Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe” - Ojciec Pio.

01 sierpnia 2015. Sobota.
Imieniny Alfonsa, Orchidei i Nadii  

Strona Główna Ogłoszenia Kolęda 2014/2015 Zakończenie Jerycha Różańcowego Adwent 2014Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login
26.07.2015- XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1/ W dniu św. Joachima i Anny rodziców Matki Bożej okażmy wdzięczność naszym rodzicom i dziadkom.
2/Dzisiaj wyruszyła Piesza Pielgrzymka z kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Żytniej w Warszawie do Domu sw. Faustyny w Ostrówku. W najbliższych dniach rozpoczną się zapisy na Praską Pielgrzymkę Rodzin z ul. Ostrobramskiej,Warszawską Pielgrzymkę Akademicką z kościoła św. Anny i Warszawską Pieszą Pielgrzymkę od Ojców Paulinów. Zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach w drodze w sposób fizyczny lub duchowy uczestnicząc w codziennej Eucharystii , odmawiając codziennie cześć różańca. Zapisy na pielgrzymki w/w kościołach.
3/Nabożeństwo I soboty miesiąca ku czci Niepokalkanego Serca NMP w sobotę od 9.00 do 11.00.
4/ W sobotę 01 sierpnia mija 71 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św za wszystkich Powstańców o godz. 17.00. Dzwony i syreny dadzą znak by chwilę ciszy oddać hołd modlitewny wszystkim poległym Powstańcom.
5/ Za tydzień 02 sierpnia odpust Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła i odmównie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę.
6/ Taca za tydzień na budowę naszej świątynii.
7/ Prasa katolicka pod chórem
Ks.Andrzej Kuflikowski
proboszcz