Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Wzywaj Twojego Anioła Stróża, który oświeci cię i poprowadzi dobrą drogą. Bóg dał ci go dla Twojego bezpieczeństwa, a więc powinieneś korzystać z jego rad.” - Ojciec Pio.

25 maja 2015. Poniedziałek.
Imieniny Grzegorza, Urbana i Magdy  

Strona Główna Ogłoszenia Kolęda 2014/2015 Zakończenie Jerycha Różańcowego Adwent 2014Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 24 V 2015
 1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy dzisiaj okres wielkanocny. Za pobożny śpiew bądź recytację hymnu: O Stworzycielu Duchu, przyjdź można dzisiaj uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Od jutra rozpoczynamy w liturgii Kościoła okres zwykły.
 2. Nabożeństwa majowe w naszje parafii w niedziele o 17.00, w dni powszednie o 18.30.
 3. Święto Najświętszej Maryi Matki Kościoła przypada w poniedziałek 25 maja. Porządek mszy św. tak, jak w dzień powszedni.
 4. Spotkanie Dzieła Różaniec Rodziców za Dzieci w poniedziałek 25 maja po nabożeństwie majowym.
 5. Msza św. za wszystkie nasze Mamy w dniu ich święta, z prośbą aby żyjącym Pan Bóg błogosławił, a dusze zmarłych przyjął do nieba we wtorek 26 maja o 18.00.
 6. Spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio we wtorek 26 maja o 19.00.
 7. Święto Chrystusa, Najwyższego Kapłana, obchodzimy w czwartek 28 maja. Porządek mszy św. tak, jak w dzień powszedni. Msza święta w intencji kapłanów posługujacych w naszej parafii, tych którzy tutaj pracowali i stąd pochodzą oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonów o 18.00. Tego dnia przypada 34 rocznica śmierci Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski.
 8. Święcenia kapłańskie 8 diakonów naszej diecezji warszawsko-praskiej, w tym naszego praktykanta diakona Dawida Sychowskiego, w katedrze św. Floriana w sobotę 30 maja o 10.00. Pamiętajmy o przyszłych kapłanach w modlitwie.
 9. Spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 w sobotę 30 maja w salce nad kaplicą po mszy św. o 18.00.
 10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
 11. Festyn rodziny z okazji Dnia Dziecka w naszej parafii w następną niedzielę rozpocznie się po mszy św. o 10.30. W ramach festynu między innymi: przedstawienia, koncerty, przejażdżka na kucykach, kiermasz zabawek, zjeżdżalnia, suchy basen, wypieki domowe itp. Szczegóły na afiszach.
 12. Prasa katolicka pod chórem.
 


Proboszcz – ks. Andrzej Kuflikowski