Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe” - Ojciec Pio.

25 stycznia 2015. Niedziela.
Imieniny Pawła, Miłosza i Tatiany  

Strona Główna Ogłoszenia Kolęda 2014/2015 Zakończenie Jerycha Różańcowego Adwent 2014Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Trzecia Niedziela Zwykła - 25 I 2015
  1. Dzisiaj przypada 62. Światowy Dzień Modlitwy za Chorych na Trąd. Chorych i służące im osoby polecamy modlitwom parafian.
  2. Koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego dzisiaj po mszy św. o 18.00.
  3. Prawnik zaprasza w najbliższy poniedziałek. Zapisy w zakrystii.
  4. Nowenna do św. Ojca Pio we wtorek, do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, do św. Jana Pawła II w czwartek - zawsze o 18.00. Kartki z intencjami składamy w zakrystii.
  5. Grupa Modlitwy św. O. Pio zaprasza we wtorek 27 stycznia o 19.00.
  6. Taca za tydzień na budowę naszej świątyni.
  7. W poniedziałek 19 stycznia zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkim parafianom dziękujemy za życzliwość, przyjęcie i gościnność. Ofiary z kolędy przeznaczamy na przygotowanie naszej świątyni do konsekracji, która będzie miała miejsce 20 września 2015 roku. Jeżeli ktoś został pominiety, bądź był nieobecny, a życzy sobie kapłana z błogoslawieństwem na rok 2015, prosimy zgłaszać adresy droga mailowa, bądź do zakrystii.
  8. Prasa katolicka pod chórem.
Proboszcz – ks. Andrzej Kuflikowski