Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

19 września 2014. Piątek.
Imieniny Konstancji i Januarego  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-09-21 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Miłosierny Jezu, za wstawiennictwem Św. Ojca Pio, proszę o pomoc w dwóch sprawach, o których wiesz, a które szarpią i niepokoją moje serce...
2.  
Święty Ojcze Pio dziękuję za dotychczasową opiekę! Proszę o pomoc w znanych Ci Ojcze intencjach. Amen.
3.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
4.  
Święty Ojcze Pio, proszę o męża i pracę. I o potrzebne łaski dla bliskich, zdrowie, uwolnienie od zła i żebyśmy umieli prawdziwie kochać.
5.  
Ojcze Pio błagam Cię uwolnij mojego meza Artura Lis z mocy szatana, wypędz wszystkie złe duchy od niego niech już więcej nie wracają, oddal od niego wszelkie zło, pociagnij go miłoscią do Pana Boga . Prosi żona
6.  
Ojcze Pio wyproś dla mnie spełnienie największego marzenia jakim jest pokonanie choroby nowotworowej przez moją Mamę.
7.  
Prosze o modlitwe w intencji Jarka o dary Ducha Sw. i uwolnienie od agresji i ducha kontroli. Panie Jezu blogoslaw jemu i obdarz go Twoim Milosierdziem. Amen
8.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy aby pokonała ciężką chorobę i odzyskała radość życia.
9.  
Proszę o zdrowie i powrót do pełni sił,,o zdrowie dla wszystkich bliskich,o powrót do sakramentów św.dla dzieci,Bronka,o łaskę nieba dla bliskich zmarłych,o pomyślne załatwienie spraw mieszkaniowych
10.  
Panie Jezu błogosław Nataszy, Michałowi i Janowi.
11.  
Boże proszę udziel przebaczenie za grzechy, daj zdrowie i obfite błogosławieństwo oraz ochraniaj od zła rodziny: Jana, Piotra, Kazia i Olka. Amen.
12.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o Błogosławieństwo Boże w rodzinie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw, oddalenie wszelkiego zła, złamanie przekleństw, skutków grzechów i złorzeczeń
13.  
Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo dla Bartka aby ukończył studia.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o mądrość, zdolności do nauki oraz rozeznanie drogi życiowej dla mnie Alicji.
15.  
Ojcze Pio proszę wyproś dla Daniela łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu oraz pokus szatańskich, dary Ducha Świętego. Boże ratuj to dziecko.
16.  
DEUS PATER
JESUM CHRISTUM
SPIRYTUS SANCTUS
VOX DOMINUM
WERBU DEI
STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA
IN CRUCE SALUS


IESUS HOMINUM SALWATOR
17.  
święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem
18.  
Święty Ojcze Pio proszę o Bożą opiekę, Błogosławieństwo, zdrowie dla córki,odporność psychiczną, siły w pokonywaniu codziennych trudności. Dziękuję za otrzymane dary
19.  
Ojcze Pio Ty wiesz czego najbardziej pragnę. Proszę wstaw się za mną i wyproś mi te łaski. Proszę Cię też o zdrowie dla mojej rodziny i znajomych oraz opiekę w życiu codziennym.
20.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.
21.  
Św.Ojcze Pio proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego syna oraz o pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo każdego dnia.2014-09-23 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie rodziny Rakowskich od klątw, przekleństw,uroków i ich skutków. O pomyślność we wszelkich podejmowanych działaniach, spokój, zdrowie i szczęście, a także o Błogosławieństwo Boże.
2.  
Proszę o uzdrowienie z guza mózgu małego Antosia. Proszę też o dobrego męża i dar macierzyństwa dla mnie.
3.  
św.o. Pio módl się za nami, wypraszaj łaskę Bożego Błogosławieństwa w życiu Basi i Wojtka, łaskę uzdrowienia wewnętrznego, łaskę wiary, nadziei, prowadzenia Ducha Świętego, łaskę pracy dla Wojtka na cały etat.
4.  
święty Ojcze Pio proszę o miłość Darka
5.  
Dziękczynno-błagalna w 25.rocznicę ślubu Hanny i Jana oraz Błogosławieństwo Boże dla Oli i Mariusza
6.  
Ojcze Pio proszę wyproś dla Daniela łaskę nawrócenia, uwolnienia z grzechu oraz pokus szatańskich i dary Ducha Świętego. Boże ratuj to dziecko.
7.  
Ojcze Pio miej pod opieką całą moją rodzinę,proszę o zdrowie i szczęśliwe dni dla mamy Ireny.Miej nas wszystkich pod opieką i błogosław w każdym dniu z Bożym błogosławieństwem.
8.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o Błogosławieństwo Boże w rodzinie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw oraz ochronę przed złem, złamanie przekleństw oraz skutków grzechu
9.  
Dziękczynno-blagalna za zycie Bartka z prośbą o uzdrowienie z wpływów zla oraz łaske silnej woli. Bog zaplac.
10.  
Panie, proszę, ulecz moją beznadzieję, zranienia wewnętrzne, które mnie mnie przerastają i ciągły lęk w relacjach.
11.  
W INTENCJI O ŁASKĘ POKOJU NA ŚWIECIE ZAKOŃCZENIA WOJEN, WALK, ZABIJANIA LUDZI, NISZCZENIA I GRZECHU PYCHY O NAWRÓCENIE ABY NIKT NIE PATRZYŁ NA OBRAZ ZŁA I GRZECHU O CNOTĘ WIARY I UFNOŚCI BOGU. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
12.  
O dar potomstwa i pocieszenie po stracie nienarodzonego dziecka, opiekę Matki Najświętszej i wstawiennictwo św. Oja Pio.
13.  
za dusze w czyśćcu cierpiące
14.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrego kandydata na męża i o założenie rodziny.Pociesz mnie w tym trudnym dla mnie czasie i pospiesz mi z pomocą.
15.  
Proszę o uzdrowienie mojej Mamy z nieuleczalnej choroby oraz wszelkie łaski i zdrowie dla mnie i znajomych.
16.  
Blagam Ojcze Pio O modlitwe oBoze blogoslawienstwo dlamojej rodziny,o prace dla Mateusza,o uwolnienie Kamila od nalogow,kontynuacje mojejpracy,pomoc w rozwiazaniu naszych problemow,za Gabriela i Klaudie.Renata
17.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla Bożeny, Alicji, Małgorzaty, Aleksandry, Laury.
18.  
Proszę o uzdrowienie mojej córki Karolinki, męża z nałogu,o uzdrowienie relacji z moją córka Dominiką. O dobre wyniki w nauce dla dzieci, o uzdrowienie z lęków syna Macieja, o pomoc w spłacie zadłużenia.
19.  
Św.Ojcze Pio proszę o pełną,szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka oraz o pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo każdego dnia.
20.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża, z którym założę trwałą, szczęśliwą rodzinę i łaskę macierzyństwa dla mnie. Proszę też o uzdrowienie z raka Andrzeja i powrót do pełnej sprawności dla Bartka i Kubusia.
21.  
Proszę o łaskę zbawienia wiecznego dla Śp. Heleny , Stamisława i Mieczysława Pawlaków
22.  
prosze o pomyślnośc w pracy dla mnie i łaski boże dla Edyty i oli i zmarłuch z rodzin gibas , biemiaszewskich ciarkowskich marrcinkowskich i dusze w czyśćcu i zdrowie dla Jana i Longiny
23.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o opiekę i Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich oraz o potrzebne łaski
24.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
25.  
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz łaski z Bożym błogosławieństwem w każdym dniu.2014-09-28 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za wszystkich zmarłych w czyśćcu cierpiących.
2.  
Za powodzenie leczenia mojej Mamy, za zdrowie moje i znajomych, za spokój ducha i dar przebaczenia ... proszę o modlitwę.
3.  
Bóg zapłać za otrzymane łaski z prośba o dalsza pomoc w walce z choroba dla Joanny
4.  
O UWOLNIENIE MOJEJ CAŁEJ RODZINY OD GRZECHÓW POKOLENIOWYCH, KLĄTW, PRZEKLEŃSTW, UROKÓW I ICH SKUTKÓW. O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ. O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA ZMARŁYCH PRZODKÓW,
5.  
Święty Ojcze Pio, proszę o pokój na świecie, i o potrzebne łaski, zdrowie, miłość, uwolnienie od zła dla bliskich, proszę czuwaj nad nami i moim przyszłym mężem. Proszę pomóż nam znaleźć swoje miejsce w życiu.
6.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
7.  
W INTENCJI RODZINY ELŻBIETA I WOJCIECH RAFAŁ JOANNA ALICJA FRANKOWSKA-KI Z GRZYBNA O ŁASKĘ DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO SILNEJ WIARY NADZIEI I MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
8.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę za śp Jana i wszystkich r rodziny o życie wieczne i radość nieba.
9.  
Ojcze Pio, proszę przez Twoje wstawiennictwo, o uzdrowienie duchowe dla mnie.
10.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę, O.Darka,Ewy, Martiny.
11.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu oraz pokus szatańskich dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o uwolnienie od wszelkiego zła, klątw, skutków grzechu pokoleniowego dla rodziny Sz. z Ustki. Proszę oddal od nas naszych nieprzyjaciół. Bóg zapłać.
13.  
Ojcze Pio blagam Cie o uwolnienie naszego taty Mieczyslawa od wszystkich zlych mocy szatana,przeklenstw,gniewu i blogoslaw w 39rocz.slubu ktora 13.wrzesnia obchodza z mama.
14.  
Św. Ojcze Pio Ty wiesz czego mi najbardziej brak. Proszę wstaw się za mną, żebym w końcu odnalazła sens życia. Proszę Cię też o opiekę w życiu codziennym nade mną i moimi bliskimi.
15.  
Św.Ojcze Pio proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka oraz o pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo każdego dnia.
16.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaski dla Marcina bycia dobrym ojcem dla córeczek i mężem.Mała Zuzieńką aby powróciła do zdrowia. Modlitwę za śp. zmarłych i dusze w czyśćcu. Uwolnienie od grzechów pokoleniowych.
17.  
W intencji córki Aliny o potrzebne łaski. Dziękuję za opiekę.
18.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz łaski z Bożym błogosławieństwem w każdym dniu.
19.  
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz łaski z Bożym błogosławieństwem w każdym dniu.
20.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca PIO proszę o Błogosławieństwo Boże w rodzinie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw , złamanie przekleństw i złorzeczeń oraz uwolnienie od skutków grzechu
21.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o miłość Darka, uczyń z nas rodzinę
22.  
Blagam Cię Ojcze Pio o uwolnienie mojego meza Artura Lis z mocy szatana , z przekleństw, grzechów pokoleniowych, pociag go silną miłością do Pana Boga pomoż mi Ojcze Pio blaga Elżbieta
23.  
dziękczynno-błagalna w intencji Ewy i jej bliskich, za śp. zmarłych i dusze w czyśćcu, za poszukujących pracy, za nauczycieli, o pokój na świecie i za prześladowanych chrześcijan2014-09-30 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o Błogosławieństwo Boże w rodzinie, zdrowie i dar szczęśliwych małżeństw oraz ochronę przed złem złamanie przekleństwa i złor4zeczeń
2.  
Św. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za mną, o Boże miłosierdzie dla mnie, łaskę przebaczenia i wyprowadzenie mnie z obecnej sytuacji, z którą sobie już nie radzę.
3.  
Ojcze Pio proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy przetrwać te trudne dla mnie dni.
4.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o miłość Darka
5.  
Ojcze Pio proszę wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu oraz pokus szatańskich dla Daniela, o uwolnienie z grzechów międzypokoleniowych rodziny. Boże ratuj to dziecko.
6.  
Ojcze Pio proszę o łaski dla dzieci przemiany i uwolnienia od złego dla Wiolety, szczęśliwej podróży i powrotu do domu dla Mariety ,światła Ducha św., błogosławieństwa oraz potrzebnych łask dla rodziny.
7.  
Sw.Ojcze Pio proszę o zdrowie i powrót do pełni sił abym mogła pracować i w pełni decydować o swoim życiu,proszę takze o pomyślne dla mnie rozstrzygnięcie spraw mieszkaniowych,o zdrowie dla dzieci i Bronka
8.  
Niech Bóg za twoją przyczyną św. Ojcze Pio odnowi łaskę sakramentu małżeństwa Doroty i Przemysława i dopomoże szczęśliwie pokonać wszelkie trudności.
9.  
Święty Ojcze Pio, proszę wstaw się za moimi bliskimi u Boga i wyproś dla nas żywą wiarę i nawrócenie. I proszę pomóż nam kochać i znaleźć swoje miejsce w życiu. Proszę też o zdrowie, uwolnienie od zła.
10.  
Prosimy, aby Miłosierny Bóg przyjął do siebie duszę ś.p. Leszka i darował mu kary wieczne.
11.  
ADORAMUSTE + CHRISTE + ET BENEDICIMUS TIBI QUIA PER SANCTAM CRUCEM TUAM REDEMUSTIMUNDUM IHS NAZARENUS REX IUDAEORUM
IZ 22,19-23 KLUCZ DOMU DAWIDOWEGOX IUDAEORUM
12.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę, O.Darka,Ewy, Martiny.
13.  
Proszę o Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, dar założenia szczęśliwej, trwałej i katolickiej rodziny oraz dar macierzyństwa. Proszę też o zdrowie dla moich bliskich i znajomych.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mamy Bożeny. Proszę ulecz ją ze stanów depresyjnych. Spraw, aby odzyskała radość życia. Proszę o łaski i Błogosławieństwo Boże dla Niej.
15.  
W int. pokoju na świecie, o cud uzdrowienia dla Artura i Mariusza. O błogosławieństwo dla Ewy, Krystyny, Jolanty i Ryszarda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
16.  
Św.Ojcze Pio wyproś mi łaskę pełnej i szczęśliwej rodziny z dobrym kochającym tatą dla mojego synka oraz pomoc w wyjściu z problemów finansowych,Bożą opiekę i błogosławieństwo każdego dnia.
17.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću
cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich
marcinkowski ,kłos i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
18.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
19.  
Proszę o pomyślność dla M. w rozwiązaniu spraw z firmą, o pracę dla S., zdrowie dla chorych, opiekę dla słabych, pociechę dla strapionych. proszę o wszelkie łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich
20.  
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.
21.  
Sw.O Pio blagam o Twoja modlitewna pomoc w mojej intencji Wyjednaj u Pana Boga prosze dla mnie Blogoslawienstwo i Milosierdzie Boze pomoz pozytywnie rozwiazac problemy rodzinne i urzedowe, umniejsz cierpien


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.