dobrą prace.
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
13.  
Zawierzam moja rodzinę, moje troski i problemy, proszę o rozwiązanie spraw z moją pracą i męża,o zdrowie dla Martynki, ochronę moich dzieci, poprawę sytuacji materialnej i bytowej, za dusze czyśćcowe
14.  
Proszę w intencji człowieka, którego kocham, o miłość i wspólne życie z nim
15.  
Prosze o dojrzalosc do zycia i gotowosc do waznych i odpowiedzialnych decyzji dla Mariusza
16.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,P,T,P,W,A,J,F,A,B,T,L,R i blisk.
17.  
Proszę o zaliczenie w pierwszych terminach wszystkich egzaminów w sesji.Proszę o wsparcie w szukaniu pracy przez dobrych ludzi.O poprawę finansów i błagam gorąco o wynajęcie urpagnionego mieszkania.O zdrowie.
18.  
Święty Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie mojego męża Sławka z choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie.
19.  
O szczęśliwe poczęcie dla Karoliny i Tomka.
20.  
Proszę o potrzebne łaski, zdrowie, miłość, dary i owoce Ducha Św., opiekę Bożą w małzeństwie i rodzinie. Chroń nas od złego, prowadź każdego dnia w relacjach z ludźmi i w rodzinie.
21.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
22.  
Ojcze Pio, proszę o dobrego męża, z którym założę szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Aby był to ten, którego kocham, jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą. O nawrócenie dla nas obojga. Dziękuję za Twoją opiekę
23.  
O uzdrowienie i uwolnienie córki Ewy.dziękuję za kazdy dzień spedzony zu nia
24.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
25.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
26.  
Dziękuję za otrzymane dary. Proszę o zdrowie dla córki i mamy o błogosławieństwo dla młodego małżeństwa. Jezu ufam Tobie. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
27.  
Ojcze Pio prosze o laske dobrego meza i zalozenia rodziny dla mnie i moich siostr, o blogoslawienstwo boze i potrzebne laski w rodzinie, a takze za dusze czysccowe. MB
28.  
O zdrowie dla mamy i taty.
29.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
30.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
31.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
32.  
Proszę o modlitwę za miłość w moim domu, radość i bezpieczeństwo mojego domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
33.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
34.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai,brak przerzutów. O zdrowie całej rodziny.
35.  
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych.
36.  
Za dusze czysćcowe
37.  
a dusze Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące
38.  
Ojcze Pio Dziękuję za otrzymane łaski Proszę pomoz moim dzieciom aby znalazly pracę i wnusio aby wyrósł na Szczęśliwego człowieka .
39.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
40.  
Panie Boże, proszę pomóż Bartkowi i wszystkim bliskim. Proszę o ukochaną osobę dla samotnych i przemianę naszych serc, żebyśmy przeszli przez życie dobrze czyniąc. I o Niebo dla zmarłych
41.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Mariusza,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.2017-01-31 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za wstawiennictwem św. Ojca Pio wielkiego orędownika w sprawach trudnych, Dobry Boże wysłuchaj mojej prośby o dar dobrego męża, szczęśliwej miłości, czystości, rozeznania woli Bożej trwania w pewnej relacji
2.  
o dar macierzyństwa dla mojej synowej, niech będa szczęśliwi a ja razem znimi
3.  
O Dar macierzynstwa
4.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie,aby wszystkie dolegiwości minęły i chroń mnie przed ciężką chorobą.Obdarz także zdrowiem moich synów.
5.  
Za dusze Śp. Janiny w 4 rocznicę śmierci oraz Śp Aleksandra w 3 rocznicę śmierci. Świeć Panie nad ich duszami
6.  
Dziękuję za otrzymane dary. Proszę o zdrowie dla córki i mamy, o błogosławieństwo dla młodego małżeństwa. Jezu ufam Tobie. Za dusze śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe.
7.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uwolnienie Łukasza od wszelkiego zła i odbudowę naszego związku. O nawrócenie nas obojga i Twoją opiekę.
8.  
Proszę o zdrowie dla Marii, Stefana i Justyny, o łaskę pracy i dary Ducha Świętego. Dla zmarłych dziadków proszę o łaskę nieba.
9.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w intencji spokoju duszy mojego zmarłego 5 lat temu Taty Jerzego Potyra.
10.  
O Życie Wieczne dla zmarłego Jana Lacha.
11.  
sw ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem prosze o dobrego wierzacego meza, zebym ja byla dobra wierzaca zona, o czystosc i sakrament malzenstwa
12.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
13.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski dla Aleksandry i Janusza Czulińskich , ich dzieci i wnuków.
14.  
Za opamietanie sie i zejscie na dobra droge za brata i jego bliskich. Aby z pomoca O.Pio odnalazl spokoj u Pana Boga
15.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
16.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
17.  
PROSZĘ o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Joanny i Karola,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
18.  
Ojcze Pio, proszę o nawrócenie i zdrowie dla mojego taty Jerzego.
19.  
Ojcze Pio, dziękujemy za otrzymane łaski dla naszej rodziny, a szczególnie dla Małgorzaty.
20.  
Powierzam Ci w opieke Mariusza aby zrozumial co jest w zyciu wazne, co warto zabiegac i walczyc. Prosze by w zyciu Mariusza pojawilo sie swiatlo, milosc i radosc plynaca z serca. Pomoz mu sie odnalezc.Amen
21.  
Mój Drogi Ojcze Pio z całego serca,na kolanach dziękuję za ogrom pięknej troski,pomocy,rozwiązania problemów.Proszę bądź dalej ze mną i rodziną.Chroń nas,ześlij nam prawdziwie dobrych i pomocnych ludzi!
22.  
Boże proszę o prawdziwą miłość dla Bartka, Tomka, Asi, Kasi, Eweliny, Przemka, Pawła, Gosi. O nawrócenie bliskich, zaufanie Bogu, pomoc w pełnieniu Jego woli i stawaniu się dobrymi ludźmi. Boże pomóż Bartkowi
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
O dar Ducha Świętego dla Basi i Zbyszka, o łaskę poczęcia zdrowego dzieciątka , o wiarę co góry przenosi, jedność i miłość.
25.  
Za śp. Marię , o spokój jej duszy
26.  
Proszę o błogosławieństwo boże dla mojego syna Igora .Intencja o jego zdrowie
27.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Krystiana. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Mariusza,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe.
28.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu ciężkim.W int MB,papieża,moich.
29.  
O błogosławieństwo Boże dla szkoły i projektu.
30.  
O łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Henryka Tkaczyka
31.  
O.Pio wyproś łaskę pracy,dary Ducha św.,opiekę Matki Najświętszej
32.  
Proszę o potrzebne łaski, zdrowie, miłość, dary i owoce Ducha Św., opiekę Bożą w małzeństwie i rodzinie.O.Pio zerwij silną więź męża z matką.Chroń nas od złego, prowadź każdego dnia w relacjach z ludźmi
33.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
34.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
35.  
Dziękuję za uzyskane łaski. Proszę Cię Ojcze miej w opiece moje dzieci i moją rodzinę. pomóż zażegnać problemy w rodzinie
36.  
a dusze Marii Świstowskiej Genowefy , Bolesława, Jana Gibas, zmarłych z rodzin Gibas Bieniaszewskich , Czarkowskich, Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i duszę w czyści cierpiące
37.  

Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
38.  
Sw. Ojcze pio prosze o twoje wstawiennictwo za Janem i Wandą Aluchniami i Łukaszem poniewarz cierpią mąki czyśccowe oraz za Panią Jadzią Rękawek
39.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
40.  
Uwielbienie Trójcy,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM i NSJ świata,rodz,przodków,pracy,pielgrz,P,T,P,W,A,J,F,A,B,T,L,R i blisk.
41.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.