Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Gdy uczestniczysz we Mszy św. staraj się rozbudzić twoją wiarę i rozważaj, jak wielki był to dar ofiarny, złożony za ciebie Bożej sprawieliwości, aby ją ubłagać i uprosić jej łaskawość.” - Ojciec Pio.

06 czerwca 2020. Sobota.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Ruch Rodzin Nazaretańskich Ruch Światło-Życie Kościół Domowy Odnowa w Duchu Świętym Grupa Modlitwy św. Ojca Pio Grupa czcicieli Szkaplerza Karmelitańskiego Różaniec rodziców Chór "Hejnał" Zespół śpiewaczy "Oremus" Zespół muzyczny Parafialny zespół "Caritas" Centrum Ochotników Cierpienia TaizeCaritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

Różaniec rodziców za dzieci


Z wielu źródeł wiemy o inicjatywie zwanej "różańcem rodziców w intencji dzieci". Wiemy jak Pan Bóg przez to dzieło i wstawiennictwo Matki Bożej działa. Dlatego postanowiliśmy w naszej parafii zorganizować taką formę modlitwy. Dziś działa już takich róż 8, 9-ta jest na ukończeniu. Czyli prawie 180 rodziców systematycznie modli sie za swoje dzieci! Szerzej o idei tej modlitwy na stronie www.rozaniecrodzicow.pl

Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.
NIE ZWLEKAJ - PODARUJ DZIECKU RÓŻĘ!


Co uzyskujemy z powodu uczestnictwa w takiej róży?

 1. Dajemy najpiękniejszy, codzienny prezent naszym dzieciom - wszystkie łaski związane z odmawianiem różańca w róży (wiele, wiele łask) - pełniej wypełniamy 4 przykazanie ("Słowa czwartego przykazania skierowane są do dzieci, do synów i córek. Mówią ­ «czcij ojca i matkę». Z równą siłą jednak odnoszą się do rodziców: ­«pamiętaj, abyś prawdziwie zasługiwał na tę cześć». Bądź godny imienia Ojca! Bądź godna imienia matki!" Jan Paweł II).
 2. Pewność, że zawsze, każdego dnia ktoś modli się za moje dzieci, nawet wtedy gdy sam zapomnę. Jeśli nikt nie zapomni, to codziennie za nasze dzieci odmówiony jest cały różaniec!
 3. Rozwój naszej osobistej modlitwy. Często też rodzice podejmują wspólnie modlitwę za dzieci, jest to okazja do rozpoczęcia wspólnej modlitwy w rodzinie, co jest jak najbardziej zalecane i owocne.

Intencje:

 • Prosimy o to, aby Bóg w imię ofiary Chrystusa, usunął skutki grzechów nas jako rodziców i aby nasze grzechy przeszłe, ale również obecne, nie wpływały negatywnie na nasze dzieci. Aby dzieci nasze nie były narażone na skutki naszych grzechów.
 • Prosimy o błogosławieństwo dla naszych dzieci, aby w pełni zaczerpnęły ze skarbca Bożej Miłości.
 • Prosimy o rozszerzanie się tego dzieła modlitwy rodziców w intencjach dzieci, aby jak największa rzesza dzieci otrzymywała od swych rodziców modlitwę i błogosławieństwo!
 • Prosimy o uzdrowienie przyczyn grzechów, których skutki spotykają nasze dzieci, u rodziców i w środowisku.
 • Prosimy w intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz w intencji Kościoła świętego.

Jak dołączyć?

  Co najmniej na trzy sposoby:

 • Można przyjść na Eucharystię w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00. Po Mszy można zapisać się do naszego dzieła. Chętnie wtedy odpowiemy na wszelkie pytania.
 • Można napisać maila na adres: <d.walicki@wp.pl>
 • Można przekazać swoją deklarację (imię, nazwisko, telefon i adres) księdzu Dariuszowi.