Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trzeba zawsze mieć roztropność i miłość. Roztropność ma oczy, a miłość nogi” - Ojciec Pio.

06 lutego 2016. Sobota.
Imieniny Bohdana i Doroty  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2016-02-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę działaj w mojej rodzinie, uzdrów nasze dusze i ciała, uwolnij od działania szatana, toksycznych znajomości, pogłębiaj wiarę, obdarzaj potrzebnymi siłami i łaskami każdego dnia.
2.  
Prosze o wsparcie ducha sw.pozytywne myslenie dla meza i rodziny,nawrocenie zbliżenie sie do Boga,udany porod i zdrowe dziecko,a takze zdrowie dla wszystkich bliskich.
3.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o modlitwę w intencji T., aby bez względu na to gdzie jest i co się dzieje w jego życiu pamiętał o tym, że Bóg go kocha.
4.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
5.  
Za Agnieszkę - o zdrowie, Dary Ducha Św., o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów w pracy i o wszelkie potrzebne Łaski.
6.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i jej rodziny.
7.  
Proszę o dobrą stałą i stałą pracę dla Tomasza, oraz o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla niego i jego małżonki
8.  
Błagam o modlitwe w intencji mojego malżeństwa, abysmy mogli zyc razem i razem pracować, aby wszystko się nam udało, abyśmy słuchali siebie nawzajem, byśmy mogli stać sie rodziną.Prosze o stabilne i godne życie
9.  
Proszę o modlitwę za Ś.P. Mariannę Kossakowską, aby doznała wiecznego szczęścia u boku Pana Boga.
10.  
O Boże błogosławieństwo,zdrowie i potrzebne łaski dla Ireneusza w dniu urodzin oraz dla Kingi,Konrada i Iwony
11.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię uproś łaskę cudownego uzdrowienia dla mojego męża Sławka, pokonania wszelkich problemów i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Jezu ufam Tobie.
12.  
O Boze Blogoslawienstwo dla Natalii na kazdy dzien
13.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę zdrowia dla niego,Boże błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.Urszula
14.  
O zdrowie i błogosławieństwo boże dla Andrzeja Tenczara i jego powrót do Marii
15.  
Proszę o łaskę zdrowia i Bożą opiekę w każdym dniu dla Alin. Jezu ufam Tobie.
16.  
Proszę o łaski dla mnie i mojej córki, o pomoc w wyborze drogi życiowe i dobrego męża, żeby zdała wszystkie egzaminy w terminie, i znalazła dobre i tanie mieszkanie.
17.  
Dopomóż Św. Ojcze Pio w zwiększeniu etatu w pracy
18.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
19.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny. O uzdrowienie i uwolnienie każdego jej członka. Oraz o powrót do Boga, tych którzy odeszli od Niego.
20.  
Za Ś.P. Małgorzatę, Honoratę i Antoniego Zielińskich, Jadwigę i Zdzisława Glonków, Bogdana Pentosia oraz duszę w czyśćcu cierpiące z prośbą o ich wstawiennictwo w moich błaganiach o uratowanie małżeństwa
21.  
Prosze o modlitwe o przerwanie pasma nieszczesc, o powrot do zdrowia i wygranie sprawy sadowej. Prosze o opieke Ducha Sw. Panie Jezu Ty sie tym zajmij.Amen
22.  
Proszę o ulgę w cierpieniu, powrót do zdrowia, możliwość samodzielnego poruszania się, ustrzeż od przykucia do łóżka, obdaruj siłą i wytrwałością w trudach dnia codziennego mojego tatę Jana.
23.  
Bardzo proszę św. Ojcze Pio o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla taty.
Proszę o siłę do walki dla niego oraz zdrowie i dobre wyniki badan kontrolnych.
24.  
Ojcze Pio proszę w intencji Bogu wiadomej dotyczącej mojej rodziny.
25.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej córki Magdaleny
26.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Prosi Alicja. Bóg zapłać.
27.  
SW O PIO PROSZE O MODLITEWNA POMOC WMYCH TRUDNYCH SPRAWACH KREDYTOWYCH UFAM ZE LASKI Z NIEBIOS SPLYNA OTRZYMAM PRACE AMEN--antoni
28.  
O.Pio wyproś dla mnie łaskę pracy
29.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla najbliższych, o dar małżeństwa i macierzyństwa, za Marka, o mocną wiarę i nawrócenie Magdaleny oraz w pewnej intencji.
30.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
31.  
Proszę o dary ducha św.dla małżonków Beaty i Pawła przy podejmowaniu ważnej decyzji. Proszę o odrodzenie miłości i więzi w ich małżeństwie, która uratuje przed rozpadem.
32.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca mojego męża, o wierność i o nawrócenie męża i jego rodziców, żebyśmy wrócili do siebieba
33.  
proszę o potrzebne łaski dla Martynki z okazji imienin, o błogosławieństwo, żeby szczęśliwie ukończyła studia i dostała się na wymarzoną specjalizację, o dobrego męża
34.  
Sw.Ojcze Pio prosze o doswiadczenie Bożej miłości dla córki Moniki,o dary Ducha Sw, i wybor mądrych decyzji zyciowych, o uzdrowienie dla brata Franka i Fabiana,o boże Błogosławieństwo dla calej rodziny
35.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
36.  
Boże, proszę o Ducha Świętego i pomoc w wyborze drogi życiowej i wytrwanie na niej, o nawrócenie i zdrowie duszy i ciała dla nas, o dobrego małżonka dla samotnych. Proszę pomóż nam kochać całym sercem.
37.  
Kochany Ojcze dziękuję za wszystko,proszę o uzdrowienie głowy,o więcej siły,o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich,o radość nieba dla śp bliskich,śp.taty,o bezpieczną jazdę samochodem dla córki,syna.
38.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
O powstrzymanie agresji wobec Artura, o zdrowie dla niego, a także o uzdrowienie dla Marii, Ewy, Krystyny, Ryszarda i Mariusza. Za wszystkich ludzi, których skrzywdziłem, za dusze czyśćcowe.
40.  
proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich , czarkowskich , Marcinkowskich , i duszę w czyśćcu cierpiące i Jana i Iwonę i o łaski boże i całej rodziny prosi jakub
41.  
O łaskę przemiany życia i serca, dar autentycznej wiary i miłości, uwolnienie od wszelkiego zła i niszczących nałogów dla Mariusza oraz uzdrowienie naszych relacji.
42.  
Prosze za dusze bliskich zmarlych oraz o potrzebne laski dla bliskich zyjacych2016-02-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Ojcze Pio. Pokusz Kasi Figurski. Bo ona pomaga mi.
2.  
O laske nawrocenia i zerwania z nalogiem oraz o udane malzenstwo z Izabela.
3.  
Zawierzenie Milosierdziu Bozemu i Niepokalanemu Sercu Maryi Bozeny, Romana, Anny i Pauliny
4.  
Św. Ojcze Pio prosimy o błogosławieństwo Boga, zdrowie i opiekę od zła.
5.  
Proszę o uwolnienie mnie i mojego brata Zbyszka z nałogów.Proszę otocz opieką moją córeczkę Basie,dodaj jej wiary i siły w działaniu.Strzeż ją od złego i wejdź do jej serduszkaProsze o zdrowie dla calej rodzin
6.  
Św.Ojcze Pio proszę o uzdrowienie duszy i ciała. O wstawiennictwo przebaczenia naszych grzechów i naszvch przodków i błogosławieństwo Boże dla Eryka, Kasi, Aduni i dla mnie. Celina
7.  
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski zdrowia dla Magdaleny
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. Prosi Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
9.  
Proszę o uzdrowienie ran serca, o pokój i przebaczenie, uwolnienie od toksycznych znajomości i dar przyjazni miłej Bogu.
10.  
W intencji Bogu wiadomej proszę Cię Ojcze Pio o wstawiennictwo
11.  
Św Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo dziękujemy Panu Bogu za 39 lat małżeństwa Małgorzaty i Tadeusza i prosimy wypraszaj nam potrzebne łaski na dalsze lata życia.Matko Boża pomagaj nam nieustannie.
12.  
Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla Krystyny
13.  
Proszę o światło Ducha Św, dla Mariusza aby przejrzał na oczy i chciał się zmienić by odnalazł w życiu utracone wartości a także proszę o kontakt z jego strony i spotkanie z nim.
14.  
Uwolnienie ze zlego ducha dla rodziny i bliskich. Za zmarla mame,dziadkow i wujkow. Za dusze w czyśćcu cierpiace.
15.  
Św. Ojcze Pio, jesteś dla mnie wzorem, proszę, wyproś dla mnie u Pana Boga łaskę rozeznania swojej drogi życiowej i jeśli to zgodne z wolą Bożą, poznania dobrego kandydata na męża.
16.  
O dar dobrej żony.
17.  
Sw.Ojcze Pio prosze o dar glebokiej wiary i Milosci dla Moniki, Mooc Ducha Sw.wejscia na droge Jezusa , uzdrowienia Franka ze zlych nawykow, potrzebne laski dla chorej mamy,boze Blogoslawienstwo dla rodziny
18.  
Św.Ojcze Pio proszę o powrot do zdrowia mamy Lucyny po przebytym udarze,a także o łaskę zdrowia dla moich najbliższych.Miej nas pod swoja opieką i błogosław w każdym dniu.
19.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
20.  
Proszę o opiekę Pana Jezusa nad chorym na nowotwór Zbyszkiem. Proszę także o siłę dla jego rodziny.
21.  
O. Pio proszę wstawiaj sie za moja siostrą Dorotką. Proszę dla niej o zdrowie, Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Św i wszelkie potrzebne Łaski. Boże oddaję Ci Dorotkę oraz całą jej rodzinę - Jezu Ufam Tobie!
22.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię uproś łaskę cudownego uzdrowienia dla mojego męża Sławka, pokonania wszelkich problemów i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Jezu ufam Tobie.
23.  
Bardzo proszę Cię w intencji mojej pracy, proszę o stabilizację, spokojną i dobrą pracę, o rozwianie wszelkiego niepokoju, proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo, za dusze w czyśćcu cierpiące
24.  
Kochany Ojcze proszę o uzdrowienie,o szczęśliwe podróże dla córki i syna,o zdrowie dla nich,proszę o radość nieba i miłosierdzie dla śp.Józefa w rocznicę śmierci,proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mateusza
25.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
26.  
o uwolnienie Moniki z fobii.
27.  
O zdrowie psychiczne dla Andrzeja, o jego odzyskanie wiary w drugiego człowieka, błogosławieństwo boże i nawrócenie
28.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
29.  

Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga .
30.  
O powstrzymanie agresji wobec Artura, o zdrowie dla niego, a także o cud uzdrowienia dla Marii, Ewy i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda. Za wszystkich ludzi, których skrzywdziłem.
31.  
Proszę o łaskę zdrowia i Bożą opiekę w każdym dniu dla Aliny. Jezu ufam Tobie.
32.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i ustabilizowanie sytuacji finansowej w mojej rodzinie. Dziękuję
33.  
Proszę o pomoc w zwiększeniu etatu w pracy i poprawę finansów ,dopomóż św. Ojcze Pio
34.  
Proszę o dary ducha św.dla małżonków Beaty i Pawła przy podejmowaniu ważnej decyzji. Proszę o odrodzenie miłości i więzi w ich małżeństwie, która uratuje przed rozpadem.
35.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
36.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca mojego męża, o wierność i o nawrócenie męża i jego rodziców, żebyśmy wrócili do siebieba
37.  
Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Babci, jej dzieci oraz jej rodzeństwa. O ich uzdrowienie oraz nawrócenie.
38.  
W intencji śp. Józefa w rocznicę śmierci
39.  
Za Ś.P. Małgorzatę, Honoratę i Antoniego Zielińskich, Jadwigę i Zdzisława Glonków, Bogdana Pentosia oraz duszę w czyśćcu cierpiące z prośbą o ich wstawiennictwo w moich błaganiach o uratowanie małżeństwa
40.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
41.  
w intencji sp. Heleny w rocznice smierci.2016-02-14 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra o łaskę uzdrowienia, opiekę Matki Bożej,boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mojego męża, mamy,brata i dla mnie.Ula
2.  
Prosze o spokoj serca uwolnienie od przekleństw,zgodne malzenstwo. Zdrowie i szczęśliwy porod poczętego dziecka. Znalezienie pracy dla meza i rodziny
3.  
Błagam o pokój serca, stabilizację, życie wspólne z mężem albo decyzję o separacji,
4.  
O powrót Andrzeja do Marii
5.  

Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga .
6.  
w intencji przebłagalnej za dwukrotny grzech aborcji który popełniłam oraz aborcje dokonane w mojej rodzinie, o niebo dla Karolinki i Pawełka oraz dla wszystkich dzieci abortowanych w mojej rodzinie.
7.  
Intencja dziekczynna za otrzymane łaski i dary od Boga. Ojcze Pio proszę Cie o pomyślne rozwiązanie moich doczesnych problemów.
8.  
za wstawiennictwem św. Rity i Ojca Pio o nawrócenie męża Leszka i uzdrowienie relacji małżeńskich
9.  
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kasi.
10.  
W intencji dusz czyśćcowych oddanych Świętemu Michałowi Archaniołowi.
11.  
Ojcze, proszę pomóż rozwiązać problemy finansowe Daj siłę i zdrowie naszej Rodzinie. Otocz troską Kasię i Roberta,niech miłość i zrozumienie będą w ich sercach.Proszę o łaski dla Roberta we dniu 38.urodzin.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Prosi Alicja.
13.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
14.  
Św. Ojcze Pio proszę działaj w mojej rodzinie, uzdrów nasze dusze i ciała, uwolnij od działania szatana, toksycznych znajomości, pogłębiaj wiarę, obdarzaj potrzebnymi siłami i łaskami każdego dnia.
15.  
Ojcze Pio proszę wskaż mi moją drogę życiową. Wiem, że Ty możesz mi pomóc. Dziękuję
16.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
17.  
Za Ś.P. Małgorzatę, Honoratę i Antoniego Zielińskich, Jadwigę i Zdzisława Glonków, Bogdana Pentosia oraz duszę w czyśćcu cierpiące z prośbą o ich wstawiennictwo w moich błaganiach o uratowanie małżeństwa
18.  
Proszę o łaskę zdrowia mojej mamie. Ojcze Pio ulecz z bólu nóg i kręgosłupa. Dodaj jej siły i odporności. Ulecz z wewnętrznych cierpień. Otocz zdrowiem moich synów oraz Wiktora.
19.  
Św.Ojcze Pio dziękuje za otrzymane łaski.Prosze o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Lucyny i dla synów Marka i Grzegorza .
20.  
Ojcze Pio proszę o łaski i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Proszę Cię w intencji mojej pracy, proszę o stabilizację, broń i ochraniaj mnie przed wszelkim złem, oddalaj wszystkie troski i zmartwienia
21.  
Święty Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia dla Mariusza
22.  
Za wstawiennictwem Ojca Pio o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla najbliższych, o dar małżeństwa i macierzyństwa, za Marka, o mocną wiarę i nawrócenie Magdaleny oraz w pewnej intencji.
23.  
w intencji sp.Stanislawa i wszystkich zmarlych z rodziny. Panie zmiluj sie nad Nimi
24.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie i dobrą rehabilitację aby ręka przestała mnie boleć i pomóż mi w pracy w trudnych chwilach.
25.  
Boże Ojcze odpuść nam grzechy, udziel zdrowia oraz błogosław we wszystkim za wstawiennictwem Św. Ojca Pio. Amen
26.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie, siły, obfitość łask Bożych dla mojej córki Aliny. Jezu ufam Tobie.
27.  
Swiety Ojcze Pio dziekuje Ci za zdrowie dla Amelki, prosze o zdrowie dla Karolka w tych szczegolnych dla nich dniach urodzin. Boze poblogoslaw ich mamie Urszuli, aby wytrwala w tych trudnych chwilach.
28.  
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie Oleńki
29.  
pokornie proszę Sw.Ojcze Pio o dar doswiadczenie Bożej Miłości i otwarcia sie na łaskę wiary dla córki Moniki,o boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla całej rodziny
30.  
Ojcze Pio proszę o siłę i zdrowie dla Kasi Figurski i rodziny.
31.  
Proszę o uwolnienie od przeklenstw i złorzeczen rodzin Budzinskich, Kędzierskich i Stankiewiczów. Ojcze Pio wstaw się zwłaszcza za Łukaszem i Ireną, którzy bardzo potrzebują wsparcia i łaski Bożej.
32.  
Proszę o światło Ducha Św., dla Mariusza aby chciał się zmienić, by odnalazł w życiu utracone wartości oraz by był zdolny odwzajemnić wyznaną mu miłość i stworzyć trwały związek.
33.  
Boże proszę o Ducha Świętego i pomoc wyborze drogi życiowej, proszę o pracę dla bezrobotnych bliskich i małżonka dla samotnych, zdrowie i nawrócenie dla nas. Proszę przemień nasze serca.
34.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
35.  
Proszę o odrodzenie miłości,uzdrowienie rozpadającego się małżeństwa,aby to,że małżeństwo jest na odległość i mieszka oddzielnie nie wpłynęło na całkowity rozpad.Proszę o cud pojednania,byśmy wrócili do siebie
36.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
37.  

BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca mojego męża, o wierność i o nawrócenie męża i jego rodziców, żebyśmy wrócili do siebie
38.  
Proszę o bliską osobę w życiu i o prawdziwą miłość
39.  
O cud uzdrowienia dla Marii, Ewy, Artura i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda. Za wszystkich ludzi, których skrzywdziłem. O nawrócenie teścia. Za duszę śp. Romana, Franciszka i Ireny.
40.  
Św Ojcze Pio prodzę Cię o to, aby Joanna i Tomasz byli razem
41.  
św Ojcze Pio błagam Cię o modlitwę za mnie i Roberta, aby otworzył swoje serce na moją miłość i zrozumiał jak bardzo go potrzebuję , módl się za nami aby Pan Nasz pozwolił nam założyć rodzinę2016-02-16 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
o dar zdrowia dla Mamy Aliny, opiekę Maryi i potrzebne łaski
2.  
Kochany Ojcze Pio, proszę o Boże błogosławieństwo, łaskę Ducha Świętego i wsparcie Matki Bożej dla mnie, mojego pierworodnego syna Ksawerego Michała i mojego ukochanego mężczyzny Krzysztofa. Amen
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla małego Jasia.
4.  
O uzdrowienie dziąseł Łucji.
5.  
Proszę o łaskę i pomoc w znalezieniu dobrej i stałej pracy. Proszę o zdrowie dla całej rodziny i pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów ciążących nad naszą rodziną.
6.  
Prosze o modlitwe w intencji uwolnieniea i uzdrowienia od choroby alkoholowej dla bliskiej osoby. Sw.Ojcze Pio,am blag wypros potrzebne laski
7.  
W pierwszą rocznicę śmierci za śp. Annę Michalską, Panie świeć nad jej Duszą
8.  
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w wiadomej sprawie i potrzebne łaski
9.  
Proszę o światło Ducha Św. dla Mariusza by uświadomił sobie co jest w życiu najważniejsze i by zawalczyl o życie w czystosci
10.  
Ojcze Pio, upros u Pana Boga laske uzdrowienia od bronchitu dla mojej coreczki Justynki oraz szczesliwego usmiechu na jej twarzy. Marta/Lwow
11.  
Św. Ojcze Pio błagam o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai i pomyślną operację.
12.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie,aby moje wyniki uległy poprawie.Otocz także szczegolną opieką mamę Lucynę i synów Marka i Grzegorza.Proszę o zdrowie dla moich bliskich.
g
13.  
Za zmarlych z naszych rodzin, s.p. mame, dziadkow i dusze w czyśćcu cierpiace , a takze za nienarodzone dzieci.
14.  
O dar dobrego męża dla Magdaleny
15.  
Za wstawiennictwem Świętego Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia, uwolnienia od złych duchów i uwolnienia zranień dla Sylwii.
16.  
Przez wstawiennictwo Ojca Pio i Św. Rity proszę aby mój syn znów regularnie chodził na msze święte, był zdrowy i znalazł pracę.

Błagam o wstawiennictwo u Boga
17.  
w intencji przebłagalnej za grzech dwukrotnej aborcji który popełniłam oraz aborcje dokonane w mojej rodzinie, o niebo dla Karolinki i Pawełka oraz wszystkich dzieci abortowanych z mojej rodziny.
18.  
za wstawiennictwem św. Rity i Ojca Pio o nawrócenie męża Leszka i uzdrowienie relacji małżeńskich
19.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski pomóż mi w pracy i błogosław każdego dnia.
20.  
Św.Ojcze Pio proszę wstaw się za mną u miłosiernego Boga,spraw by moje modlitwy u tronu Bożego stały się skuteczne,bym uwierzyła że dla Boga wszystko jest możliwe.Panie Jezu całą moją ufność pokładam w Tobie.
21.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, opiekę i Błogosławieństwo Boże dla mamy Bożeny. Prosi córka Alicja. Za otrzymane łaski serdeczne Bóg zapłać.
22.  
Panie Boże proszę uwolnij nasze serca i uzdolnij do kochania, proszę o małżonka i pracę, dla tych, którzy ich szukają. I o zdrowie, nawrócenie i Ducha Świętego dla nas. Proszę pomóż wybrać drogę życia.
23.  
O Boże błogosławieństwo, o dokonanie wszystkich zmian w Basi i Zbyszku, aby byli dobrą żoną i mężem, tatą i mamą, o wypełnienie woli Bożej w naszej relacji.
24.  
Proszę w intencji znalezienia dobrego męża i założenia rodziny, o zdrowie,wyjście z trudnej sytuacji materialnej i własny dach nad głową. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski
25.  
o potrzebne łaski dla mojej rodziny, błogosławieństwo dla moich dzieci, zdrowie, o zdanie egzaminów, dobre wyniki w nauce, stabilizację w mojej pracy, rozwiązanie problemów finansowych i rodzinnych
26.  
Drogi Ojcze Pio proszę o dar doswiadczeniea Bożej Miłości, otwarcia sie na łaskę wiary dla córki Moniki,Swiatlo Ducha dla Fabiana w podejmowanych decyzjach, uzdrowienie dla Franka,uleczenie relacji w rodzinie
27.  
Ojcze Pio. proszę o dużo dobroci dla Kasi Figurski.
28.  
Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o o obfitość łask Bożych dla Aliny, zdrowie , potrzebne łaski. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary. Jezu ufam Tobie.
29.  
Proszę o odrodzenie miłości,uzdrowienie rozpadającego się małżeństwa,aby to,że małżeństwo jest na odległość i mieszka oddzielnie nie wpłynęło na całkowity rozpad.Proszę o cud pojednania,byśmy wrócili do siebie
30.  
Św. Ojcze Pio dopomóż w zwiększeniu etatu w pracy i poprawę finansów
31.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla moich dzieci Magdaleny i Damiana
32.  
Ojcze Pio proszę o Twoją opiekę w życiu codziennym i łaskę zdrowia dla całej rodziny. Dziękuję
33.  
O szczęśliwe i zdrowe ferie zimowe. O cud uzdrowienia dla Marii, Ewy, Artura i Mariusza. O potrzebne Łaski dla Krystyny, Joli, Ryszarda. Za wszystkich ludzi, których skrzywdziłem. O nawrócenie teścia.
34.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego, łaskę ulgi w cierpieniu oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
35.  
Ojcze Pio proszę o uleczenie mojej piersi z gruczolowłókniaka.
36.  
proszę o łaski Boże i zdrowie dla Piotra, Krzysztofa , Roberta i Anety aby panowało zrozumienie i miłość . o nawrócenie w rodzinie . za św. p Jadwigę i Adama niech odpoczywają w pokoju
37.  
Za Ś.P. Małgorzatę, Honoratę i Antoniego Zielińskich, Jadwigę i Zdzisława Glonków, Bogdana Pentosia oraz duszę w czyśćcu cierpiące z prośbą o ich wstawiennictwo w moich błaganiach o uratowanie małżeństwa
38.  
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca mojego męża, o wierność i o nawrócenie męża i jego rodziców, żebyśmy wrócili do siebie
39.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
40.  
Proszę za Ewę i jej przyjaciół o potrzebne łaski


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
Na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.