Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

17 sierpnia 2017. Czwartek.
Imieniny Jacka, Mirona i Anity  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-08-20 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
w intencji :znalezienia dobrej i popłatnej pracy,znalezieniu solidnego najemcy,pomoc przy wychowaniu synów, pomoc w znalezieniu wartościowego przyjaciela, zdrowia i siły dla Doroty w pokonywaniu problemów.
2.  
Ojcze Pio, proszę o odzyskanie zachwianej wiary i ufności.
3.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie drzewa genealogicznego do 4. pokolenia w rodzinie Marty i Zbigniewa Krupińskich oraz o to by Śp. Halina Krupińska i Stanisław Krupiński weszli do nieba. AMEN!
4.  
Za duszę mojego ukochanego Dziadka, śp. Czesława. Proszę o wieczną radość w niebie dla Niego i zmarłych z rodziny.
5.  
W dniu urodzin mojej kochanej mamy za jej duszę, aby spoczywała w pokoju. Dziękuję św. Ojcze Pio za dzieci, że sąd przychylił się do mojego zażalenia oraz błagam o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola
6.  
Św. Ojcze Pio wyproś u Pana Boga łaskę przemiany dla mnie i męża. Proszę również o dobrą pracę dla męża.
7.  
O. PIO proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem.
8.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
9.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
10.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z nałogu alkoholowego ,nawrócenie,przemianę życia dla Łukasza łaskę pracy zgody w rodzinie,opamiętanie .chroń od złego ,kłopotów.Jezu Ufam Tobie.
11.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
13.  
Proszę o łaskę Bożą i cud miłości dla Piotra i Anety, aby miłość ich połączyła i drogi się zeszły ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
14.  
O Błogosławieństwo Boże, zdrowie i wsparcie dla Basi i Daniela oraz ich bliskich
15.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę.Pomóż mi.
16.  
Za dusze zmarłych z rodzin Bogu wiadomych, za żyjących członków tych rodzin oraz o dar dobrej żony dla Rafała.
17.  
Ojcze Pio , proszę o zdrowie dla mamy, o siłę w walce z chorobą. I o niezachwianą wiarę dla nas wszystkich w trudnych momentach.
18.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
19.  
Św .Ojcze PIO u dniu urodzin Tadeusza proszę Cię, upraszaj u Pana Jezusa potrzebne łaski dla niego , błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.Ojcze Pio módl się za naszą rodziną.
20.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
21.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
22.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla bliskich dla Krystyny, Stanisława, Ewy i Wiesława. Pomóż Ewie i Wiesławowi w rozwiązaniu problemów z pracą
23.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę nawrócenia i uwolnienia od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół oraz o pogłębienie wiary Sylwii Świercok.
24.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo i dalszą opiekę każdego dnia dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
25.  
Ojcze Pio błagam pomóż mi rozwiązać moje problemy i wszystko co mi nie służy oraz męczy. O nową pracę i szybkie wynajęcie mieszkania w najbliższym czasie od Pana L.
26.  
Za Helenę i Jerzego w 58 rocznicę ślubu o Boże Miłosierdzie dla nich i ich najbliższych,
27.  
Proszę Św. Ojcze Pio uwolnij nas od działania złego, wypraszaj obfite błogosławieństwo Pana Boga i wstaw się we ważnej sprawie...Amen
28.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
29.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
30.  
Święty Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Elżbiety i Filipa, z którym chciałabym założyć szczęśliwą rodzinę, by nasze drogi na nowo się zeszły. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
31.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
32.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną.
33.  
O uzdrowienie skóry, paznokci i psychiki Norberta oraz dar mądrości i łaskę wiary dla niego
34.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
35.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
36.  
proszę o miłość wzajemną, powrot Mateusza, uzdrowienie bratanka, spokój duszy dla Eugenia i jego rodziny
37.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
38.  
Proszę Św. O. Pio o uzdrowienie teściowej z nowotworu, pracę dla mnie, awans w pracy dla męża i o urodzenie zdrowego synka.
39.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia i szczęśliwą podróż dla mojego syna Macieja​
40.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
41.  
Boże proszę pomóż nam stać się Twoją Świątynią, proszę żyj w nas i zabierz wszystko co nas od Ciebie oddziela. Pomóż pełnić wolę Bożą, uwolnij od zła i nawróć bliskich. Błogosław Michałowi i nam
42.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2017-08-22 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem proszę o moje pełne uzdrowienie fizyczne i duchowe, o zgodę, miłość, szacunek, pojednanie, przebaczenie w całej mojej rodzinie.
2.  
Ojcze Pio Dziękuję za wszystko Proszę pomóż mojej rodzinie .
3.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
4.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia mi i rodzinie. Otocz moje dzieci opieką w nadchodzącym roku szkolnym. Pomóż na dokonywać dobrych wyborów.
5.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię u łaskę uzdrowienia i głębokiej wiary dla mojej mamy. Proszę Cię również w intencji Bogu wiadomej.
6.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski oraz proszę o dalsza opiekę, łaskę i milosierdzie Boze dla Bozeny i Romana z okazji 40 rocznicy slubu.
7.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
8.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uzdrowienia z nałogu pijaństwa przemianę serca,życia ,uwolnienia i nawrócenia z grzechu pokus szatańskich ,dary Ducha Św.Chroń od złego,kłopotów Łukasza. Ratuj to dziecko.
9.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla mojego Taty. Proszę, pomóż.
10.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie drzewa genealogicznego do 4. pokolenia w rodzinie Marty i Zbigniewa Krupińskich oraz o to by Śp. Halina Krupińska i Stanisław Krupiński weszli do nieba. AMEN!
11.  
Przez wstawiennictwo Świętego Ojca Pio proszę o łaskę nieba dla mojego zmarłego męża Daniela.
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
13.  
O.Pio wyproś dla nas potrzebne łaski, zdrowie,,opiekę Maryi i łaski Ducha świętego.
14.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie i nawrócenie Małgorzaty.
15.  
Ojcze Pio, proszę o odzyskanie zachwianej wiary i ufności.
16.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
17.  
Ojcze proszę o uzdrowienie mojego męża. Mirosława z alkoholizmu.o pracę dla niego.aby spłacił wszystkie długi oraz o fizyczne i duchowe uzdrowienie dla mnie i rodziny.o błogosławionego i zdanie egzaminu.
18.  
Proszę o łaskę Bożą i cud miłości dla Piotra i Anety, aby miłość ich połączyła i drogi się zeszły ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
19.  
Proszę o miłość wzajemną, powrót Mateusza, Boską opiekę nad nami i rodzinami oraz spokój duszy Eugenia i jego rodziny
20.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
21.  
Panie Boże proszę uczyń nas Twoją świątynią, daj nam Ducha Świętego, naucz otworzyć się na Ciebie i Twoją miłość i pełnić Twoją wolę, uwolnij od zła. Błogosław nam i Michałowi, pomóż w nauce i pracy
22.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla Barbary. Otocz ją swoją opieką.
23.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
24.  
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o wszystkie łaski potrzebne dla naszych dzieci i małżeństwa o odrodzenie miłości w mężu do żony i powrót do małżeństwa i łaskę przebaczenia dla nas
25.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
26.  
Św. Ojcze Pio wyproś u Pana Boga łaskę przemiany dla mnie i męża. Proszę również o dobrą pracę dla męża.
27.  
O. PIO proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem.
28.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
29.  
O trzeźwość i uzdrowienie Ewy. O łaski dla Piotra
30.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
31.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia i szczęśliwą podróż mojego syna Macieja​
33.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo i dalszą opiekę każdego dnia dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
34.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
35.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
36.  
Św. Ojcze Pio proszę o uwolnienie od narkotyków Norberta i siłę dla niego do walki ze złem
37.  
Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem o życie wieczne dla zmarłego mojego Taty Longina Sierocińskiego w 7-ą roczincę śmierci
38.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
39.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
40.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.2017-08-27 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
2.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego związku małżeńskiego i rozbudzenie w nim na nowo miłości.
3.  
O Pio wyproś potrzebne łaski, łaskę pracy, życzliwych przyjaciół, zdrowia
4.  
Święty Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo i uzdrowienie dla mojej córki Dominiki, żeby wyniki wyszły dobre, żeby nie potwierdziła się straszna diagnoza.
5.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
6.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
7.  
Jezu Miłosierny proszę pomóż rozwiązać moje i Eryka kłopoty związane z domem, finansami, rodziną i pacą. Błogosław i pomagaj nam w każdym dniu naszego życia.
8.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
9.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
11.  
Ojcze Pio, dziękuję i proszę o wybaczenie, o dalszą opiekę, o uzdrowienie Joli i zdrowie dla Michała, a także o zdanie przez niego egzaminów.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
13.  
Boże proszę pomóż nam dostrzegać i doceniać dobro jakie otrzymujemy od Ciebie, naucz nas widzieć dobro i wartość w drugim człowieku i nas samych. Proszę pomóż nam w nauce i pracy i pomóż Michałowi
14.  
Ojcze Pio,dziekuję za to że mąż wycofał pozew rozwodowy i proszę o odrodzenie miłości małżeńskiej .Pokornie proszę o męża nawrócenie poprzez ducha świetego by otworzył serce na żonę. Daj łaskę pojednania rodzin
15.  
Ojcze Pio błagam wskaż drogę w poszukiwaniu pracy, błagam o pomoc w znalezieniu tej w zawodzie za bardzo dobre pieniądze. Proszę o uzdrowienie oraz ciągle z wiarą o wybrane mieszkanie do wynajęcia dla mnie.
16.  
Ojcze Pio w intencji przeblagania grzechów moich, rodziny i ciążacych na rodzinie oraz o błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. W podziękowaniu za pomoc i dary,rozwiązane sprawy
17.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
18.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
19.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia, opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mojego męża,Mamy,brata i dla mnie.Ula
20.  
Święty Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Elżbiety i Filipa, z którym chciałabym założyć szczęśliwą rodzinę, by nasze drogi na nowo się zeszły. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
21.  
O zdrowie i spokój całej Rodziny oraz za zmarłych z rodziny
22.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
23.  
Ojcze Pio proszę Cie o zdrowie dla Paulinki, żeby miała zdrowy kregosłup i przestały ją boleć plecy, żeby zdała testy i dostała sie o do pracy.Amen.Za dusze w czyśćcu cierpiące
24.  
Ojcze Pio, prosze o laske uwolnienia TF z nalogu alkoholowego oraz wszelkiego typu uzaleznien i zniewolen cielesnych i duchowych
25.  
W intencji brata i jego zony o uwolnienie z nalogu i powrot do kosciola.
26.  
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety
27.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
28.  
Proszę o miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad naszymi rodzinami, zbawienie dusz czyśćcowych z rodzin oraz spokój duszy Eugenia i jego rodziny
29.  
Proszę Cię Ojcze uproś u Pana Boga łaskę przemiany dla mojego męża, o uwolnienie z nałogów oraz uwolnienie od kłamstwa i oszustwa. Kasia
30.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wstaw się u boga za duszami zmarłych: Jana, Leona, Weroniki Trzeciak oraz Władysława i Agnieszki Cap.
31.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
32.  
O.Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskj potrzebne dla moich dzieci,o dobrych przyjaciół dla nich, zdrowie, dary Ducha Świętego,opiekę Maryi.
33.  
O wzmocnienie przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
34.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
35.  
Święty Ojcze Pio proszę o szczęśliwą podróż i zdrowie dla Macieja
36.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
37.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
38.  
O trzezwość Ewy i Krzysztofa. O uzdrowienie i łaski im potrzebne. O łaski dla całej rodziny
39.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę nawrócenia dla Zbigniewa, o łaskę pokory i wiary dla niego. Za dusze Śp. Haliny i Stanisława Krupińskich, Genowefę i Stanisława Tłoczkowskich oraz Stefanii i Stanisława Orzoł.
40.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
41.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii2017-08-29 Wtorek, godz. 18:00:

1.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
2.  
O pełne uzdrowienie Mai z choroby nowotworowej O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
3.  
Proszę o cud uzdrowienia dla dziadka Władysława
4.  
proszę o spokój w rodzinie i łaski Boże
5.  
Kochany Ojcze Pio, proszę Cię o wytrwałość, spokój i dobre zdrowie dla mnie i Krzysztofa abyśmy z pokorą przyjmowali to, co niesie los, ufając w Bożą pomoc i Jego nieustające miłosierdzie dla nas.Alleluja.
6.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o uleczenie z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia dla Jana, o błogosławieństwo dla rodziny, wyjście z długów, o trzeźwość i ukończenie studiów dla Mateusza
7.  
Św. Ojcze PIO proszę Cię o łaskę umocnienia mojego małżeństwa, dobrą przemianę, miłość wzajemną oraz błogosławieństwo dla dzieci i rodziny.
8.  
O uzdrowienie skóry, paznokci i psychiki Norberta oraz dar mądrości i pokoju serca dla niego
9.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
10.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
11.  
Spraw, bym dostała dodatkowe obowiązki, które pozwolą mi się rozwijać i będą lepiej płatne w obecnym miejscu pracy. Aby przełożona mnie doceniła, obdarzyła zaufaniem, sympatią, bym mogła liczyć na jej pomoc.
12.  
proszę o łaski Boże, uleczenie z chorób, dobre wyniki badań, ulgę w bólach i cierpieniach dla Zofii, Zdzisława, Bożeny i Krzysztofa
13.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
14.  
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o wszystkie łaski potrzebne dla naszych dzieci i małżeństwa o odrodzenie miłości w mężu do żony i powrót do małżeństwa i łaskę przebaczenia dla nas
15.  
Ojcze Pio, prosimy o odnalezienie przez Małgorzatę poczucia godności własnej i nieutrzymywanie przez nią zgubnych znajomości.
16.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
17.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
18.  
Proszę o miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę w Boga dla niego, opiekę nad moją i jego rodziną, zwłaszcza chorym tatą
19.  
Boże proszę o błogosławieństwo, nawrócenie i Ducha Świętego dla nas, pomóż nam się stać takimi, jakich Ty chcesz nas mieć. Proszę o dobrą żonę dla Tomka i Michała i dobrego męża dla mnie i moich przyjaciółek
20.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo i dalszą opiekę każdego dnia dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
21.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
22.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
23.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
24.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
25.  
Ojcze Pio proszę o szczęśliwą podróż i zdrowie dla Macieja
26.  
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety.
27.  
O Pio uwolnij mnie od lęku, od nieżyczliwych ludzi,wyproś dary Ducha Św. potrzebne łaski,zwłaszcza łaskę pracy
28.  
za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
29.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
30.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
31.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
32.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
33.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
34.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
35.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.