Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Bogu się służy tylko wówczas, kiedy Mu się służy tak, jak On chce” - Ojciec Pio.

25 maja 2016. Środa.
Imieniny Grzegorza, Urbana i Magdy  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-05-29 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i siłę dla Kasi Figurski i jej dzieci.
2.  
Pokornie proszę o modlitwę
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Dziękujemy Ci dobry Boże
Serdeczne Bóg zapłać
3.  
O.Pio oddaję ci Janusza i Stefanię i proszę łaskę uzdrowienia dla nich.
4.  
za Ulę K. aby doświadczyła miłości Boga i wybrała życie w czystości.
5.  
Boże proszę o łaskę szczerego faktycznego nawrócenia i napełnienia Duchem Świętym dla mnie i moich bliskich.
6.  
św.Ojcze Pio proszę cię o znalezienie normalnej pracy i zdrowie i pomyślność w moich utrapieniach i żebym nie miała zwężonego zakresu w myśleniu.
Ewa
7.  
Proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. M i T Gawart.
8.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
9.  
o zdrowie dla rodziców i dostanie się na studia
10.  
Św.Ojcze Pio z okazji Dnia Matki proszę o zdrowie i radość życia dla mojej mamy Lucyny .Otocz ją szczególną opieką i błogosław w każdym dniu jej życia.
11.  
Św.Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojej rodziny, prosze o radość, o rozwiązanie wszystkich problemów finansowych, spłatę długów, przeprowadzenie niezbędnych remontów, proszę o zdrowie
12.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
13.  
Ojcze Pio gorąco Cię proszę pomóż mi w modlitwie wyprosić u naszego Pana łaskę nawrócenia mojego męża MZ, uwolnienia od złego, nałogów, przebaczenia i wszelkich łask potrzebnych do pojednania naszej rodziny
14.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę z błogosławieństwem, wspieraj, chroń i prowadź mnie w każdym dniu.Proszę o zdrowie i dobre wyniki badań.
15.  
O błogosławieństwo i rozwagę w życiu dla córki
16.  
O. PIO proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, które zostało rozwiązane, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, byśmy wrócili do siebie.
17.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
18.  
Proszę o uwolnienie Kasi od okultyzmu, zła i jego skutków, uwolnienie naszych serc, uzdrowienie wewnętrzne, Boże błogosławieństwo i pomoc w pełnieniu woli Bożej, nawrócenie i o Miłość dla nas.
19.  
Ojcze Pio błagam Cię bądź przy mnie w godzinę mojej operacji, czuwaj nad pomyślnym jej przebiegiem bym mogła cieszyć się życiem i moimi coreczkami
20.  
Proszę o Bożą pomoc i błogosławieństwo we wszystkich moich intencjach
21.  
Ojcze Pio błogosław mojej rodzinie wspieraj nas w trudach dnia codziennego błagam o pomoc w znalezieniu pracy dla moich dzieci i zdrowie dla mojej rodziny prosi matka
22.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
23.  
W intencji dusz czysćcowych
24.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,brata Adama,Michała Szpaka,proszę o radość nieba dla śp.bliskich,taty,o pozytywne załatwienie spraw mieszkaniowych
25.  
O piękną i czystą miłość dla Eli i Filipa, by stworzyli wspaniała rodzinę. Ojcze spraw by moje studia się nie przeciągały.
26.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
27.  
SW O PIO BLAGAM POMOZ W TRUDACH POKONYWANIA PROBLEMOW ZAWODOWYCH IKREDYTOWYCH UFAM TOBIE ZE LASKI SPLYNA - AMODLITWA TO CUD-AMEN
28.  
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Basi i Zbyszka, o dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, wiarę co góry przenosi.
29.  
Proszę o zdrowie,miłość,zgodę w rodzinie i między braćmi. Proszę o łaski dla Henryka i dary Ducha św.oraz prace dla osoby bogu wiadomej.
30.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
31.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
32.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
33.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
34.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny, sióstr Małgorzaty i Aleksandry, siostrzenicy Laury oraz dla mnie Alicji. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
35.  
Ojcze Pio i Swieta Rito za Waszym wstawiennictwem prosze o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona.
36.  
Gorąco proszę o nową,bardzo dobra pracę dla mamy.Spokój i lepsze pieniądze w pracy dla taty. O dobrą pracę dla mnie.Chroń nas przed złymi ludźmi i zazdrością.Daj zdrowie i siłę na każdy dzień.
37.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa.
38.  
O.Pio wypraszaj potrzebne łaski dla całej naszej rodziny, wspieraj w trudach i problemach, przymnóż nam wiary i nadziei.
39.  
Św o. Pio BŁAGAM o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci w dniu 30.05. BŁAGAM, uratuj nasze małżeństwo Joanny i Karola, proszę o wierność i miłość w rodzinie o nawrócenie męża i teściów
40.  
za zmarłego Jana i rodziców , dziadków , i krewnych z rodziny Gibas i Bieniaszewskich i dusz w czysćcu cierpiących oraz o pomyślnośc w pracy i zdrowie
41.  
Dziękczynna za 15 lat małżeństwa Ewy i Mariusza. O uzdrowienie dla Michała, Marii, Artura. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. O bezpieczną podróż. Za śp. Romana i Franciszka
42.  
W intencji o Boza opieke i prowadzenie oraz o pomoc w rozwiazaniu spraw po ludzku niemozliwych. Sw. Ojcze Pio blagam wymodl potrzebne laski dla mnie. Bog zaplac2016-05-31 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Święty Ojcze Pio z całego serca proszę Cię o możliwość znalezienia dla mnie tego mężczyzny, który jest mi pisany, który okaże się dobrym mężem.
2.  
SW O PIO DZIEKUJE ZA WSTAWIENNICTWO U TROJCY SW TWOJA SW DLON NIECH BLOGOSLAWI KAZDY DZIEN MEJ PIELGRZYMKI-
3.  
Sw. Ojcze Pio, Ty jestes Swietym od spraw niemozliwych, blagam wymodl cud pozytywnego rozwiazania sprawy sadowej. Wymodl Blogoslawienstwo Boze i dary Ducha SW. dla sadu i osoby ktora mnie oszukala.
4.  
Ojcze Pio, za twoim wstawiennictwem proszę we wszystkich intencjach mojej rodziny. O łaskę zdrowia dla nas, bardzo dobrą pracę dla mamy i dla mnie,pomyślność dla taty. Prowadź nas i pomagaj podejmować decyzje.
5.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy Lucyny i dla mnie.Spraw,abym jak najszybciej się z nią zobaczyła.Miej pod swoją opieką moich synów.,a Robertowi daj siłę w pokonywaniu alkoholizmu.
6.  
Sw.Ojcze Pio pokornie prosze o doswiadczenie Bożej Miłości i uzdrowienie dla córki Moniki i brata Franka,o zdrowie dla chorej mamy,o boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
7.  
Proszę o Boze blog i Zbawienie dla przodkow(a dla zmarlych Zbawienie). O Boze blog Zbawienie swietosc silna wiare milosc, stala prace biurowa pisemna platna, o wyjscie z dna dla Magdaleny Bog zaplac
8.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
9.  
Proszę o miłość, zgodę, pojednanie między braćmi i w rodzinie.Proszę o potrzebne łaski dla Henryka.Proszę o dary Ducha Św., niezachwianą wiarę, zdrowie i łaskę pracy dla osoby Bogu wiadomej i jego uzdrowienie.
10.  
Proszę o łaskę powrotu do zdrowia
Ojcze Pio proszę módl się za nami
11.  
Św.O Pio,proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,wierność męża,odary Ducha Świętego dla męża,żeby zapragnął ratować naszą rodzinę,o przebaczenia
12.  
Za Alinę o zdrowie, Dary Duch śW. i wszelkie potrzebne Łaski a szczególnie o pomoc w pracy.
13.  
o łaskę czystości dla Zbyszka S.
14.  
Boże proszę o łaskę szczerego faktycznego nawrócenia i napełnienia Duchem Świętym dla mnie i moich bliskich.
15.  
Proszę o zdrowie dla mojego taty.
16.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
17.  
Św Ojcze Pio błagam o uzdrowienie Barbary.
18.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne laski dla bliskich,Michała i jego rodziny,proszę o uzdrowienie ks.Jaroslawa,o radość nieba dla śp.tatyi babci
19.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
20.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
21.  
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Basi i Zbyszka, o dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, wiarę co góry przenosi, o dar dobrej komunikacji.
22.  
za zmarłego Jana i rodziców , dziadków , i krewnych z rodziny Gibas i Bieniaszewskich i dusz w czysćcu cierpiących oraz o pomyślnośc w pracy i zdrowie
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
o zdrowie dla rodziców i dostanie się na studia
25.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
26.  
Ojcze Pio, proszę prowadź mnie, nie pozwól popełniać głupich błędów i pomagaj podejmować dobre życiowe decyzje. Daj nam wszystkim w rodzinie zdrowie oraz stałą, dobrą pracę.
27.  
Św.Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojej rodziny, prosze o radość, o rozwiązanie wszystkich problemów finansowych, spłatę długów, przeprowadzenie niezbędnych remontów, proszę o zdrowie
28.  
Dziękczynna za uratowanie życia. O uzdrowienie dla Michała, Marii, Artura. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Joli, Ryszarda i Borysa. O bezpieczną podróż. Za śp. Romana i Franciszka, Henryka.
29.  
W intencji św .pamięci mamusi Marii Chmielewskiej i teściowej Danuty Świerczyńskiej z okazji dnia matki aby cieszyły się Królestwem Bożym módlmy się
30.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa.
31.  
Św.Ojcze Pio,proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa Joanny i Karola,o miłość męża do mnie,jedność i przebaczenie,o powrót męża do małżeństwa i pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej o dary Ducha Św.dla męża
32.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola,o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacprem i Gabrysią
33.  
Ojcze Pio gorąco Cię proszę pomóż mi w modlitwie wyprosić u naszego Pana łaskę nawrócenia mojego męża MZ, uwolnienia od złego, nałogów, przebaczenia i wszelkich łask potrzebnych do pojednania naszej rodziny
34.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę z błogosławieństwem, wspieraj, chroń i prowadź mnie w każdym dniu.Proszę o zdrowie i dobre wyniki badań.
35.  
Proszę o łaski potrzebne dla mnie i moich bliskich, dziękuję za te już otrzymane. Dziękuję Boże za wsparcie w ciężkich chwilach. Proszę o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw
36.  
Proszę o łaski Boże dla całej rodziny Bagan i czaplejewicz, Boże miej nas w swojej opiece
37.  
Proszę o potrzebne łaski i nawrócenie dla nas, o uwolnienie ze skutków okultyzmu, zła, uwolnienie serca, wewnętrzną przemianę, żebyśmy bardziej kochali, żyli Ewangelią i stawali się lepszymi ludźmi
38.  
O. PIO proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, które zostało rozwiązane, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, byśmy wrócili do siebie.
39.  
Ojcze Pio i Sw.Rito za Waszym wstawiennictwem blagam o laske uzdrowienia dla Leona oraz o sily w dalszej terapii.
40.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
41.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2016-06-05 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św Ojcze Pio prosze o modlitwę w intencji Błażeja i Beaty aby ich drogi zeszły sie ponownie i o święty sakrament małżeństwa dla Beaty i Błażeja Bóg zapłac.
2.  
proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego, i wszelkie łaski potrzebne do pojednania naszej rodziny
3.  
proszę o pomoc dla Piotra w trudnościach , Boże miej go pod swoją opieką
4.  
Proszę o uzdrowienie psychiczne i fizyczne brata, potrzebne łaski,opiekę Bożą oraz światło ducha św.. Proszę o łaski potrzebne dla rodziny, chroń Boże od złego.
5.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i jej dzieci.
6.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
7.  
Za Justynkę w dniu urodzin, o zdrowie, Dary Ducha Św., prowadzenie Matki Bożej i wszelkie potrzebne Łaski.
8.  
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Basi i Zbyszka, o dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, wiarę co góry przenosi.
9.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
10.  
Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę o zdrowie i siły dla córki, dokończenie i obronę pracy magisterskiej, znalezienie pracy i opiekę każdego dnia. Dziękuję za otrzymane dary.
11.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię pokornie ulituj się nade mną i pomóż mi znaleźć dobrą pracę. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
13.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
14.  
prosze o zadoscuczynienie za grzechy, o powrot do Kosciola Katolickiego dla Anny, wdzięcznościowe intencje, Bog zaplac
15.  
Prosimy o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. Prosimy tez o poprawę zdrowia. M i T Gawart.
16.  
sw O PIO DZIEKUJE ZA DARY ORAZ MODLITWY DO TROJCY SW TWOJE WSTAWIENNICTWO RATUJE MOJA PRZYSZLOSC I ZDROWIE-NIE OPOSZCZAJ NAS-BLOGOSLAW KAZDY DZIEN-
17.  
proszę za zmarłych przodków o Zbawienie a dla żyjących o Boże Blog, o Boże Blog i stała pracę biurową pisemną platna przez wstawiennictwo wszystkich swietych i blog i wszystkich Sług Bożych dla Magdaleny
18.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
19.  
Proszę o dobre owoce miłości w życiu osobistym i zawodowym. Proszę za D. o potrzebne łaski dla niego. O to byśmy jeśli Bóg tego chce, utworzyli trwały związek. O radość i szczęście w życiu.
20.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
21.  
O uzdrowienie małżeństwa Teresy i Ryszarda-o łaskę pojednania i odrodzenie miłości małżeńskiej oraz błogosławieństwo dla ich rodziny'
22.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla rodzeństwa.
23.  
Św.O Pio,BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,wierność męża,odary Ducha Świętego dla męża,żeby zapragnął ratować naszą rodzinę,o przebaczenia
24.  
Upraszam o modlitwę w intencji nawrócenia i uwolnienia od złego dla mojego męża,o dary Ducha Świętego dla Niego i Jego powrót do domu, do rodziny.
25.  
za zmarłego Jana i rodziców , dziadków , i krewnych z rodziny Gibas i Bieniaszewskich i dusz w czysćcu cierpiących oraz o pomyślnośc w pracy i zdrowie
26.  
Święty Ojcze Pio proszę w intencji wszystkiego dobrego dla taty.Proszę o lepsze warunki finansowe w pracy, spokój i opanowanie przy rozwiązywaniu spraw. O zdrowie i wszelkie potrzebne tacie łaski.
27.  
Kochany Ojcze Pio-proszę o wsparcie na studiach,z pracą licencjacką.Proszę o siłę i wyleczenie urazu nogi.Chroń nas od biedy i kłopotów. O wszystkie potrzebne łaski dla taty, mamy, siostry,mnie oraz dziadków.
28.  
Ojcze Pio błagam o nową bardzo dobra pracę dla mamy-żeby dostała ją jak najszybciej.Pomóż jej ze wszystkim, proszę.O łaskę zdrowia dla wszystkich z rodziny,o dobrych ludzi wśród nas.
29.  
Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem blagam o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej dlaLeona oraz o sily w dalszej terapii.
30.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
31.  
O bezpieczną podróż i pobyt za granicą. O uzdrowienie dla Michała, Marii, Artura, Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Joli, Ryszarda, Borysa, Kasi i Przemka. Za dusze śp. Romana i Franciszka.
32.  
Św. Ojcze Pio, proszę o Boże błogosławieństwo, pomoc w pełnieniu woli Bożej, uwolnienie naszych serc, uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie ze skutków okultyzmu, egoizmu i pychy. Proszę pomóż nam.
33.  
O potrzebne łaski dla Joanny
34.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2016-06-07 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego, i wszelkie łaski potrzebne do pojednania naszej rodziny
2.  
Proszę o uzdrowienie psychiczne i fizyczne brata, potrzebne łaski,opiekę Bożą oraz światło ducha św.. Proszę o łaski potrzebne dla rodziny, chroń Boże od złego.
3.  
O zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców z okazji 80 rocznicy urodzin kochanej Mamusi.
4.  
Ojcze Pio proszę o siłę do życia i pokonywania wszystkich trudności. Chroń mnie przed tymi złymi i fałszywymi ludźmi. Pomóż mi zdać i zaliczyć wszystkie egzaminy i etapy na studiach. O zdrowie.
5.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski.Proszę o uzdrowienie rodziców oraz potrzebne łaski dla braci.
6.  
proszę o wszelkie łaski Boże w 9-te urodziny Krzysia , Boże otocz go opieką
7.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
8.  
Boże proszę o Ducha Świętego, uwolnienie serca, uwolnienie od skutków i wpływów okultyzmu, uzdrowienie wewnętrzne, zdrowie dla Kasi, bliskich i taty Gosi. Boże pomóż nam pełnić Twoją wolę i kochać Ciebie.
9.  
O bezpieczną podróż i pobyt za granicą. O uzdrowienie dla Michała, Marii, Artura, Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Joli, Ryszarda, Borysa, Kasi i Przemka. Za dusze śp. Romana i Franciszka.
10.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla siostry Małgorzaty pracującej i uczącej się w UK. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
11.  
Prosimy o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. Prosimy tez o poprawę zdrowia. M i T Gawart.
12.  
Św.O Pio,BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,wierność męża,odary Ducha Świętego dla męża,żeby zapragnął ratować naszą rodzinę,o przebaczenie
13.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
14.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
15.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
16.  
Błagam, błagam Ojcze Pio o całe dobro dla mojej kochanej siostry, przede wszystkim o zdrowie. Gorąco proszę o zdrowe oczy dla niej. Daj nam wszystkim siłę.
17.  
O potrzebne łaski dla Ewy i jej bliskich
18.  
Ojcze Pio i Sw.Rito za Wsszym wstawiennictwrm blagam o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona oraz o sily w dalszej terapii.
19.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, prawidłowe wyniki badań i dobrych lekarzy,Miej mnie pod swoją opieką i błogosław w tych ciężkich dla mnie dniach.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.