Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Gdy uczestniczysz we Mszy św. staraj się rozbudzić twoją wiarę i rozważaj, jak wielki był to dar ofiarny, złożony za ciebie Bożej sprawieliwości, aby ją ubłagać i uprosić jej łaskawość.” - Ojciec Pio.

28 czerwca 2016. Wtorek.
Imieniny Ireneusza i Leona  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-06-28 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę przemiany i uwolnienia od złego dla Wiolety światła Ducha św. w dobrych wyborach mężów, ukończenia studiów dla córek i powrót do domu, a dla rodziny o potrzebne łaski.
2.  
Ojcze Pio Prosze o przemiane dla syna Tomasza i Michała o wyzbycie sie agresji o siłe wiare i uzdrowienie fizyczne i psychiczne .Prosze o modlitwe za mnie o wyjscie z nałogow zdrowie i wyjscie z długow
3.  
Boże Ojcze błogosław Nataszy, Michałowi,Ricie, Irenie, Sandrze, Amelii,Rozalii i Janowi.
4.  
O miłość ,zgodę, pojednanie w małżeństwie , uzdrowienie serc Natalii i Grzegorza oraz potrzebne łaski dla nich i ich córeczki Hani.
5.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla nas wszystkich i bardzo dobrą pracę dla mnie w Warszawie i mojej mamy Warszawie lub mieście, w którym mieszka.
6.  
Ojcze Pio oddaję Ci wszystkie moje problemy, troski, zmartwienia, braki, niewiadome- moje i mojej rodziny. Błagam pomóż mi, nam - rodzicom i siostrze.
7.  
Panie nawróć me serce ku Tobie, spraw abym żył zgodnie z Twoją wolą jak również cała moja rodzina.
8.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi ułożyć sobie życie. Dziękuję
9.  
O Boże błogosławieństwo dla Marleny i Pawła, aby wszystkie problemy zdrowotne i niepowodzenie w życiu odeszły w niepamięć, a za sprawą Jezusa Chrystusa powróciło do nich zdrowie i szczęście.
10.  
Prosimy o zdrowie dla Błażejka i jego rodziców.
11.  
prosze o Boze Blog Zbawienie dla Magdaleny Jana Krystyny Anny, oraz prace biurowa dla Magdaleny oraz za zmarlych przodkow o Zbawienie Bog zaplac
12.  
O zdrowie i błogosławieństwo mojej rodzinie. Bardzo błagam o dar macierzyństwa.
13.  
Boze Ojcze blagam o laske wiary i milosci dla syna Ernesta.Dopomoz prosze aby odzyskal radosc zycia.JEZU TRZYMAJ GO ZA REKE I PROWADZ.DZIEKUJE.
14.  
W intencji Panu Bogu wiadomej
15.  
O. Pio proszę o potrzebne łaski dla męża Pawła z okazji 40 urodzin,opiekę Bożą na każdy dzień i przemianę duchową.Proszę o miłość,jedność,dary i owoce Ducha św.dla męża i dla mnie.Proszę o łaski dla rodziny.
16.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
17.  
Za duszę zmarłego Zbigniewa, mojego Taty. Za duszę Andrzeja, mojego chrzestnego. Za dusze dziadków z jednej i drugiej strony. O łaskę zbawienia Amen.
18.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława Aleksandrowicza,Michała,proszę o radość nieba dla śp.taty,proszę o siły do załatwienia swoich spraw
19.  
za dar miłości, małżeństwa i rodzicielstwa dziękują małżonkowie w 13 rocznicę ślubu
20.  
w intencji mojej i bliskiej osoby o Blogoslawienstwo Boze, potrzebne i upragnione laski, Dary Ducha Sw. Sw.Ojcze Pio prosze o pomoc i modlitwe wstawiennicza
21.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
22.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
23.  
DZIEKCZYNNO BLAGALNA O DAR DUCHA SW I POMOC W ROZWIAZANIU PROBLEMOW KREDYTOWYCH UFAM ZE TWOJA SW DLON PODANA Z NIEBIOS UCZYNI CUD
24.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
25.  
O światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
26.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
27.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
28.  
Św Ojcze Pio czekam Twojego ratunku aby Robert wrócił i abyśmy mogli spędzić resztę życia razem tworząc rodzinę. Ratuj nas wstaw u Pana
29.  
Boże proszę uwolnij Kasię od złego ducha i skutków okultyzmu. Pomóż jej skończyć studia. Błogosław i pociągnij ku sobie niewierzących bliskich. Daj nam Ducha Świętego i pomóż przynosić dobre owoce.
30.  
Święty Ojcze Pio i Święta Rito za waszym wstawiennictwem błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona.
31.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o zdrowi i błogosławieństwo na każdy dzień, o łaski dla mnie w sprawie mojej pracy i męża, o poprawę sytuacji materialnej, za dusze w czyśscu cierpiące
32.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
33.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Artura, Marii, Michała i Mariusza. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Kasi, Borysa, Przemka. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze czyśćcowe.
34.  
proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego, i wszelkie łaski potrzebne do pojednania naszej rodziny
35.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
36.  
Prosimy o pomyślne rozwiązanie sprawy zadłużenia i ZUS-u- Boże miej nas w opiece i chroń przed tymi,którzy chcą nas skrzywdzić. Prosimy tez o poprawę zdrowia i pracę. M i T Gawart
37.  
Proszę w pewnej intencji, składając całą swoją nadzieję w Chrystusie.
38.  
O pomoc dla Piotra i jego rodziców.
39.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie, prawidłowe wyniki badań i dobrych lekarzy. Miej mnie pod swoją opieką i błogosław w tych ciężkich dla mnie dniach.
40.  
O. PIO proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
41.  
o zdrowie dla marii
42.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
43.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty, o odnalezienie przez nią Boga oraz o ukończenie przez nią szkoły.2016-07-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Ojcze Pio, proszę w intencji Marysi o dobre wyniki egzaminów dla niej i dostanie się na studia oraz w intencji Janka o uzdrowienie i zdanie wszystkich egzaminów w tej sesji. Boże błogosław ich drogi życiowe.
2.  
Drogi Pio, błagam o powrót do dawnej pracy albo o łaskę nowej, jak również o pracę dla Małgorzaty. Opiekuj się nami daj zdrowie i spokój.
3.  
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana.
4.  
O dobre wyniki matury w lipcu bieżącego roku ze wszystkich przedmiotów, o pogłębienie wiary
5.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
6.  
Za zdrowie, udaną operację oraz nawrócenie mamy Lucyny
7.  
O Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla Jagody, Marii i Danuty. Dziękuję Drogi Pio za wszystko, za opiekę i rozwiązanie problemów. Czuwaj i bądź ze mną i moją rodziną.
8.  
Błagam o nawrócenie dla Asi, o dobrą dla niej spowiedź, o powrót do kościoła i szacunek dla sakramentów. Proszę o uzdrowienie środowiska aktorskiego, które zdominowane jest indywidualizmem. Chroń Panie Asię.
9.  
proszę o ciagly stan laski, rozeznanie z czego sie wyspowiadac, prace biurowa z niestresujaca umowa, zdrowie, Boze blog, Zbawienie, o porzadnych przyjaciol dla Magdaleny, o Boze blog dla Krystyny Jana Anny Juli
10.  
Sw Ojcze Pio błagam o dobre wyniki badan przeczące chorobie nowotworowej Barbary.
11.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
13.  
O światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
14.  
Za śp. Emilie
15.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
16.  
Prosimy o uzdrowienie Małgorzaty.
17.  
o dobrego i wierzącego męża dla mojej mamy i sakrament małżeństwa
18.  
Matko Boża i Św. Pio proszę za Waszym wstawiennictwem o zdrowie, błogosławieństwo w pracy i opiekę od zła dla naszej rodziny.
19.  
Sw. Ojcze Pio prosze o modlitwe o przerwanie wiezi przeklenstw i ich skutkow w rodzinie
Pomoz mi Ojcze w pokonywaniu moich problemow i wyjednaj dary Ducha sw.
20.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
21.  
O wieczna radosc obcowania w Twoim Niebieskim Krolestwie, Panie nasz prosze dla zmarłych Jana Bijak,Zofii i Stanisława Rogalskich,oraz zmarlych z naszych rodzin.
22.  
Za świętej pamięci Janinę, Bolesława i Stanisława Fajkiewicz, Danutę i Jana Szafran oraz wszystkich zmarłych z rodziny Fajkiewiczów i Szafranów.
23.  
O błogosławieństwo, łaskę dojrzałej miłości, pomyślne przygotowanie się do sakramentu małżeństwa
24.  
Święty Ojcze Pio proszę pomóż abym miała dobrą pracę i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły.
25.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę za Alinę o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski, o pomoc w pisaniu i obronie pracy. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe, Jezu ufam Tobie.
26.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
27.  
Sw.Ojcze Pio pokornie prosze o pomyslny przebieg operacji na oczy, wszelkie potrzebne łaski i siły dla brata Franka
28.  
Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
29.  
św.Ojcze Pio proszę cię o zdrowie i pomyślność z pracą i pomoc z nauką i znalezienie tego jedynego chłopaka i żeby nie wracały do mnie problemy emocjonalne i depresja.
Ewa
30.  
Święty Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona.
31.  
Ojcze Pio z okazji imienin proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Lucyny.Boże miej ją pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu jej życia.
32.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
33.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
34.  
Boże, proszę o nawrócenie i Ducha Świętego dla Kasi i bliskich. Proszę o pomoc w nauce i w pracy dla nas. Znajdź samotnym bliskim i Kasi ukochaną osobę. Proszę błogosław nam, daj nam zdrowie duszy i ciała.
35.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Michała i Mariusza. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze czyśćcowe.
36.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
37.  
o Łaskę zdrowia dla marii i za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Gibas, Bienaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich, i natalie i jana prosi Jakub
38.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
39.  
O szczęśliwy powrót D. do domu, za śp. tatę i brata w dniu urodzin. Proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich
40.  
O. Pio wyproś dla mnie łaskę pracy.
41.  
Proszę o mszę świętą za dusze w czyśćcu cierpiące i za ich pośrednictwem o modlitwę w intencji nawrócenia, uwolnienia od złego dla mojego męża i jego powrót do rodziny, do domu.2016-07-05 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa. Przemiany serca i duszy mojego męża Pawła. O Dary Ducha Świętego dla niego. O pojednanie i miłość męża do mnie. Panie stań na drodze mojego męża. Bernadeta.
2.  
proszę o łaskę nawrócenia Marcina, uwolnienia od złego, i wszelkie łaski potrzebne do pojednania naszej rodziny
3.  
Ojcze Pio błagam pomóż mi i mojej rodzinie we wszystkim. Bardzo potrzebuję twojego wstawiennictwa!
4.  
Ojcze Pio błagam błagam o szybkie dostanie bardzo dobrej i bardzo dobrze płatnej pracy dla mojej mamy. Drogi Pio to bardzo ważne! Pomóż mamie i nam! Z podziękowaniem za dotychczasowe łaski.
5.  
Ojcze Pio pragnę podziękować za ten rok szkolny mojego syna Kuby. Upraszam nadal o łaskę zdrowia dla mnie i rodziny. Ulecz moje piersi z guzków. Natchnij do pozytywnego myślenia.
6.  
Prosze o modlitwe w intencji otrzymania laski zdrowia i dobrego rozwoju dla corci Justyny, o laske uzdrowienia dla Mamy Miroslawy, o blogoslawienstwo Boze dla Wiktora i Witalija, oraz o Boza pomoc dla mnie.
7.  
Blagam o szczesliwa operacje dla Zbigniewa, szybki powrot do zdrowia. Ojcze Pio modl sie za nami, aby nasze malzenstwo i nasze dzieci prowadzil Jezus Chrystus.Duchu Sw przyjdz i inapelnial nas swoimi darami.
8.  
Proszę o dobrą pracę dla mnie i mojej rodziny oraz dla Rafała– taką, która zapewni nam spokojne i szczęśliwe życie oraz przyniesie pożytek mi, mojej rodzinie i innym ludziom.
9.  
Ojcze Pio wyproś łaskę życia w prawdzie dla mojego brata Michała i jego małżeństwa oraz obfite Boże błogosławieństwo. Proszę o łaskę nawrócenia dla mnie i mojej rodziny.
10.  
Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mojej rodziny o pomoc a znalezieniu pracy ,proszę o Królestwo Boże dla zmarłych z mojej rodziny i znajomych .
O
11.  
Ojcze PIO proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
12.  
Prosimy o zdrowie, nadzieję, siły i opiekę dla Jadwigi i Marka.
13.  
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana.
14.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
15.  
Boże proszę o nawrócenie i Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla nas, o ukochaną osobę i pracę dla poszukujących. O pomoc w ukończeniu studiów dla Kasi, Oli i Tomka. Proszę o uwolnienie od zła.
16.  
Ojcze Pio błagam Cię o dobre wyniki matury w lipcu bieżącego roku ze wszystkich przedmiotów. Oraz o zdrowie dla mnie i całej rodziny.
17.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty, odnalezienie przez nią Boga, ukończenie szkoły, opiekę na każdy dzień i światło Ducha Świętego.
18.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
19.  
za duszę, życie wieczne oraz wstawiennictwo śp. wujka Andrzeja
20.  
proszę o łaskę pełnienia woli Boże, pokorę, modlitwę, wybranie właściwej drogi, Boże decyzje, posłuszeństwo, czyst serce
21.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
22.  
proszę o ciagly stan laski, rozeznanie z czego sie wyspowiadac, prace biurowa z niestresujaca umowa, zdrowie, Boze blog, Zbawienie, o porzadnych przyjaciol dla Magdaleny, o Boze blog dla Krystyny Jana Anny Juli
23.  
Sw Ojcze Pio proszę o zdrowie dla synka Szymona aby choroba genetyczna się nie rozwijała oraSw Ojcze Pio proszę o zdrowie dla synka Szymona aby choroba genetyczna się nie rozwijała oraz o dobry los w życiu dla
24.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
25.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
26.  
Z prośba o pomyślne zdanie egzaminu z języka angielskiego dla Justyny oraz Dawida.
27.  
za duszę śp. Adama Czaplejewicz
28.  
Proszę za Ewę w jej intencjach oraz za bliskich
29.  
Błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai.
30.  
Dziękuję Ci o.Pio za okazane łaski, wyproś dla mnie łaskę pracy, nadziei i żywej wiary.
31.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
32.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Michała i Mariusza. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze czyśćcowe.
33.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
34.  
O światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
35.  
Za śp. Elżbietę
36.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
37.  
Ojcze Pio blagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona.
38.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jaroslawa,Michała,proszę o radość nieba dla śp.bliskich,znajomych,przyjaciół,proszę o siły na codzień
39.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  

BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
41.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.2016-07-10 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Boże za przyczyną św. Ojca Pio proszę o przemieniające spotkanie z Tobą dla mnie i moich bliskich.
2.  
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana.
3.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
4.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę za Alinę o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski, o pomoc w pisaniu i obronie pracy. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe, Jezu ufam Tobie.
5.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych. Proszę o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
6.  
O. PIO proszę Cię za Żonę Agnieszkę by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną, o pojednanie
7.  
Kochany Ojcze Pio wstaw się za mną u Pana Naszego kiedy błagam o uratowanie mojego małżeństwa,przemianę serca i duszy mojego męża Pawła. Błagam o nawrócenie i Dary Ducha Świętego dla męża. Bernadeta.
8.  
Ojcze Pio proszę o radość i sens życia oraz opiekę najbliższych
9.  
Polecam Ci O. Pio wszystkie ważne sprawy i problemy ,szczególnie związane z pracą.
10.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
11.  
O światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
12.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
13.  
Prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty, odnalezienie przez nią Boga, ukończenie szkoły, opiekę na każdy dzień oraz o dar mądrości i odpowiedzialności przy podejmowaniu ważnych decyzji.
14.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
15.  
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów Łucji.
16.  
Panie Jezu odpuść nam grzechy, błogosław w każdym dniu i chroń od zła.
17.  
o Łaskę zdrowia dla marii i za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Gibas, Bienaszewskich , Czarkowskich , Marcinkowskich, i natalie i jana prosi Jakub
18.  
Św Ojcze Pio proszę o uproszenie łask dla Łukasza w jego 22 urodziny. Proszę opiekuj się naszą rodziną i pomóż w trudnych sprawach. Ojcze przynieś z nieba cud uzdrowienia z choroby dla mnie.
19.  
Sw.Ojcze błagam o zdrowie i radosc zycia dla mamy Lucyny.Otocz opieką moich synów.Proszę także o zdrowie dla mnie i potrzebne łaski.
20.  
za duszę śp. Andrzeja, życie wieczne oraz wstawiennictwo
21.  
Za wszystkich zmarłych z rodzin: Zarzeckich, Olszewskich, Bondaryków, Czopurów, Gieniuszów oraz za wszystkie dusze w czyśćcu za które już się nikt nie modli.
22.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
23.  
O łaskę dojrzałej miłości, oraz pomyślne przygotowanie do sakramentu małżeństwa.
24.  
Prosimy o pomoc dla Piotra i jego rodziców.
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
O Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla Małgorzaty, Piotra, Julii i Aleksandry oraz Jadwigi i Józefa. Z podziękowaniem za troskę. Opiekuj się Nami!
27.  
Proszę o mszę świętą za dusze w czyśćcu cierpiące i za ich pośrednictwem o modlitwę w intencji nawrócenia, uwolnienia od złego dla mojego męża i jego powrót do domu, do rodziny.
28.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
29.  
Ojcze Pio zwracam sie do Ciebie z prosba o wstawiennictwo do Pana Milosiernego za moje uzdrowienie z choroby nowotworowej jak mnie dosiegnela.
Blagam o modlitwe . Tylko w Bogu moja nadzieja.
30.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Michała i Mariusza. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny i Romana.
31.  
Za Ewę i jej bliskich o potrzebne łaski, za Siostry, chrześniaków, rodzeństwo, przyjaciół, o dobre wakacje
32.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
33.  
Błagam Cię Mój Ojcze Pio, o bardzo dobrą pracę dla mamy M. i dla mnie.O zdrowie dla nas,a zwłaszcza szybkie i skuteczne wyleczenie mojej nogi po urazie.Chroń od złego i biedy. Proszę o błogosławieństwo i łaski.
34.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
35.  
O ZDROWIE I POMOC ROZWIAZANIA PROBLEMOW ZAWODOWYCH I DARY DUCHA SW BLOGOSLAWIENSTWO KAZDEGO DNIA DLA RODZINY I ANTONIEGO
36.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
37.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,ks.Jarosława,Michała,Roberta,proszę o radość nieba dla śp.bliskich,o siły na co dzień
38.  
O potrzebne łaski dla całej mojej rodziny.
39.  
Boże proszę uwolnij Kasię i Magdę, od wszelkiego zła i uzdrów je z choroby psychicznej. Proszę o nawrócenie, Ducha Świętego, uzdrowienie duszy i ciała i Boże błogosławieństwo dla bliskich.2016-07-12 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
2.  
Boże za przyczyną św. Ojca Pio proszę o przemieniające spotkanie z Tobą dla mnie i moich bliskich.
3.  
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Jana.
4.  
PROSZĘ o uzdrowienie mojego małżeństwa,miłość,jedność i przebaczenie oraz dary i owoce Ducha św. Proszę o zdrowie dla nas,spokój wewn. i potrzebne łaski oraz uzdrowienie rodziców oraz łaskę zdrowia dla braci.
5.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę za Alinę o zdrowie, Dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski, o pomoc w pisaniu i obronie pracy. Za Śp. Adama i wszystkie dusze czyśćcowe, Jezu ufam Tobie.
6.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i wyjście z problemów finansowych. Proszę o dobrą pracę dla męża i córki. M.G
7.  
Za dusze czyśćcowe
8.  
BŁAGAM o uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola, przemianę serca męża,powrót męża do małżeństwa,o miłość,zgodę i jedność, o dary Ducha św., o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci
9.  
O. PIO proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
10.  
Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o uzdrowienie psychiki Małgorzaty, odnalezienie przez nią Boga, ukończenie szkoły, opiekę na każdy dzień oraz o dar mądrości i rozwagi.
11.  
Św.Ojcze Pio proszę daj zdrowie i radosc życia dla mamy Lucyny.Obdarz zdrowiem moich synów i mnie.Uwolnij Roberta z alkoholizmu .
12.  
Proszę o potrzebne Łaski i Błogoslawieństwo Boże. O Dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Wygranie walki z chorobą nowotworową.
13.  
Za śp. Piotra w szóstą rocznicę śmierci, rodziców i krewnych oraz dusz w czyśćcu cierpiących o łaskę zbawienia wiecznego.
14.  
Dziękuję za wszystko, proszę o nawrócenie, Ducha Świętego, uzdrowienie duszy i ciała, uwolnienie od zła i Boże błogosławieństwo dla nas. Przemień nas Boże i pomóż pełnić Twoją wolę i przynosić dobre owoce.
15.  
O. Pio błogosław mi w pracy i we wszystkich problemach z nią związanych.
16.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
17.  
za Martę o uzdrowienie, wyzwolenie i łaskę macierzyństwa
18.  
O bezpieczne wakacje. O zdrowie dla Majki, Artura, Marii, Michała i Mariusza. O Łaski potrzebne dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli, Borysa. Za wszystkich, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny i Romana.
19.  
Za D. o szczęśliwy powrót do domu, za J. w dniu urodzin o potrzebne łaski i bycie blisko Boga, za S. i jej tatę o ulgę w cierpieniu, za H. o wygranie walki z rakiem, o potrzebne łaski dla E. i bliskich
20.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
21.  Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
22.  
O światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością do mnie św o. Pio, pomóż
23.  
Św. Ojcze Pio błagam o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby Rafał otworzył swoje serce dla Agnieszki. Aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
24.  
Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
25.  
Prosimy o zdrowie, nadzieję, siły i opiekę dla Jadwigi i Marka. Dziękujemy za otrzymane łaski.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.