Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Nigdy nie uskarżaj się na doznawane obelgi, niezależnie od tego , z którejkolwiek strony cię spotykają. Natomiast przypominaj sobie, że Pan Jezus został nasycony zelżywościami ludzi , których On sam obdarzył dobrocią” - Ojciec Pio.

25 lipca 2014. Piątek.
Imieniny Krzysztofa i Jakuba  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-07-27 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za Annę i Władysława z rodziny Raków o zbawienie ich dusz
2.  
Proszę o ochronę przed złem i wszelkim niebezpieczeństwem dla mnie i mojej rodziny, jeśli taka jest wola Boga. Przez Chrystusa Pana naszego , amen.
3.  
Święty Ojcze Pio, Święty Janie Pawle dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę mojej rodziny.
4.  
proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące ,a w szczególności za mojego ojca Stanisława
5.  
Za dusze ś.p. Anny i Adolfa, Stanisławy i Stanisława , Jerzego, Antoniego, i Haliny i zmarłych z rodziny
6.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, moją pracę i mamę.
7.  
Ojcze Pio proszę o łaskę rozwiązania trudnych spraw brata Pawła, o milosc i zrozumienie w jego rodzinie.Proszę o pracę dla taty, zdrowie i spokój dla rodzicow. Ojcze wspieraj naszą rodzinę.
8.  
o łaskę zdrowia dla mojego brata, który oczekuje na przeszczep serca i o pozytywne rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji w pracy
9.  
Ojcze Pio błagam za Twoim wstawiennictwem o łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu dla Daniela.
10.  
Ojcze Pio proszę Cię o pomoc i opiekę w szczęśliwe rozwiązanie moich, syna i Kasi kłopotów, potrzeb i planów życiowych.Błogosław nam Ojcze Pio.
11.  
Ojcze Pio ! Blagam Cię przemień serce mojego meża Artura Lis, przemień wszelkie zło w dobro, zaprowadz męża do Jezusa. Błaga żona Elżbieta
12.  
Ojcze Pio daj łaskę rozeznania drogi życiowej Mikołajowi, wyjednaj mu u Boga łaskę mądrości i odwagi. Niech Bóg mu błogosławi i umocni w dobru.
13.  
Ojcze Pio dziękuje Ci za dotychczasowe otrzymane łaski. Proszę Cię miej mnie nadal w Swej opiece.
14.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich
i .zdrowie dla longiny i jana prosi Jakub
15.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę znalezienia stałej pracy oraz o uleczenie z depresji i lęków. Za wszelkie otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
16.  
W intencji uwolnienia i uzdrowienia dla Artura i Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla całej rodziny , a także za dusze śp. Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Serafiny, Kazimierza, Zofii i Henryka.
17.  
Proszę za bliskich o potrzebne łaski, o szczęśliwy wypoczynek, o zdrowie, pracę, błogosławieństwo Boże i ulgę dla dusz w czyśćcu oraz za bliskich zmarłych
18.  
Proszę o zdrowie dla mamy i mojej siostry aby mogły normalnie bez bólu chodzić, Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław w każdym dniu.Proszę też o modlitwę za śp.Jana i wszystkich z rodziny.
19.  
Ojcze Pio dziękuję za opiekę nad Łukaszem, za to,że dostał się na studia.Miej go nadal pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Proszę o opiekę i dary Ducha Świętego dla mnie i całej rodziny.
20.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.
21.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla ciężko chorego Kuby Fabiańczyka
22.  
Proszę o opiekę nad moim bratem i jego rodziną podczas ich podróży do Polski, po kraju i powrotu do siebie, aby z łaski Boga te wakacje były dla nich łaską i wypoczynkiem. Amen2014-07-29 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
o dar potomstwa i opiekę Maryi proszą małżonkowie
2.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, moją pracę i mamę.
3.  
W intencji rozwiązania trudności finansowych oraz o błogosławieństwo Boże.
4.  
O cud uzdrowienia dla Artura, o uwolnienie z klątw, przekleństw, uroków i od skutków grzechu pokoleniowego. O błogosławieństwo dla całej rodziny i za dusze śp. naszych przodków.
5.  
Proszę o zdrowie dla mojej mamy Gertrudy .
6.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo da mnie i mojego męża, o oddalenie od nas tch ciężkich prób jakie doświadczamy. Dzękuję za to co nas w życiu dobrego spotkało.
7.  
Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w moich i syna kłopotach i obawach. O błogosławieństwo i opiekę dla nas.
8.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, zgodę dla mojej rodziny, proszę o łaskę szczęśliwego małżeństwa, łaskę założenia rodziny dla mnie i rodzeństwa.
9.  
Kochany Ojcze Pio ,błagam Cię pomóz mi w mojej niemożliwej po ludzku sprawie.Chodzi o mojego meża Artura-powierzam Ci go. Ty wiesz Kochany Ojcze Pio . Pomóż, błagam Cię !Elzbieta
10.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie aby nie bolało mnie biodro i kręgosłup,o wszelkie łaski dla mnie i pomoc w pracy z Bożym błogosławieństwem.
11.  
O zdrowie, siły dla córki, napisanie pracy magisterskiej, potrzebne łaski prosi matka
12.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę wiary dla mojego męża Davida. Wstaw się za nim u Boga, aby mógł doświadczyć Bożej Obecności w swoim życiu. Chroń go od złego i umacniaj w dobrym.
13.  
Z prośbą o nawrócenie Agnieszki. Aby odczuła jak Bóg ją kocha i zawsze szczerze pragnie jej szczęścia.
14.  
Panie Jezu,polecam Twojej opiece moj wyjazd do rodziny,moja podroz i pobyt u nich,a takze szczesliwy powrot do domu,wszystkie intencje Tobie znane,zgodne z wola Boza.Dziekuje Ci ,kocham Cie,chwala Bogu na wieki
15.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę znalezienia dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji. Proszę oddal ode mnie nieprzyjaciół. Proszę o łaskę wytrwałości, mądrości i zdolności do nauki.
16.  
w intencji Estery o łaskę uwolnienia od dręczeń szatana, o łaskę czystości duszy i ciała, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz o dary i chryzmaty Ducha Św.
17.  
Proszę o szczęśliwy urlop, o znalezienie dobrej pracy, o błogosławieństwo Boże dla mnie i bliskich, proszę w Bogu wiadomej sprawie, proszę za dzieci i młodzież by wakacje były blisko Boga, proszę o nawrócenia
18.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich
i .zdrowie dla longiny i jana prosi Jakub
19.  
Proszę o zdrowie ,Boże Błogosławieństwo , światło i Pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
20.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.
21.  
Proszę o łaskę uwolnienia dla synów od wszelkiego zła, wszelkich zniewoleń, od złych fałszywych osób, o uwolnienie od niewłaściwych kobiet jeśli jest taka wola Boża, o łaskę uzdrowienia, nawrócenia i uświęcenia2014-08-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o modlitwę w intencji syna Filipa, aby zdał zaliczenie i został dopuszczony do egzaminu.
2.  
Boże błagam dopomóż mi w wiadomo Ci sprawie
3.  
W int. o wyproszenie łaski uzdrowienia wewnętrznego dla Basi i Wojtka, o Boże błogosławieństwo, o wiarę i zaufanie dla nas, o współpracę z łaską Bożą. O pracę w zawodzie na cały etat dla Wojtka.
4.  
Ojcze Pio prosze o łaskę wyzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona. Daj mu Panie siłę, wiarę i miłość. Obdarzać potrzebnymi łaskami cała nasza rodzine.
5.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie , aby z biodrem było wszystko w porządku i mnie nie bolało, otocz mnie swoją opieką w pracy i błogosław w każdym dniu wszystkim z rodziny.
6.  
Ojcze Pio błagam za Twoim wstawiennictwem o łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela oraz o uwolnienie ze zniewoleń międzypokoleniowych dla całej rodziny.
7.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad córką i całą rodziną. Agnieszka
8.  
Święty Ojcze Pio Dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o pomoc w znanych CI intencjach. Amen.
9.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich
i .zdrowie dla longiny i jana prosi Jakub
10.  
Św Ojcze PIO bardzo proszę o dar małżeństwa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i dla Darka
11.  
Dobry Boże tak długo czekałam na to dziecko, proszę Cię obdarz mnie swoją łaską i miłosierdziem abym mogła szczęśliwie donosić tą ciążę i urodzić zdrowe dziecko Joanna D.
12.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
13.  
Proszę o zdrowie dla mamy i mojej siostry aby mogły normalnie bez bólu chodzić, Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana i wszystkich z rodziny.
14.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, moją pracę i mamę.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, spraw abym dobrze znosiła chemię, którą właśnie rozpoczęłam w drugim rzucie. Ześlij Ducha Św. na lekarzy którzy będą operować Emilkę.
16.  
W INTENCJI RAFAŁ JOANNA ALICJA ELŻBIETA I WOJCIECH FRANKOWSKA - KI O ŁASKĘ ZDROWIA DUSZY I CIAŁA ORAZ UWOLNIENIE. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
17.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o szczęśliwy pobyt w B., proszę za wszystkie bliskie osoby o potrzebne łaski, proszę o zdrowie i radość życia
18.  
Kochany Ojcze Pio błagam usilnie Ciebie o pomoc-powierzam Ci mojego męża Artura Lis o cudowna duchową przemianę, uzdrowienie i uświęcenie .Pomóz mi, błagam ! Blaga żona Elżbieta
19.  
Proszę o łaskę i pomoc wyjścia z nałogu alkoholowego dla siostry Aleksandry. Proszę o ukojenie jej nerów. Św. Ojcze Pio spraw, aby sumiennie wywiązywała się z podstawowych obowiązków rodzicielskich.
20.  
W int. dusz w czyśćcu cierpiących oraz o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura i Mariusza, o błogosławieństwo dla całej rodziny.
21.  
Ojcze Pio proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.2014-08-05 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o zdrowie dla całej rodziny, aby panowała w niej zgoda i miłość
2.  
W INTENCJI PAPIEŻ FRANCISZEK BERGOLIO, DUCHOWNI, KOŚCIÓŁ BOŻY O ŁASKĘ JEDNOŚCI, POKOJU, WIARY W SYNA BOŻEGO W TRÓJCY ŚWIĘTEJ, ORAZ ABY NASTAŁA JEDNA OWCZARNIA I JEDEN PASTERZ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ
3.  
Proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu problemu
4.  
Św. Ojcze PIO uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość odrodziła się w nas.
5.  
Za moją mamę o jej uzdrowienie z ciężkiej choroby.
6.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo i Łaskę Ducha Świętego dla Krzyśka o., Kamila B., ich partnerów życiowych i dzieci. Niech spływa na nich światło i miłość.
7.  
Św. Ojcze Pio proszę dla mnie o łaskę szczęśliwego małżeństwa, łaskę założenia rodziny, proszę o rozwiązanie wszystkich węzłów, które dzielą mnie z bliską mi osobą.
8.  
W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i cudowną interwencję znanej Bogu sprawie. Duchu Święty przyjdź z pomocą w naszych błaganiach. Św. Pio, módl się za nami.
9.  
Proszę o modlitwę w intencji Dominka w dniu i imienin, o błogosławieństwo i opiekę Matki Przenajświętszej, o wypełnianie woli Bożej i szczęśliwą drogę do Nieba.
10.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu i pokus szatańskich dla Daniela.
11.  
O.Pio powierzam Ci Przemysława, rodzącą się wiarę Jiri, sprawy Marianny,Agnieszki, Joli, Uli, Joli i Daniela,ks Andrzej,, Br Edwarda, o. Pustelników, O.Jamesa, Doroty, Ireny,Kasi,Krysi, siebie i mamę.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla siostrzenicy Laury K.
13.  
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących oraz o uwolnienie i uzdrowienie dla Moniki i Wojciecha oraz ich dzieci, o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej
14.  
W intencji kapłanów: ks. Jarka Cieleckiego, Ojca Andrzeja Smołkę, Ojca Piotra Ferfeckiego o łaskę świętości i wierności Jezusowi na obranej drodze, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej
15.  
Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćću cierpiace i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich ,kłos i ryńskich i natalie
i .zdrowie dla longiny i jana
16.  
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze dary dla córki i rodziny. Agnieszka
17.  
Kochany Ojcze Pio błagam pomóż mi bo nie radzę sobie z tym problemem . Błagam pomóż mi , przemień serce i charakter mojego męża . Artura Lis, wyzwól go ze wszelkiego zła , zniewolenia.. Pomóż mi ! Błaga żona
18.  
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących, o uzdrowienie i potrzebne Łaski dla Ewy, Artura, Krystyny, Jolanty, Ryszarda i Mariusza.
19.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, też dla B. i s. M. z okazji urodzin, proszę o szczęśliwą podróż, o pomyślność w pracy, o zdrowie dla chorych i nawrócenie dla grzeszników
20.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo. ,Światło ,zdrowie i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
21.  
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.