Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego, ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój , posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, który jest prawdziwym Księciem Pokoju” - Ojciec Pio.

09 grudnia 2016. Piątek.
Imieniny Wiesława i Leokadii  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-12-11 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
2.  
o łaskę macierzyństwa
3.  
O.Pio dziękuję za Twoje wstawiennictwo. I proszę o łaskę wzrostu wiary w mojej rodzinie i uzdrowienie mojego małżeństwa.IZ
4.  

Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i przyjaciół oraz o wyjście z problemów finansowych. Za dusze czyśćcowe
5.  
O zdrowie dla taty
6.  
Błagam o rozwiązanie problemów finansowych mego ukochanego Brata i jego Żony Katarzyny. Spraw, by Robert odzyskał utraconą radość i wiarę, w to, że można pokonać trudy życia.Daj im siłę,nadzieję,Ewa
7.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i ufności dla rodziców Małgorzaty.
8.  
Drogi Ojcze Pio błagam pomóż mi we wszystkich uczelnianych sprawach-pomóż mi dostać się na wybraną specjalizację.Pomóż mi i mojej rodzinie w sprawach finansowych, o nową pracę dla mnie i upragnione mieszkanie.
9.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę wiary dla Łukasza i jego nawrócenie, a także o odbudowę naszej relacji i łaskę połączenia nas sakramentem małżeństwa. Abym łatwo przyswajała wiedzę w nowej pracy i na studiach.
10.  
Uwielbienie Boga w całym życiu,każdym człowieku,sytuacji oraz Trójcy św,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Zawierzenie świata NSM,wynagrodzenie NSM i NSJ,nawrócenie grzeszników,ochronę dzieci nienar.
11.  
dziękujemy za łaskę zdrowia Mamy Aliny
12.  
dziękuję z uzyskane łaski . Proszę Ojcze chroń moją rodzinę przed złem
13.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
14.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
15.  
Jezu, przyjdź z pomocą w Erka i moich problemach finansowych. Chroń nas od wszystkich kłopotów i złych ludzi. Rozwiąż nasze problemy i błogosław nam Jezu.
16.  
Prosimy o zgodę i wzajemne zrozumienie w rodzinie.
17.  
O uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty.
18.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski w nadchodzącym roku.
19.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
20.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o opiekę nad młodym małżeństwem, o potrzebne dary. Za Śp. Adama i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
21.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla Martynki, o rozwiązanie problemów z moją pracą i pracą męża,opiekę i Błogosławieństwo dla mojej rodziny, rozwiązanie problemów finansowych, za dusze w czyśćcu cierpiące
22.  
św.Ojcze Pio proszę cię o znalezienie pracy biurowej i pomyślność w moim utrapieniu i pomoc w nauce zdanie egzaminów potrzebne łaski i znalezienie tego jedynego chłopaka.
Ewa
23.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
24.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo twoje w wybawieniu z uwięzi czyśćcowych Łukasza Jana Krzysztofa Leszka Wande i o zdrowie dla Artura Dariusza Juli Marcina Karola
25.  
PANIE zmiłuj się nade mną i całą moją rodziną - daj nam nowe życie w Tobie!
26.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych z rodzin Bieniaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i znajomych
27.  
Św. Ojcze Pio proszę, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Ulecz moje stawy barkowe aby wszystko wróciło do zdrowia.
28.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla Krystyny, Stanisława i o pomoc w pomyślnym rozwiązaniu problemów dla Ewy
29.  
Św Ojcze Pio proszę proszę o zdrowie i miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy abym utrzymała stanowisko.
30.  
Za Annę Kistela o zdrowie i o zmniejszenie bólu kręgosłupa który odbiera normalne życie każdego dnia o Dary Ducha Św., Boże Błogosławieństwo i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie od złego ducha.
31.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
32.  
O dar nieba dla Śp. Henryka Kopczyńskiego. O łaskę pokory i nawrócenia dla Adriana, Zbigniewa, Zdzisława, Adeli i Konrada. Dziękuję za proces uzdrawiania mojego synka Franciszka!
33.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Trójcy w MB,świętych,aniołach.Dziękuję.Przebaczenie i niebo dla wszystkich dusz,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu,zmarłych przodków.W intencjach MB,Papieża,Kościoła,moich.
34.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
35.  
Dziękuję za otrzymane łaski dla rodziny.Proszę o miłość,pokój,zdrowie, potrzebne łaski w małżeństwie i rodzinie.Proszę o dary i owoce Ducha Św.,natchnienia płynące od Boga dla mnie, męża i rodziny.
36.  
Św Ojcze Pio, proszę pomóż rozwiązać problemy Kasi i Łukasza. Proszę o nawrócenie moje i bliskich, uwolnienie od zła, pracę i męża/żonę dla poszukujących. Żeby Paulina nie piła, a Asia była znów radosna
37.  
Proszę o modlitwę za miłość w moim domu, szczerość, radość i bezpieczeństwo mojego domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
38.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
39.  
O.Pio wspieraj nas swoim wstawiennictwem w sprawach pracy, nauki, wypraszaj opiekę Matki Najśw., wyproś dary Ducha św. dla całej rodziny.
40.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Ryszarda. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za duszę śp Franciszka.
41.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.2016-12-13 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Bardzo proszę o modlitwę za ciężko chorego dziewiętnastoletniego Romana, który choruje na nowotwór-glejak nieoperacyjny.Prośba o uzdrowienie. Oraz opiekę Św.Ojca Pio.
2.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
3.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar doswiadczenia Milosci Bozej dla corki Moniki, uzdrowienie z nalogow dla Franka, za chorych w rodzinie, wiernosc i posluszenstwo Woli Bozej dla calej rodziny.
4.  
Proszę Cię Ojcze Pio o uzdrowienie mojego taty ,który zachorował na udar mózgu.
5.  
W intencji sw pamieci Marianny iMariana Chmielewskich Danuty I Mieczyslawa Swierczynskich Henryka Zgodke Jadwige Antosiewicz aby dostapili krolestwa Bozego
6.  
Proszę o dar prawdziwej, szczerej i odwzajemnionej miłości - abym została połączona z moją drugą połówką, która będzie chciała założyć ze mną rodzinę i spędzić resztę swojego życia
7.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. O pozytywny wynik badań
8.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie
9.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
10.  
Ojcze Pio, prosimy o pomoc dla Małgorzaty, by jak najszybciej odnalazła właściwe wartości w życiu.
11.  
Ojcze Pio, proszę o nawrócenie i zdrowie dla mojego taty Jerzego.
12.  
Proszę o pomoc w rozwiązaniu dylematów i problemów - Ojcze Pio pomóż mi podjąć właściwą decyzję.Podpowiedź co mam robić i jak działać.
13.  
Święty Ojcze Pio, proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża Daniela z choroby nowotworowej.
14.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
15.  
Św.Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Jana, ulgę w cierpieniu,polecam go Twojej opiece.
16.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie z okazji 40 urodzin. Proszę o miłość,pokój,zdrowie, potrzebne łaski w małżeństwie i rodzinie.Proszę o dary Ducha Św.,natchnienia płynące od Boga dla mnie, męża i rodziny
17.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, spokój ducha, odnalezienie szczęścia, wyjście z uzależnienia i szczere nawrócenie dla mojego umiłowanego brata Aleksandra.
18.  
O.Pio dziękuję za Twoje wstawiennictwo. I proszę o łaskę wzrostu wiary w mojej rodzinie i uzdrowienie mojego małżeństwa.IZ
19.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
20.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i przyjaciół oraz o wyjście z problemów finansowych. Za dusze czyśćcowe
21.  
Ojcze Pio otocz mnie swoją opieką, proszę o zdrowie i dobrych lekarzy oraz o wszelkie łaski z błogosławieństwem w każdym dniu.
22.  
O zdrowie i błogosławieństwo Boże w dniu 73 urodzin babci Heleny
23.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i ufności dla rodziców Małgorzaty.
24.  
Ojcze Pio proszę o rozwiązanie wszystkich węzłów,problemów zdrowotnych,rodzinnych i finansowych.Pomóż mi wynająć wybrane mieszkanie,o przychylność właściciela. Wstawiaj się za mną w moich potrzebach.
25.  
Za dusze zmarłych z rodzin Zarzeckich, Olszewskich, Czopur, Bondaryk, Maksymowicz i Połusewicz oraz o nawrócenie Bogu wiadomych osób.
26.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych z rodzin Bieniaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i znajomych
27.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
28.  
Pokornie proszę o błogosławieństwo dla naszej szkoły i projektu!
29.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę wiary dla Łukasza i jego nawrócenie, a także o odbudowę naszej relacji i łaskę połączenia nas sakramentem małżeństwa. Abym łatwo przyswajała wiedzę w nowej pracy i na studiach.
30.  
O szczęśliwe dojazdy do domu i dobre samopoczucie.
O pomyślne załatwienia sprawy i dobre wyniki z badań.
31.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia,Ryszarda. O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za duszę śp Franciszka.
32.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Trójcy w MB,świętych,aniołach.Dziękuję.Przebaczenie i niebo dla wszystkich dusz,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu,zmarłych przodków.W intencjach MB,Papieża,Kościoła,moich.
33.  
Św. Ojcze Pio, proszę o dar zgody i pojednania w rodzinie Krupińskich. Proszę o łaskę pokory i nawrócenia dla Zbigniewa, Zdzisława, Adriana, Adeli i Konrada. Miej w opiece mojego synka Franciszka, błogosław Mu!
34.  
dziękujemy za naszego Synka Stasia i powrót do zdrowia Wojtka
35.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
36.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
37.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
38.  
Święty Ojcze Pio proszę pomóż rozwiązać problemy Kasi, Łukasza, Tomka, Kasi i Maćka. Proszę o nawrócenie moje i bliskich, zdrowie duszy i ciała dla nas i babci. Proszę pomóż nam wybierać dobro i unikać zła
39.  
Uwielbienie Boga w całym życiu,każdym człowieku,sytuacji oraz Trójcy św,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Zawierzenie świata NSM,wynagrodzenie NSM i NSJ,nawrócenie grzeszników,ochronę dzieci nienar.
40.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
41.  
Św Ojcze Pio proszę proszę o zdrowie i miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy abym utrzymała stanowisko.2016-12-18 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigi, Franciszka i całej rodziny.
2.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla Martynki, o rozwiązanie problemów z moją pracą i pracą męża,opiekę i Błogosławieństwo dla mojej rodziny, rozwiązanie problemów finansowych, za dusze w czyśćcu cierpiące
3.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar doswiadcz. Bozej Miłosci dla corki Moniki,o łaske silnej woli dla Franka w walce z nałogami,o wypelnienie Woli Bozej we wszystkich decyzjach zyciowych, za św. pamięci wujka Zygmunta
4.  
Proszę o ogodne ,zdrowe i szczęśliwe św Bożego Narodzenia i cały Nowy Rok 2017.
5.  
Ojcze Pio, proszę o nawrócenie i zdrowie dla mojego taty Jerzego.
6.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i ufności dla rodziców Małgorzaty.
7.  
Prosze o modlitwe w intencji pozytywnego rozwiazania sprawy sadowej, o blogoslawienstwo Boze, Dary Ducha Sw. dla wszystkich zwiazanych z ta sprawa. Bog zaplac
8.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i przyjaciół oraz o wyjście z problemów finansowych. Za dusze czyśćcowe
9.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Trójcy w MB,świętych,aniołach.Dziękuję.Przebaczenie i niebo dla wszystkich dusz,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu,zmarłych przodków.W intencjach MB,Papieża,Kościoła,moich.
10.  
Św. Ojcze Pio! Proszę W intencji A, G, M i K - o nawrócenie i zdrowie oraz o uzdrowienia małżeństwa L i A. W intencjach Joanny. Bóg zapłać
11.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego brata z choroby zawalu serca, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
13.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. O pozytywny wynik badań
14.  
o dar macierzyństwa
15.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
16.  
O. Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
17.  
Św.Ojcze Pio proszę o twoje wstawienie za św. pamięci Łukaszem Janem i Wandą o uzdrowienie z SM dla Dariusza Juli Marcina Piotrka Stanisława Ewy Doroty Artura i o zdrowie dla Marcina i Karola.
18.  
proszę Cię dopomóż Piotrkowi w trudnościach, proszę o nawrócenie Roberta, łaski Boże dla Krzysztofa
19.  
Pokornie proszę o błogosławieństwo Boże w sprawach zawodowych, szczególnie w rozliczeniu projektu.
20.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.
21.  
Proszę o uzdrowienie dla Sebastiana z choroby serca i innych nękających go chorób, by mógł już wyjść ze szpitala i spędzić Boże Narodzenie w domu z bliskimi
22.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
23.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę zdrowia,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo, oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata,teściowej i dla mnie.Ula
24.  
Proszę o modlitwę za miłość w domu, szczerość, radość i bezpieczeństwo mojego domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
25.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty oraz aby zaprzestała nawiązywania niebezpiecznych kontaktów i spotkań z osobami, które ją krzywdzą.
26.  
Ojcze Pio, błagam o ratunek - uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej maleńkiej wnuczki Alicji, jeżeli jest taka wola Boża, i wsparcie dla jej rodziców w tej trudnej sytuacji.
27.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
28.  
Prosze o modlitwe w intencjach Magdaleny i Marii w intencjach znanych Panu Bogu . Bóg zapłać
29.  
Proszę o potrzebne łaski dla mnie z okazji 40 urodzin. Proszę o miłość,pokój,zdrowie, potrzebne łaski w małżeństwie i rodzinie.Proszę o dary Ducha Św.,natchnienia płynące od Boga dla mnie, męża i rodziny
30.  
o uzdrowienie z choroby nowotworowej Mojej Mamy Teresy
31.  
Św Ojcze Pio proszę proszę o zdrowie dla mnie miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy abym utrzymała stanowisko i otocz mnie dobrymi ludźmi.Błogosław i prowadź w każdym dniu.
32.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
33.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych z rodzin Bieniaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i znajomych
34.  
proszę o łaski Boże i zdrowie dla mamy Zofii, taty Zdzisława, brata Krzysztofa i Bożeny, dziękuję za otrzymane łaski dla rodziny i modlę się o dalszą opiekę nad nami, szczęść Boże
35.  
prosze o ratunek z beznadziejnej sytuacji o Boze blog, Ducha sw, nawrocenie, prace stala, uzdrowienie, dla Magdaleny i o Boze blog dla Krystyny
36.  
Ojcze Pio jestem wdzięczna za pomoc,wszystkie łaski ubłagane przez Ciebie.Gorliwie proszę o nową,świetną pracę dla mnie-długo jej już nie mam,o większe zarobki w pracy dla mamy i taty,o zdrowie i uleczenie nas.
37.  
Dziękuję za uwolnienie Kasi od zła. Boże proszę uwolnij też Magdę i Łukasza. Proszę o zdrowie i nawrócenie dla nas. Żeby Michał wrócił do domu i wyzdrowiał. Żebyśmy wypełnili wolę Bożą, błogosław nam Ojcze Pio
38.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia, O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Mariusza,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe
40.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
41.  
Uwielbienie Boga w całym życiu,każdym człowieku,sytuacji oraz Trójcy św,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Zawierzenie świata NSM,wynagrodzenie NSM i NSJ,nawrócenie grzeszników,ochronę dzieci nienar.2016-12-20 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O szczęśliwe ,błogosławione i zgodne Święta dla całej naszej rodziny. O szczęśliwe rozwiązanie dla Alinki. Dziękczynna za cały rok z prośbą o dalszą Opiekę.
2.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobrego męża.
3.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie swoje,Mamy.Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,Michala,o radość nieba dla śp.bliskich.
4.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze potrzebne łaski dla Marka ,Grzegorza ,mamy Lucyny,Barbary ,Mariusza,Roberta ,dla mnie i dla całej rodziny.Opiekuj się moją rodziną.
5.  
W intencji Julii, jej zdrowia, studiów
6.  
Dziękuję za otrzymane łaski dla rodziny.Proszę o miłość,pokój,zdrowie, potrzebne łaski w małżeństwie i rodzinie.Proszę o dary i owoce Ducha Św.,natchnienia płynące od Boga dla mnie, męża i rodziny.
7.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla Joanny, o uzdrowienie Szczepana z choroby Aizchaimera,Parkinsona i demencji z ciałami Leviego oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.
8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla najbliższych, o zgodę, spokój i szczęście w rodzinie
9.  
Pokornie proszę o błogosławieństwo Boże dla naszego projektu.
10.  
Ojcze Pio prosze pomoz moim dzieciom aby znal a zly dobra prace czuwaj Ojcze nad nasza rodzina
11.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla Martynki, o rozwiązanie problemów z moją pracą i pracą męża,opiekę i Błogosławieństwo dla mojej rodziny, rozwiązanie problemów finansowych, za dusze w czyśćcu cierpiące
13.  
Ojcze Pio, prosimy, by Małgorzata ukończyła szkołę w terminie i by odnalazła właściwą drogę w życiu.
14.  
Za Śp. Halinę, Mirosława i Stanisława Krupińskich, Śp. Henryka Kopczyńskiego, Śp. Stefanię i Stanisława Orzoł, Śp. Kazimierę Filipowicz, Śp. Eugenię i Tadeusza Hagen, Śp. Ewelinę Czaboryk.
15.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar doswiadcz. Bozej Miłosci dla corki Moniki,o wypelnienie Woli Bozej we wszystkich decyzjach zyciowych, o błogosławione Swieta Bozego Narodzenia i łaski na cały rok 2017
16.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
17.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i błogosław mi w każdym dniu.
18.  
Ojcze Pio, prosimy o nawrócenie Małgorzaty oraz aby zaprzestała nawiązywania niebezpiecznych kontaktów i spotkań z osobami, które ją krzywdzą.
19.  
Ojcze Pio, prosimy o zdrowie i siły oraz więcej wiary i ufności dla rodziców Małgorzaty.
20.  
za dusze śp Marii Świstowskiej , , Genowefy , Bolesława ,Jana, Gibas oraz dusze czyśćcowe i zmarłych z rodzin Bieniaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich , Kłos i Ryńskich i znajomych
21.  
W intencji mojego Brata o uzdrowienie, uwolnienie i powrot do Boga.Sw. Ojcze Pio prosze o opieke nad nim.
22.  
Proszę o Boże błogosławieństwo, uzdrowienie, wypełnienie woli bożej, dobrego męża i przyjaciół oraz o wyjście z problemów finansowych. Za dusze czyśćcowe
23.  
Chciałabym poprosić Pana Boga o dobrego męża, z którym spędzę swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia.
24.  
Uwielbienie Boga w całym życiu,każdym człowieku,sytuacji oraz Trójcy św,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Zawierzenie świata NSM,wynagrodzenie NSM i NSJ,nawrócenie grzeszników,ochronę dzieci nienar.
25.  
Święty Ojcze Pio, proszę błogosław Weronice, Ewelinie, Kasi, Asi, Marii, Tomkowi i bliskim. Proszę o uwolnienie Kasi, Magdy i Łukasza od zła. Pomóż nam wybierać dobro i porzucić zło. Proszę o nawrócenie Rodziny
26.  
Św. Ojcze Pio! Proszę W intencji A, G, M i K - o nawrócenie i zdrowie oraz o uzdrowienia małżeństwa L i A. W intencjach Joanny. Bóg zapłać
27.  
Św Ojcze Pio proszę o modlitwe za dusze moich rodzicow Barbary i Mariana Baczyńskich
28.  
Proszę św.O.Pio o nawrócenie mojego męża Karola,o dary i owoce Ducha Św.o chęć ratowania rodziny,o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców,o łaskę spowiedzi,miłość,jedność,wierność,o powrót do małżeństwa
29.  
PROSZĘ o wypełnienie woli bożej w moim życiu i małżeństwie,o zdrowie,miłość, zgodę i łaski nam potrzebne,o wzajemne przebaczenie,o światło Ducha Św.dla sądu,aby przyznał matce opiekę prawną nad dwójką dzieci
30.  
O zdrowie dla Majki, Artura, Marii,Hani,Bogusia, O Łaski potrzebne dla Ewy,Krystyny,Joli,Ryszarda,Mariusza,Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. O nawrócenie dla rodziny N. Za dusze czyśćcowe
31.  
Proszę Cię O. PIO w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (by nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. O pozytywny wynik badań
32.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Trójcy w MB,świętych,aniołach.Dziękuję.Przebaczenie i niebo dla wszystkich dusz,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu,zmarłych przodków.W intencjach MB,Papieża,Kościoła,moich.
33.  
abyśmy zostali szczęśliwymi rodzicami
34.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
35.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też o pomoc mi w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
36.  
Ojcze Pio proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie.
37.  
Św.Ojcze Pio proszę o twoje wstawienie za św. pamięci Łukaszem Janem i Wandą o uzdrowienie z SM dla Dariusza Juli Marcina Piotrka Stanisława Ewy Doroty Artura i o zdrowie dla Marcina i Karola.
38.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.