Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Niech /gwiazda/ wiary prowadzi również i nas, a my - pewni - idziemy za jej światłem drogą, która prowadzi nas do Boga, do Jego ojczyzny, tak jak i święci Mędrcy, prowadzeni przez gwiazdę - symbol wiary - dochodzą do upragnionego miejsca” - Ojciec Pio.

18 grudnia 2014. Czwartek.
Imieniny Bogusława i Gracjana  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 20 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2014-12-21 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Sw. Ojcze Pio dziękując za otrzymane łaski, pokornie prosimy o znalezienie dobrej pracy dla Michała.
2.  
Ojcze Pio proszę o wszelkie łaski dla mojej rodziny i pomoc w pracy dla mnie i aby mojej siostrze przedłużyli umowę.
3.  
Boże dziekujemy za wszystko i prosimy o przebaczenie grzechów, zdrowie i chroń nas od zła w
4.  
Boże proszę o zdrowie, obfite błogosławieństwo i ochronę od zła dla Nataszy, Michała i Jana. Św. Ojcze Pio wypraszaj nam dary Ducha Świętego. Amen
5.  
W INTENCJI ZMARŁEGO 5 GRUDNIA KSIĘDZA PROBOSZCZA PIOTRA MAJEWSKIEGO.
6.  
Święty Ojcze Pio proszę przez twoje wstawiennictwo o nawrócenie mojej rodziny.
7.  
Swiety Ojcze Pio prosze o wstawiennictwo w intencji uzyskania dobrej,godziwej pracy dla mnie,uczciwego pracodawce, abym miala srodki finansowe na normalna egzystencje i wyksztalcenie corek.
8.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i łaskę macierzyństwa dla mnie. Proszę też o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej moje rodziny i znajomych oraz o niezbędne łaski dla wszystkich.
9.  
Kochany Panie Boże proszę uwolnij nas od zła i pomoż pełnić Twoją wolę, proszę niech się spełnia Twoje plany względem nas.
10.  
Ojcze Pio , uproś łaskę nawrócenia dla mojego syna Konrada i męża Andrzeja, oraz wspieraj mnie w wierze.
11.  
Św. Ojcze Pio módl się za nmną i moimi bliskimi. Proszę wyproś błogosławieństwo dla mojej rodziny i odwróć do nas zło.
12.  
O Boże błogosławienstwo i miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny, o dobrego męża i przyjaciół, o wyjście z bardzo trudnej sytuacji finansowej, uzdrowienie relacji w rodzinie,nawrócenie siostry i dobrą pracę.
13.  
Ukochany Św. O.Pio pokornie proszę o Twe wstawiennictwo przed Bogiem, o łaskę powrotu do zdrowia i opiekę nad rodziną oraz o łaskę pięknej modlitwy bez nękania przez złego ducha.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny Sz.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę wyproś łaski potrzebne naszej rodzinie. Pomóż mi w walce z chorobą nowotworową a skutki brania chemii były jak najmniej dokuczliwe. Otocz szczególna opieka Emilkę niepełnosprawną i rodziców
16.  
W int. czystości i świętości naszego małżeństwa, o zdrowie dla Artura, Ewy, Mariusza, Ryszarda, Zofii, Krystyny, Jolanty oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
17.  
Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną.
18.  
O. Pio proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, proszę też za bliskich zmarłych i osoby w czyśćcu - o szczęście wieczne dla nich
19.  
Sw.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie dla Ireny,która chora jest na raka i jest teraz w ciężkim stanie.
20.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam w każdym dniu.
21.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.2014-12-23 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji Estery F o uwolnienie z mocy złego ducha, uzdrowienie umysłu i serca z wszelkich zranień, błogosławieństwo Boże, o wzrost wiary, nadziei i miłości, zdrowie duszy i ciała.
2.  
Proszę o pomyslność w pracy oraz za dusze w czyś ćću cierpiace i zmarych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich marcinkowski , i natalie i .zdrowie dla longiny i jana i marii prosi Jakub
3.  
Panie Boże, proszę naucz nas dziecięctwa Bożego, i błogosław nam w naszych potrzebach, które zbliżyłyby nas do Ciebie, nawróć, daj proszę zdrowie, Ducha Świętego i uwolnij od zła
4.  
O. Pio powierzam Ci Barbare, Ulę, Dorotę, Jolę, Ks Andrzeja, O. Jamesa, Br Edwarda, O. Dariusza, Br Przemysława, Agatę, Elę, Kasię, Krysię, S. Grażynę, Ewa, S. Sara, S. Karola, Asia
5.  
Św. Ojcze Pio proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla mojej rodziny, proszę o łaskę małżeństwa dla mojego rodzeństwa i dla mnie.
6.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
7.  
Swiety Ojcze Pio prosze cie o zdrowie dla Wojchecha chorego na nowotwor
8.  
Dziękczynno- błagalna w intencji Aliny.
9.  
Ojcze Pio proszę, żeby dane mi było założyć szczęśliwą rodzinę z dobrym. kochającym mężem i zdrowymi dziećmi. Proszę też o zdrowie dla moich bliskich i znajomych. Dziękuję
10.  
Za zmarłych przodków z rodziny Gardulskich i
Polus oraz oraz o uwolnienie od klątw, przekleństw,uroków, grzechów pokoleniowych i ich skutków;
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w wyjściu z problemów fiansowych. Bóg zapłać.
12.  
W intencji błagalnej, o nawrócenie mojego męża, o dary Ducha Świętego. Boże trwaj przy mnie ...K....
13.  
O Boże błogosławieństwo i opiekę dla mnie i całej rodziny,uzdrowienie moich relacji z Tomkiem, szczęśliwe święta w pełnej rodzinie, zdrowie dla mojej Mamy Teresy i szybkie gojenie się oka po operacji.
14.  
O pomoc w trudnej sprawie. Zdrowie i pokój w rodzinach Gralów i Ladzińskich.
15.  
Ojcze Pio , uproś łaskę nawrócenia dla mojego syna Konrada i męża Andrzeja, oraz wspieraj mnie w wierze
16.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną.
17.  
Proszę o uwolnienie Adama z nałogu alkoholowego i Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla córki i całej rodziny. Dziękuję za otrzymane dary. Niech Dzieciątko Jezus przyniesie pokój i radość do naszych serc.
18.  
Proszę o szczęśliwe święta, o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich oraz za wszystkich samotnych, cierpiących, ubogich, uwięzionych, aby Bóg do nich przyszedł w te święta
19.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o wszelkie łaski dla mojej rodziny i pomoc w pracy dla mnie i aby mojej siostrze przedłużyli umowę.
21.  
O Boże błogosławienstwo i miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny, o dobrego męża i przyjaciół, zdrowie,uzdrowienie relacji w rodzinie,nawrócenie siostry,dobrą pracę i wyjście z trudnej sytuacji finansowej.2014-12-28 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
W intencji Krystyny i Stanisława Furca, ich dzieci z rodzinami o łaskę poznania miłosiernego i żywego Boga, zdrowie duszy i ciała, o uwolnienie od wszelkich nałogów i przekleństw oraz zła pokoleniowego.
2.  
Proszę o pomyslność w pracy oraz za dusze w czyś ćću cierpiace i zmarych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich marcinkowski , i natalie i .zdrowie dla longiny i jana i marii prosi Jakub
3.  
Święty Ojcze Pio proszę o uwolnienie z czyśca i doprowadzenie do chwały niebieskiej duszy mojej zmarłej w tym roku Mamy Krystyny oraz o zdrowie dla mnie i mojego dziecka abym mogła je jak najdłużej wychowywać
4.  
Panie Jezu prosimy dla Nataszy, Michała, Ireny, Amelii i Jana o zdrowie i błogosławieństwo
5.  
Boże dziękujemy za miniony rok i prosimy o zdrowie, obfite błogosławieństwo i opiekę od nieszczęść w Nowym Roku 2015 dla całej rodziny. Amen
6.  
W intencji za zmarłych z rodziny Zarzeckich, Olszewskich, Bondaryków i Czopurów oraz o odnalezienie drogi życiowej dla Macieja.
7.  
W intencji za dusze wszystkich zmarłych z rodziny - Wojciechowskich ,Siciarskich , Tomczyków , Baran , Pasikowskich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
8.  
SANCTUS + SANCTUS + SANCTUS 2015 ROK WIARY W DUCHA ŚWIĘTEGO ŻYCIA KONSEKROWANEGO I ŚWIĘTEGO JAN PAWEŁ KAROL WOJTYŁA
9.  
Dziekczynno- blagalna w intencji wlasnej i bliskiej osoby o dary Ducha Sw. o pomoc w rozwiazaniu beznadziejnych spraw, o uwolnienie od przeklenstw, zerwanie wiezow wszelkiego zla Jezu zmiluj sie nade mna
10.  
Ojcze Pio proszę o dobrego męża i zdrowe dzieci. Proszę o szczęśliwe życie - takie jakiego dotychczas nie miałam. Dziękuję
11.  
W intencji śp. Kapłana zakonnego, za śp.Mieczysława, za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.  
Św.Ojcze Pio prosze o zdrowie i powrot do pełni sil,o miłosierdzie i łaskę nieba dla śp.ojca,o zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i Bronka,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych,o nawrócenie dla Mateusz
13.  
W intencji Aliny dziękczynno - błagalna i Boże Błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny. Dziękujemy za wszystkie łaski.
14.  
O. Pio powierzam Ci Barbare, Ulę, Dorotę, Jolę, Ks Andrzeja, O. Jamesa, Br Edwarda, O. Dariusza, Br Przemysława, Agatę, Elę, Kasię, Krysię, S. Grażynę, Ewa, S. Sara, S. Karola, Asia
15.  
Święty Ojcze Pio proszę o radość życia i siły do życia. Proszę pomóż mi rozwiązać problemy finansowe. Prosi Alicja. Bóg zapłać.
16.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar rodziny chrześcijańskiej dla Daniela. Boże ratuj to dziecko.
17.  
Święty Ojcze Pio, proszę upros uwolnienie od zła, nawrócenie, zdrowie na duszy i ciele, szczęśliwe małżeństwo, dla bliskich i mnie pomoż nam pełnić wolę Boża i stawać się lepszymi ludźmi
18.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Ojcze Pio miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam w każdym dniu.
19.  
Dziękuję za wszystkie w tym roku otrzymane łaski, proszę o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże na następny rok dla mnie i moich bliskich
20.  
Sw. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o znalezienie pracy dla Marka,a także o zdrowie dla moich synów i wszelki łaski potrzebne mojej mamie.
21.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie aby minął ból kręgosłupa i barku i o zdrowie dla całej rodziny oraz wszelkie łaski dla nas w każdym dniu.2014-12-30 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O. Pio powierzam Ci Barbare, Ulę, Dorotę, Jolę, Ks Andrzeja, O. Jamesa, Br Edwarda, O. Dariusza, Br Przemysława, Agatę, Elę, Kasię, Krysię, S. Grażynę, Ewa, S. Sara, S. Karola, Asia
2.  
Swiety Ojcze Pio chroń proszę Sylwię Katarzynę od wpływów złych duchów.Oddal wszelkie niebezpieczeństwa oraz klątwy z jej zycia,napełnij jej zyciem Duchem świętym. Wspieraj ją swa miloscia i madroscia.Dziekuje
3.  
Ojcze Pio proszę wstaw się za mną i wyproś mi dobrego męża i zdrowe dzieci. Proszę też o zdrowie dla mnie, mojej rodziny i znajomych. Dziękuję.
4.  
Chroń Panie to nowe życie, które noszę pod sercem, św Ojcze Pio módl się nami!
małżonkowie
5.  
Matko Boża błagam Cię weź zawiłości mego życia w Twoje ręce i dzięki Twojej łasce i mocy wstawiennictwa u Twego Syna Jezusa rozwiąż je na zawsze.Niech Nowy Rok będzie pełen szczęścia,miłości i łaski Bożej.
6.  
Ojcze Pio , uproś łaskę nawrócenia dla mojego syna Konrada i męża Andrzeja, oraz wspieraj mnie w wierze
7.  
W intencji zmarłych z mojej rodziny i Śp. Jana, Śp. Mariana Winczo oraz za wszystkie dusze w czyśćću cierpiące. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Agnieszka
8.  
Św Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej córeczki Mai z choroby nowowtworowej,brak przerzutów,dobre znoszenie chemii.
9.  
W intencji ks. Jarosława Cieleckiego o łaskę świętości, wierności Jezusowi, o zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św.
10.  
Święty Ojcze Pio pokornie proszę o zdrowie, obfite Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na każdy dzień nadchodzącego 2015 roku dla Bożeny, Małgorzaty, Aleksandry, Laury oraz dla mnie Alicji.
11.  
Ojcze błogosław życie Basi i Wojtka, błogosław ich jedność, miłość, narzeczeństwo , małżeństwo. Uzdrawiaj wewnętrznie ich serca, obdarzaj łaską wiary i radości, darami Ducha Świętego i łaską prowadzenia ich.
12.  
Ojcze Pio proszę pomoż mi w moim problemie, pomoż też zachować czystość i nie grzeszyc. Błogosławi bliskim w ich potrzebach. Dziękuje
13.  
Dziękuję za otrzymane łaski i Bożą opiekę i proszę o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku, potrzebne siły, zdrowie i pomyślność dla córki, uwolnienie z nałogu dla Adama. Powierzam Ci opiece naszą rodzinę.
14.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o pełną szczęśliwą rodzinę z dobrym kochającym tatą dla mojego synka,pomoc w wyjściu z problemów finansowych dla mojej rodziny,Bożą opiekę i błogosławieństwo.
15.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. proszę Cię o miłość i wspólne życie z Darkiem. proszę Cię byśmy stali się rodziną.
16.  
Sw.Ojcze Pio módl się za moimi najbliższymi ,aby ten nadchodzący Nowy Rok 2015 był dla nas łaskawy,żeby skończyły się nasze kłopoty zdrowotne i finansowe.Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga za nami.
17.  
Proszę o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, światło i pomyślność w Bogu wiadomej sprawie dla pewnej osoby
18.  
Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane w tym roku, proszę o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi na przyszły rok dla mnie i moich bliskich
19.  
Ojcze Pio proszę o z drowie, wszelkie łaski dla mojej rodziny i pomoc w pracy dla mnie i aby mojej siostrze przedłużyli umowę.
20.  
Proszę o pomyslność w pracy oraz za dusze w czyś ćću cierpiace i zmarych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich marcinkowski , i natalie i .zdrowie dla longiny i jana i marii prosi Jakub
21.  
W intencji rodziny Gawart,o uwolnienieod klątw,uroków,nałogów,grzechów pokoleniowych,o Boże błogosławieństwo, daryDucha Św.,dobrąpracę,zdrowie, nawróceniesiostry,dobre relacjew rodzinie i dobrego męża.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.