Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Czyń dobro gdziekolwiek jesteś, aby każdy mógł powiedzieć “ to jest dziecko Chrystusa “. Znoś utrapienia, choroby, cierpienia z miłości do Boga i dla nawrócenia biednych grzeszników. Podtrzymuj słabego, pocieszaj tego co płacze” - Ojciec Pio.

23 maja 2015. Sobota.
Imieniny Dezyderiusza, Iwony i Emilii  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2015-05-24 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Kochany Ojcze, wypraszaj łaskę nawrócenia dla męża Piotra, dary pracowitości,chęci do nauki. Proszę o uzdrowienie z kłopotliwych i nieprzyjemnych chorób Karoliny i Urszuli.Proszę o dar uwolnienia z zadłużenia.
2.  
Proszę o łaskę mocnej wiary w walce z moimi lekami i fobiami.
3.  
Boże przenajświętszy wysłuchaj moich modlitw i ratuj przez wstawiennictwo Świętego Ojca Pio, niech się stanie wola twoja Boże
4.  
Św Ojcze Pio proszę o modlitwę aby Dobry Bóg uzdrowił małą Amelkę z choroby nerek.
5.  
Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę aby Karolina pokochała mnie tak jak ja ją kocham i abyśmy stworzyli wspaniałą parę.
6.  
Św.Ojcze Pio proszę o nawrócenie Marcina,o uzdrowienie relacji w małżeństwie Moniki i Marcina,o dar macierzyństwa dla Agnieszki,o zdrowie duszy i ciała dla Daniela, dary Ducha Św. dla całej rodziny.
7.  
Święty Ojcze Pio, daj mi dobrego męża, postaw tego mężczyznę na mojej drodze życiowej. Jeśli jest nim Filip, pokieruj naszą znajomością w odpowiedni sposób, zaopiekuj się nami.
Ela
8.  
Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie mojej Babci Gizeli, która jest światłem mojego życia
9.  
Za duszę ŚP. Mariana Bednarczyka, aby dostąpiła życia wiecznego
10.  
O łaskę Miłosierdzia Bożego, przebaczenie wszelkich win i grzechów dla ś.p Marysi.
11.  
Św. Ojcze Pio! Prosimy o potrzebne łaski dla całej rodziny, zdrowie i pomoc w rozwiązywaniu problemów, szczególne wsparcie dla Joanny i Adama w ich problemach.
12.  
Proszę św. Ojcze Pio proszę dopomóż Julii, żeby zdała maturę, a jej wyniki pozwoliły jej na dostanie się na studia dzienne na UW lub UT
13.  
O pomyślny przebieg spraw sądowych oraz dar przebaczenia w rodzinie.
14.  
Proszę za sobą samą, za Piotrem, Andrzejem naszymi domami rodzinami i nieprzyjaciółmi.
15.  
O swietosc Kosciola.
16.  
Intencja przebłagalna jako zadośćuczynienie za grzechy moje , rodziców i przodków ze strony mamy Doroty i taty Piotra
17.  
Proszę o łaski płynące z przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej dla syna Rafała oraz wszelkie łaski dla córki Igi w pierwszą rocznicę urodzin, a Matkę Przenajświętszą proszę o opiekę nad dziećmi i moją rodziną.
18.  
Św.Ojcze PIO wyproś u BOGA MOŻLIWOŚĆ spłaty długów, które zaburzają spokój i zdrowie w rodzinie, o powodzeniew interesach, wytrwałość, spokój, zdrowie i miłość dla małż.Katarzyny i Krzysztofa oraz dla ich synów
19.  
Panie daj mi łaskę poznania czego w moim sercu Ci jeszcze nie oddałem i spraw, abym cały stał się Twój i zapłonął ogniem Ducha Św.
20.  
Św. Ojcze Pio, błagam Cie o pracę i zdrowie dla mamy, o wszelkie łaski dla Ani i mojej rodziny, za Dusze Czyśćcowe i ś.p. mojego tatę, za M. i uzdrowienie chorych znajomych. Dziękuję. Amen
21.  
Ojcze Pio proszę o mężczyznę, w którym zakocham się ze wzajemnością i z którym założę rodzinę. Dziękuję.
22.  
Za mojego syna o nawrócenie i przemianę życia.
23.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, o szczęśliwe rozwiązanie dla synowej, pracę dla syna, opiekę Bożą dla całej rodziny.
24.  
W intencji ks.Artura Adamczaka i Ojca Piotra Ferfeckiego o łaskę świętości, wierności Jezusowi,boże blogoslawienstwo,zdrowie duszy i ciała,swiatlo i dary Ducha Św
25.  
Sw. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie,aby operacja okazała się udana i bol minał.Otocz także szczególną opieką mamę Lucynę i daj siłę Robertowi w walce z alkoholizmem.Proszę o łaskę zdrowia dla Barbary.
26.  
Dziekczynno-błagalna w 6 rocznicę ślubu Marty i Stanisława.
27.  
Ojcze Pio dziękuje za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo dla chorej na białaczkę Joanny
28.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
29.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zdrowie dla jana prosi Jaku
30.  
Św Ojcze Pio, proszę o światło Ducha Świętego w naszych wyborach, o nawrócenie, uwolnienie od zła, zdrowie duszy i ciała, o przemianę i pomoc w uzyskaniu postawy dziecięctwa Bożego. Dziękuję za wszystko.
31.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny,dobrą,stałą pracę, zdrowie,pokój w rodzinie.Proszę o dobrego męża i przyjaciół,nadzieję na lepsze jutro i wyjście z trudnej sytuacji finansowej.
32.  
Proszę o łaski potrzebne dla Ewy i jej bliskich, o dobrą pracę dla Mai, Sylwii i Marleny, o ulgę dla cierpiących, bliskość dla samotnych, nawrócenie dla grzeszników
33.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
34.  
Prosze o modlitwe o uwolnienie od przeklenstw i ich konsekwencji, grzechow miedzypokoleniowych o uzdrowienie i Blogoslawienstwo i Milosierdzie Boze dla mnie i osob bliskich memu sercu. O zdrowie dla Dimi i Z.J
35.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK.
36.  
Święty O. Pio proszę o uzdrowienie z nowotworu dla Heleny i Zosi.
37.  
O radość nieba dla Adama,opiekę, potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże dla córki. Dziękuję za otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
38.  
Proszę o uzdrowienie z nowotworu i przerzutów. Uwolnienie z grzechów pokoleniowych, uroków i przekleństw całej Rodziny. O potrzebne Łaski, Błogosławieństwa. O przyjaciela, miłość. Dziękuję za opiekę
39.  
Proszę o uzdrowienie dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo i potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Jolanty, o nawrócenie dla Ryszarda, o pokój na świecie i za dusze w czyśćcu cierpiące.
40.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
Św Ojcze Pio dziękuję za łaski, których nam udzielasz i proszę o zdrowie dla mnie, żebym dała radę opiekować się córeczką, łaskę Chrztu Św dla Niej oraz za dusze w czyścu cierpiące Krystyny,Józefa i Marianny.2015-05-26 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia dla chorej na białaczke Joanny.
2.  
Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę aby Karolina pokochała mnie tak jak ja ją kocham i abyśmy stworzyli wspaniałą parę.
3.  
Proszę o zgodne,szczęśliwe małżeństwo.O nawrócenie,przemianę życia dla wszystkich ludzi,którzy oddalili się od Pana i błogosławieństwo dla wszystkich rodzin.Za dusze zmarłe by mogły cieszyć się wiekuistą chwałą
4.  
Św. Ojcze Pio proszę o Niebo dla ś.p. taty Mariana i wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Amen
5.  
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, siły w trudach życia codziennego, pomoc w wyjściu z problemów finansowych oraz Bożą Opiekę w każdym dniu.
6.  
prosze o modlitwe w intencji sp.Heleny
7.  
Proszę o błogosławieństwo Boga dla Żony i Mamy
8.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
9.  
o dobrego męża dla Basi i łaskę bycia dobrą żoną.
10.  
W intencji Estery o uwolnienie z mocy złego ducha,boze blogoslawienstwo,zdrowie duszy i ciala,o mądrość i odwagę oraz dary i charyzmaty Ducha Sw.
11.  
Święty Ojcze Pio w dniu dnia Matki proszę o wstawiennictwo za duszę mojej mamusi w kolejną rocznicę śmierci ,aby dostąpiła Królestwa Bożego.
12.  
O błogosławieństwo i zdrowie Mateusza Czarnogórskiego.
13.  
Św. Ojcze Pio! Proszę o zdrowie dla naszej rodziny, szczególnie dla synka Tobiasza i mojej Matki Chrzestnej! Daj nam wsparcie duchowe i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
14.  
Maryjo. Proszę Cię o opiekę nad naszym synkiem Wiktorem. Pomoc w radzeniu sobie ze złymi emocjami i dar posłuszeństwa. Proszę Cie za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II o siłę, wiarę i pokój w rodzine
15.  
W intencji Ojca Andrzeja Smolki i ks.Jarosława Cieleckiego o łaskę świętości,wierności Jezusowi,o zdrowie duszy i ciała,pokoj serca oraz dary Ducha Św.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z nowotworu i przerzutów. O potrzebne Łaski i Błogosławieństwo.O ukochaną osobę, przyjaciela. Dziękuję za opiekę. Wstaw się za mną u Boga proszę.
17.  
Za przesladowanych chrzescjian.
18.  
Intencja przebłagalna za grzechy przodków i uzdrowienie międzypokoleniowe
19.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaski potrzebne dla Anny i Bogusława
20.  
O łaskę rodzicielstwa dla Beaty i Piotra.
21.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
22.  
Swiety Ojcze Pio prosze pomoz nam zachowac nasze malzenstwo. Prosze Cie aby moj maz wycofal pozew rozwodowy i abysmy mogli znowu byc szczesliwi.
23.  
Za moją córkę aby znalazła sobie pracę.
24.  
Św.Ojcze PIO wyproś u BOGA MOŻLIWOŚĆ spłaty długów, które zaburzają spokój i zdrowie w rodzinie, o powodzeniew interesach, wytrwałość, spokój, zdrowie i miłość dla małż.Katarzyny i Krzysztofa oraz dla ich synów
25.  
BOŻE za wstawiennictwem św. Ojca Pio obdarz mnie charyzmatem wiary i uczyń ze mnie Twoje narzędzie, abym pełnił Twoją wolę z całkowitym oddaniem i radością.
26.  
O spokój wieczny za duszę Zofii Bachul
27.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uwolnienie Gosi z depresji, dobry wybór drogi życiowej dla Tomka, zdrowie duszy i ciała, nawrócenie, Ducha Świętego, wewnętrzną przemianę, dziecięctwo Boże dla bliskich i dla mnie
28.  
Ojcze Pio proszę o mężczyznę, w którym zakocham się ze wzajemnością i z którym założę rodzinę. Proszę też o zdrowie dla mnie, mojej rodziny i znajomych. Dziękuję.
29.  
Proszę o pomoc w trudnej sprawie, spokój i potrzebne łaski w rodzinie Gralów i Ladzńskich.
30.  
proszę o wszelkie łaski Boże dla Krzysztofa w 8 rocznice urodzin aby Bóg zawsze przy nim czuwał
31.  
Kochany Ojcze dziękuję za moją Mamę, niech Bóg będzie uwielbiony w każdej matce. Błogosław matkom w wychowaniu, dodaj sił i mądrości.Niech każda matka wychowa dziecka na zgodnie z Planem Bożym.Amen
32.  
W intencji zdrowia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za ludzi, których zraniłem w swoim życiu.
33.  
Ojcze Pio dziekuję za wszystkie łaski,proszę o uzdrowienie i siłę,o zdrowie i potrzebne laski dla bliskich,o zdrowie dla mamy,proszę o łaskę nieba dla śp.taty,babci i chrzestnego,o zalatwienie spraw mieszkania
34.  
Ojcze Pio, błagam pomóż wyrwać Aleksa z nałogu. Pomóż uratować to dziecko!
35.  
Święty Ojcze Pio proszę o dobrą i stałą pracę dla mnie Alicji. Proszę o siły do życia i radość życia. Bóg zapłać.
36.  
Św.Ojcze Pio z okazji Dnia Matki proszę o potrzebne łaski dla mojej Kochanej Mamy Lucyny,niech Pan Bóg blogosławi jej w każdym dniu i otoczy ją szczególną opieką.
37.  
Proszę o łaski potrzebne dla mojej Mamy, jak i za śp. Mamę chrzestną
38.  
Proszę o Łaskę Ufności , zdrowie ,światło, prace i pomyślność w Bogu wiadomych sprawach
39.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy i błogosław nam w każdym dniu.
40.  
Proszę Cię Św.Ojcze Pio o wstawiennictwo za duszę czyścową mojej kochanej Mamy Krystyny w rocznicę 11-go miesiąca odejścia do Pana. Św Ojcze Pio dopomóż by jak najszybciej Jej dusza dostąpiła chwały niebieskiej
41.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.2015-05-31 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia z SM dla Mariusza
2.  
Ojcze Pio pomóż w rozwiązaniu konfliktu w mojej rodzinie aby zapanowała zgoda.. aby odeszło zło .w intencji rodziców dziadków teściów znajomych z rodziny aby otrzymali zbawienie duszy. Ojcze Pio pomóż nam
3.  
Mając ufność w Miłosierdzie Boże oraz w Twoje wstawiennictwo ŚW. Ojcze PIO z całego serca proszę uproś łaskę trwałego zdrowia dla Sylwii, aby obecne problemy zdrowotne znikły. nAla
4.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie i dużo sił do życia i pracy dla mojej ukochanej mamy Bożeny
5.  
Za swiezo upieczonych malzonkow Magdalene i Pawła Stalmach.
6.  
Za dobre rozeznanie w sprawie małżeństwa Marty i Piotra, za pracę dla nich, wyjście z nałogu alkoholowego Piotra. Za zdrowie i wszelkie łaski dla Bartusia.
7.  
Św.Ojcze PIO wyproś u BOGA łaskę spłaty długów, dobre prowadzenie firmy, wytrwałość, spokój, zdrowie i miłość dla małż.Katarzyny i Krzysztofa i ich synów. Proszę o pomoc dla męża w trudnej sprawie. Bóg Zapłać!
8.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
Ela
9.  
Prosze Cie Ojcze Pio o zdrowie dla Mateuszka. O dar widzenia oraz poruszania sie, jesli taka jest wola Boska.
10.  
Św. Pio proszę o łaski dla Julii, żeby zdała maturę a jej wyniki pozwoliły dostać się na Uniwersytet Warszawski lub Uniwersytet Toruński. Miej Julię pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
11.  
O Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, wyzwolenie z nałogów i uleczenia, a także przemianę życia dla bliskich mi osób. Za zmarłych aby mogli dostąpić nieba.
12.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców:Anny i Czesława oraz Pani Krystyny, o dar miłości Marka, o dar macierzyństwa oraz w pewnej intencji.
13.  
Św.ojcze pio proszę o opiekę i zdrowie dla wioletty kosowskiej,o opiekę dla Michała,który zdaje maturę i egzaminy zawodowe w tym roku,o opiekę nad moja osoba,abym była mądra i spokojna,za dusze leszka pelki
14.  
W intencji Aliny o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Jezu ufam Tobie.
15.  
W intencji przeblagalnej Najsw.Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie popełnione zło i grzechy w moim zyciu z prośbą o łaskę swietosci,dary Ducha Sw. Estera
16.  
o łaskę godnej pracy i ułożenia życia osobistego, o łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla mamy, o łaskę nawrócenia w rodzinie i uzdrowienia chorych przyjaciół, za Dusze Czyśćcowe proszę Cię św. Ojcze Pio.
17.  
Proszę o zdrowie, siły i opiekę dla taty Mirosława.
18.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych,błogosław nam w każdym dniu.
19.  
Proszę cię św ojcze pio o uzdrowienie Dariusza z sm i Artura z sm oraz o zbawienie duszy Ryszarda
20.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny a w szczególności dla mamy. Proszę Cię też o dobrego męża i zdrowe dzieci dla mnie oraz dla Marty. Dziękuję.
21.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla Karoliny i zdanie egzaminów na studiach
22.  
Boże Ojcze błogosław i chroń od nieszczęścia, złej woli ludzi WSZYSTKIM DZIECIOM z naszej rodziny
23.  
Św. Ojcze Pio wypraszaj Boże błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i szczęśliwą podróż dla Nataszy, Michała, Jana i Ireny. Amen
24.  
Za duszę ŚP. Mariana Bednarczyka, aby dostąpiła życia wiecznego
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
26.  
Święty Ojcze Pio proszę o dobrą i stałą pracę dla mnie Alicji.
27.  
Kochany Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski,proszę o uzdrowienie i siłę,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o łaskę nieba dla śp.babci Jasi,taty i chrzestnych,o załatwienie spraw mieszkaniowych,zachowku
28.  
O zdrowie dla rodziców.Intencja przebłagalna jako zadośćuczynienie za grzechy moje, rodziców i przodków ze strony mamy Doroty i taty Piotra, o zdjęcie uroków i wszelkich przekleństw ze mnie i moich rodziców.
29.  
Boże nawróć mnie w pełni ku Tobie. Stwórz we mnie serce czyste, które brzydzi się grzechem i jest w pełni otwarte na Ciebie i Twoją łaskę.
30.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
31.  
Św.Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia, potrzebne Łaski, Błogosławieństwo, Ducha Świętego,Wstawiennictwo u Boga. Uwolnienie od grzechów pokoleniowych Rodziny całej. O przyjaciela, miłość, siłę w pracy,dziękuję
32.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
33.  
Proszę o zdrowie dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za duszę śp.Stefanii i Franciszka.
34.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
35.  
Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka. Spraw byśmy stali się rodziną.
36.  
Proszę o łaski potrzebne dla Ewy i jej bliskich, o zdrowie, szczęśliwą podróż, o prace, łaskę nawróceń i za dusze w czyśćcu
37.  
Św Ojcze Pio prosze o sily do pracy dla bliskich, uzdrowienie z depresji dla Gosi, pomoc w wyborach życiowych dla Tomka i zebysmy kochali calym sercem, pomoz nam byc lepszymi ludzmi
38.  
Sw.Ojcze Pio prosze wymodl potrzebne laski dla pewnej osoby2015-06-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji chorego na bialaczke szpikowa 18-letniego Mateusza.
2.  
Ojcze Pio pomóż w rozwiązaniu konfliktu w mojej rodzinie aby zapanowała zgoda.. aby odeszło zło .w intencji rodziców dziadków teściów znajomych z rodziny aby otrzymali zbawienie duszy.
3.  
Kochany Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,prosze o łaskę nieba dla śp.taty,babci i Chrzestnego,proszę o zdrowie i potrzebne laski dla bliskich,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych
4.  
W intencji sp.Heleny o spokoj duszy i radosc wieczna.O odpuszczenie grzechow aby mogla dostapic nieba i ogladac Pana Boga twarza w twarz
5.  
Serdecznie proszę za przyczyną Sw.Ojca Pio o łaskę trwałego zdrowia dla Sylwii.Ojcze Niebieskie wysłuchaj mnie w Swoim miłosierdziu. matka
6.  
Błagam o zdrowie i życie mojej córeczki Mai zmagającej się z chorobą nowotworową Bóg zapłać za dotychczasowe Łaski.
7.  
św. Ojcze Pio proszę o pracę i ułożenie życia osobistego, o zdrowie dla mamy, znajomych i nawrócenie w rodzinie, za Dusze Czyśćcowe, za śp. mojego taty
8.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za wysłuchanie próśb,opiekę,otrzymane Łaski Błogosławieństwo. Proszę wstaw się za mną.
9.  
Św.Ojcze PIO wyproś u BOGA łaskę spłaty długów, dobre prowadzenie firmy, wytrwałość, spokój, zdrowie i miłość dla małż.Katarzyny i Krzysztofa i ich synów. Proszę o pomoc dla męża w trudnej sprawie. Bóg Zapłać!
10.  
O zdrowie dla mnie i rodziców.Intencja przebłagalna jako zadośćuczynienie za grzechy moje rodziców i przodków ze strony mamy Doroty,taty Piotra o zdjęcie uroków i wszelkich przekleństw ze mnie i moich rodziców
11.  
Umiłowany Święty Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę dobrych wyników badań i powrót do zdrowia.
12.  
Proszę o wszelkie łaski Boże dla Martyny w 18 rocznicę urodzin
13.  
Proszę o zgodę i miłość w domu, pogodzenie się z negatywnymi wspomnieniami z przeszłości, dla mojej siostry Anny,którą bardzo kocham.
Ela
14.  
W intencji Panu Bogu wiadomej
15.  
Św. O.Pio dopomóż i módl sie za nami nieustannie, opiekuj i chroń.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie,aby noga po operacji zagoiła bez komplikacji.Otocz opieką moich synów i mamę Lucynę.
17.  
o dobrego męża dla Basi i łaskę bycia dobrą żoną.
18.  
proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
19.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
20.  
O łaskę zdrowia, siły i długie spokojne życie dla Mirosława.
21.  
Proszę o potrzebne łaski dla mojego syna oraz o nawrócenie i dobrą spowieć
22.  
Proszę o uzdrowienie Marzanny z nerwicy, Gosi z depresji, nawrócenie bliskich, uwolnienie od zła i wewnętrzną przemianę, pomoc w życiu w czystości. Żeby Duch Święty nauczył nas kochać i za przyszłego męża
23.  
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny Gawart, pracę, zdrowie, uzdrowienie relacji w rodzinie, nawrócenie siostry,dobrego męża i przyjaciół, wyjście z b. trudnej sytuacji finansowej i za dusze czyśćcowe.
24.  
Kochany Ojcze, wstawiaj się za moimi dziećmi, pomóż odkryć powołanie i zrealizować je zgodnie z Bożą Wolą.Rodzicom daj łaskę wytrwania, pomóż w dochowaniu Rodziców i opiece nad nimi. Bogu niech będą dzięki.Amen
25.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i zdrowe dzieci oraz o zdrowie dla mnie i mojej rodziny a w szczególności dla mojej mamy. Dziękuję.
26.  
Stwórz we mnie serce czyste Boże! Nawróć mnie ku Tobie i obdarz łaską prawdziwej żywej wiary i ufności, abym mógł żyć pięknie i pełnić Twoją wolę. Zmiłuj się nade mną i moją całą rodziną.
27.  
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa w Duchu Świętym prosimy o błogosławieństwo, zdrowie oraz szczęśliwą podróż i pobyt za granicą dla Nataszy, Michała i Jana.Amen.
28.  
O przebłaganie za grzechy moje,za grzechy przodków moich dzieci,o uzdrowienie z grzechów pokoleniowych dla całej mojej rodziny.Jezu ufam Tobie.
29.  
W intencji ludzi, których zraniłem w swoim życiu. A także o zdrowia dla Artura, Ryszarda i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda. O pokój na świecie. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
30.  
W intencji Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci z rodzinami o boże błogosławieństwo, uwolnienie od wszelkiego zła, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
31.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Aleksandry i Małgorzaty, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Proszę oddal od nas naszych nieprzyjaciół. Bóg zapłać.
32.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny i zdrowie dla mojej siostry.
33.  
Ojcze Pio, błagam pomóż wyrwać Aleksa z nałogu. Pomóż uratować to dziecko!
34.  
O radość nieba dla kochanego taty,opiekę, potrzebne łaski, zdrowie, Błogosławieństwo Boże dla córki. Dziękuję za otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
35.  
Proszę o Łaskę Ufności , zdrowie ,światło, prace i pomyślność w Bogu wiadomych sprawach
36.  
O łaski potrzebne dla Ewy i jej bliskich, z podziękowaniem za te już otrzymane
37.  
Proszę cię Św Ojcze pio o uzdrowienie Dariusza z sm i Artura z sm oraz o zbawienie duszy Ryszarda


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.