Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” - Ojciec Pio.

02 lipca 2015. Czwartek.
Imieniny Jagody i Urbana  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-07-05 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka. proszę przyczyń się byśmy stali się rodziną
2.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski, proszę wstaw się u Boga i wyproś potrzebne łaski dla całej rodziny, a szczególnie dla Ewy żeby wyszła z nałogu a sprawy finansowe się wyjaśniły.
3.  
O nawrócenie mojego meza, napełnienie jego serca i umysłu miłością do mnie i syna, o uwolnienia mnie i meza od grzechów pokoleniowych i zdjęcie przekleństwa rzuconego na naszą rodzinę przez rodzinę Czyzyckich
4.  
Dziękczynna za zdrowie i życie Jasia oraz prośba o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny
5.  
Za Jana o Łaskę Żywej Wiary, Dary Ducha Św., o wszelkie potrzebne Łaski a szczególnie o zdanie egzaminów.
6.  
Św Ojcze Pio błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai.
Bóg zapłać za dotychczasowe łaski.
7.  
Prosze w intencji blogoslawienstwa w rodzinie Karkinskich, Pikulskich, za zmarlego Toma Karkinskiego, a takze w intencji zdjecia klatwy brzuconej przez rodzine Karkinskich na rodzine Danuty i Zbigniewa
8.  
Ojcze PIO uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
9.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie pracę i szczęśliwe życie dla córki syna i zięcia z okazji zbliżających się urodzin aby zawsze ufali Bogu módlmy się.
10.  
w intencji uwolnienia mojej rodziny od skutków grzechów pokoleniowych oraz grzechów podwójnej aborcji dokonanej przeze mnie, o łaskę znalezienia prazy w zawodzie.
11.  
Proszę cie św.Ojcze o pomoc w obronie pracy licencjackiej mojej córki niech Pan ma ją w swej opiece
12.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Dariusza, proszę Cię dobry Boże o jego wewnętrzna przemianę, aby stał się prawdomówny, uczciwy i porzucił swoje nałogi.
13.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
14.  
Kochany Ojcze- proszę zerwij przekleństwa, uroki, czary czy wszelkie zło jakie zostało rzucone na moją rodzinę, pomóż żyć w godności Dzieci Bożych. Wprowadź do nas pokój i miłość, wyprowadź nas na drogę do Ojca
15.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie aby z okiem było wszystko w porządku i błogosław mi w każdym dniu.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i dla moich synów,otocz także szczególną opieką mamę Lucynę,a Robertowi daj siłę w pokonaniu alkoholizmu.
17.  
Dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w naszej rodzinie.
18.  
Intencja przebłagalna zadośćuczynienie za grzechy moje i przodków,o uwolnienie od skutków działania zła w mojej rodzinie i o uwolnienie mnie i syna od skutków przekleństw i złorzeczeń. O uzdrowienie, zdrowie M.
19.  
Z podziękowaniem za otrzymane łaski , z prośbą o dalsze, o zdrowie, o prawdziwych przyjaciół, o odwzajemnioną miłość , o dar macierzyństwa , za Marka i w pewnej intencji.
20.  
Św. Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo proszę o łaskę zdrowia, miłości i szczęścia dla całej mojej rodziny a szczególnie o błogosławieństwo i opiekę Bożą dla mojego syna. Dawida
21.  
Za chrzesniaka Oskara o Boze Blogoslawienstwo i laske zdrowia
22.  
o Boże błogosławieństwo i wspracie Matki Bożej w znalezieniu pracy i ułożenia życia osobistego dla Anety
23.  
Proszę o wszelkie błogosławieństwo dla mojej rodziny,o zdrowie ,dobrą pracę-szczególnie na okres wakacji,o wyjście z tragicznej sytuacji finansowej i o dach nad głową.O nadzieję na lepsze jutro i siłę.
24.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące izmarłego Jana Prosi Jakub
25.  
Proszę o zgodę i miłość w domu, pogodzenie z negatywnymi wspomnieniami z przeszłości dla sióstr Ani i Eli.
26.  
Ojcze Pio dziękuję za wszystkie laski,proszę o zdrowie i powrór do pełni sił,o zdrowie i potrzebne laski dla bliskich,o łaskę nieba dla śp.taty i bliskich,proszę o uzdrowienie z kart,marazmu Mateusza
27.  
o dobrego męża dla Basi i łaskę bycia dobrą żoną, o łaskę zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego z prawa jazdy za pierwszym razem, o łaskę wiary i doświadczenia Bożej miłości dla całej mojej rodziny.
28.  
Proszę o zdjęcie uroków i przekleństw z mojej rodziny, o wyzdrowienie mojego męża Jana z choroby nowotworowej oraz łaskę nawrócenia stojących z dala od Boga moich dzieci Moniki i Joanny.
29.  
Proszę o nawrócenie i uwolnienie od sekty dla Adama, Bartka, Ali oraz rodziny Adama.
30.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
31.  
Ojcze Pio proszę spraw aby Krzysztof S nie rozbijał Martynie małżeństwa. Proszę niech dotrze do niego przykazanie Boże "Nie pożądaj zony bliźniego swego". Amen
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz. Prosi córka.
33.  
Dziękuję PANIE za Michała oraz Anię - błogosław im i nawróć ku TOBIE. Niech DUCH ŚW. zstąpi na całą naszą rodzinę i przemieni ją wg swojego odwiecznego zamysłu!
34.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
35.  
Proszę o potrzebne Łaski, Błogosławieństwo Boże. O cud uzdrowienia. Zdrowie dla moich dzieci i wnuczek. O pokój na świecie. Za dusze czyśćcowe. Uwolnienie od grzechów pokoleniowych i ich skutkóww naszej rodzi
36.  
Intencja przebłagalna zadośćuczynienie za grzechy moje, rodziców i przodków,o uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w mojej rodzinie i o uwolnienie mnie i rodziców od skutków przekleństw i złorzeczeń
37.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski, błogosław Bartoszowi
38.  
Za szczęśliwe wakacje w Bogu. O zdrowie dla Artura, Mariusza, Krystyny, Ryszarda, Ewy, o potrzebne Łaski dla Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie, za dusze czyśćcowe. Za ludzi, których zraniłem w swoim życiu.
39.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane dary i proszę o potrzebne łaski dla Aliny, zdrowie duszy i ciała, zdanie egzaminów. Panie Boże miej ją w swojej opiece. Jezu ufam Tobie.
40.  
Proszę o uzdrowienie z depresji dla Gosi, z nerwicy rodziców i zdrowie dla Bartka. Proszę O nawrócenie i uwolnienie od zła dla nas i Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Dziękuję za otrzymane łaski
41.  
Za Jadwigę i Marka o miłość, wierność i wzajemny szacunek a także o wszelkie potrzebne Łaski- w 26 rocznicę ślubu.2015-07-07 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za Sławka o Miłosierdzie Boże dla niego i jego najbliższych.
2.  
Proszę o pomyślne ułożenie się moich relacji z Kasią, żeby zechciała dać mi jeszcze szansę i żeby wszystko było między nami jak dawniej. Żebyśmy mogli być razem i żebyśmy byli ze sobą szczęśliwi.
3.  
Dziękuję za dotychczasowe dary, za zdaną maturę Julii, żeby wybrała dobry kierunek studiów i żeby dostała się na studia dzienne do Warszawy lub innego miasta. O szczęśliwe wakacje dla mnie i dla całej rodziny.
4.  
W intencji Bogusławy i Jerzego w trzynastą rocznicę ślubu.
5.  
Za śp. Zofię Vostrelovą, Władysławę Dietrych i Wojciecha Gromek - o pokój duszy i radość nieba. Za dusze czyśćcowe.
6.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę, mądrość oraz Błogosławieństwo Boże dla moich dzieci Joanny, Marty i Łukasza.
7.  
O Łaskę uzdrowienia dla Vincenta i o wszelkie potrzebne mu Łaski oraz o Dary Ducha Świętego dla jego rodziców Aliny i Jana.
8.  
Kochany Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,proszę o zdrowie dla bliskich
9.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej mamy z okazji 89 urodzin , niech żyje nam długo i szczęśliwie ,by nie chorowała kocham ja bardzo razem z moimi siostrami.
10.  
Prosze w intencji blogoslawienstwa w rodzinie Karkinskich, Pikulskich, za zmarlego Toma Karkinskiego, a takze w intencji zdjecia klatwy brzuconej przez rodzine Karkinskich na rodzine Danuty i Zbigniewa
11.  
Ojcze Pio prosze o cud widzenia, dla mojego syna Mateuszka..Prosze o uleczenie jego serduszka i glowki oraz innych narzadow..Polecam mego syna Twojej opiece. Bog zaplac za wszystkie laski.
12.  
Św. Ojcze Pio błagam o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. O pojednanie spokój i potrzebne łaski w rodzinie Gralów.
13.  
Ojcze PIO uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, byśmy wrócili do siebie i odbudowali miłość, która nas kiedyś połączyła.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie pracę i szczęśliwe życie dla córki syna i zięcia z okazji zbliżających się urodzin aby zawsze ufali Bogu módlmy się.
15.  
ojcze Pio wstaw się za mną abym znalazła prace w zawodzie oraz wyproś wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny, błogosławieństwo dla córki, uwolnienie z mąk czyścowych wszystkich zmarłych z mojej rodziny
16.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie mojego taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.

17.  
Panie Boże, prosze pomóż Norbertowi, Kasi, i bliskim. Prosze uwolnij mnie od zla, pychy, egoizmu. Wspieraj na drodze do Ciebie i daj nam Ducha Swietego. Prosze opiekuj sie moim orzyszlym mezem i bliskimi.
18.  
Św.Ojce Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie dla Marka i Grzegorza ,otocz szczególną opieką mamę Lucynę,a Robertowi pomóż wyjść z choroby alkoholowej.Proszę o zdrowie dla mnie.
19.  
Proszę o szczęśliwą podróż i rozwiązanie trapiącego problemu

20.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię wyproś mi uzdrowienie z choroby skóry i problemów ze wzrokiem.
21.  
Intencja przebłagalna zadośćuczynienie za grzechy moje i przodków,o uwolnienie od skutków działania zła w mojej rodzinie i o uwolnienie mnie i rodziców od skutków przekleństw i złorzeczeń. O łaskę przebaczenia
22.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
23.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich moich spraw. Proszę też o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą, pełną rodzinę.
24.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Dariusza, proszę Cię dobry Boże o jego wewnętrzna przemianę, aby stał się prawdomówny, uczciwy i porzucił swoje nałogi.
25.  
Intencja przebłagalna zadośćuczynienie za grzechy moje, rodziców i przodków, o uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w mojej rodzinie i o uwolnienie mnie Alicji od skutków przekleństw i złorzeczeń.
26.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i przyjaciół, o stałą,dobrą pracę.Proszę o zdrowie ,pracę i wyjście z tragicznej sytuacji finansowej dla moich rodziców oraz za dusze czyśćcowe.
27.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące izmarłego Jana Prosi Jakub
28.  
o Boże błogosławieństwo w znalezieniu pracy i ułożenia życia osobistego dla Anety, o łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla mamy, rodziny i znajomych, za Dusze Czyśćcowe.
29.  
Drogi Ojcze poprowadź moją córkę Dominikę, pomóż jej wybrać szkołę i ją skończyć oraz wskaż jej zawód, daj aby talenty, które posiada zakwitły na Chwałę Bożą. O pomyślność narzeczeństwa Dominiki i Dawida.
30.  
Za dusze czyśćcowe. O szczęśliwe wakacje w Bogu. Za ludzi, których zraniłem w swoim życiu. A także o zdrowia dla Artura, Ryszarda. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie.
31.  
Proszę o nawrócenie zatwardziałych grzeszników i za dusze w czyśćcu
32.  
PANIE uwolnij mnie i całą moją rodzinę od wszelkiego zła, które w jakikolwiek sposób nas niszczy i odciąga od CIEBIE. Przebacz też wszystkie grzechy naszym przodkom. Ojcze Pio módl się za nami.
33.  
Ojcze Pio, proszę o siłę, wytrwałość i mądrość dla Aleksa oraz pozytywny skutek terapii. Błagam, pomóż uratować to dziecko!
34.  
Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka. proszę przyczyń się byśmy stali się rodziną
35.  
O radość nieba dla Adama i Jana, opiekę, potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże dla córki, uwolnienie od grzechów pokoleniowych. Dziękuję za otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
36.  
Św. Ojcze Pio proszę spraw aby Krzysztof St. zrozumiał, że żyjąc z rozwódką żyje w grzechu. Sprowadź go proszę na właściwą drogę. Amen
37.  
Proszę o szczęśliwe wakacje, o dobrą pracę dla Mai, Marleny i Sylwii, dziękuję za otrzymane łaski, proszę za bliskich - żywych i zmarłych
38.  
Proszę o Łaskę Ufności , zdrowie ,światło, prace i pomyślność w Bogu wiadomych sprawach
39.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.2015-07-12 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich,Za nawrócenie grzeszników,Za dusze zmarłe spoczywające na cmentarzu w Kurowie.
2.  
Za Krysię o zdrowie, uregulowanie sytuacji rodzinnej i wszelkie potrzebne Łaski.
3.  
Ojcze Pio proszę o dobrą pracę i błogasławieństwo w życiu. Wstaw się za mną. Pamiętaj także o małym Wiktorze, Wiktorii, Agacie i Dominice.
4.  
ojcze Pio proszę o wstawiennictwo i wyproszenie nawrócenie dobra spowiedź mojego tata Romana, uleczenie go z depresji, ciężkiej nerwicy i leków oraz uzdrowienie mojej babci z choroby psychicznej.
5.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo za zmarlych z naszej rodziny, przyjaciol i znajomych a szczegolnie za mamę Lidię i brata Waldemara.
6.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
7.  
Z podziękowaniem za otrzymane łaski , z prośbą o dalsze, o zdrowie dla całej rodziny, o cierpliwość i sprawiedliwość, o prawdziwych przyjaciół, o odwzajemnioną miłość , o dar macierzyństwa i w pewnej intencji.
8.  
W intencji dziękczynnej - za 45 lat małżeństwa Krystyny i Ryszarda.Za szczęśliwe wakacje. O zdrowie dla Artura, Mariusza, Ewy, o potrzebne Łaski dla Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie, za dusze czyśćcowe
9.  
O miłość i zrozumienie w rodzinie oraz o wszelkie błogosławieństwa dla Ilony i Anety mich córek.
10.  
Kochany Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski,proszę o uzdrowienie z chorób i powrót do pełni życia,o uzdrowienie duszy Mateusza,o bezpieczne podróże dzieci samochodem,o łaskę nieba dla śp.taty
11.  
Za Alicje Byrska-łaskę nawrócenia i oderwania od złego.
12.  
Ojcze Pio proszę wskaż mi drogę życiową, bo ciągle nie widzę sensu życia.
13.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
14.  
O zdrowie dla mnie i rodziców.Intencja przebłagalna jako zadośćuczynienie za grzechy moje, rodziców i przodków ze strony mamy Doroty,taty Piotra o uwolnienie mnie i rodziców od skutków przekleństw
15.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla moich synów i dla mnie.Otocz takze opieką moją mamę Lucynę,a Robertowi pomóż wyjść z nałogu alkoholowego.
16.  
Proszę o pomoc w sprawach mieszkaniowych, finansowych dla Celiny , Eryka. Aduni i Kasi.O zdrowie i opiekę w naszym codziennym życiu. Celina
17.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące izmarłego Jana Prosi Jakub
18.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
19.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i przyjaciół, o stałą,dobrą pracę.Proszę o zdrowie ,pracę i wyjście z tragicznej sytuacji finansowej dla moich rodziców oraz za dusze czyśćcowe.
20.  
Święty Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o opiekę nad Bartoszem. Bóg zapłać
21.  
Boże nawróć w pełni moje sercu i daj całkowicie Tobie zaufać. Ojcze Pio wstawiaj się za mną, abym żył pełnią życia chrześcijańskiego w Chrystusie.
22.  
Proszę o modlitwę za Krzysztofa S., aby zrozumiał, że żyjąc z rozwódką żyje w wielkim grzechu. Boże proszę sprowadź go proszę na właściwą drogę. Amen
23.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz. Prosi córka. Bóg zapłać.
24.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
25.  
Sw Ojcze Pio prosze ulecz mnie z leku, uwolnij nas od zla. Prosze o Ducha Swietego, nawrocenie, zdrowie duszy i ciała dla bliskich i mnie. Proszę ulecz Gosie z depresji, rodzicow z nerwicy.
26.  
Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka. Proszę, byśmy stali się rodziną.
27.  
O pokój w sercu dla mnie i mojej córki, zdrowie i potrzebne łaski, Błogosław mojej rodzinie każdego dnia. Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary.
28.  
Dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną i moimi bliskimi oraz o potrzebne łaski2015-07-14 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji Bogu wiadomej
2.  
O nawrocenie,wyzwolenie z nalogow osob Bogu wiadomych.O Boze blogoslawienstwo i rozwiazanie trudnych spraw.Za dusze w czysccu cierpiace.O szczesliwy porod i potomstwo.
3.  
Za Wandę o zdrowie i wszelkie potrzebne Łaski.
4.  
Św Ojcze Pio proszę Cię o nawrócenie syna i Dary Ducha Św dla niego.Uwolnij go Św Ojcze Pio od zgubnych nałogów i pokaż drogę do Pana Boga. Ojcze chroń naszą rodzinę od chorób od zła i od nieszczęść.
5.  
o dobrego męża dla Basi i łaskę bycia dobrą żoną, o łaskę dobrego przygotowania się do egzaminu teoretycznego i praktycznego z prawa jazdy , o łaskę wiary i doświadczenia Bożej miłości dla całej mojej rodziny.
6.  
Ojcze Pio wyproś u BOGA łaskę nawrócenia dla mnie i mojej rodziny. Niech dobry BÓG wyrwie nas z mocy złego, przemieni i sprawi, że będziemy pełnić JEGO wolę.
7.  
Za świętej pamięci Marię, Annę, Władysława i wszystkich zmarłych oraz o błogasławieństwo w życiu dla Janiny, Romana, Jacka.
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla Zosi.
9.  
ojcze Pio proszę o wstawiennictwo i wyproszenie nawrócenie dobra spowiedź mojego tata Romana, uleczenie go z depresji, ciężkiej nerwicy i leków oraz uzdrowienie mojej babci z choroby psychicznej.
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i spokojne życie dla mamy Lucyny.Spraw,abym jak najszybciej się z nią zobaczyła.Proszę o uwolnienie Roberta z choroby alkoholowej i od agresji jaką w sobie ma i aby szanował mamę
11.  
Kochany Ojcze Pio proszę o uzdrowienie,o pracowitość i odwagę dla Mateusza w pracy,o zdrowie i bezpieczenstwo na drodze dla dzieci i Bronka,prosze o laske nieba dla sp.taty i bliskich
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
13.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące izmarłego Jana Prosi Jakub
14.  
Ojcze Pio proszę o fajnego, dobrego i pasującego do mnie charakterem faceta, którego pokocham ze wzajemnością. Faceta, który będzie chciał założyć rodzinę i założy ją ze mną. Dziękuję.
15.  
Święty Ojcze Pio proszę przez Twoje wstawiennictwo o zdrowie dla Sławka, uwolnienie z choroby nowotworowej i Boże Błogosławieństwo dla naszej rodziny.
16.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o radość nieba dla kochanego taty, opiekę, potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże dla córki, uwolnienie od grzechów pokoleniowych.Dziękuję za wszystkie dary
17.  
Proszę o błogosławieństwo w znalezieniu dobrego męża i założeniu rodziny.O dobrą,stałą pracę dla mnie i rodziców. O nawrócenie siostry i uzdrowienie relacji w rodzinie. O siłę i wiarę w lepsze jutro.
18.  
Ojcze Pio proszę nawróć Krzyśka, proszę uwolnij go spod złego wpływu M., proszę spraw aby zrozumiał, że żyjąc z rozwódką żyje w wielkim grzechu. Boże proszę sprowadź go na właściwą drogę. Amen
19.  
Proszę o uwolnienie z lęku i lenistwa dla Kasi, dla Gosi i Norberta uwolnienie z depresji, dla brata dobra pracę. O nawrócenie, uwolnienie od zła, Ducha Świętego, prawdziwe przyjaźnie i zdrowie dla nas
20.  
Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla mnie , męża i córki prosi Maria. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać
21.  
Za ludzi, których zraniłem w swoim życiu. Za szczęśliwe wakacje w Bogu. O zdrowie dla Artura, Mariusza, Krystyny, Ryszarda, Ewy, o potrzebne Łaski dla Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie, za dusze czyśćcowe.
22.  
Proszę o zdrowie,przyjaźnie i miłość w życiu. Proszę o poprawienie się sytuacji finansowej w mojej rodzinie.Proszę o zdrowie dla mamy i łaski potrzebne dla moich bliskich. Proszę za bliskich zm. i dusze czyśćcu
23.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski Bóg zapłać.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.