Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Gdyby tylko ludze tego świata mogli dostrzec piękno duszy człowieczej gdy jest ona w łasce bożej, wszyscy grzesznicy i niewierzący na świecie byliby natychmiast nawróceni.” - Ojciec Pio.

25 lutego 2020. Wtorek.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Medjugorie 2013 Włochy 2013 Ziemia Święta 2013 Hiszpania 2012 Włochy 2012 Włochy 2010 Ziemia Święta 2010 Francja/Niemcy 2010 Hiszpania 2009 Grecja 2009 Włochy 2009 Ziemia Święta 2008 Włochy 2008 Włochy 2007 Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

Ziemia Św. - Synaj (8 dni)

4.09 - 11.09.2010

1 dzień: Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Taby. Lądowanie w Egipcie i transfer autokarem do Jerozolimy / Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: Jerozolima – Betlejem

Po śniadaniu przejazd do Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie Św. Hieronima. Następnie przejazd na Pole Pasterzy. W ciągu dnia grupa odwiedzi: Kościół Pater Noster i miejsce Wniebowstąpienia. Spacer wzdłuż drogi Palmowej Niedzieli do Ogrodu Getsemani i Kościoła Wszystkich Narodów. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Cezarea – Góra Karmel – Nazaret – Kana Galilejska
Wyjazd z Jerozolimy do wspaniałych ruin Cezarei – rzymskiej stolicy Palestyny z Nowego Testamentu. Obejrzycie Państwo miasto krzyżowców, słynny rzymski akwedukt oraz amfiteatr. Następnie przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel by obejrzeć Grotę Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Przejazd do Nazaret – miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa, później wizyta w Kanie Galilejskiej. Obiadokolacja i nocleg.


4 dzień: Galilea – Jerozolima
Dzień rozpocznie się od rejsu łodzią po spokojnych, historycznych wodach Jeziora Galilejskiego. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd do Góry Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb. Postój w baptysterium w Jardenit nad Jordanem. Przejazd wzdłuż Doliny Jordanu. Zatrzymamy się w Jerycho pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Przejazd do Jerozolimy / Betlejem na obiadokolację i nocleg.

5 dzień: Jerozolima
Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie – wizyta w Kościele Św. Anny, konwencie Ecce Homo, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon do Opactwa Zaśnięcia i Wieczernika, przejazd przez zachodnią część miasta by odwiedzić Ain Karem – miejsce nawiedzenia. Obiadokolacja i nocleg .


6 dzień: Betania – Morze Martwe

Po śniadaniu wyjazd do Egiptu. Wizyta w Betanii - domu Marii, Marty i Łazarza. Następnie przejedziemy nad Morze Martwe. Przejazd do Egiptu. Zakwaterowanie w hotelu na Synaju. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień: nocne wejście na Górę Mojżesza + Klasztor Św. Katarzyny

Śniadanie. Czas wolny. Możliwość plażowania nad Morzem Czerwonym. Obiadokolacja. Około 23.00 odbiór śniadania w formie suchego prowiantu. Wyjazd na Górę Mojżesza. Dla chętnych nocne wejście na G. Mojżesza (wschód słońca).
8 dzień: Po zejściu z G. Mojżesza zwiedzanie klasztoru św. Katarzyny. Powrót do hotelu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Tabie. Wylot do Polski. Lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Przelot organizowany jest liniami czarterowymi. Godziny lotów mogą ulec zmianie!

 

Cena: 2990 PLN

 

Cena zawiera: przelot samolotem Warszawa – Taba - Warszawa; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach: 3* - Egipt, 2*/3*- Izrael; wyżywienie: 6 śniadań (+1 x pakiet śniadaniowy) i 7 obiadokolacji, opiekę przewodnika; ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera: biletów wstępu i opłat granicznych 110 USD; napojów do kolacji; wydatków osobistych; posiłków i napojów na pokładzie samolotu; ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych. Dopłata do pokoju jednoosobowego 650 PLN.

Przy zapisie należy dostarczyć: ksero paszportu – strony ze zdjęciem i danymi uczestnika (ważnego minimum 6 miesięcy; bez pieczątek m.in. libańskich, libijskich, syryjskich, indonezyjskich)

 

Ponieważ wycenę programu przygotowujemy z dużym wyprzedzeniem czasowym względem jego realizacji, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że w razie wzrostu cen paliwa, opłat lotniskowych, zmian kursu walu itp., podana cena może ulec zmianie. Na miesiąc przed wylotem linie lotnicze aktualizują koszty przelotu – co może wpłynąć na cenę.