Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego, ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój , posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, który jest prawdziwym Księciem Pokoju” - Ojciec Pio.

25 lipca 2016. Poniedziałek.
Imieniny Krzysztofa i Jakuba  

Strona Główna Ogłoszenia Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego Kolęda 2015/2016 Rok Miłosierdzia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login
24 lipca 2016
Siedemnasta Niedziela Zwykła

1 Msza św w intencji mlodzieży , która udaje się na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym Frańciszkiem dzisiaj o 9.00. Dziekujemy gospodarzom naszej Parafii , którzy gościli młodzież ze Seattle z parafii św. Małogorzaty Szkockiej razem z ks. Proboszczem Andrzejem Galantem TChr; dziękujemy naszym wolontariuszom za wszelką pomoc i opiekę nad naszymi gościmi. Z naszej parafii do Krakowa udaje sie grupa młodzieży razem z ks. Łukaszem.
2 W środę przywitamy w Krakowie Ojca św. Frańciszka ; w czwartek papież odprawi Mszę św na Jasnej Górze o 10.30 w 1050 rocznicę Chrztu Polski; w piątek Ojciec Święty nawiedzi Auschwitz, a wieczorem poprowadzi Drogę Krzyżową na Krakowskich Błoniach dla młodzieży całego świata; w sobotę papież nawiedzi Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; Msza św kończąca Światowe Dni Młodzieży w przyszłą Niedzielę o 10.00 w Brzegach pod Krakowem. W naszej parafii od poniedziałku do soboty codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.30 do 19.00 o Owoce Duchowe i bezpieczeństwo dla uczestników Światowych Dni Mlodziezy Kraków 2016. Zapraszamy.
3 Jutro Święto Św. Jakuba i Krzysztofa Patrona kierowców po każdej Mszy św poświęcenie pojazdów.

4 We wtorek 26 lipca wspominamy Św. Joachima i Annę babcie i dziadka Pana Jezusa pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach.

5 Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego ul. Fieldorfa 10 a , ul. Bora Komorowskiego 21.
6 Prasa katolicka pod chórem.Ks. Andrzej Kuflikowski
proboszcz